პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს პირველ არხზე
05:00 სატელევიზიო არხი "დილა მშვიდობისა"09:00 ახალი ამბები
09:25 ტელეარხი "დილა მშვიდობისა"
09:55 მოდური სასჯელი
10:55 ცოცხალი დიდი!
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 დრო გამოჩნდება
15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:15 მოდი დავქორწინდეთ!
16:00 კაცი / ქალი
17:00 დრო გამოჩნდება
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:25 დრო გამოჩნდება
18:50 რეალურად
19:50 სასწაულების სფერო
21:00 დრო
21:30 სამი აკორდი (საბოლოო გამოცემა)
23:20 საღამო სასწრაფოდ
00:15 თქვენგან დაშორებით
02:40 სიყვარულის შესახებ
03:30 ყველასთან ერთად
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს არხზე რუსეთში 1
05:00 დილით რუსეთი
09:00 ვესტი
09:25 დილა რუსეთი
09:55 ყველაზე მნიშვნელოვანი რამ
11:00 ვესტი
11:25 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
11:45 ბორის კორჩევნიკთან პირის ბედი
12:50 60 წუთი
14:00 ვესტი
14:25 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
14:45 ვინ არის წინააღმდეგი?
17:00 ვესტი. ადგილობრივი დრო
17:25 ანდრეი მალაკოვი. ცხოვრება
18:50 60 წუთი
20:00 ვესტი
20:45 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
21:00 Domrabota
01:10 მდინარის ორი სანაპიროზე
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს სატელევიზიო არხის ცენტრში
05:45 Petrovka, 3806:00 განწყობა
08:00 SQUARE 45
09:20 სად არის სამშობლო იწყება (1 სერია)
10: 02C რა არის სამშობლო (2 სერია)
10:45 სადაც სამშობლო იწყება (მე -3 სერია)
11:30 მოვლენები
11:50 სად არის სამშობლო იწყება (მე -3 სერია)
12: 42C რა სამშობლო იწყება (მე -4 სერია)
13: 34C რა სამშობლო იწყება (მე -5 სერია)
14:30 მოვლენები
14:50 სიახლეები
15:05 სადაც სამშობლო იწყება (მე -6 სერია)
16:05 სადაც სამშობლო იწყება (მე -7 სერია)
17:05 სად არის სამშობლო იწყება (მე -8 სერია)
18:05 საქმე რუმანტევმა
20:05 სადესანტო სეზონი (1 სერია)
21:00 სადესანტო სეზონი (მე -2 სერია)
22:00 მოვლენები
22:30 თავშესაფრის კომედიები (ვინმე კარგავს, ვინმე აღმოაჩენს)
00:25 ვიტალი სოლომინი. მე თვითონ მე ვარ ...
01:15 სუნი ომები
02:05 ვნება დანაშაული
03:10 Petrovka, 38
03:25 ახალი Amazon
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს NTV არხზე
05:10 Code-5 ("მეცნიერი", მე -2 სერია)
06:00 დილა. Საუკეთესო
08:05 მუხტარი. ახალი ბილიკი ("მარტივი ჯადოსნური", "ბოლო შემთხვევა")
10:00 დღეს
10:20 ლესნიკი ("პრინცი", 1 და მე -2 სერია, "საკმარისი", 1 სერია)
13:00 დღეს
13:25 მიმოხილვა. უკიდურესობა
