תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 בערוץ הראשון
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09:20 רכישת בקרה
09:50 Live נהדר!
10:55 משפט אופנתי
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 תן להם לומר
13:25 Tablet.
13:55 הזמן יראה
15:00 חדשות עם כתוביות
15:15 הזמן יראה
16:00 זכר / נקבה
17:00 לבד עם כולם
18:00 חדשות ערב עם כתוביות
18:45 בואו נתחתן!
19:50 "תן להם לדבר" עם אנדריי מלכוב
21:00 זמן
21:35 Margarita Nazarova (7 ו -8 סדרה)
23:40 ערב אורגנטי
00:15 חדשות לילה
00:30 בלילה מחפש (Konstantin Lavronenko)
01:25 הזמן יראה
02:15 לבד עם כולם
03:00 חדשות
03:05 לבד עם כולם
03: משפט 20
04: 20 רכישת בקרה
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 ברוסיה 1
05: 00utro רוסיה
09:00 Vesti.
09: 15utro רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:35 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
11:55 סודות של קורולי-10 (עצור GOP)
14:00 Vesti.
14:30 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
14:50 Vesti. בתפקיד
15:00 זר שלו (סדרה 3 - "שכנים")
16:00 זר שלו (סדרה 4 - "זכות לטעות")
17:00 Vesti.
17:30 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
17:50 Vesti.
18:15 Live Ether.
19:35 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
20:00 Vesti.
21:00 חוקר Tikhonov ("עוד דבר אחד tikhonov", חלק 1)
22:00 חוקר Tikhonov ("עוד דבר Tikhonova", חלק 2)
23:00 לחימה
00:40 קרים. אבנים ואש
01:40 גורם אנושי (אייר יום רביעי)
02: גורם 15 חלקים (מספר הגוף 1. המוח)
02:50 בדחיפות בחדר. בשירות החוק ("השפעה טיפולית", סדרה ראשונה)
03:50 חדר צחוק
04:45 Vesti. בתפקיד
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 על NTV
05:00 בני זוג (גביע)06:00 בוקר חדש
09:00 Return Mukhtara-2 (בעל חסר)
10:00 היום
10: 20Moscow. שלוש תחנות - 4 ("פרצוף זר". "עקרב בשקית")
12:00 חבר המושבעים
13:00 היום
13: 20 סקירה. חירום
13:50 מפגש מקום
15:00 מחלקה 44 (תמונה)
16:00 היום
16: מנורות שבורות 20ULITSY - 14 ("פיראטים כבישים". יחיד על שלושה ")
18:00 "לדבר ולהראות" עם ליאוניד זקוששקי
19:00 היום
19:40 Nevsky ("מהלך שקר". "תחת חשד". "מתחת לכובע")
22:30 תוצאות היום
22:55 שדים לים. טורנדו-2 ("קציר", סדרה אחת ו -2)
00:50 מפגש מקום
02:00 מחוז תשובה.
03:05 חוקר (פרוסט)
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 במרכז הטלוויזיה
05:10 ד"ר צ'כוב. אבחון אכזרי
06:00 מצב רוח
08:10 רופא ו ... (שחרור של אפריל 21)
08:40 פחד רפואה
10:35 Dzhigarkhanyan עצמו
11:30 אירועים
11:50 האב בראון (סדרה 9 - "אישה זקנה עם אלכסוני". סדרות 10 - "חוקי תנועה")
13:35 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA (טטיאנה Piltskaya)
14:30 אירועים
14:50 סיפורי החיים של מוסקובסקי. תפקיד מטורף
15:40 רדיפה של שלושה ארנבות (3 ו -4 סדרה)
17:30 עיר החדשות
17:40 רע גדול ו Smallequare (3 ו 4 סדרה)
19:40 אירועים
20:00 זכות ההצבעה
21:45 Petrovka, 38
22:00 אירועים
22:30 10 ביותר ... (יפהפיות אומללות)
23:05 מאפיה סובייטית (למכור כוכב)
00:00 אירועים. שעה 25.
