תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר 2017 בערוץ הראשון
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר 2017 בערוץ הראשון
05:45 רוסיה מקצה לקצה06:00 חדשות
06:10 רוסיה מקצה לקצה
06:40 כללי Schubnikov כללי
08:20 זה קרה במשטרה
10:00 חדשות עם כתוביות
10:10 אהבה עבדים
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 אף פעם לא חלמת ...
14:00 אפס העולם (3 ו 4 סדרה)
16:00 "הם רצו לפוצץ אותי". וידוי של המלח הרוסי "
17:10 "עור שמימי". קולנוע בצבע
18:45 יום נישואין ניקולאי רסטורגובה
21:00 זמן
21: 20grinca.
23:50 לפחות פעם אחת בחיים
01:50 מרגרט
04:40 רכישת בקרה
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר 2017 ברוסיה 1
05:40 קנדחאר.
07:45 אגדה מספר 17.
10:35 ג'נטלמנים בהצלחה
12: 20 ישן מן העבר
14:00 Vesti.
14: 20 ישן מן העבר
20:00 Vesti.
20:40 ארוחת בוקר במיטה
00:30 ב צפוף, כן לא עבירה
02:45 אני עיוור בעיוורון
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר, 2017 ב- NTV
05: 20 בניין הזוכים06: 05 שמים שמיים
08:00 היום
08: 20 שמש מדברי כחול
10:00 היום
10: 20mor שדים. טורנדו -2 ("שבץ קוני", סדרה אחת ו -2. "זיקוקים חגיגיים", 1 ו -2)
16:00 היום
16: 20 עם צל
19:00 היום
19: 20be עם צל -2: נקמה
22:00 שומר ראש
01:30 מפלצת בחושך
03:10 בלש שיפוטי
04:10 משטרת הנופש (סדרה 13)
04:55 המוסר שלהם
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר, 2017 במרכז הטלוויזיה
05:35 יורי יעקובלב. אחרון מיגיק
06:35 היא אוהבת אותך!
08:15 אנציקלופדיה אורתודוכסית (שחרור של 24 בפברואר)
08:45 סבא
10:55 גברת צעירה וקולינריה
11:30 אירועים
11:45 Petrovka, 38
11:55 וסבולוד סנאיב. טרגדיה אופטימית
12:45 Kalina Krasnaya.
14:50 אישה ללא חוש הומור
18: 20 בובות
22:00 אירועים
22: התרסה 15. להרוג את סגן
23: 05 זה זה. ויקטור יושצ'נקו
00:00 Dynastiya ("מתחזה". "החיים של המלך")
01:35 חופשה של גברים
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר, 2017 בערוץ Catura
06:30 EurOnews.10:00 קונצרט רגיל עם אדוארד אתר
10:35 באני
12:00 איים (ליאוניד בייקוב)
12:40 ההיסטוריה של גדוד ה - Semenovsky, או לא נדיר
13:25 מתעורר באביב באירופה (מן הים התיכון לאלפים)
14:15 Kin-Dza-Dza! אימות כוכבי הלכת
15: תחרות הסולן הבינלאומית בשם מ 'מאגומיאב. האחרון
16:40 Magomayev מוסלמי. שאלות לא רצויות
17:30 D'Artagnan ושלושה מוסקטרים (סדרות 2)
19:05 "רומנים ושירים מועדפים". קונצרט אובגני Dyatlova
20: 10Tho התחיל בנאפולי
21:50 "מישל לגרן בבריסל". קוֹנצֶרט
22:50 חתיכת לא ידוע לפסנתר מכני
00:30 התעוררות באביב באירופה (מן הים התיכון לאלפים)
01:25 קריקטורות למבוגרים
01:55 מחפשי (מולדת אנושית)
02:40 Ohrid. צבע וסמל
תוכנית טלוויזיה ב 24 בפברואר, 2017 על ערוץ להתאים את הטלוויזיה
05:30 נשימה שנייה
06:00 Battlefield.
06:30 נשבע יריבים
07:00 חדשות
07: 05Futball. ליגת אירופה. 1/16 סופי
09:00 חדשות
09:05 הכל בשביל המשחק!
09:50 חדשות
09:55 כדורגל. ליגת אירופה. 1/16 סופי
11:55 חדשות
12:00 הכל בשביל המשחק!
