Najbolji film:
"Argo operacija"
"Dzhango je oslobođen"
"Wild South Beasts"
"Odbijena"
"Pijev život"
"Lincoln"
"Ovladati; majstorski"
"Kraljevstvo punog mjeseca"
"Playbook srebrne obloge"
"Cilj broj jedan"
Najbolji glumac:
Hugh Jackman ("odbijen")
John Hawks ("Surrogat")
Bradley Cooper ("Moj dečko je psihičar")
Daniel Day Lewis ("Lincoln")
Hoakin Phoenix ("Master")
Danzel Washington (oprema ")
Najbolja glumica:
Jessica maca ("broj jedan cilj")
Marion Cotionar ("hrđa i kosti")
Jennifer Lawrence ("Moj dečko je psih")
Emmanuel Riva ("Ljubav")
Kuvenzhan Wallis ("Zvijeri divljeg juga")
Naomi Watts ("nemoguće")
Najbolji drugi planer:
Robert de Niro ("moj dečko je psihis")
Matthew McConaja ("Super Mike")
Tommy Lee Jones (Lincoln)
Javier Bardem ("007: Skyfall koordinate")
Alan Arkin ("Argo operacija")
Philip Seymour Hoffman ("Master")
Najbolja druga planska glumica:
Amy Adams ("Master")
Judi dench ("007: Skyfall koordinate")
Polje Sally (Lincoln)
Helen lov ("suorkogat")
Ann Hathaway ("bijedan")
Ann Dhaud ("eksperiment" poslušnost ")
Najbolji mladi glumac / glumica:
Logan Lerman ("Dobro je biti tih")
El fanning ("bomba")
Kuvenzhan Wallis ("Zvijeri divljeg juga")
Tom Holland ("nemoguće")
Kara Hayward ("Kraljevstvo punog mjeseca")
Suraj Sharma ("LIFE PI")
Najbolji direktor:
Ben Affleck ("Argo operacija")
Catherine Bigelou ("broj jedan cilj")
David O. Russell ("Moj dečko je lud")
Endzh Lee ("LIFE PI")
Stephen Spielberg (Lincoln)
Tom Hooper ("odbijen")
Najbolje cast:
"Argo operacija"
"Marygold Hotel: najbolje od egzotične"
"Kraljevstvo punog mjeseca"
"Playbook srebrne obloge"
"Odbijena"
"Lincoln"
Najbolja originalna skripta:
Quentin Tarantino ("Dzhango oslobođen")
John Gatins ("oprema")
Ryan Johnson ("petlja vremena")
Paul Thomas Anderson ("Master")
Mark BAL ("broj jedan")
Wes Anderson i Roman Coppola ("Kraljevstvo punog mjeseca")
Najbolja prilagođena skripta:
Chris Terry ("Argo operacija")
Tony Kushner (Lincoln)
David Magi ("LIFE PI")
David O. Russell ("Moj dečko je lud")
Stephen Chboska ("Dobro je biti tiha")
Najbolji filmski film:
"Ralph"
"Čuvari snova"
"Paranorman ili kako ukrotiti zombija"
"Madagaskar 3"
"Hrabar"
Frankenvini
Najbolja akcija:
"007: Skyfall koordinate"
"Dark Knight: Revival Legenda"
"Aveners"
"Vremenska petlja"
Najbolji akcijski glumac:
Joseph Gordon-Levitt ("Petlja vremena")
Daniel Craig ("007: Skyfall koordinate")
Jake Jillenhol ("patrola")
Robert Downey Jr. ("Aveners")
Kršćanska bala ("Dark Knight: Revival Legends")
Najbolja akcija glumica:
Emily Blanta ("petlja vremena")
Gina Karano ("Knockout")
Judi dench ("007: Skyfall koordinate")
Ann Hathaway ("Dark Knight: Revival Legende")
Jennifer Lawrence ("Gladne igre")
Najbolja komedija:
"Bernie"
"Playbook srebrne obloge"
"Treći kotač"
"Macho i Botaan"
"Ljubav u odrasloj osobi"
Najbolja komedija glumac:
Jack Black (Bernie)
Bradley Cooper ("Moj dečko je psihičar")
Paul Rudd ("Ljubav u odrasloj osobi")
Channing Tatum ("Macho i Botaan")
Mark Wahlberg ("treći kraj")
Najbolja komedija glumica:
Mila Kunis ("treći dodatni")
Jennifer Lawrence ("Moj dečko je psih")
Rebel Wilson ("Savršen glas")
Leslie Mann ("Ljubav u odrasloj osobi")
Shirley McClain (Bernie)
Najbolji horor / znanstveni fantastičan film:
"Vremenska petlja"
"Prometej"
"Šed u šumi"
Najbolji strani film:
"Ljubav"
"1 + 1"
"Hrđa i kost"
"Royal Roman"
Ceremonija nagrade pobjednika održat će se 10. siječnja u Santa Monici.