לכלוב ניקולס לא היה זמן לבקש רישיון נישואין, כפי שהייתי צריך למלא בקשה לביטול. לדברי הפורטל TMZ, השחקן ואת המאהב הצעיר שלו התחתנו בלאס וגאס בסוף השבוע שעבר. Paparazzi מצא כלוב ומיטה בבניין בית המשפט, שם קיבל הזוג רשות נישואין. לדברי עדי ראייה, השחקן היה שיכור: היא טענה כי אריקה ייקח את כל הדם שלו הרוויח כסף וקרא לחבר שלה לשעבר נרקודיאל. המיטה ניסתה להרגיע אותו ולהניח אותו ממעשה אימפולסיבי, אבל הכוכב במקום זאת סידר את סצינת הכלה. כמובן, כמה ימים לאחר מכן, כלוב בא לעצמו וביקש מבית המשפט לבטל את הנישואין או, אם זה היה בלתי אפשרי, להמיס אותו עם מיטה.
היחסים בין ניקולס ואריקה נודע בשנה שעברה. אהבות נפגשו במשך שנה, ועכשיו זה לא ידוע אם הם ימשיכו את הרומן לאחר חיי משפחה לטווח קצר. זה עוד נישואים לא מוצלחים בסרט של כלוב ניקולה. הוא כבר היה נשוי למלכת אליס קים, בן שש - על השחקנית של פטרישיה ארט ושלושה חודשים - על ליסה מרי פרסלי.