პროგრამა დღეს, 28 თებერვალს, 2019 წლის პირველ არხზე
05:00 სატელევიზიო არხი "დილა მშვიდობისა"09:00 ახალი ამბები
09:25 დღეს 28 თებერვალია. დღე იწყება
09:55 მოდური სასჯელი
10:55 ცოცხალი დიდი!
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 დრო გამოჩნდება
13:55 "ჩვენი ხალხი" იულიაით ნაკლები
15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:15 მოდი დავქორწინდეთ!
16:00 კაცი / ქალი
17:00 დრო გამოჩნდება
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:25 დრო გამოჩნდება
18:50 რეალურად
19:50 მათ თქვეს
21:00 დრო
21:30 Gadalka (მე -13 სერია)
22:30 დიდი თამაში
23:30 საღამოს სასწრაფო
00:00 ღამით ეძებს
01:00 Killer Strength-2 (მე -4 სერია - "BMRANGA ბილიკი")
02:00 მდგრადი სიმძლავრე -2 (მე -5 სერია - "ქვეყანა სეზონი")
03:00 ახალი ამბები
03:05 კაცი / ქალები
03:50 მოდი დავქორწინდეთ!
04:30 კონტროლის შეძენა
პროგრამა დღეს, 28 თებერვალს, 2019 წლის არხზე რუსეთში 1
05:00 დილით რუსეთი
09:00 ვესტი
09:25 დილა რუსეთი
09:55 ყველაზე მნიშვნელოვანი რამ
11:00 ვესტი
11:25 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
11:45 ბორის კორჩევნიკთან პირის ბედი
12:50 60 წუთი
14:00 ვესტი
14:25 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
14:45 ვინ არის წინააღმდეგი?
17:00 ვესტი. ადგილობრივი დრო
17:25 ანდრეი მალაკოვი. ცხოვრება
18:50 60 წუთი
20:00 ვესტი
20:45 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
21:00 sklifosovsky (მე -15 სერია)
22:10 Sklifosovsky (მე -16 სერია)
23:20 საღამოს ვლადიმირ სოლოვიოვი
02:00 Kamenskaya-5 ("დაზარალებულის სახელი - არავის", 1 და მე -2 სერია)
პროგრამა დღეს, 28 თებერვალი, სატელევიზიო არხის ცენტრში
05:30 10 საუკეთესო ... (შრომის წარსული ვარსკვლავები)06:00 განწყობა
08:00 ექიმი და ... (28 თებერვლის გათავისუფლება)
08:35 შეზღუდვის გარეშე
10:35 სერგეი ნიკონენკო. ოჰ, იღბლიანი!
11:30 მოვლენები
11:50 Pure English მკვლელობა (მე -3 სერია - "სიკვდილი და ვარსკვლავები")
13:35 ჩემი გმირი (Lyudmila Gavrilova)
14:30 მოვლენები
14:50 სიახლეები
15:05 ანა დეტექტივი (მე -7 სერია)
16:00 ანა დეტექტივი (მე -8 სერია)
16:55 ბუნებრივი შერჩევა (Ayran)
17:40 ინდოეთის საზაფხულო (მე -7 სერია)
18: 38babe ზაფხული (მე -8 სერია)
19:40 მოვლენები
20:00 Petrovka, 38
20:20 კენჭისყრის უფლება
22:00 მოვლენები
22:30 10 საუკეთესო ... (ვარსკვლავების ადრეული სიკვდილი)
23:05 რელიეფები და წვიმები. როგორც საყვარელი საყვარელი პირობა
00:00 მოვლენები. 25 საათი
00:35 გამოსამშვიდობებელი. ვიქტორია და გალინა ბრეჟნევი
01:25 საიდუმლო აგენტი 007
02:15 ანა დეტექტივი (მე -7 სერია)
03: 04anna-detective (მე -8 სერია)
03:55 უბნის მასშტაბის დეტექტივები -2 (მე -7 სერია)
04: 42 რაიონის მასშტაბი -2 (მე -8 სერია)
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 28 თებერვალს NTV არხზე
05:10 Forester ("კადრი", 1 და მე -2 სერია, "რეზერვი", 1 და მე -2 სერია)
06:00 დღეს
06:05 ლესნიკი ("კადრი", 1 და მე -2 სერია, "რეზერვი", 1 და მე -2 სერია)
07:00 დღეს
07:05 ლესნიკი ("კადრი", 1 და მე -2 სერია, "რეზერვი", 1 და მე -2 სერია)
08:00 დღეს
08:05 ლესნიკი ("კადრი", 1 და მე -2 სერია, "რეზერვი", 1 და მე -2 სერია)
