גבריאל סידר את הולם במהלך טיול לעיר האומנה של אומהה. השחקנית משותפת עם מנויים בסדרת Instagram של תצלומים, שעליה עומדת בתה הקטנה כמעט באותו צורה מעודדת כמו אמה בסרט. גבריאל עצמה בכל התמונות ממוקמת ליד קאבריה ופריחה ממש בחיוך. ניתן לציין כי במהלך הפגישה הקטנה הזאת, התינוק נשבה בבירור לידיו. נראה כי "Clovers" בעתיד קפטן חדש עשוי להופיע.
אוהדים כתבו שחקנית באופן בלעדי מעריץ הערות. "אלוהים, זה המשך!" - ג'וק, אחד מהמנויים גבריאל. כולם היו שמחים עם בתה, אשר נראו להפליא בתלבושת הזאת של המעודדות. ראוי לציין כי תמונות אלה הופיעו לא רק בחשבון אמא. גבריאל פרסם אותם בחשבון Caavia עם תגובה:
כמובן, השגתי את זה.
שמועות על אתחול מחדש "הישג" החלו להופיע בתחילת השנה. אחר כך דיווחו מבפנים כי קירסטן דאונסט מוכן לחזור לשם רק על האגרה הגדולה. עבור התפקיד, היא תצטרך להפסיד מאוד, והיא לא אוהבת את חדרי הכושר. אבל לאחרונה הודה קירסטן באחד הראיונות כי הוא יסכים בשמחה לשחק בסיקול "הצלחה יונה" אם יש הזדמנות כזו.