הטלפון ב -17 בפברואר 2017 בערוץ הראשון
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09: 20 בוגר "טוב"
09:50 Live נהדר!
10:55 משפט אופנתי
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 לבד עם כולם
13: 20 שנים יראה
14:00 חדשות
14:15 הזמן יראה
15:00 חדשות עם כתוביות
15:15 הזמן יראה
15:50 חכה לי
16:45 אליפות העולם ביאתלון. מרוץ שליחים. נשים. אוסטריה Live Ether.
18:00 מידע ישיר ערוץ "סטודיו ראשון"
20:00 שדה של נסים
21:00 זמן
21:30 "קול. יְלָדִים". עונה חדשה
23: 20veechny obgant
00:00 טקס פרס גראמי שנתי. "עיר פיג'ונס"
02: 00zvella.
04: משפט ראשון
תוכנית טלוויזיה ב -17 בפברואר 2017 ברוסיה 1
05: 00utro רוסיה
09:00 Vesti.
09: 15utro רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:40 Vesti. הזמן המקומי
11:55 קמנסקאיה -4 ("עסקים אישיים", חלק ראשון)
13:00 Kamenskaya-4 ("עסקים אישיים", חלק שני)
14:00 Vesti.
14:40 Vesti. הזמן המקומי
14:55 סודות של Corolleary-8 ("Java עם Monsted", 1 ו סדרה 2)
17:00 Vesti.
17: 20 אירוע. הזמן המקומי
17:40 Live Ether.
18:50 60 דקות
20:00 Vesti.
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21: 00 yumorina
23:35 בשם האהבה
01:40 וולף בלגן: מחפש דרך זמן (9 ו 10 סדרה)
03:40 DAR (סדרה 70)
תוכנית טלוויזיה ב 17 בפברואר, 2017 על NTV
05:10 עורך דין (נשמות קשורות)06:00 היום
06:05 רוסיה מסתורית
07:00 בוקר בוקר NTV
08:05 חזרה של Mukhtara-2 ("על מים נקיים". "בעל חסר")
10:00 היום
10:25 פאלאס ("להילחם", 1 ו 2 סדרה)
12:00 חבר המושבעים
13:00 היום
13:25 סקירה. חירום
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:35 רחובות של מנורות שבורות - 14 (אבודים גן עדן)
17:40 "אנחנו מדברים ומופיעים". הצגה עם ליאוניד זקוששקי
18:40 PE. חֲקִירָה
19:00 היום
20:00 Pravda Gurnova.
21:00 קובה (21 - 24)
00:45 שתי מלחמות
01:25 מפגש מקום
03:05 בלש שיפוטי
04:00 טייסים
04:30 משטרת הנופש (סדרה 6)
תוכנית טלוויזיה ב -17 בפברואר, 2017 במרכז הטלוויזיה
05:05 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA
06:00 מצב רוח
08:00 מיסטרים של הקולנוע שלנו (שבוי קווקזי)
08: 20 לא כולל שרלוק הולמס וד"ר ווטסון. המאה העשרים מתחילה
11:30 אירועים
11:50 האב בראון ("בית משפט מפחיד". "מכונת זמן")
13:40 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA (אלכסנדר Sklyar)
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15: 1510 רוב ... (נישואים אומללים עם זרים)
15:45 איבנוב
17:40 אינטימי לא להציע
19:30 "במרכז האירועים" עם אנה פרוקהורובה
20:40 הצבעות ימינה
22:00 אירועים
22:30 הגנה סיציליאנית
00: 20ALEXנדר עבדולוב. רומן עם החיים
01:10 האב בראון ("שחיתות חריפה". "אמת ביין")
02:55 Petrovka, 38
03:15 אהבה מסווגת. בּוּמֵרַנְג
04:05 בטיחות מלחמות בספורט
04:55 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA
תוכנית טלוויזיה ב -17 בפברואר, 2017 בערוץ CURP
06:30 EurOnews.10:00 חדשות תרבות
10:15 Valentine Plek. מקומות וראשי חיים ...
11:15 חקירה של הנציב מגרה (הכרה במגר)
12:45 אגדות של חימר ועץ (צעצוע קרטופול)
13:00 מכתבים מהמחוז (וולסק)
13:30 אוסף מרגוליטה (שביל הזהב)
15:00 חדשות תרבות
15:10 קווים מפועצים של nask
16:00 מתוח, מתוח, מקסים ...
17:30 אנטוניו ויואלדי. מלחין וכומר
18:35 ערב האהוב. "מרגריטה אסקינה. יום גדול אמא גדולה "
19:30 חדשות תרבות
19:45 מחפשי (מומיה מאיוונובו)
20:35 Armen Dzhigarkhanyan.
21:15 הגענו לתחרות השף ...
22:25 קו החיים (Ebgeny Grishkovets)
23:30 חדשות תרבות
23:45 Khsovset.
23:50 תשואות
01:35 שרלוק הולמס וד"ר ווטסון
01:55 מחפשי (מומיה מאיוונובו)
02:40 Ravenna. פרידה עד עתיקות
תוכנית טלוויזיה ב 17 בפברואר, 2017 על ערוץ להתאים את הטלוויזיה
06:30 פעמיים
07:00 חדשות
07:05 עיתונאי ספורט
07:25 חדשות
07:30 הכל בשביל המשחק!
