ტელეფონი 2016 წლის 9 თებერვალს პირველ არხზე
05:00 სატელევიზიო არხი "დილა მშვიდობისა"09:00 ახალი ამბები
09:20 კონტროლის შეძენა
09:50 ცოცხალი დიდი!
10:55 მოდური სასჯელი
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 ეს თვალები საპირისპიროა (1 და მე -2 სერია)
14:25 ტაბლეტი
15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:15 დრო გამოჩნდება
16:00 კაცი / ქალი
17:00 მარტო ყველასთან ერთად
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:45 მოდი დავქორწინდეთ!
19:50 "ანდრეი მალაკოვსთან"
21:00 დრო
21:35 ეს თვალები საპირისპიროა (მე -3 და მე -4 სერია)
23:40 საღამოს სასწრაფო (კონსტანტინე ლაავნენკო)
00:15 ღამის ამბები
00:30 მომენტალური სტრუქტურა
01:30 მარტო ყველასთან ერთად
02:30 დრო გამოჩნდება
03:00 ახალი ამბები
03:05 დრო გამოჩნდება
03: 20thmode სასჯელი
04: 20 კონტროლის შეძენა
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს რუსეთში 1
05:00 არხზე პრევენცია 5.00-დან 6.00 საათამდე
06: 07 ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
06:35 Watch - ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
07: 07 ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
07:35 Watch - ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
08: 07 ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
08:35 საჭე - ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
09:00 ვესტი
09: 15 საჭმელი რუსეთი
09:55 ყველაზე მნიშვნელოვანი რამ
11:00 ვესტი
11:35 Watch - ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
11:55 გამოძიების საიდუმლოებები
14:00 ვესტი
14:30 ლიდერობა - ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
14:50 ვესტი. Მორიგე
15:00 Zemsky ექიმი. სიყვარული ეწინააღმდეგება
17:00 ვესტი
17:30 ლიდერობა - ადგილობრივი დრო. პეტერბურგი
17:50 ვესტი
18:15 ცოცხალი ეთერი
19:35 ვესტი
20:00 ვესტი
21:00 Sun როგორც საჩუქარი (მე -14 - მე -16 სერია)
23:50 vesti.doc.
01:30 "ჩვენი სხეულის Cifres. უცნობი ხელისუფლება. " "ფატალური ექსპერიმენტები. გენეტიკა "
03:05 სასწრაფოდ ოთახში! ("დიდი ფსონი", მე -2 სერია)
04:05 ოთახი სიცილი
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს NTV- ზე
05:00 მეუღლეები (Batch in ჭადრაკი)06:00 დღეს
06:05 მეუღლეები (სამედიცინო შეცდომა)
07:00 NTV დილით
08: 10 ავტობუსთან ერთად იულია ვაშოცკაია
09:00 Mukhtara-2 (ორმაგი ქვედა)
10:00 დღეს
10: 20set და lighthouse shadow (61 და 62nd სერია)
12:00 ჟიურის სასამართლო
13:00 დღეს
13: 20 მიმოხილვა. დღეს პეტერბურგში
14:00 Bratany-3 (29 და 30 სერია)
16:00 დღეს
16: 20ulitsa გატეხილი ნათურები -8 ("კარგი განზრახვა". "საბოლოო შეთანხმება")
18:00 "საუბარი და შოუ" ლეონიდ ზაკოშანსკისთან ერთად
19:00 დღეს
19: 20today პეტერბურგში
20:00 PALACE ("WEREWOLF TREAVE", 1 და მე -2 სერია)
22:00 დღის შედეგები
22:30 კაცი წარსულის გარეშე (მე -3 და მე -4 სერია)
00: 20Glukhar. განაგრძო ("ყველასთვის". "დაბადების დღე")
02: 20 გზა
03:00 კრიმინალური ვიდეო -2 ("შავი კაცი", მე -3 და მე -4 სერია)
ტელეფონი 2016 წლის 9 თებერვალს სატელევიზიო ცენტრში
05:25 ჩვენი კინოს Secrets (Shadows გაქრება შუადღისას)
06:00 განწყობა
08:05 ექიმი და ... (9 თებერვლის გათავისუფლება)
08:40 გამთენიისას გამთენიისას
10:40 ვლადიმერ ბასოვი. ლომის გული
11:30 მოვლენები
11:50 Miss Marle Agatha Christie (ჯიბეში, სავსე ჭვავის)
13:40 "ჩემი გმირი" ტატიანა Ustinova (სტანისლავ გოვორუხნით)
14:30 მოვლენები
14:50 მოტყუების გარეშე. ზამთრის ვიტამინები
15:40 მეორე ცხოვრება (მე -3 და მე -4 სერია)
17:30 სიახლეების ქალაქი
17:50 შავი კატები (მე -7 და მე -8 სერია)
19:40 მოვლენები
20:00 კენჭისყრის უფლება
21:45 Petrovka, 38
22:00 მოვლენები
22:30 სიფრთხილით, Fraudsters! (9 თებერვლის გათავისუფლება)
23: 05 ეს. შვიდი
00:00 მოვლენები. 25 საათი
00:30 უფლება ვიცი!
