איימי אדמס על איך התהילה שינתה את חייה : "אני מוכן לרעיד עם פפראצי. זה יקרה. הם עוקבים אחר הילד שלי. היי, אמהות, איך אתה מטפל בזה? כי אני צריך להירגע. יש לי מזג מגניב מאוד. אני צריך ללמוד לשלוט בעצמי ".
מריון קוטיאר על התפקיד שהיא רוצה לשחק : "אני רוצה לשחק מפלצת. לדוגמה, הולם או איזה סוג של תמונה שבה יהיה צורך להמציא בהחלט הכל ".
רחל וייס על פחד : "הפחד הוא כמו זוג שמתחיל את מנוע הבעירה הפנימית. הפחד יש צורך ליצור ".
נעמי ווטס על מה שהיא מפחדת כשחקנית : "אני אומלל עד שאשחרר לפחות חלק קטן מהפחד שלי בחוץ. אני תמיד מנסה לעשות את זה. תמיד קוראים למנהל ואני אומר: "אני לא יודע אם אני מתמודד עם התפקיד". לפני הירי "כונן Malkolland" הייתי מזועזע על ידי לקוחות פוטנציאליים לעבוד עם דוד פינצ'ר. עברתי את הליהוק במשך שנים והקשיב לי בדבר אחד, ואז עוד לא כל כך, לא מספיק. והגיע לנקודה שבה היתה מאוימת לחלוטין ונחשב לעצמה שום דבר. ואז הוא רק הביט לתוך עיני וראיתי משהו בתוכם ".
אן הת'אווי על התוכניות היצירתיות שלו : "אני רוצה לשחק את קתרין הגדול. עכשיו קראתי את הביוגרפיה שלה, וזה סיפור כל כך גדול. יש לה מין והתנזרות, והיא היתה כה מבריקה בתפקיד הזה כל כך הרבה כל כך הרבה. אני רוצה להסוות את זה ".
הלן לצוד על איזה תפקיד היא היתה צריכה להילחם : "הייתי צריך להילחם על כל אחד מהם. הייתי צעיר מדי, בלונדיני מדי, גם בסגנון של סיטקומוב, לא מעניין מדי לתפקידים רציניים. נתקלתי שנים רבות עם העובדה שהמנהל רצה לקחת אותי, אבל אין סטודיו ".
סאלי שדה על תהילה : "זה עולם אחר לגמרי. הייתי בעסקים במשך 50 שנה. יש מגזינים עבור אוהדים, והם יקטין כוכבים צעירים עם אנשים שאתה אפילו לא יודע. לאחרונה התמודדתי אליה והיה מזועזע. זה קרה לי ב 17, 18, 19, 20. "