לאחרונה, אידריס אלבה מבולבל מאווררים ועיתונאים, ואמרו במסיבת עיתונאים שהוא "אב לשני בנים".
העובדה היא כי אידריס ואשתו הנוכחית סברינה דאור אין ילדים עדיין, אבל השחקן יש ילדים מיחסים קודמים - הבת בת 18 Isan ו בן 6 וינסטון. במסיבת העיתונאים אלבה, אם כבר מדברים על סרט חדש עם השתתפותו "קאובוי מגטו", ציין:
אני אב לשני בנים ומצפה כאשר ג'וניור שלי יגדל ותסתכל בסרט הזה.
ואנשים הציעו כי זה על הילד השלישי שילדה סברינה.
התקשורת הוציאה את החדשות שהאידרים הפך לאב בפעם השלישית, אבל אז הכחיש השחקן. באותו זמן, הוא כבר היה מלא ברכות על חידוש במשפחה. הוא כתב בדף שלו בטוויטר:
סברינה ואני מודה לך על ברכות, אבל אין לנו תינוק ... זה לא בסדר. אל תאמינו למה שהם כותבים. להיות בריא.
מאוחר יותר, המקור מסביבת אידריס הסביר כי זה היה על הילד של אלבה, שהוא קורא לבנו.
SAB. @Sabrinadhowre. ואני מודה לך על כל הקונגרטולות אבל לא היה לנו תינוק .. .. זה לא נכון
- אידריס אלבה (@idriselba) 14 בספטמבר, 2020
אל תאמינו לכל מה שאתה קורא.
להישאר בטוח. ?
שמועות על רומן אידריס וסברינה הופיעו בשנת 2017, שנה לאחר פרידה השחקן עם אמו של בנו וינסטון. במקביל, אחרי שני נישואים לא מוצלחים, אמר אלבה שהוא כבר לא רוצה להתחתן. אבל באפריל בשנה שעברה, הוא וסברינה ביים חתונה מפוארת.