זיכיון נשק פחד על שני שוטרים שבוצעו על ידי מל גיבסון ודני גלובר הפכו לתופעת סימן בז'אנר המיליטנטי בשנות ה -80 וה -90. החלק הרביעי של הסיפור הזה הגיע למסכים בחזרה בשנת 1998, אבל עכשיו היוצרים שוקלים את האפשרות עם החזרת מרטין Riggs בלשים רוג'ר Merrt על המסכים ב "נשק קטלני 5". במגוון הראיון הטרי, שיתף גלובר כמה פרטים על התפתחות הסרט הקרובה:
דיברנו על הפרויקט הזה בינואר. לא הייתי רוצה לחשוף בטרם עת את התוכן של התסריט שנקראה על ידי לי, אבל אני יכול לומר כי העלילה הזאת מתייחסת ישירות לאירועים המתרחשים בעולם עכשיו. אני מכריז על כך עם כל הביטחון. אבל הוא חזר בינואר. הסיפור משתנה כל כך מהר ... אבל כן, משא ומתן נערכים. יש לנו תוכנית ספציפית. אם התרחיש הקיים מקבל חיים, תוכלו למצוא משהו יוצא דופן. זה יהיה מעניין איך זה יסתכל על האקלים הפוליטי הנוכחי, במיוחד בהתחשב בסבל שאנשים סבלו מהמשטרה.
דן לין צריך להיות המפיק של "נשק קטלני 5", וכיסא המנהל של הפרויקט יכול לקחת את ריצ'רד דונר, לפני כן, משכה את כל החלקים הקודמים של הזיכיון.