מאווררים נטלי פורטמן דנים בתצלומיה הטריים שנעשו על ידי פפראצי. לפני כמה ימים, השחקנית בת ה -39 הלכה ללכת עם בעלה בנג'מין מילף וילדים. היא היתה בשמלה ורודה חופשית, אבל למרות זאת, אוהדים הבחינו בבטן סביבה מפורטמן. עד כה, נטלי לא הגיב על הדיון הזה, אבל האוהדים כבר מברכים את השחקנית ומציעים כי הוא על החודש השישי של ההריון.
נטלי ובנימין מעלים שני ילדים - תלמיה בת תשע וחדיה בת שלוש. בני הזוג לעתים נדירות מציגים את ילדי הציבור, כי הוא רוצה שהם יגדלו בלי תשומת הלב של העיתונות. בראיון עם נטלי, במקרים יוצאי דופן, מדבר על חיים אישיים, וברשתות החברתיות שלו, תצלומים של בעלה וילדים הם נדירים ביותר.
אבל ביום אם פורטמן הקדיש את משפחתו לפרסם:
עכשיו האושר שלי הוא הילדים שלי שעשו לי אמא ולגרום לי לחייך כל יום. הודות להם, התחלתי להעריך את אמי עוד יותר. הרבה ממה שהיא עשתה בשבילי, אני מבינה רק עכשיו כשאני מנסה להצדיק את הטיפול האימהי שלה.
עם כוריאוגרף צרפתי Millpe, נטלי נפגשה על הצילומים של הסרט "ברבור שחור" בשנת 2009. לאחר הצילומים של הצילומים, בנימין ונטלי החלו להיפגש, ובשנת 2010 הם היו מעורבים. בשנת 2012, שנה לאחר לידתו של הבכור, בני הזוג התחתנו.