09:00 მუხტარი. ახალი ბილიკი (Dungeon- ის პატიმარი)
10:00 დღეს
10:20 ზღვის ეშმაკები. Tornado ("გადაწყვეტილების დღე", "ტყვეობაში", "სიკვდილი ველი")
13:00 დღეს
13:25 მიმოხილვა. უკიდურესობა
14:00 შეხვედრის ადგილი
16:00 დღეს
16:30 შეხვედრის ადგილი
17:15 დნმ
18:10 ზღვის ეშმაკები. მეგობარი ("მშვიდობიანი ატომი", 1 და მე -2 სერია)
19:00 დღეს
19:40 ზღვის ეშმაკები. მეგობარი ("მშვიდობიანი ატომი", 1 და მე -2 სერია)
21:00 დუმილის ხუთი წუთი. დაბრუნება (მე -19 და მე -20 სერია)
დღეს 23:00
23:15 მამაკაცის დღესასწაულები (მე -4 სერია)
00:15 შეხვედრის ადგილი
02:00 Nashipotennadzor
02:50 ლენინის ტესტი (მე -10 - 12 სერია)
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 28 თებერვალს Culp Channel- ზე
06:30 კულტურის ახალი ამბები06:35 ფეხით ... (მოსკოვის ბოროდინო)
07:00 კულტურის ახალი ამბები
07:05 ცხოვრების წესი
07:30 კულტურის ახალი ამბები
07:35 შეჩერებული ორთქლი პორტუგალიაში. გონდალა
07:55 SITA და RAMA (195th - 196th Series)
08:35 ძველი ოსტატების გზები (ტყის სული)
08:50 Krosha დასვენება (მე -4 სერია)
10:00 კულტურის ახალი ამბები
10:15 დამკვირვებელი
11:10 XX საუკუნე ("დილის ფოსტა". წამყვანი A. Shirvindt და M. Dervin. 1984, 1987)
12:10 Lipskoe კუნძულები. სილამაზე ცეცხლი და ქარი
12:30 "თამაში მძივები" იგორ ვოლგოროდთან (იური ოლეშ ". სამი მამა")
13:10 პირველი მსოფლიოში (პუხონენკოს ხელოვნური სისხლის მიმოქცევის მოწყობილობა)
13:30 აბსოლუტური მოსმენა (27 თებერვლის გათავისუფლება)
14:15 სახლი პოლარნიკოვი
15:00 კულტურის ახალი ამბები
15:10 Gingerbread სახლი (სიმღერა თიხის)
15:40 2 ვერნიკი 2 (22 თებერვლის გათავისუფლება)
16:25 დასვენება Krosh (მე -4 სერია)
17:35 ვალერი გერგევი და მიუნხენის სიმფონიური ორკესტრი (ლ. ბეთჰოვენის სიმფონიური №3)
18:30 Watt Sea. სამოთხეში
18:45 "თამაში მძივები" იგორ ვოლგოროდის (იური ოლეშასთან ". სამი მამა")
19:30 კულტურის ახალი ამბები
19:45 მთავარი როლი
20:05 LIFEST წესები (28 თებერვლის გათავისუფლება)
20:30 კარგი ღამე, ბავშვები!
20:45 დიდი მხატვრის პატარა როლი. ალექსეი სმირნოვი
21:30 Enigma (Lucas Barwin Brown)
22:10 მედიჩი. ფლორენციის ლორდები (მე -4 სერია - "განკითხვის დღე")
23:10 ასოებიდან (სმოლენსკი "დასავლეთის მცველი")
23:40 კულტურის ახალი ამბები
00:00 შავი ხვრელები. თეთრი ლაქები (28 თებერვლის გათავისუფლება)
00:40 "თამაში მძივები" იგორ ვოლგოროდთან (იური ოლეშასთან ". სამი მამა")
01:20 XX საუკუნე ("დილის ფოსტა". წამყვანი ა. შირვინტი და მ. დერვინი. 1984, 1987)
02:15 ბორის და ოლგა ქალაქიდან
პროგრამა დღეს, 28 თებერვალი, 2019 CTC არხზე
05:10 6 ფარგლებში
06:00 yelalash
06:40 გუნდი ტურბო
07:30 სამი კატა
07:45 ვუდი და მისი მეგობრები
08:30 ტომი და ჯერი
09:00 ურალის dumplings (სიცილი)
09:30 ტაქსი -4
11:20 Momchki.
16:00 ბოლო witch hunter
18:00 Senya Fedya
19:30 პრემიერა! "ბეიკერი და სილამაზე"
21:00 ტროი
00:15 მეცამეტე მეომარი
02:15 პენელოპე
03:55 Horn და ჩლიქები
პროგრამის პროგრამა დღეს, 28 თებერვალს, 2019 წლის არხის ტელევიზორზე
05:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად06:00 დოკუმენტური პროექტი
07:00 ერთად bedery მეტი!
