תוכנית טלוויזיה ב -2 ביולי 2017 בערוץ הראשון
05:05 לבד עם כולם06:00 חדשות
06:10 אומץ (3 ו 4 סדרה)
08:10 Smeshariki. פִּין
08:25 שעה
08:55 בריאות
10:00 חדשות עם כתוביות
10:15 "לא רשימות" עם דמיטרי קרילוב
10:35 בזמן הכל בבית
11:25 פזנדה
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 תיקון מושלם
13:10 קונספירציה תיאוריה (מה לאכול לחיות 100 שנים)
14:00 ניקיטה חרושצ'וב. קול מן העבר (1 - סדרה 4)
18:25 Afftar Zhzhot.
19:30 הטוב מכל! (שחרור של יולי 2)
21:00 יום ראשון "זמן"
22:30 "מה?" סופי הקיץ סדרה משחקים
23:50 Prometheus.
02:10 אנחנו לא נשואים
03:45 לבד עם כולם
תוכנית טלוויזיה ב -2 ביולי 2017 ברוסיה 1
05:00 איך לעשות מיליונר
07:00 מרובת בוקר (מאשה ודוב)
07:30 עצמו מנכ"ל
08:20 "Mentopanoram" Evgenia Petrosyan
08:50 בוקר
09:30 מאה לאחד
10: 20 חודשים. Vesti-Moscow. שבוע בעיר
11:00 Vesti.
11: 20Mix מותר
13:10 אלבום המשפחה
14:00 Vesti.
14: 20 טקסט במשפחה הגון
16: 20 סיסט
20:00 שבועות מערביים
22:00 יום ראשון בערב עם ולדימיר סולוביאוב
00:00 "חובה בארץ". Mikhail zhvanetsky.
00:55 איוון אגאינטז. נתיב בהיסטוריה
01:55 רגשות כימיה
תוכנית טלוויזיה ב -2 ביולי, 2017 על NTV
05:30 אנחנו מג'אז07: טלוויזיה 00
08:00 היום
08: 20 משוך "בוקר שמח"
09:25 לאכול בבית
10:00 היום
10: 20 שידור
11: 00chudo technics
11:55 מחוז תשובה.
13:00 נלך, לאכול!
13:50 אתה סופר!
16:00 היום
16: ב הבא) ...
18:00 תחושות רוסיות חדשות
19:00 "תוצאות השבוע" עם אירדה זיינלובה
20:10 אתה לא תאמין!
21:00 אודסה
00:50 מדיומים נגד בלשים
02:25 אנחנו מג'אז
03:55 נאכל, להילחם!
תוכנית טלוויזיה ב -2 ביולי, 2017 במרכז הטלוויזיה
05:15 מסכת ברזל
07:40 סגנון חיים
08:10 Veltaic. ירושה של המלך
09:00 נפגשנו איפשהו ...
10:55 גברת צעירה וקולינריה
11:30 אירועים
11:45 Petrovka, 38
11:55 מוות בהמראה
13:40 צחוק עם משלוח הביתה
14:30 שבוע מוסקבה
15:00 חתונה וגירושין (נטשה קורולבה ואיגור ניקולייב)
15:50 פרידה. ג'ונה
16:40 אהבה מחוץ לתחרות
20: 20 היוצר
00:10 אירועים
00:25 אורח
02: 20 מפקח לואיס (פדיון)
04:15 ס"מ אחרון
תוכנית טלוויזיה ב -2 ביולי 2017 בערוץ Catura
06:30 EurOnews.10:00 טאימיר גורם לך
11:35 אגדות קולנוע (אנדריי פייט)
12:00 Cinopoesia (ארתור Smolyaninov קורא את שירו של אלכסנדר פושקין "על הו)
12:05 חיות בר אינדוצ'ינה (סדרות 5 - "קמבודיה. ממלכת מים")
12:55 נייד. Archka Quinji.
13:25 הקונצרטים האגדיים. שלושה טנורים - Placido Domingo, חוזה Carraras, Luciano Pavarotti
14:50 Kinopoesia (ארתור Smolyaninov קורא את שירו של אלכסנדר פושקין "על הו)
14:55 גאון ויליאנה (היינריך שלימאן)
15:25 ברגל ... (אדריכל מוסקבה זלוטובסקי)
15:55 מחפשי (אוסף קולאסק)
16:40 טקס פרסים חגיגי בשם דמיטרי שוסטקוביץ '
18:00 איגור קוסטולובסקי. להיות cavalurgard.
18:40 כוכב ללא שם (1 ו 2 סדרה)
20:50 Kinopoezia (ארתור Smolyaninov קורא את השיר של אלכסנדר פושקין "על הו)
21:00 רומן קוזק מוקדש ל ...
