השחקנית איימי סמארט הגן על בעלה המפיק הנאשם בהטרדה מינית
עם ההאשמות של אוסטראאוס, דיבר עמיתו קיילי קמינסקי, שטוען כי בשנת 2008 הוא נאלץ לעשות איתו מין אוראלי. היא ציינה כי הוא לא יכול לסרב אותו, כפי שהוא פחד לאבד את עבודתו, ואחרי כל הזמן שקרה במשך זמן רב, הוא סבל מדיכאון וטופל בפסיכותרפיסט.
מגיש הטלוויזיה אישר את הקשר שלו עם קמינסקי ואמר כי כל זה אפילו לא מקצועי, אבל בהסכמה הדדית. באותו זמן, איימי וקרטר היו נשואים, הם התחילו לפגוש כמה שנים לאחר מכן, כך השחקנית מעצבת בביטחון להגנה על בעלה: "עכשיו תקופה חשובה מאוד, כאשר אתה לא צריך להיות שותק. כמה סיפורים נכונים ונוראים. ושתי על בעלי. נראה לי שזה כבר הלך רחוק מדי. כאשר היחסים לא מתפתחים כפי שאתה רוצה, אז אתה צריך לקחת אחריות על הפעולות שלך, ולא לתאר את הקורבן. סיפור זה הוא אכזרי ביחס לאחד האנשים הטובים ביותר, אכפתיות ואוהב. היא באה רחוק מדי, והיא צריכה להפסיק מיד. התקשורת צריכה לבדוק בזהירות את הנתונים ולהבין כמה כותרות רמות עשויות להיות הרסניות ".