12:30 כתב ספורט
12:50 חדשות
12:55 אולימפיאדה באלופים
13:25 משחקי חורף עולמי. ביאתלון. ריצה מהירה. גברים. שידור ישר מסוצ'י
14:45 חדשות
15: 00Futball. ליגת אירופה. Trawstring 1/8 גמר. שידור חי משווייץ
15:30 הכל בשביל המשחק!
15:55 משחקי מלחמת החורף העולמית. ביאתלון. ריצה מהירה. נשים. שידור ישר מסוצ'י
17: 00hockey. Khl. 1/4 גמר של כנס במזרח. שידור חי ("ברים" (קאזאן) - "Salavat Yulav" (UFA))
19:30 חדשות
19:35 הכל בשביל המשחק!
20:05 יומן של משחקי החורף העולמי
20: 15 פתיחת spermone של העולם החורף משחקים צבאיים. שידור ישר מסוצ'י
22:00 הכל על כדורגל! (פּוֹסטֵר)
22:30 ספורט אכזרי
23:00 הכל בשביל המשחק!
23:45 כדורסל. VTB ("Lokomotiv-Kuban" (Krasnodar) - "Khimki")
01:35 סקי. אליפות העולם. שידור מפינלנד
03:00 בובסלי ושלד. אליפות העולם. שידור מגרמניה
04:00 אולימפיאדה באלופים
04:30 Battlefield.
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר, 2017 בערוץ CTC
05:45 מוסיקה על STS06:00 מונית
07:35 דרקונים. מירוץ סביב הקצה
08:25 קרנבל טעים מן השף
08:30 Premiere! "דרקונים, מירוץ סביב הקצה"
09:00 בית רפאים
10:40 ספיידרמן חדש
13: 20 ספיידרמן: מתח גבוה
16: כופתאות 00risty (מועדף)
16:40 שניים: אני והצל שלי
18:40 סוטה. מאחורי הקיר
21: 00, רובוט
23:15 אין פשרה
01: 1021 ועוד
02:50 מספיק ממני!
טלוויזיה ב -24 בפברואר, 2017 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר
06:40 צלף -2. טונגוס (1 - סדרה 4)
10:00 סודות צ'פמן. פרויקט מיוחד
00:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר, 2017 בערוץ TNT
06:00 הספינה האחרונה (סדרה 10 - "אין מקום טוב יותר בבית")07:00 TNT. לערבב (סדרה 3)
07:30 TNT. תערובת (סדרה 4)
08:00 TNT. תערובת (סדרה 5)
08:30 TNT. תערובת (סדרה 6)
09:00 בית -2. לייט.
10:00 בית -2. האי של אהבה
11:00 קומדיה קלאב (סדרה 474)
12:00 קומדיה קלאב (סדרה 475)
13:00 קומדיה קלאב (סדרה 471)
14:00 שוטר מרובה (סדרה 1)
15:00 שוטר מרובה (סדרה שנייה)
16:00 שוטר מן הרובל (סדרה 3)
17:00 שוטר מרובל (סדרה 4)
18:00 שוטר מרובל (סדרה 5)
19:00 שוטר מן הרובל (סדרה 6)
19:30 שוטר מרובל (סדרה 6)
20:00 שוטר מן הרובל (סדרה 7)
21:00 שוטר מן הרובל (סדרה 8)
22:00 קונצרט רוסלן לבן
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 סרט כזה! (סדרה 151)
01:30 Class.
03:30 להבי תהילה: כוכבים על קרח
תוכנית טלוויזיה ב -24 בפברואר 2017 על בית התעלה
05: 156 מסגרות
05:30 חי טעים עם ג'יימי אוליבר (19 ו -20)
06:30 חי טעים עם ג'יימי אוליבר (21 ו 22 סדרה)
07:30 6 מסגרות
07:40 צד לאלוף (1 - סדרה 4)
11:10 פילגשו (1 - סדרה 4)
14:25 לובה. אהבה (1 - סדרה 4)
18:00 6 אישי
18:05 ד"ר בית (סדרה 45)
19:00 דם אינו מים (1 וסדרה 2)
22:30 פעימות - אז אוהב? (סדרה 1)
23:30 6 מסגרות
00:30 מסיבות משפחתיות (סדרה 1 ו -2)
03:05 Besta, או מוזרויות של אהבה (7 ו -8 סדרה)