08:55 חדשות
09:00 דוח מיוחד (שלנו בטורקיה)
09:30 ביאתלון. אליפות העולם. מרוץ אישי. גברים. שידור מאוסטריה
11:30 חדשות
11:35 הכל בשביל המשחק!
12: 05Futball. ליגת אירופה. 1/16 סופי ("ויליאריאל" (ספרד) - "רומא" (איטליה))
14:05 חדשות
14: 10Futball. ליגת אירופה. 1/16 סופי ("מנצ'סטר יונייטד" (אנגליה) - "Saint-Etienne" (צרפת))
16:10 חדשות
16:15 הכל בשביל המשחק!
17:10 תריסר!
17:30 אלינה קאבאבה. קל כמו פרס
18: 00 התעמלות מחורבנת. כוס אלוף "גזפרום" בשם אלינה קאבא במסגרת של תוכנית גזפרום - ילדים. "גרנד פרי של מוסקווה
20:50 חדשות
20:55 הכל בשביל המשחק!
21: 20 ספורט כתב
21:40 הכל על כדורגל!
22:05 חדשות
22:15 הכל בשביל כדורגל! (פּוֹסטֵר)
22:40 כדורגל. איטליה אליפות. שידור חי ("יובנטוס" - "פלרמו")
00:40 הכל בשביל המשחק!
01:25 נינג'ה
03:00 סקי. אליפות העולם. פיתול ענק. גברים. שידור משווייץ
04:00 בובסלי ושלד. אליפות העולם. שידור מגרמניה
04:30 Battlefield.
הטלפון ב -17 בפברואר 2017 בערוץ CTC
05:40 מוסיקה על STS06:00 ילאש
06:25 מרין וחבריו. סיפורים מתחת למים
06:55 fixy.
07:15 שלושה חתולים
07:35 דרקונים. המגינים של אורהא
08:30 גג העולם
08:55 קרנבל טעים מן השף
09:00 גג העולם
09:30 הצג "ural pelmeni" ("אנשים בשכר לבן", חלק 2)
10:15 מלחמת העולמות Z
12:30 מטבח
15:30 וורונינה
19: כופתאות 00risty (מועדף)
19:30 הצג "אוראל פלמני" (אדם בלתי אפשרי)
21:00 זכור הכל
23: 20Pherists. דיק וג'יין נהנים
01:05 Premiere! "עיניים גדולות"
03:05 Premiere! "500 ימים של קיץ"
04:55 פעם אחת באגדה
טלפון ל -17 בפברואר 2017 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 »שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
06:00 פרויקט דוקומנטרי
07:00 עם מדיט עוד!
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי
12:00 תוכנית מידע 112
12:30 חדשות
13:00 ארוחת ערב מנוסה
14:00 פוסידון
15:55 תוכנית מידע 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן
18:00 השערות מזעזעות ביותר
19:00 תוכנית מידע 112
19:30 חדשות
20:00 פרויקט מיוחד דוקומנטרי (שקללים את העולם? "המחתרת" בעלים של הפלנטה והמשפיעה ביותר)
21:50 צפה בכולם!
23:00 סמוראי אחרון.
01:40 טבילה מסוכנת
03: 20shable מזעזע השערות
04:20 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית טלוויזיה ב -17 בפברואר 2017 בערוץ TNT
06:30 סאשה + מאשה (סדרה 59 - "סטריפטיז")07: 00 לוח זמנים הנינג 'ה (86 סדרה - "מלחמה למדידת X")
07:30 מדיומים חוקרים (סדרה 86)
09:00 בית -2. לייט.
10:30 בית -2. האי של אהבה
11:30 הבטחה - לא אומר להתחתן
14:00 מתמחים (סדרה 119)
14:30 מתמחים (120th סדרה)
15:00 מתמחים (121)
15:30 מתמחים (122 סדרה)
16:00 מתמחים (123 סדרה)
16:30 מתמחים (סדרות 124)
17:00 מתמחים (סדרות 125)
17:30 מתמחים (סדרה 126)
18:00 מתמחים (סדרה 127)
18:30 מתמחים (סדרה 128)
19:00 מתמחים (סדרה 129)
19:30 מתמחים (130th סדרה)
20:00 אלתור (סדרה 26)
21:00 קומדיה קלאב (סדרה 521)
22:00 מיקרופון פתוח (סדרה 4)
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 סרט כזה! (סדרה 150)
01:30 האמנה החדשה ביותר
03:45 אני זומבי (סדרה 11 - "אסטרוברברגר")
04:35 V- מבקרים (סדרות 5 - "ברוכים הבאים למלחמה")
טלפון ב 17 בפברואר 2017 על תעלה הביתה
05: 156 מסגרות
05:30 חי טעים עם ג'יימי אוליבר (5 ו 6 סדרה)
06:30 חי טעים עם ג'יימי אוליבר (7 ו -8 סדרה)
07:30 6 מסגרות
07:40 לענייני נעורים (511 ו -512 (סדרה)
09:40 מסיבת שחף (1 - סדרה 8)
18:00 חבר מושבעים יופי (סדרה 20 - "Pokidysheva")
19:00 אינטואיציה של נשים (סדרה 1 ו -2)
21:25 אינטואיציה של נשים - 2 (1 ו 2 סדרה)
00:00 6 מסגרות
00:30 ג'יין אייר
02:40 Rublevo-Biryillyosvo (סדרה 7 - "Zhukov-aleshina" ו 9 סדרה - "Konstantinov-schelada)
04:40 6 מסגרות