02:05 ფასდაუდებელი სიყვარული (მე -3 და მე -4 სერია)
04:05 Royal Regatta
ტელეფონი 2016 წლის 9 თებერვალს Culp Channel- ზე
06:30 EURONEWS10:00 კულტურის ახალი ამბები
10:15 დამკვირვებელი
11:15 ორი ჰუსარი (2x სერია)
12: 20 იანკოვსკი. ფრენები გამოვლენილია
13: 05 Ermating (Palmyra და ანტიკური ერმიტაჟის მემკვიდრეობა)
13:35 ცხოვრების წესი
14:00 რა არის შემოქმედების ხასიათი
15:00 კულტურის ახალი ამბები C-PB
15: 10 ჟიურის ლოტმენი. "პუშკინი და მისი გარემო" (მე -4 - "ქალების" ნაწილი)
16:10 Sati. ოპტიკური კლასიკური ... (ანა ნეტრებეკო და იუსფ ეუვაზოვი)
16:50 Bauhauz. მითები და ილუზია
17:05 უცხოური საქმე (დიდი ელჩი)
17:45 ფორტეპიანოს ხელოვნების სამაგისტრო (ანდრეი კორობენიკოვი)
18:45 Ragtime, ან დახეული დრო (ფილმი მე -2 - "Ulanova, Saryan და ფილოსოფოსები")
19:15 კარგი ღამე, ბავშვები!
19:30 კულტურის ახალი ამბები
19:45 მთავარი როლი
20:05 ხელოვნური შერჩევა (9 თებერვლის გათავისუფლება)
20:45 ცხოვრების წესი (9 თებერვლის გათავისუფლება)
21: 10Fantastic მოგზაურობა სამყაროში Nanomedycines
22:00 »არკადიანი მწყემსი» ნიკოლა პუუსნა
22:10 "თამაში მძივები" იგორ ვოლგოროდში (ლოპები დე ვეგა "ძაღლი სეინზე")
22:55 Declassified ისტორია (საბურღი სიკვდილი)
23:30 კულტურის ახალი ამბები
23:45 ხსოვი
23:50 იური ლოტმენი. "პუშკინი და მისი გარემო" (მე -4 - "ქალების" ნაწილი)
00:50 ორი ჰუსარი (მე -2 სერია)
01:55 დამკვირვებელი
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს სატელევიზიო ტელევიზორში
06:30 მთელი სიმართლე ...
07:00 ახალი ამბები
07:05 ყველა მატჩზე!
09:00 ახალი ამბები
09:05 შეგიძლიათ მეტი!
09:30 Mad Sports ერთად ალექსანდრე ოთხი
10:00 ახალი ამბები
10:05 სპორტული ინტერესი
10:30 ყველა ფეხბურთში!
11:30 დევიდ ბექჰემი. Ნამდვილი სიყვარული
13:10 სიახლეები
13: 151 + 1
14:00 ახალი ამბები
14:05 ყველაფერი მატჩისთვის!
14:55 სათხილამურო. ორი ფეხები. Მსოფლიო თასი. Jumping საწყისი პლაცდარმი. ცოცხალი მაუწყებლობა ნორვეგიიდან
15:50 სიახლეები
16:10 PALL BURE. რუსული სარაკეტო
17:10 სათხილამურო. ორი ფეხები. Მსოფლიო თასი. Race 10 კმ. ცოცხალი მაუწყებლობა ნორვეგიიდან
17:45 კონტინენტური საღამო
18:50 ჰოკეი. "რუსული კლასიკოსები". რეტრო მატჩი. ცოცხალი მაუწყებლობა ტვერის (SKA-MVO - CSKA)
21:15 ვალერი ხარლამოვი. დამატებითი დრო
23:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
00:00 ფრენბურთი. ჩემპიონთა ლიგა. ქალები
02:00 ორი escobara
03:00 სოჭის იმედები
03:30 ვალერი ხარლამოვი. დამატებითი დრო
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს STS- ზე
05:50 მუსიკა STS- ზე06:00 Lizun და რეალური Ghost Hunters
06:30 ტომი და ჯერი
06:35 ხალხი შავი
07:30 Pengner Pororo
07:55 Smeshariki
08:05 Enchanted
09:00 Yeralash
09:30 Yelash
10:10 ყაჩაღობა იტალიურ ენაზე
12: 10 შოუ "ურალის პელმენი" (ძალიან საშინელი სასაცილო)
13:30 ურალის dumplings (ექსპერიმენტული იუმორი)
14:00 ვორონინა
16:30 სამზარეულო
18:30 სამზარეულო
19:00 "მილიონი პროსტოკვაშინოდან" ნიკოლაი ბასოვთან ერთად
19:05 Voronina
21:00 ახალგაზრდობა
22:00 დიდი კუში.
