לפני שבועיים דיווחו אנטוניו בנדרס כי הוא נגוע בקורונאבירוס - והוא קיבל את תוצאות המבחן ביום הולדתו ה -60. ואתמול אמר השחקן שהוא התאושש.
"אחרי 21 ימים של מסקנה משמעת, אני יכול להגיד כי היום אני overcame covid-19. נרפאתי. נפשית אני פונה לאלה שלא היו בר מזל כמוני, ולאלה שסבלו ממני. ואני מאחל לך כוחות גדולים ביותר לאלה שעדיין נאבקים עם המחלה, "כתב אנטוניו בטוויטר שלו וליווה את המסר לקולאז 'הכיף, שבו הוא מכה מרגליו לקורונאווירוס.
השחקן לא תיאר בפירוט את מהלך המחלה, אבל בתפקידו הראשון, כאשר הוא קיבל את התוצאה של המבחן, כתב בנדרס: "אני מרגיש טוב יחסית, רק קצת יותר עייף מהרגיל. אני בטוח שאני להתאושש בהקדם האפשרי, להגשים את כל ההוראות הרפואיות, אשר, כפי שאני מקווה, יאפשר לי להתגבר על תהליך זיהומיות. על בידוד עצמי, אני אקרא, לכתוב, לנוח, לתכנן את העסק כדי להפוך את יום השנה ה -60 שלי יותר משמעותי ".
Despuqués de 21 deas deas de postlinado confinamiento, puedo decir que הוא superado la infección por covid 19. אססטוי Curado. Va mi pensamiento para aquellos que לא lo consiguieron y para los que lo han pasado peor que yo. Ánimo para todos los que están en mitad de la lucha. #קוביד. pic.twitter.com/ivctohjcsf.
- אנטוניו Banderas (@antoniobderas) 25 באוגוסט, 2020
אוהדי השחקנים שמחים מאוד עם ההתאוששות שלו ומברכים אותו על הניצחון. וכמה משתמשי התראה במיוחד לייעץ אנטוניו "לא להירגע" ולעמוד על כל אמצעי האבטחה, כי "הנגיף יכול לחזור".