תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר 2017 בערוץ הראשון
05:35 לבד עם כולם06:00 חדשות
06:10 לבד עם כולם
06:30 מיסטל
08:10 Smeshariki. פִּין
08:25 שעה
08:55 בריאות
10:00 חדשות עם כתוביות
10:15 »לא רשימות» עם דמיטרי קרילוב
10:35 בזמן הכל בבית
11:25 Fazenda (חדר חדש לאמונה)
12:00 חדשות עם כתוביות
12: 20 ביאתלון אליפות העולם. מִרדָף. נשים. אוסטריה Live Ether.
13:00 קונספירציה תיאוריה (לילות אופנה)
14:00 חברים נאמנים
16:00 קונצרט סטס מיכאילוב
18:00 "הטוב מכל!" מתכונים התייחסות »
19:30 הטוב מכל!
21:00 יום ראשון "זמן"
22:30 "KVN-2017". משחק בחירה
00:50 Kanoneck.
04:15 רכישת בקרה
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר 2017 ברוסיה 1
05: 00 מכירה בלש טטיאנה Ivanova (Dolce Vita ברוסית)
07:00 מרובת בוקר (מאשה ודוב)
07:30 עצמו מנכ"ל
08:20 »Mentopanoram» Evgenia Petrosyan
08:50 בוקר
09:30 מאה לאחד
10: 20 חודשים. Vesti-Moscow. שבוע בעיר
11:00 Vesti.
11: 20Mix מותר
14:00 Vesti.
14: 20 כלים! היכנס מותר
16: אשתו 20
20:00 שבועות מערביים
22:00 יום ראשון בערב עם ולדימיר סולוביאוב
00:30 בדיוני אינו נכלל. Scout Century.
01:30 נשים על סף (5 ו 6 סדרה)
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר, 2017 ב- NTV
05:05 המוסר שלהם05:25 סוכן של מטרה מיוחדת -2 ("קשיים של תרגום", 1 וסדרה 2)
07: טלוויזיה 00
08:00 היום
08: 20 טיפול "בוקר שמח"
09:25 לאכול בבית
10:00 היום
10: 20 שידור
11: 05Chedo טכנולוגיה (שחרור של 12 בפברואר)
12:00 תשובה מחוז (שחרור של 12 בפברואר)
13:05 Nashipotennadzor.
14:10 גם אנשים (האחים של ספרון)
15:05 משחק משלו
16:00 היום
16: מבוסס ... (שחרור של 12 בפברואר)
18:00 תחושות רוסיות חדשות
19:00 "תוצאות השבוע" עם אירדה זיינלובה
20:30 גל נפץ.
22:40 זמן סינדלד (אלפיני פרשת דרכים, 1 - סדרה 4)
02: 20 אני אוכל!
02:45 מזון ללא כללים
03:35 בלש שיפוטי
04:25 משטרת הנופש (סדרה 1)
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר 2017 במרכז הטלוויזיה
05:50 לידנו
07:40 סגנון חיים (שחרור של 12 בפברואר)
08:10 רצח מושלם
10:05 קינגס פרק (יורי בלוב)
10:55 גברת צעירה וקולינריה
11:30 אירועים
11:45 Petrovka, 38
11:55 פושע המדינה
13:50 צחוק עם משלוח לבית
14:30 שבוע מוסקבה
15:00 אושר תחת החוזה
16:55?
20:30 נוף רצח
00:15 אירועים
00:30 הרפתקאותיו של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון. אוצרות אגרי
03:30 אהבה ושנאה בפוליטיקה הגדולה. מרגרט תאצ'ר
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר 2017 בערוץ CURP
06:30 EurOnews.10:00 קונצרט רגיל עם אדוארד אתר
10:35 אביב
12:15 Rostislav Klyatt - מרווה ו ליצן
13:00 רוסיה, אהובתי! (רק שלוש מחרוזות)
13:30 רמקולים עם בלוקה
14:35 גאון ויליאנה (אוטו שמידט)
15: 05 מה לעשות?
15:50 גרוטה יונגן. מקום שבו הבודהיזם הפך לדת של סין
16:05 Vyacheslav Butusov. התעוררות שמחה
16:35 ספריית הרפתקה (מסע לתחילת הזמן)
16:50 מסע לתחילת הזמן
18:15 ברגל ... (Feodosia Aivazovsky)
18:45 מחפשי (אגדה 'אגם מוות ")
19:30 Lyudmila Gurchenko לכל הזמנים
21:05 סיורים פרידה
22:15 »המעגל התיכון» אנדריי אשפייה
23:10 P.I. צ'ייקובסקי. "יוג'ין onegin". תיאטרון "הליקון אופרה"
01:45 בוני ותומאס
01:55 מחפשי (אגדה של "אגם מוות")
02:40 עמק לואר. נצנצים ועוני
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר, 2017 על ערוץ להתאים את הטלוויזיה
06:30 פעמיים
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק! אירועי השבוע
07:35 חדשות
07:40 תריסר!