00:30 האב בראון (סדרה 7 - "שלושה אקדחים רצח". סדרות 8 - "פרס קולונל
02:10 הקורבנות אין
03:40 אנשים על הגשר
טלפון ב 21 באפריל 2016 בערוץ CULP
06:30 EurOnews.10:00 חדשות תרבות
10:15 משקיף
11:15 קולומבו (תוכנית רצח)
12:35 לבון לאזארב. שלב בנצח
13:05 כללים החיים
13:30 רוסיה, אהובתי! (סויה - אבוריג'ין סיאן)
14:00 Dostoevsky (סדרה 3)
15:00 חדשות תרבות
15:10 סגנון רוסי (סרט 3 - "אצילות")
15:35 קוסמוס - נסיעות בחלל ובזמן (8-series - "Sun Sisters")
16: 20ansolic שמיעה
17:00 ניגודים ומקצבים אלכסנדר דנדי
17:45 אלכסיי וולולדין, Chulpan Hamatova, Evgeny Mironov, Valery Gergiev והתזמורת הסימפונית של תיאטרון מרינסקי. ב -125 שנים מלמטה
18:35 רפאל.
18:45 כוכב שטויות. Obeliuta (חלק 4 - "איך הענפים היו lilated lilacs")
19:15 לילה טוב, ילדים!
19:30 חדשות תרבות
19:45 תפקיד מרכזי
20: 05 חורים חורים. כתמים לבנים
20:45 כללי החיים (שחרור של 21 באפריל)
21:15 כרמים לבבו בשוויץ. ילד של שלוש שמשות
21:30 המהפכה התרבותית
22:15 קוסמוס - נסיעות בחלל ובזמן (9-series - "ילד חשמלי")
23:00 ליאוניד גאקל. אני לא מפחד שאני מוסיקאי (סדרה 4)
23:30 חדשות תרבות
23:45 Khsovset.
23:50 Dostoevsky (סדרה 4)
00:45 משקיף
01:45 Pro Memoria (Hokka)
01:55 אלכסי וולולדין, Chulpan Hamatova, Evgeny Mironov, Valery Gergiev והתזמורת הסימפונית של תיאטרון מרינסקי. ב -125 שנים מלמטה
02:50 רפאל.
תוכנית טלוויזיה ב 21 באפריל 2016 על התאמה טלוויזיה
05: 151 + 1
06:00 כל האמת על ...
06:30 אתה יכול יותר!
07:30 חדשות
07:35 הכל בשביל המשחק!
09:30 חדשות
09:35 הכללים שלך
10:35 חדשות
10:40 אנגליה אליפות סקירה כללית
11: 10Futball. אליפות של אנגליה
13:10 חדשות
13:15 למעלה 10 שונאים כדורגל שחקנים
13:45 כל האמת על ...
14:00 חדשות
14:05 הכל בשביל המשחק!
15:00 אומנויות לחימה מעורבת. Ufc.
17:00 פנים אל פנים (אנגליה)
17:30 פולחן טורה
18:00 חדשות
18:05 הכל בשביל המשחק!
18:45 פנים אל פנים (סלובקיה)
19:15 Power Place.
19:45 חדשות
19:50 הכל בשביל המשחק!
20:25 הוקי. Eurotur. שידור חי (שבדיה - רוסיה)
23:00 הכל בשביל המשחק!
23:45 מיראז 'על קרח
02:15 שחייה. אליפות רוסית
03:15 אפריל בהיסטוריה של ספורט
03:25 הוקי. ג 'וניור גביע העולם. 1/4 גמר. שידור חי מארה"ב
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 על STS
05:30 מוסיקה על STS06:00 אנשים בשחור
06:55 Kolobanga. רק עבור משתמשי אינטרנט!
07:15 Smeshariki.
07:30 הרפתקה טאיו.
08:05 Yelalash.
09:30 חופשה נצחית
10:00 גג העולם
10:30 מלח.
