תוכנית טלוויזיה ב -3 בפברואר 2017 בערוץ הראשון
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09: 20 בוגר "טוב"
09:50 Live נהדר!
10:55 משפט אופנתי
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 לבד עם כולם
13: 20 שנים יראה
14:00 חדשות
14:15 הזמן יראה
15:00 חדשות עם כתוביות
15:15 הזמן יראה
16:00 חכה לי
17:00 "איש וחוק" עם אלכסיי פימאנוב
18:00 מידע ישיר ערוץ "סטודיו ראשון"
20:00 שדה של נסים
21:00 זמן
21:30 גרמופון הזהב טקס פרס עממי (חלק 2)
23: 20veechny obgant
00:00 »הלשכה." "עיר פיז'ונס". העונה השנייה (סדרה 4)
01:15 היא מעריצה אותו
03:10 ראש אדום ואחרים
תוכנית טלוויזיה ב -3 בפברואר 2017 ברוסיה 1
05: 00utro רוסיה
09:00 Vesti.
09: 15utro רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:40 Vesti. הזמן המקומי
11:55 קמנסקאיה-2
14:00 Vesti.
14:40 Vesti. הזמן המקומי
14:55 סודות החקירה-7 ("מתנה יקרה", סדרה 1 ו -2)
17:00 Vesti.
17: 20 אירוע. הזמן המקומי
17:40 Live Ether.
18:50 60 דקות
20:00 Vesti.
20:45 חדשות. הזמן המקומי
21:00 Petrosyan Show.
23:05 איפה האהבה הולכת
01:05 איסוף. אכילה ללא חוקים
02:50 Dar (סדרה 60)
04:45 החקירה מתבצעת על ידי מומחים (מקרה מס '11 - "בכל מחיר")
תוכנית טלוויזיה ב -3 בפברואר, 2017 ב- NTV
05:10 עורך דין (טבע מת)06:00 היום
06:05 רוסיה מסתורית
07:00 בוקר בוקר NTV
08:05 חזרה של Mukhtara-2 ("ארוחת צהריים מפונקת". "דירה חדשה")
10:00 היום
10: 20 פסיפיק ("יצור בורג", 1 ו 2 סדרה 2)
12:00 חבר המושבעים
13:00 היום
13:25 סקירה. חירום
14:00 מפגש מקום
16:00 היום
16:40 "אנחנו מדברים ומופיעים". הצגה עם ליאוניד זקוששקי
18: 15CHP. חֲקִירָה
19:00 היום
20:00 Pravda Gurnova.
21: 00KUMA ("שומה", 1 ו 2 סדרה. "מגניב שקופיות", 1 ו 2 סדרה 2)
00:50 מפגש מקום
02:25 ידו של משה
03:15 בלש שיפוטי
04:15 סיור (אקדח אבוד)
טלפון ב -3 בפברואר 2017 במרכז הטלוויזיה
05:10 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA
06:00 מצב רוח
08:00 סודות הקולנוע שלנו (הרפתקאותיו של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון)
08:30 הרפתקאותיו של שרלוק הולמס וד"ר ווטסון. כלב בסקרוויל
11:30 אירועים
11:50 האב בראון (גאווה גאווה. "צל של אשפות")
13:40 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA (ויקטור Dobronravov)
14:30 אירועים
14:50 עיר החדשות
15: 1510 ביותר ... (כוכבים Brachy)
15:50 בסגנון ג'אז
17:40 חזור
19:30 "במרכז האירועים" עם אנה פרוקהורובה
20:40 הצבעות ימינה
22:00 אירועים
22:30 רומן קרציב. טיפש
23:55 Ultimatum.
01:25 Petrovka, 38
01:40 ליידי נעלמים בחצות
תוכנית טלוויזיה ב -3 בפברואר, 2017 בערוץ CULP
06:30 EurOnews.10:00 חדשות תרבות
10: 20Guert בארץ הפלאות
11:15 חקירה של הממונה מגה (מגה כועסת)
12:45 נמל עתיק העיר Hoian
13:00 כללים החיים
13:30 מכתבים מן המחוז (עיר פטרושקי, אזור ולדימיר)
13:55 צ'ינג ח'אן
14:05 מרותנים זועמים (סדרות 5 - "ליברטאד! 1930 -1939")
15:00 חדשות תרבות
15:10 זועמים מודרניסטים (סדרות 6 - "חצות בפריז 1939-1945")
16: 05 חורים חורים. כתמים לבנים
16:50 Vladislav Vinogradov.
17:35 אמן של בני אדם של ברית המועצות תמרה סיניאבסקאיה
18:30 יורי אולסה. כותב הבקיעה
19: 20 ג'וטו די בונדון
19:30 חדשות תרבות
19:45 Mozkonostalgia.
20: 20aostrov (עד 80 שנה של Regimanta Adomaytis)
20:55 מחייו של נופשים
22:25 קו חיים (Ebgeny Dyatlov)
23: 20 בתרבות
23:35 crysovet.
23:40 מודרניסטים זועמים (סדרות 5 - "ליברטאד! 1930 -1939")
00:35 חקירה של הממונה מגה (מגה כועסת)
01:55 מחפשי (טמפלרים ברוסיה הסובייטית)
02:40 ברו על בוין. תלוליות מציאותיות בקרינת הנהר
טלפון ב -3 בפברואר 2017 על ערוץ תואם טלוויזיה
06:10 תריסר!
