תוכנית טלוויזיה השנה החדשה ב -10 בינואר 2016 בערוץ הראשון
05:20 רכישת בקרה06:00 חדשות
06:10 לילה שני
08:00 צרפתית
10:00 חדשות עם כתוביות
10:10 Gusar Ballad.
12:00 חדשות עם כתוביות
12:15 תקופה קרחינית
13:40 "חוות רוז". קונצרט חגיגי
16:15 בית אחד -2
18:35 "בדיוק בנקודה". מהדורה לשנה החדשה
21:00 זמן
21:20 "מאוד". מהדורה לשנה החדשה
23:00 מסעדה לשמים
00:35 שרלוק הולמס (כלה מכוערת)
02:20 מסחר קוף
04:10 רכישת בקרה
שנת טלוויזיה חדשה ב -10 בינואר 2016 ברוסיה 1
05:00 Milkmaid מ Hatspeetovka. האתגר גורל (11 ו -12 סדרה)
06:55 Shatta-6 (11 - סדרה 16)
10:20 זמן מקומי. Vesti-Moscow. שבוע בעיר
11:00 Vesti.
11:10 שאטה -6
14:00 Vesti.
14:20 SVAATA-6
14:40 סיבוב להיפך
18:05 הכלה הזהב
20:00 Vesti.
20:35 ראש השנה של Ogonok כחול 2016
00:30 מוסקווה - לוגושקי
02:30 D Artanyan ושלושה מוסקטר (סדרה 3 - "הרפתקאות להמשיך")
04:00 Room צחוק
שנת טלוויזיה השנה החדשה ב -10 בינואר 2016 על NTV
05:05 מונית Driver-4 (10 - 12 סדרות)08:00 היום
08:15 רוסית לוטו פלוס
08:50 המוסר שלהם
09:25 לאכול בבית
10:00 היום
10:20 צל ומגדלור (סדרה מ -17 ו -18)
12:05 רוסית DUBL (קולנוע לא לכולם)
13:00 היום
13:20 רוסית זוגות (קרוסלה)
14:15 Bratany-2 (17 ו -18 סדרה)
16:00 היום
16:20 רחובות של מנורות שבורות - 6 ("משחקים למבוגרים". "הכל מיד")
18:05 LED Corollary ...
19:00 היום
19:20 Poutine-7 ("רוקח", 1 - סדרה 4)
23:10 רצה -3 (15 ו -16)
01:00 אני רוצה מלדז
03:00 מיר בר
03:10 זנב ("מקרה ללא גוף". "תכשיטן")
שנת טלוויזיה השנה החדשה ב -10 בינואר 2016 במרכז הטלוויזיה
06:15 יברך אישה
08:35 אנציקלופדיה אורתודוכסית (שחרורו של 10 בינואר)
09:05 נר כחול
10:10 שבע גברים זקנים וילדה אחת
11:45 מלכי פרק (ניקולאי פרפנוב)
12:35 יופי נורא.
14:30 אירועים
14:45 צחוק עם משלוח הביתה
15:30 כוכבים Chanson על ערב ראש השנה
17:20 הפרת כללים
21:00 אירועים
21:15 בית על הקצה
23:05 אהבה גדולה
01:00 Jeeves ו worcester (סדרה 17 - "חבר בינגו" ואת הסדרה ה -18 - "לחזור חדש)
03:00 דיאטה ופוליטיקה
03:50 איגור מגניב. הדרך שלי
שנת טלוויזיה השנה החדשה ב -10 בינואר 2016 בערוץ Catura
06:30 EurOnews.10:00 קונצרט רגיל עם אדוארד אתר
10:35 וולגה וולגה
12:20 פנטזיה הסרט "פיטר וזאב"
12:50 נביאים. צאר דוד.
13: 20D כמו איי (Falklands, Penguins Paradise)
14:20 היא כתבה תפקיד ... ויקטוריה טוקארב
15:40 ברגל ... (מוסקבה Ryazanova)
16:10 תפקידים קטנים של אמן גדול. אלכסיי סמירנוב
16:50 אנשי עסקים
18:10 הירשם Zorro.