12:25 הצג "אוראל pelmeni" (מצחיק נורא מאוד)
13:30 כופתאות אוראל (כל הגברים)
14:00 וורונינה
16:30 מטבח
20:30 Premiere! "חופשה נצחית"
21:00 Premiere! "גג העולם"
21:30 אליסיום
23:40 הצג "אוראל פלמני" (מעורב)
00: כופתאות 00Realian (בחו"ל)
00:30 הצג "אוראל פלמני" (מצחיק נורא מאוד)
01:50 פאן אמריקאי
03:30 מרגושה
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 ברן טלוויזיה
05:00 »שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
06:00 פרויקט דוקומנטרי
07:00 עם מדיט עוד!
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי (תעלומות של צלחות מעופפות)
10:00 פרויקט דוקומנטרי (ארמגדון)
11:00 פרויקט דוקומנטרי (סודות של מטוסים חסרים)
12:00 תוכנית מידע 112
12:30 חדשות
13:00 ארוחת ערב מנוסה
14:00 שלושה ימים להרוג
16:05 תוכנית מידע 112
16:30 חדשות
17:00 סודות צ'פמן
18:00 השערות מזעזעות ביותר
19:00 תוכנית מידע 112
19:30 חדשות
20:00 נזיר לעבר
22:00 צפה כולם!
23:00 חדשות
23:25 ילדה מחוץ למים
01:30 ההיפותזות המזעזעות ביותר
02:30 Mintrans
03:15 תיקון הוא כנה
04:00 "שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 על TNT
05:00 להב מכשפה (סדרה 4 - "הקדשה")05:55 Hostage (2 סדרות - "בלתי נראה לחיות")
06:45 ליגת נשים. הכי טוב
07:00 פרבר (סדרה 3 - שיר של ריאן)
07:30 שותפים (13 סדרה - "Cum ו Natisk")
08:00 הפעלה מחדש (110th סדרה)
09:00 בית -2. לייט.
10:25 אני אוהב אותך, בת 'קופר
12:25 אוניברסיטה (סדרה 58 - "שלוש השפעות")
13: 00Univers (סדרה 59 - "מעלית")
13:30 האוניברסיטה (הסדרה ה -60 - "בגידה")
14:00 אנשים עניים (סדרה 7)
14:30 מדיומים חוקרים (סדרה 89)
16: 00univer. מעונות חדשות (סדרות 93 - "אמא ואלי")
16:30 אוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרות 94 - "מיכאל ויאנה")
17: 00univer. מעונות חדשות (סדרות 95 - "יריב")
17:30 האוניברסיטה. מעונות חדשות (סדרה 96)
18:00 מתמחים (סדרה 86)
18:30 מתמחים (סדרות 87)
19:00 מתמחים (סדרות 88)
19:30 פיזרוק (סדרה 52)
20: 00pizruk (סדרה 53)
20:30 אנשים עניים (סדרה 8)
21: 00THIS רגע מביך
23:05 בית -2. עיר האהבה
00:05 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:05 אנשים עניים (סדרה 8)
01:35 Word Travel-2: מוות קדימה
03:30 TNT-Club
03:35 שליחות קטלנית: הקרב על העתיד (סדרה 17 - "אנחנו לבד")
04:25 באופק (סדרות 12 - "דילמה של האסיר")
תוכנית טלוויזיה ב -21 באפריל 2016 בבית
05:00 בית מטבח
05:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (סדרות 9 ו 10)
06:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (11 ו -12)
07:30 6 מסגרות
07:50 לענייני נעורים
09:50 בואו להסיט!
11:50 להבין. סלח (סדרה 237 ו -238)
13:00 פשעי תשוקה (סדרה 4)
14:00 תנאי חוזה -2 (סדרה 5)
15:00 תנאי חוזה -2 (סדרה 6)
16:00 Podlidyshi (סרט 7 - "תחת סימן של התאומים", 1 ו סדרה 2)
18:00 6 אישי
18:05 היא כתבה את הרצח (סדרה 82 - "קללה דאיאנבים")
19:00 תנאי חוזה -2 (סדרה 7)
20:00 תנאי חוזה -2 (סדרה 8)
21:00 Podlidyshi (הסרט 8 - "יורש", 1 ו 2 סדרה)
23:00 הרגתי אותו
00:00 6 מסגרות
00:30 אבן סקרלט
02:00 לא נושאים אסורים (12 - סדרה 14)