06:30 פעמיים
07:00 חדשות
07:05 אליפות מטורף
07:35 חדשות
07:40 הכל בשביל המשחק!
08:55 חורף UniversiaDe 2017. ביאתלון. מִרדָף. נשים. שידור חי מקזחסטן
09:45 חדשות
09:50 ספורט כתב
10: 20 ליגה גבוהה
10:50 חדשות
10:55 חורף UniversiaDe 2017. ביאתלון. מִרדָף. גברים. שידור חי מקזחסטן
11:45 דוח מיוחד (קונספירציה ספורט)
12:15 חדשות
12: 20ALL על המשחק!
12:55 סקי. גביע העולם. ריצה מהירה. שידור אור מקוריאה
14:40 ספורט כתב
15:00 חדשות
15:05 הכל בשביל המשחק!
15:50 כוכבים כדורגל
16: 20news.
16:25 ערב קונטיננטלי
16:55 הוקי. Khl. שידור חי ("metallurg" (Magnitogorsk) - SKA (St. Petersburg))
19:25 הכל על כדורגל!
19:55 כדורגל. משחק ידידות. שידור חי מספרד (Zenit (רוסיה) - "ספרטה" (צ 'כיה))
21:55 הכל על כדורגל! (פּוֹסטֵר)
22:40 ספורט כתב
23:00 הכל בשביל המשחק!
23:45 ללא עוררין -3
01:30 פרשנים. גודי
01:50 כדורגל. ליגת האלופות. 2012 (אמיתי "(מדריד, ספרד) - מנצ'סטר סיטי (אנגליה))
03:45 גוף ונפש
טלפון ב -3 בפברואר 2017 בערוץ CTC
05:15 Elash.05:45 מוסיקה על STS
06:00 ילאש
06: 20 ברבוסקינה
06:50 fixy.
07:15 שלושה חתולים
07:35 דרקונים: Ollha defenders
08:30 איך הפכתי לרוסית
09:30 הצג "אוראל pelmeni" (ננו- קונצרט, על!)
10:15 אחים גרים
12:30 Londongrad. יודע שלנו!
13:30 מטבח
16:00 וורונינה
19: כופתאות 00risty (מועדף)
19:30 הצג "אוראל פלמני" (לא באובדן)
21:00 Premiere! "אָדוֹם"
23:10 חמישים גוונים של אפור
01:35 Premiere! "חג העבודה"
03:40 Premiere! "21 ומעלה"
תוכנית טלוויזיה ב -3 בפברואר, 2017 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 »שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
06:00 פרויקט דוקומנטרי
07:00 עם מדיט עוד!
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי
12:00 תוכנית מידע 112
12:30 חדשות
13:00 ארוחת ערב מנוסה
14:00 באטמן: התחל
16:05 תוכנית מידע 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן
18:00 השערות מזעזעות ביותר
19:00 תוכנית מידע 112
19:30 חדשות
20:00 פרויקט מיוחד דוקומנטרי (מה יהיה מלחמת העולם השלישית, ההתפתחויות והנשק)
22:00 צפה כולם!
23:00 נייט כהה
01:50 ניתוח ה- IT.
03:30 "שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית טלוויזיה ב -3 בפברואר, 2017 בערוץ TNT
05:50 arrow (2 סדרות - שרה)06:45 סאשה + מאשה. הכי טוב
07: 00ChoShki-Ninja (סדרות 76 - "דינוזאורים בביוב")
07:30 ליגת נשים: חבר 'ה, כסף ואהבה (סדרה 19)
08: 00 specresses להוביל את החקירה (סדרה 75)
09:00 בית -2. לייט.
10:30 בית -2. חתונה למיליוני
11:30 גארפילד.
13:30 אוניברסיטה (סדרה 264)
14: 00Univers (סדרה 265)
14:30 אוניברסיטה (סדרה 266)
15: 00Univers (סדרה 267)
15:30 אוניברסיטה (סדרה 268)
16: 00Univers (סדרה 269)
16:30 אוניברסיטה (סדרה 270)
17: 00Univers (סדרה 271)
17:30 אוניברסיטה (סדרה 272)
18: 00Univers (סדרה 273)
18:30 אוניברסיטה (סדרה 274)
19: 00Univers (סדרה 275)
19:30 אוניברסיטה (30 0 סדרות)
20:00 אימפרוביזציה (סדרה 24)
21:00 קומדיה קלאב (סדרה 528)
22:00 מיקרופון פתוח (סדרה שנייה)
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 סרט כזה! (סדרה 148)
01:30 זקנים אינם מקום
04:00 באופק (סדרה 12 - "אמת")
04:50 אני זומבי (סדרה 4 - "ליב וסוג קלייב")
טלפון ב -3 בפברואר 2017 בערוץ המקומי
05: 106 מסגרות
05:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (17 ו -18)
06:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (19 ו -20 סדרה)
07:30 6 מסגרות
07:55 לענייני נעורים (594 - 596)
10:55 אישה רוצה לדעת (1 - סדרה 8)
18:00 חבר מושבעים יופי (10th סדרה - "Voropaeva")
19:00 אג"ח אחוות (1 ו 2 סדרה)
22:55 Rublevo-Biryiviovo (סדרה 25 - "Naumova")
23:55 6 מסגרות
00:30 Evdokia.
02:25 Roblevo-Biryillyovo (סדרה 25 - "Naumova")
03:25 גודל החתונה (29 ו -30 סדרה)