19:45 קו חיים (סרגיי Yursky)
20:40 רומנטיקה רומנטיקה (שחרור של 10 בינואר)
21:35 בודד
23:15 דיוקן בפנים של תיאטרון בולשוי
23:45 אופרה "בוהמיה"
01:40 קריקטורות למבוגרים
01:55 איי בר (Falklands, Penguins Paradise)
02:50 Katsusik Hokusai.
תוכנית טלוויזיה חדשה ב -10 בינואר 2016 על הטלוויזיה במשחק
06:30 מטרות הקסם
07:00 חדשות
07:05 כל על המשחק!
08:00 חדשות
08:05 אתה יכול יותר!
09:00 חדשות
09:05 דיאלוגים על דיג
09:35 "אנטומיה של ספורט" עם אדוארד בזוגלוב
10:00 חדשות
10:05 Dakar-2016
10:30 היכן נולדו האלופות?
11:00 מאמן
13:35 ביאתלון עם דמיטרי גברנייב
14:05 ביאתלון. גביע העולם. התחלה המונית. גברים. שידור חי מגרמניה
15:05 הכל בשביל המשחק!
16:05 ביאתלון. לחיות.
16:35 ביאתלון. גביע העולם. התחלה המונית. נשים. שידור חי מגרמניה
17:35 סקי. סיור דה סקי. מִרדָף. גברים. שידור חי מאיטליה
18:30 כדורעף. טורניר זכאי אולימפי. גברים. הגמר. שידור חי מגרמניה
20:20 סקי. סיור דה סקי. מִרדָף. נשים. שידור מאיטליה
21:20 מהירות החלקה. אליפות אירופה. שידור מבלרוס
23:00 הכל בשביל המשחק!
00:00 דקר 2016.
00:30 סקי. גביע העולם. גְלִישָׁה פְּתַלְתָלָה. גברים. שידור משווייץ
01:45 קופץ מתוך קפיצה. גביע העולם. שידור מגרמניה
03:30 סקי. סיור דה סקי. מִרדָף. גברים. שידור מאיטליה
04:30 פרטי ספורט.
04:45 סיכון - עסקים אצילים
שנת טלוויזיה השנה החדשה ב -10 בינואר 2016 ב- STS
05:20 6 מסגרות05:50 מוסיקה על STS
06:00 קריקטורות
06:40 סנטה קלאוס שירות סודי
08:30 Smeshariki.
09:00 ג'ימי נויטרון - וונדרקינד
10:25 רובוטריקים
13:05 רובוטריקים. נקמת הנופלים
16:00 Smeshariki
16:05 שרק. סיפורי אימה
16:30 צבים נינג'ה
18:20 רובוטריקים -3. הצד האפל של הירח
21:20 רובוטריקים. אפוק של השמדה
00:35 כשל חיילים
02:30 הבדל גדול
04:20 חתולים לא לרקוד
ראש השנה תוכנית טלוויזיה ב -10 בינואר 2016 על רן טלוויזיה
05:00 חרב (1 - סדרה 25))
02:50 האוליגך
שנת טלוויזיה השנה החדשה ב -10 בינואר 2016 בבית
06:00 בית מטבח
06:30 בית מטבח
07:30 עונות אהבה
07:45 שם, על מסלולים לא ידועים ...
09:05 ג'יין אייר (סדרה 1)
10:05 ג'יין אייר (סדרה שנייה)
11:05 ג'יין אויר (סדרה 3)
12:05 ג'יין אייר (סדרה 4)
13:05 ג'יין אייר (סדרה 5)
14:05 ביזניה
16:00 Borzich-2 (סדרה 1)
17:00 Burnyakh-2 (סדרה שנייה)
18:00 20.
16: תחזיות (סדרה 4)
19:00 Colepko עם טורקיז (1 - סדרה 4)
22:30 אני מניח שקית (סדרה 2)
23:30 עונות אהבה
00:30 אמא שלי - מיידן שלג
02:15 כוכב סיפורים