לאחר שחרורו של הסדרה התיעודית "אלן נגד פארו", ערוץ הלמ"ס פרסמה ראיון עם וודי אלן, נרשם בעבר. בתוכו, הבמאי העיר על ידי התביעה של הצמח מדילן ומיה פארו.
לראשונה נשמעו האשמות אלה בתחילת שנות ה -90. לדברי מיה, אלן היתה בתו של בת, כשזה היה שבע שנים. ואז המקרה הפלילי לא עשה מקרה פלילי נגד וודי, אבל מאוחר יותר התובע שכבר פרש, אמר אלן הנחה להכניס בכלא.
בראיון האחרון, אלן אמרה שהיא מאמינה כי דילן לא שקר: "אני מאמין שהיא חושבת כך. היא היתה ילדה טובה. אני לא חושבת שהיא הרגישה את כל זה, אני לא חושבת שהיא שוכבת. אני מאמין שהיא מאמינה בו ".
עם זאת, הבמאי מקדיש את האשמות לכתובת שלהם: "הם ממשיכים להיאחז ברעיון שאני יכול להמיס דילן. אבל שום דבר מהעובדה שעשיתי אי פעם עם זה לא יכול להתפרש בדרך זו. ולמה זה בכלל בן ה -57? מעולם לא מואשתי בחיים בחיים, ופתאום אני אלך לילדה בת שבע בתה בביתו של מיה בעיצומו של המאבק למעצר. הוא טמון על פני השטח, אין צורך לחקור כאן ".
הראיון שהוזכר הוסר לפני שחרורו של סדרת התיעוד, ולכן אלן לא הגיב על המילים הספציפיות של דילן. עם זאת, לאחר הבכורה של הסדרה הראשונה, אלן דיבר: "documentalists אלה לא היו מעוניינים להראות את האמת. יוצרי הסדרה בילה את השנים, שיתוף פעולה בחשאי עם משפחתו של פארו ועוזיהם ליצור גרזן, חלחל שקר ".