טלפון ב -5 בפברואר 2017 בערוץ הראשון
05:30 מדינה רומנטיקה (1 ו 2 סדרה)06:00 חדשות
06:10 מדינה רומנטיקה (1 סדרה 2)
08:10 Smeshariki. פִּין
08:25 שעה
08:55 בריאות
10:00 חדשות עם כתוביות
10:15 »לא רשימות» עם דמיטרי קרילוב
10:35 בזמן הכל בבית
11:25 פזנדה
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 חיידקים. מלחמת העולמות
13:25 פתיחת סין
14:00 תיאוריית קונספירציה (מוצרים שגורמים לתיאבון)
14:55 גובה
16:40 יום נישואין של לב לסצ'נקו בארמון הקרמלין
19:30 הטוב מכל!
21:00 יום ראשון "זמן"
22:30 נעלם
01: 20Prints.
03:10 משפט אופנתי
04:10 רכישת בקרה
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר 2017 ברוסיה 1
07:00 מרובת בוקר (מאשה ודוב)
07:30 עצמו מנכ"ל
08:20 »Mentopanoram» Evgenia Petrosyan
08:50 בוקר
09:30 מאה לאחד
10: 20 חודשים. Vesti-Moscow. שבוע בעיר
11:00 Vesti.
11: 20Mix מותר
14:00 Vesti.
14: בדיחה 20zhi
16: 20kto i
20:00 שבועות מערביים
22:00 יום ראשון בערב עם ולדימיר סולוביאוב
00:00 "חובה בארץ". Mikhail zhvanetsky.
01:00 נשים על Verge (3 ו 4 סדרה)
02:55 ללא עקבות (סדרה 22, חלק 2)
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר, 2017 על NTV
05:05 המוסר שלהם05:25 סוכן מיוחד ("עדים", 1 ו 2 סדרה)
07: טלוויזיה 00
08:00 היום
08: 20 טיפול "בוקר שמח"
09:25 לאכול בבית
10:00 היום
10: 20 שידור
11: 05Chedo טכנולוגיה (שחרור של 5 בפברואר)
12:00 מחוז תשובה (שחרור של 5 בפברואר)
13:05 Nashipotennadzor.
14:10 גם אנשים (רמזאן קדירוב)
15:05 משחק משלו
16:00 היום
16: להלן) ... (שחרור של 5 בפברואר)
18:00 תחושות רוסיות חדשות
19:00 "תוצאות השבוע" עם אירדה זיינלובה
20:30 פטרוביץ '
22:35 מועצת המנהלים
02:05 הווידוי שלי
03:05 נלך, לאכול!
03:30 מזון ללא כללים
04: 20Patrul (תיאטרון)
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר, 2017 במרכז הטלוויזיה
05: 20 מכס, scammers! (שודדים ישנים)
05:55 בסגנון הג'אז
07:40 סגנון חיים (שחרור של 5 בפברואר)
08:10 פרק קינגס (ניקולאי parfinov)
09:05 חזור
10:55 גברת צעירה וקולינריה
11:30 אירועים
11:45 מקרה Rumyantsev.
13:45 צחוק עם משלוח הביתה
14:30 שבוע מוסקבה
15:00 דברים רזים
16:45 Puints לחמניות
20:30 דרונג לכוכב
00:15 אירועים
00:30 Petrovka, 38
00:40 הרפתקאותיו של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון. כלב בסקרוויל
03:40 שחור קסם אימפריה SS (1 ו 2 סדרה)
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר, 2017 על תרבות הערוץ
06:30 EurOnews.10:00 קונצרט רגיל עם אדוארד אתר
10:35 תאומים
12:00 אגדות סרטים (אלכסנדר Dovzhenko)
12:30 רוסיה, אהובתי! (יהודים גוריש מדבנט)
13:00 יערות שמורות אמזוניה
13:55 מה לעשות?
14:45 מאסטרו ריימונד פאולס ו Band Band Latvian רדיו
15:45 גאון ונבלים (Vyacheslav Ivanov)
16: 20 BLET של הרפתקה (חיים מדהים רובינסון שיוט הרפתקאות)
16:35 חיים והרפתקאות מדהימות של רובינסון קרוזו
18:05 הליכה ... (קרים עתיקים)
18:35 מחפשי (בעקבות הגלריה החסרה)
19:25 כדור קריסטל "קריסטל Turandot". ערב יצירתי ולנטיין גאפטה
20:35 ביקור של ליידי
22:55 אופרה "Gianni Skikki"
00:05 יערות שמורות Amazonia
01:00 ברגל ... (קרים עתיקים)
01:25 הרפתקאות Vasi Kurolesyova
01:55 מחפשי (בעקבות הגלריה החסרה)
02:40 לאהור. מראה עיוור של העבר
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר, 2017 על ערוץ להתאים את הטלוויזיה
06:30 פעמיים
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק! אירועי השבוע
07:35 חדשות
07:40 דיאלוגים דיג
08:10 חדשות
08:15 דוח מיוחד (קונספירציה ספורט)
08:45 חדשות
08:55 חורף UniversiaDe 2017. ביאתלון. ממסר מעורב. שידור חי מקזחסטן
10: 20news.