08: 00 שקוניקציה של פתיחת אולימפיאדת החורף XXII. שידור מסוצ'י
11:25 חדשות
11:30 ביאתלון. אליפות העולם. ריצה מהירה. גברים. שידור מאוסטריה
13:10 חדשות
13:15 הכל על הוקי!
13:55 הוקי. Eurotur. "משחקים שוודית". שידור חי (רוסיה - צ'כיה)
16:25 חדשות
16:35 ביאתלון. אליפות העולם. מִרדָף. גברים. שידור חי מאוסטריה
17:25 חדשות
17:35 הכל בשביל המשחק!
18:25 חוליגנים. אַנְגלִיָה
18:55 כדורגל. אליפות של אנגליה. שידור חי ("סוואנסאה" - "לסטר")
20:55 חדשות
21:00 הכל בשביל המשחק!
21:30 ספורט אכזרי
22:00 חדשות
22:10 ספורט כתב
22:40 כדורגל. איטליה אליפות. שידור חי ("Cagliari" - "יובנטוס")
00:40 הכל בשביל המשחק!
01:25 החלקה מהירות. אליפות העולם במרחקים נפרדים. שידור מקוריאה
01:55 מסלול קצר. גביע העולם. שידור מבלרוס
02:25 כדורסל. הליגה המאוחדת VTB. "התאמה כוכבים". שידור מסוצ'י
04:25 מהר יותר
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר 2017 בערוץ CTC
05:50 מוסיקה על STS06:00 ילאש
06:25 Barboskina.
06:55 fixy.
07:35 דרקונים: Ollha defenders
09:00 Smeshariki.
09:15 שלושה חתולים
09:30 Coralina בארץ הסיוטים
11:25 כדור הארץ של העתיד
13:55 טרמינאטור -3. עליית המכונות
16: כופתאות 00risty (מועדף)
16:30 שליחות קטלנית. בראשית
18:55 תוכנית למשחק
21:00 שליחות קטלנית: במאי מגיע המושיע
23:15 מהירות -2. בקרת שיוט
01:35 ריצה גבר
03:30 תוכנית למשחק
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר, 2017 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 גודזיל
06:50 Kamenskaya (1 - סדרה 16)
23:00 כלבים באוויר
00:00 מלח (תחיית המתים)
01:30 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית טלוויזיה ב -12 בפברואר, 2017 בערוץ TNT
06:00 ספינה אחרונה (סדרה 6 - "בידוד קפדני")07:00 TNT. לערבב (סדרה 47)
07:30 סוכנים 003 (סדרה 44)
08:00 TNT. לערבב (סדרה 49)
08:30 TNT. לערבב (סדרה 50)
09:00 בית -2. לייט.
10:00 בית -2. חתונה למיליוני
11:00 הפעלה מחדש (סדרה 239)
12:00 הסתגלות (סדרה 1)
12:30 הסתגלות (סדרה שנייה)
13:00 הסתגלות (סדרה 3)
13:30 הסתגלות (סדרה 4)
14:00 הסתגלות (סדרה 5)
14:30 אנשים X.
16:25 אנשים x-2
19:00 מיקרופון חיצוני (סדרה 1)
19:30 מיקרופון חיצוני (סדרה 1)
20:00 מיקרופון פתוח (סדרה שנייה)
21:00 מיקרופון פתוח (סדרה 3)
22: 00stand למעלה (סדרה 88)
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 לא לישון! (סדרה 98)
02:00 Predatiki
04:05 ברק
טלפון ל -12 בפברואר 2017 בערוץ המקומי
05:00 בית מטבח (96 סדרה - "אנג'לינה ווב")
05:30 Jamie: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (35 ו 36 סדרה)
06:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (37 ו 38 סדרה)
07:30 מריה-סקילניק
09:05 החיים בהתחלה (1 ו 2 סדרה)
10:55 כיצד להתחתן עם מיליונר (1 - סדרה 4)
14:25 לא אהוב (1 - סדרה 4)
18:00 אני מניח שקית (סדרה 2)
19:00 אל תעזוב
22:55 נשוי בחו"ל (סדרות 2 - "צרפת")
23:55 6 מסגרות
00:30 שלושה חצי לידה (1 - סדרה 4)
04:00 גודל החתונה (סדרות 34 - "Tokarev")