14:00 ფსიქიატრიული ომები -11 ("არაჩვეულებრივი", 1-მე -4 სერია. "სიმძლავრე და სამართალი", 1-მე -4 სერია)
16:00 დღეს
16:25 ფსიქიკური ომები -11 ("არა-ცხიმიანი", 1-მე -4 სერია. "ძალა და სამართალი", 1 - მე -4 სერია)
19:00 დღეს
19:40 Menta Wars-11 ("არასამეწარმეო", 1-მე -4 სერია. "ძალა და სამართალი", 1 - მე -4 სერია)
22:50 მოწმეები ("გაბრაზებული ქვრივი", "სისხლიანი ფული")
00:40 ჩვენ და მეცნიერებს. მეცნიერება და აშშ
01:35 Poutine-6 ("Blood Fraudsters", 1-მე -4 სერია)
04:50 საიდუმლო რუსეთი
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს Culp Channel- ზე
06:30 ფეხით ... (მოსკოვის Posolskaya)07:05 ქალაქებში, რომლებიც დაიპყრეს მსოფლიოს. ამსტერდამი, ლონდონი, ნიუ-იორკი (მე -3 სერია - "თანამედროვეობის შოკი, 1800-1880")
08:00 თეატრალური ქრონიკა (Alla Pokrovskaya)
08:35 შავი მოედანი. ეძებს malevich
09:15 მური. 1941 (მე -4 სერია)
10:00 კულტურის ახალი ამბები
10:15 გენერლების შეთქმულება (ღალატის ბიზნესი)
11:00 SITA და ჩარჩო
12:35 "პოლიგლოტი". იტალიელი 16 საათის განმავლობაში ნულიდან! (გაკვეთილი მე -4)
13:20 პირველი მსოფლიოში (Spy "Bug" Termen)
13:35 ქალაქებში, რომლებიც დაიპყრეს მსოფლიოს. ამსტერდამი, ლონდონი, ნიუ-იორკი (მე -3 სერია - "თანამედროვეობის შოკი, 1800-1880")
14:30 Case Number (Peter Stolypin. მცდელობა intermission)
15:00 კულტურის ახალი ამბები
15:10 სპექტაკლი "ალუბლის ბაღი"
17:40 "მარინა ნეელოოვა:" მე ვიცი ყველა მგელი "
18:35 დრო ფერი (უილიამ ტერნერი)
18:50 XXVII მუსიკალური ფესტივალი "თეთრი ღამეების ვარსკვლავები"
19:30 კულტურის ახალი ამბები
19:45 Mozkonostalgia
20:15 მაძიებელთათვის (საგანძურის კვალდაკვალ კისოს ვორობიიანოვას კვალდაკვალ)
21:00 სიცოცხლის ხაზი (ივან ვინეპეევი)
21:50 Punch და პასუხი
23:15 კულტურის ახალი ამბები
23:35 ფოკუსი
00:55 დღე არ არის სვინგის გარეშე
01:55 მაძიებლები (საგანძურის კვალდაკვალ კრუზი ვორობიანიოინოვას კვალდაკვალ)
02:40 Jester Balakirev
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს CTC არხზე
06:00 yelalash
06:25 დიდხანს ცხოვრობდა მეფე ჯულიან!
07:10 თავგადასავლები ხის და მისი მეგობრები
07:30 ბავშვთა KVN.
08:30 ურალის dumplings (სიცილი)
12:20 საათი პიკი
14:15 საათი Peak-2
16:05 საათი Peak-3
17:55 "შოუ" ურალის პელმენი "
21:00 ლონდ რეინჯერი
00:00 დიდი moms. შვილი, როგორც მამა
02:00 ელვინი და მომღერალი
03:30 alvin და chipmunks-2
04:45 ორი მამა და ორი ვაჟი
პროგრამა დღეს, 2 აგვისტო, 2019 წლის არხის Ren TV
ცოცხალი.05:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
06:00 დოკუმენტური პროექტი
07:00 ერთად bedery მეტი!
