טלפון ב -29 בינואר 2016 בערוץ הראשון
05:00 ערוץ טלוויזיה "בוקר טוב"09:00 חדשות
09:20 רכישת בקרה
09:50 Live נהדר!
10:55 משפט אופנתי
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 גדול (7 ו -8 סדרה)
14:25 Tablet.
15:00 חדשות עם כתוביות
15:15 הזמן יראה
16:00 זכר / נקבה
17:00 לחכות לי (גיליון מ -29 בינואר)
18:00 חדשות ערב עם כתוביות
18:45 "איש וחוק" עם אלכסיי פימאנוב
19:50 שדה של נסים
21:00 זמן
21:30 טקס הענקת פרימיום פולק "גולדן גרמופון" (חלק 1)
23:30 ערב אורגנט
00:25 Predatiki.
02:25 חתונה משפחתית
04:20 זכר / נקבה
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 ברוסיה 1
05:00 בוקר רוסיה
09:00 Vesti.
09:15 בוקר רוסיה
09:55 על הדבר החשוב ביותר
11:00 Vesti.
11:35 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
11:55 סודות של קורולי -3 (עבודת נייר)
14:00 Vesti.
14:30 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
14:50 Vesti. בתפקיד
15:00 דוקטור זמסקי. אהבה בניגוד (סדרה שנייה)
16:00 דוקטור זמסקי. אהבה בניגוד (סדרה 3)
17:00 Vesti.
17:30 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
17:50 Vesti.
18:15 Live Ether.
19:35 זמן מקומי. Vesti-Moscow.
20:00 Vesti.
21: 00 yumorina
23:40 XIV טקס חגיגי של הצגת פרס הקולנוע הלאומי "נשר הזהב". שידור חי
02:00 מתובל
03:50 חדר צחוק
04:45 טמפרטורה גדולה
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 על NTV
05:00 בני זוג (מוניטין קריסטל)06:00 היום
06:05 בני זוג (פעמון מדאיג)
07:00 NTV בבוקר
08: 10otro עם יוליה Vysotskaya
09:05 Return Mukhtara-2 (בראבו, Andryusha!)
10:00 היום
10: 20 מגדלור ומגדלור צל (47 ו 48 סדרה)
12:00 חבר המושבעים
13:00 היום
13: 20 סקירה. חירום
14:00 Bratany-3 (15 ו 16 סדרה)
16:00 היום
16: 20ULITSA מנורות שבורות - 7 ("אדם מאחורי הגב". "בצד השני של הפרסום")
18:00 "לדבר ולהראות" עם ליאוניד זקוששקי
19:00 היום
20:00 פאלאס ("הפצצה", 1 ו 2 סדרה)
22:00 ביותר.
23: 00 Whatchech
02:45 מיר בר
03:05 סולו לאקדח עם תזמורת (7 ו -8 סדרה)
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 במרכז הטלוויזיה
06:00 מצב רוח
08:10 Svetlana Svetlynaya. אני לא אשם...
09:00 שדרת נוטריון Rethintseva (5 - סדרה 8)
11:30 אירועים
11:50 דבק נוטריון Retherintseva (5 - סדרה 8)
13:35 "הגיבור שלי" עם טטיאנה USTINOVA (Svetlana Druzhinina)
14:30 אירועים
14:50 מלחמות ריח בתיאטרון
15:40 אבודים ביערות
17:30 עיר החדשות
17:50 ירח דבש
19:40 "במרכז האירועים" עם אנה פרוקהורובה
20:40 הצבעות ימינה
22:00 אירועים
22:30 אשתו. סיפור אהבה (Svetlana Zhurova)
00:00 waysizer.
01:30 מורס מפקח (פוג)
03:15 Petrovka, 38
03:35 מייקל ג'קסון. אהבה אסורה
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 בערוץ CURP
06:30 EurOnews.10:00 חדשות תרבות
10:20 »Solovy Solovushko". "Kukaracha"
12:30 מונטה אלבן. דתי ומרכז קניות
12:45 כללי החיים
13:15 מכתבים מן המחוז (Nizhny Tagil. "זרם שומן")
13:45 דיוקן עצמי באדום פיצה. רוברט פלק
14:30 Planet "Klyuchevsky"
15:00 חדשות תרבות
15: 10 חורים. כתמים לבנים
15:50 וילמסטאד. אמסטרדם הקטנה על הקאריביים
16:05 כרטיס גדול
16:45 יותר מאשר אהבה (רולנד רולנד ומריה קודשבע)
17:25 בלט גדול (שחרור שני)
19:30 חדשות תרבות
19:45 Mozkonostalgia.
20: 20s (מוות מסתורי של הפטרון)
21:05 הם נפגשו בדרך
22:35 קו חיים (רומית Viktyuk)
23:30 חדשות תרבות
23:45 Khsovset.
23:50 "קולנוע קר" עם Cyril Ruddog (כביש)
01:40 Mena.
01:55 מחפשי (מוות מסתורי של הפטרון)
02:40 גבל-ברקל. סלע קדוש שחור פרעונים של סודאן
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 על הטלוויזיה במשחק
05: החלקה 00Figurian. אליפות אירופה. גברים. תוכנית שרירותית. שידור מסלובקיה
06:30 נשימה שנייה
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק!
09:00 חדשות
09:05 אתה יכול יותר!
10:00 חדשות
10:05 Kerzhakov. לחיות.
