בלה קוץ סקרן את אוהדיו בפרסומים חדשים - השחקנית פרסמה שורה של צילומים, אשר תנוחים "לבושים" תכשיטי יהלומים אחת. ביניהם טבעת מסיבית על אצבע חסרת שם. האוהדים של בלה הגיעו למסקנה כי היא רמזה על ההתקשרות עם בנימין מססולו.
היחסים ביניהם החלו בשנה שעברה. בראיון עם הוגן יהירות בלה, הוא אמר כי הוא נפגש אהוב ברשתות חברתיות.
הוא אומר שאני הראשון השאיר הערה על התמונה שלו Instagram. זה לא היה, אבל תן לו לחשוב כך. החלפנו מספרים וכולם רצו להיפגש. אבל כשהגיע ללוס אנג'לס, עזבתי איפשהו בעבודה, וכשטסתי אליו באיטליה, לא היה שם בן. אבל עדיין נפגשנו בפסטיבל Coachella,
- שחקנית משותפת.
במועד הראשון שאלה קרועה בשאלות של בן מבחן מיד להבין אם היחסים אמורים ביניהם.
היחסים דומים לנהר שבו נמצאים אבנים בכל מקום. במקרה שלנו, זה החיים על יבשות שונות, תהילה וכן הלאה. אם אתה לא מנסה למנוע כזה "אבנים", אז עדיף לא להתחיל לא להתחיל
- אמר בלה.
קוץ קורא לעצמו ביסקסואלי ותומך ברעיון של יחסים פוליאמים. מסלולים אינו מתנגד לכך ואומר בלה "פתחה" הבנה חדשה של היחסים בשבילו.