21:35 ביצועים "קוסמטיקה של האויב"
23:40 הורים נוראים
01: 20 laters ... 2
01:40 גורם. עיר סלעית של נוצרים מוקדמים
01:55 חיות בר אינדוצ'ינה (סדרה 5 - "קמבודיה. ממלכת מים")
02:50 ג'ורג 'בארון.
טלפון ב 2 יולי 2017 על ערוץ להתאים את הטלוויזיה
06:30 אגרוף מקצועי. להילחם על הכותרת WBO הבינלאומי במשקל קל משקל. שידור חי מאוסטרליה (מ 'פאקיאו - ד קרן)
07:00 הכל בשביל המשחק!
07:30 דו"ח מיוחד (confederate כוס)
07:50 כדורגל. כוס הקונפדרציה
09:50 רוסיה כדורגל
09:55 כדורגל. כוס הקונפדרציה
11:55 חדשות
12: 00ULIGANS.
12:30 autospace
13:00 הכל על כדורגל!
14:00 חדשות
14:55 כדורגל. כוס הקונפדרציה
16:55 הכל בשביל כדורגל!
17:45 ספורט אכזרי
18:15 חדשות
18:25 הכל בשביל המשחק!
19:00 דיווח מיוחד
19:30 הכל על כדורגל!
20:55 כדורגל. כוס הקונפדרציה
23:00 הכל בשביל המשחק!
00:00 בית בית
02:00 לוחם
04:45 אומנויות לחימה מעורבות. לילות להילחם. שידור מ Novosibirsk (א Bagoutinov - עמ 'NOBRE)
טלפון ב 2 יולי 2017 על ערוץ CTC
05:35 מוסיקה ב STS06:00 Smeshariki.
07:00 ארוך חי ג'וליאן!
07:50 שלושה חתולים
08:05 Long Live King Julian!
09: 00SHow "ural pelmeni" (mushahnoes!)
09:55 היכרות
12:10 היכרות עם גורמים-2
14:05 מלח.
16: 00SHOW "ural pelmeni" (Muhazhicheras!)
16:55 סתיו Olimpa.
19:10 Kruds משפחה
21:00 מלחמת עולמות
23:15 אמהות גדולות. בן כאב
01: 20 פגישה עם גורמים -2
03:10 קונגו
טלוויזיה ב -2 ביולי 2017 על ערוץ רן הטלוויזיה
05:00 "טריטוריה של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
07:15 חייל
09:00 בבילון של העידן שלנו
10:50 פנים עתידיות
13:00 משחק של כסאות (1 - סדרה 10)
23:00 כלבים באוויר
00:00 מלח (נייקי בורזוב)
01:30 "מסתורין צבאי" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית טלוויזיה ב -2 ביולי, 2017 בערוץ TNT
05:45 סאשה + מאשה. הכי טוב06:00 Veronika מאדים (סדרה 20 - "טירוף")
07:00 TNT. מערבבים (סדרה 43)
07:30 סוכנים 003.
08:00 Deffchonki (סדרה 45 - "צדק חברתי")
08:30 Deffchonka (סדרה 46 - "יום הולדת Kolya")
09:00 בית -2. לייט.
10:00 בית -2. האי של אהבה
11:00 הפעלה מחדש (25 סדרה 9)
12:00 Sashatany (סדרה 67)
12:30 Sashatany (סדרה 68)
13:00 Sashatany (סדרה 69)
13:30 Sashahatanya (סדרה 70)
14:00 Sashatanya (סדרה 71)
14:30 Sashahatany (סדרה 72)
15:00 Sashatany (סדרה 73)
15:30 Sashahatany (סדרה 74)
16:00 Sashatany (סדרה 75)
16:30 Sashahatany (סדרה 76)
16:50 47 רונינס
19:00 TNT. הטוב ביותר
19:30 TNT. הטוב ביותר
20:00 איפה ההיגיון? (סדרה 37)
21:00 פעם ברוסיה (סדרה 80)
22: 00Stand למעלה
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 מונית ניו יורק
03:00 הפעלה מחדש (סדרה 40)
04:00 הפעלה מחדש (סדרה 41)
טלפון ב -2 ביולי 2017 בערוץ המקומי
05:30 ג'יימי בבית (23 ו -24)
06:30 ג'יימי בבית (25 ו -26)
07:30 6 מסגרות
08:35 הגעה
10:35 פנקייק ארוחות ערב (1 - סדרה 4)
14:10 הגאון האהוב עלי
18:00 להתחתן בחו"ל (סדרה 11 - "פינלנד")
19:00 אג"ח אחוות (1 ו 2 סדרה)
23:00 להתחתן בחו"ל (סדרות 15 - "מקסיקו")
00: 006 מסגרות
00:30 1001 לילה (28 - סדרה 30)