10:55 חדשות
11:00 סקי קופץ מתוך קפיצה. גביע העולם. שידור חי מיפן
12:00 חדשות
12:05 "חזור לחיים". טקס חגיגת העיירה ה -20 של הוועד הפריימפי של רוסיה
13:35 הכל בשביל האירו
14: 20 Gaskown. אגדה של אנגליה
15: 20ALL על המשחק!
16:00 חדשות
16: 10hockey. Superfinal "legue legends". שידור חי (שבדיה - צ'כיה)
19: 10hokki. Superfinal "legue legends". שידור חי (רוסיה - פינלנד)
22: 05 החלקה על איור. אליפות אירופה. נשים. תוכנית שרירותית. שידור חי מסלובקיה
00:00 הכל עבור המשחק!
01: החלקה 00FIGURE. אליפות אירופה. זוּג. תוכנית קצרה. שידור מסלובקיה
03:00 כדור יד. אליפות אירופה. גברים. 1/2 גמר. שידור מפולין.
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 על STS
05:25 קריקטורות05:50 מוסיקה על STS
06:00 LIZUN וציידים רפאים אמיתיים
06:30 טום וג 'רי
07: 05 ספיידרמן עצמי
07:30 אנשים בשחור
08:00 עסקים משפחתיים
10:00 תינוק הזהב
11:45 אוראל פלמני (מותק)
12: 15 הצג "אוראל pelmeni" (בתחילת תשומת לב!
13:30 כופתאות אוראל (המיטב מסרגיי אייב)
14:00 וורונינה
17:00 מטבח
19:00 עסקים משפחתיים
21: 00WHow "ural pelmeni" (כל הקיץ בכובע)
22:30 הצג "אוראל פלמני" (מרמור רובל)
00:00 לשרוד אחרי
04:40 סקובי לעשות. Abrakadabra du.
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 ברן טלוויזיה
05:00 »שטח של אשליות" עם איגור פרוקופנקו
06:00 ההיפותזות המזעזעות ביותר
07:00 עם מדיט עוד!
08:30 חדשות
09:00 פרויקט דוקומנטרי (רוסיה העתיקה בתולה)
11:00 פרויקט דוקומנטרי (פירמידות, משפך זמן)
12:00 תוכנית מידע 112
12:30 חדשות
13:00 ארוחת ערב מנוסה
14: 00 מאסטר במסכת ברזל
16:05 תוכנית מידע 112
16:30 חדשות
17:00 פרויקט מיוחד דוקומנטרי (כדור הארץ)
19:00 תוכנית מידע 112
19:30 חדשות
20:00 בריחה מ Shainanque
22:45 שלטים
00:45 מכשפות Incecian.
03:00 משחק אדווה.
טלפון ב -29 בינואר 2016 על הבית
05:00 בית מטבח05:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (16 ו -17)
06:30 ג'יימי: ארוחת צהריים במשך 15 דקות (סדרה 18 ו 19)
07:30 6 מסגרות
07:55 סיפורי כוכבים
09:55 שבע נשים של רווקים אחד (1 - סדרה 8)
18: 006 מסגרות
18:05 היא כתבה את הרצח (הסדרה ה -15 - "ביני לבין ג'וני אינסופית טמונה האוקיינוס")
19: 00Good ידיים (9 - 12 סדרה)
23:10 סיפורי כוכבים
00: 006 מסגרות
00:30 אהבה לא יכולה לשכוח
02: 20Good ידיים (9 ו 10 סדרה)
04:25 כוכב סיפורי
תוכנית טלוויזיה ב -29 בינואר 2016 על TNT
05:05 קומה תחתונה (סדרה 6 - "אם הייתי עשיר")
05:30 סאשה + מאשה (סדרה 19 - "תיקון")
05:55 ליגת נשים. גן עדן בננה (סדרה 13)
06:25 ליגת נשים. גן עדן בננה (סדרה 14)
07:00 קונג פו פנדה: אגדות מדהים (סדרה 40 - "חילופי רויאל")
07:30 קונג פו פנדה: אגדות מדהימות (סדרות 39 - "נוכחים")
07:55 קונג פו פנדה: אגדות מדהים (סדרה 41 - "אויבים Perekaya")
08:25 קונג פו פנדה: אגדות מדהימות (סדרות 42 - "סוד אדלי")
09:00 בית -2. לייט.
10:30 בית הספר לתקן (55 סדרה 5)
11:30 אהבה וצרות אחרות
13:25 קומדיה מועדון. הטוב ביותר (סדרה 197)
14:00 קומדיה קלאב (סדרה 418)
14:30 קומדיה קלאב (סדרה 419)
15:00 קומדיה קלאב (סדרה 413)
16:00 קומדיה קלאב (סדרה 420)
17:00 קומדיה קלאב (סדרה 421)
18:00 קומדיה קלאב (סדרה 422)
19:00 קומדיה. הטוב ביותר (סדרה 249)
19:30 קומדיה קלאב. הטוב ביותר (סדרה 234)
20:00 קומדיה אישה (סדרה 159)
21:00 קומדיה קלאב (45 סדרות 8)
22:00 Borodach (סדרה 4)
22:30 Borodach (סדרה 3)
23:00 בית -2. עיר האהבה
00:00 בית -2. אחרי השקיעה. תרגום מיוחד
01:00 לא לישון! (סדרה 77)
02:00 חג המולד חגים
03:55 ד"ר הוליווד