00: 00RAL Dumplings (საუკეთესო Stefania-Mariana Gursky)
00:30 შოუ "ურალის პელმენი" (ძალიან საშინელი სასაცილო)
01:50 სელინ დიონი. თვალები მსოფლიოს
04:10 ვინ ვინ ლაპარაკობდა -3
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს Ren-TV- ზე
06:00 დოკუმენტური პროექტი
07:00 ერთად bedery მეტი!
08:30 სიახლეები
09:00 »სამხედრო საიდუმლო" იგორ პროკოპენკოსთან (მე -2 ნაწილი)
11:00 დოკუმენტური პროექტი (შორეული სამყაროს მძევლები)
12:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
12:30 სიახლეები
13:00 Sawn ვახშამი
14:00 ვარსკვლავი სადესანტო
16:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 Secrets Chapman (ჩრდილი of dungeon)
18:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20:00 საბოტაჟი
22:00 რუსულ ენაზე
23:00 ახალი ამბები
23:25 Ray Donovan (მე -6 სერია - "Viagra")
00:25 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
01:25 საიდუმლო ტერიტორიები
02: 20trans
03: 20 ჩინური Chapman
04:20 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს სახლში
05:30 ჯემი: ლანჩი 15 წუთის განმავლობაში (38-ე და 39-ე სერია)06:30 ჯემი: ლანჩი 15 წუთის განმავლობაში (მე -40 სერია)
07:00 ცოცხალი გემრიელი ჯემი ოლივერით (1 სერია)
07:30 6 ფარგლებში
08:15 არასრულწლოვან საქმეებზე
10:15 მოდით გადავჭრა!
11:15 გაიგე. აპატიეთ (25 მე -9 სერია - "Dream Girl!" და 260th სერია - "სალუტი, შეყვარებული")
12:25 კრიზისის მენეჯერი (მე -6 სერია - "გორიუნოვი")
13:25 ქალი ექიმი -2 (37-ე - მე -40 სერია)
17:00 საქორწინო ზომა (მე -13 სერია)
18: 006 ჩარჩოები
18:05 მან მკვლელობა დაწერა (21-ე სერია - "შეიარაღებული პასუხი")
19:00 მერცხალი ბუდე (მე -3 და მე -4 სერია)
20:55 აკადემია (მე -4 და მე -4 სერია)
22:50 საქორწინო ზომა (მე -14 სერია)
23:50 6 პერსონალი
00:30 სიყვარული და იმედი
02:35 მერცხალი ბუდე (მე -3 და მე -4 სერია)
04:25 კრიზისის მენეჯერი (მე -6 სერია - "გორიუნოვი")
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 9 თებერვალს TNT- ზე
05:40 ქვედა სართული (მე -2 სერია)
06:05 პოლიციის აკადემია (მე -5 სერია - "ნორმალური ნადირობა")
06:45 ქალთა ლიგა. Საუკეთესო
07: 00chopashki-ninja (33rd სერია - "Crush და Lomai")
07:30 Kung Fu Panda: საოცარი ლეგენდები (49th სერია - "Gigant")
08: 00 კომედიის კლუბი. ექსკლუზივი (მე -13 სერია)
08:30 კომედია კლუბი. ექსკლუზივი (მე -14 სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10: 20 წიწაკა ფსიქიკა (226th სერია)
11:55 მაჩო და ბოტანი
14:00 Sashatany (43RD სერია)
14:30 Sashahatany (44th სერია)
15:00 Sashatany (45th სერია)
15:30 Sashahatany (46th სერია)
16:00 Sashatany (47th სერია)
16:30 Sashatany (48th სერია)
17:00 Sashatanya (49th სერია)
17:30 Sashatany (50th სერია)
18:00 Sashahatanya (51st Series)
18:30 Sashahatanya (52th სერია)
19:00 Sashatanya (53RD სერია)
19:30 სტაჟიორები (268th სერია)
20:00 სტაჟიორები (269th სერია)
20:30 კუნძული (მე -2 სერია)
21:00 სამაგალითო Maset
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ
01:00 მგზავრობის კურსდამთავრებულები
02:45 მომავლის ხალხი (მე -16 სერია - "სუპერჰერო")
03:40 მძევალი (მე -15 სერია - "თამაშის დასასრული")
04:30 ქვედა სართული (მე -3 სერია)
04:55 პოლიციის აკადემია (მე -6 სერია - "რა მკვდარი კაცი ამბობდა")