08:30 სიახლეები
09:00 დოკუმენტური პროექტი
12:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
12:30 სიახლეები
13:00 კაცობრიობის საიდუმლო ოლეგ შიშკინთან
14:00 საიდუმლო სიები
16:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 Secrets Chapman
18:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20:00 დოკუმენტური სპეციალური პროექტი (მთვრალი სკამზე)
21:00 დოკუმენტური სპეციალური პროექტი (Thunder და Lightning: Fallen Mystery)
23:00 ANACONDA
00:50 Spartak: ანგარიშსწორება (მე -9 და მე -10 სერია)
02:50 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზები
03:40 Secrets Chapman
04:30 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს TNT არხზე
05:40 TNT. საუკეთესო (34th სერია)
06:05 TNT. საუკეთესო (35th სერია)
06:30 TNT. საუკეთესო (36th სერია)
07:00 TNT. ოქრო (32th სერია)
07:30 TNT. ოქრო (33RD სერია)
08:00 TNT. ოქრო (34th სერია)
08:30 TNT. ოქრო (35th სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10:15 სახლი -2. კუნძული სიყვარული
11:30 Borodin წინააღმდეგ Buzova (237th სერია)
12:30 სახლი -2. შეინახეთ სიყვარული (132th სერია)
13:30 Sashahatany (139th სერია)
14:00 Sashatany (140th სერია)
14:30 Sashahatanya (141th სერია)
15:00 უნივერსიტეტი. ახალი dorm (54th სერია)
15:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (95th სერია - "მეტოქე")
16:00 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (164th სერია)
16:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (172th სერია)
17:00 სტაჟიორები (48th სერია)
17:30 სტაჟიორები (51-ე სერია)
18:00 სტაჟიორი (57th სერია)
18:30 სტაჟიორები (63RD სერია)
19:00 სტაჟიორი (81-ე სერია)
19:30 სტაჟიორები (114th სერია)
20:00 კომედია ქალი (188th სერია)
21:00 კომედიური კლუბი (670th სერია)
22:00 ღია მიკროფონი (44th სერია)
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:05 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:10 ასეთი ფილმი! (278th სერია)
01:45 კბილის ლურჯი
03:25 ღია მიკროფონი (მე -16 სერია)
04:15 ღია მიკროფონი (მე -17 სერია)
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს შიდა არხზე
ცოცხალი.05:20 არასრულწლოვან საქმეებისთვის (224th სერია)
06:10 6 ფარგლებში
06:30 წარმატებული შეძენა
06:40 6 ფარგლებში
07:10 ცუდი გოგონები (მე -10 სერია - "პიანჟალი ასლან. თავად ბრძოლა")
08:10 არასრულწლოვანთა საქმეებისთვის (226-ე სერია)
09:10 მოდით გადავჭრა! (364th სერია)
10:10 Palm კვირა (1st - 8th სერია)
19:00 Honey Love (1 და მე -2 სერია)
22:55 არითმეტიკული საშუალო
00:50 ცუდი გოგონები (მე -6 - მე -10 სერია)
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 2 აგვისტოს არხის მატჩზე! სატელევიზიო
05:25 ძლიერი
06:00 მთელი სიმართლე ...
06:30 ფეხბურთის საუკუნე
07:00 ახალი ამბები
07:05 ყველა მატჩზე!
08:55 სიახლეები
09:00 ფეხბურთი. თასი Libertadores. 1/8 ფინალი ("Libertad" (პარაგვაი) - "გრემიო" (ბრაზილია))
11:00 ახალი ამბები
11:05 ყველაფერი მატჩისთვის!
11:55 საცურაო. Მსოფლიო თასი. იაპონიიდან პირდაპირ ეთერში
13:45 სპეციალური ანგარიში (Soccer ნომერი 1)
14:05 სპეციალური ანგარიში (ივლისის სპორტი)
14:35 სიახლეები
14:40 ყველაფერი მატჩისთვის!
15:30 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ერთი fc. ცოცხალი მაუწყებლობა ფილიპინებისგან (E. Alvarez - E. Foloyang. D. Johnson - T. WADA)
18:30 ახალი ამბები
18:35 სპეციალური ანგარიში (ოლიმპიური შერჩევა, წლის მთავარი მატჩი)
18:55 ყველაფერი მატჩისთვის!
19:55 კალათბურთი. საერთაშორისო ტურნირი. მამაკაცები. პირდაპირ ეთერში მოსკოვიდან (რუსეთი - იორდანიის)
21:55 ყველა ფეხბურთში! (პოსტერი)
22:55 სიახლეები
23:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
23:30 Crouching Tiger, დამალული Dragon
01:45 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ACA 96. გადაცემა პოლონეთიდან (E. Goncharov - T. Johnson)
03:45 სპარტა