10:30 גלדיאטור
12:25 ליגה גבוהה יותר
12:55 סקי. גביע העולם. צוות ספרינט. שידור אור מקוריאה
13:55 חדשות
14:00 בלש ספורט
15:00 חדשות
15:05 הכל בשביל המשחק!
15:35 תריסר!
15:55 אומנויות לחימה מעורבות. Fedor Emelianenko
16:55 אחרי הקרב. Fedor Emelianenko
17:25 הכל בשביל המשחק!
17:55 הוקי עם הכדור. אליפות העולם. הגמר. שידור חי משוודיה
19:55 כדורגל. אליפות של אנגליה. שידור חי ("Leicester" - מנצ'סטר יונייטד)
20:55 כדורגל. משחק ידידות. שידור חי מספרד (Zenit (רוסיה) - "אודנס" (דנמרק))
22:55 כדורגל. איטליה אליפות. שידור חי ("יובנטוס" - "Inter")
00:40 הכל בשביל המשחק!
01:25 בובסלי ושלד. גביע העולם. שידור מאוסטריה
02: 10Short מסלול. גביע העולם. שידור מגרמניה
02:40 כדורגל. איטליה אליפות (מילאנו - סמפדוריה)
04:40 ללא עוררין -3
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר 2017 בערוץ CTC
05:40 מוסיקה על STS06:00 ילאש
06:30 ג 'ף חי בבית
08:00 דרקונים: Ollha devenders
09:00 Smeshariki.
09:15 שלושה חתולים
09:30 כופתאות אוראליות (מועדפות)
10:05 Surc Day.
12:05 אבא שוב 17
14:05 ברוס אדירים
16: כופתאות 00risty (מועדף)
16:40 אוצר האומה
19: 10 אוואן הקב"ה
21:00 האומה האוצר. ספר טיין
23:25 רשע תושב: אפוקליפסה
01: 10 אוואן הקב"ה
03:00 בומרנג
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר, 2017 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 »שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
07:00 Explex.
09:00 Expendables-2
11: 00ULITSA מנורות שבורות-5 (15 - סדרה 26)
23:00 כלבים באוויר
00:00 מלח (נייקי בורזוב)
01:30 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר, 2017 בערוץ TNT
06:00 הספינה האחרונה (סדרה 4 - "אנחנו נגיע לשם")07:00 TNT. לערבב (סדרה 39)
07:30 סוכנים 003 (סדרה 43)
08:00 TNT. לערבב (סדרה 41)
08:30 TNT. לערבב (סדרה 42)
09:00 בית -2. לייט.
10:00 בית -2. חתונה למיליוני
11:00 הפעלה מחדש (סדרה 238)
12:00 אימפרוביזציה (סדרה 23)
13:00 מיקרופון פתוח (סדרה שנייה)
14:00 פעם ברוסיה (סדרה 59)
15:30 דרקולה
17: 15, פרנקנשטיין
19:00 אלתור (סדרה 21)
19:30 אימפרוביזציה (סדרה 21)
20:00 אלתור (סדרה 22)
21:00 אלתור (סדרה 23)
22: 00Stand (סדרה 87)
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 לא לישון! (סדרה 96)
02: 00 כפשות לשעה
03:55 בחינם חד פעמי -3: צמא
תוכנית טלוויזיה ב -5 בפברואר 2017 בערוץ המקומי
05:00 בית מטבח (סדרות 95 - "דמיטרי מילר")
05:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (21 ו 22 סדרה)
06:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (סדרה 23 ו 24th)
07:30 6 מסגרות
08:35 פעם עשרים שנה מאוחר יותר
10:05 כאשר היינו מאושרים (1 ו 2 סדרה)
14:05 אג"ח אחוות (1 ו 2 סדרה)
18:00 2017: תחזיות (סדרה 4)
19:00 אבא לסופיה
22:50 להתחתן בחו"ל (סדרה 1 - "שבדיה")
23:50 6 אנשי צוות
00:30 בית ללא יציאה (סדרה 1 ו -2)
04:15 גודל החתונה (סדרה 31)