08:30 სიახლეები
09:00 დოკუმენტური პროექტი
12:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
12:30 სიახლეები
13:00 კაცობრიობის საიდუმლო ოლეგ შიშკინთან
14:00 წარმოუდგენლად საინტერესო ისტორიები
15:00 დოკუმენტური პროექტი
16:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 Secrets Chapman
18:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20:00 მეფის სახელით
22:20 ნახეთ ყველაფერი!
23:00 ახალი ამბები
23:25 კაცობრიობის საიდუმლო ოლეგ შშკინთან ერთად
00:30 პირველი დარტყმა
02:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
02:50 Secrets Chapman
04:20 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
პროგრამა დღეს, 28 თებერვალი, 2019 წლის TNT არხზე
05:25 გუნდი (104th სერია)
06:10 გუნდი (105th სერია)
07:00 TNT. საუკეთესო (მე -13 სერია)
07:30 TNT. საუკეთესო (მე -14 სერია)
08:00 TNT. საუკეთესო (მე -15 სერია)
08:30 TNT. საუკეთესო (მე -16 სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10:15 სახლი -2. კუნძული სიყვარული
11:30 Borodin წინააღმდეგ Buzova (129 სერიის)
12:30 შეინახეთ სიყვარული (24-ე სერია)
13:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (132th სერია - "Christina დაბრუნება")
14:00 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (133th Series - "თურქეთი")
14:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (134th Series - "Valya ალკოჰოლური")
15:00 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (135th Series - "ექსპედიცია")
15:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (136th Series - "Yana - Ivanov")
16:00 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (137th სერია)
16:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (138th სერია)
17:00 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (139th სერია)
17:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (140th სერია)
18:00 პოლიციელი რუბლისგან (მე -15 სერია)
19:00 პოლიციელი რუბლისგან (მე -16 სერია)
20:00 კულტურა (მე -16 სერია)
20:30 კულტურის წელი (მე -17 სერია)
21:00 სტუდია სოიუზი (62th სერია)
22:00 იმპროვიზაცია (111th სერია)
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:05 შეინახეთ სიყვარული (24th სერია)
01:55 Borodin წინააღმდეგ Buzova (129th სერია)
02:45 გამხმარი გოგონები
04:25 Tht-Club
04:30 ღია მიკროფონი (34th სერია)
პროგრამა დღეს, 2019 წლის 28 თებერვალს შიდა არხზე
05:35 6 ფარგლებში06:00 მთავარი სამზარეულო (73RD სერია - "რომან პოლიანსკი")
06:30 6 ფარგლებში
06:50 წარმატებული შეძენა
07:00 მესმის. აპატიეთ (108th სერია - "ქალიშვილი ზედამხედველობის ქვეშ")
07:30 მცირე საქმეებისთვის (227th სერია)
08:30 მოდით გადავჭრა! (391th სერია)
09:30 ტესტი მამობისთვის (187th სერია)
10:30 იუსტიციის აგენტები (მე -10 სერია)
11:30 რეალური Mystic (85th Series - "Chulad")
12:30 მესმის. ბოდიში (536th სერია - "BRAZDA საბჭოს", 109th სერია - "Zagdunya")
13:40 პროცესი (1st - მე -4 სერია)
18:00 6 პიროვნება
19:00 თოვლი (1 და მე -2 სერია)
22:55 ქალი დოქტორი 2 (55th სერია - "ტყუპის ეფექტი")
00:00 6 ფარგლებში
00:30 "Balzakovsky ასაკი, ან ყველა მამაკაცის მისი ...". (23rd - 25 სერია)
03:05 ქალი დოქტორი 2 (55th სერია - "ტყუპის ეფექტი")
03:50 მესმის. აპატიეთ (536th სერია - "Brazdes of Board")
04:20 უძრავი Mystic (85th Series - "Chulad")
პროგრამა დღეს, 28 თებერვალი, 2019 წლის არხის მატჩზე! სატელევიზიო
05:30 დიდი სპორტული ფული
06:00 მთელი სიმართლე ...
06:30 დაღლილი დიდება
07:00 ახალი ამბები
07:05 ყველა მატჩზე!
08:55 სიახლეები
09:00 ფეხბურთი. ინგლისის ჩემპიონატი (ჩელსი - ტოტენჰემი)
11:00 ახალი ამბები
11:05 პლაჟის ფეხბურთი. მსოფლიო ჩემპიონატი Mundialito-2019 Clubs- ს შორის. მაუწყებლობს მოსკოვიდან ("სპარტაკი" (რუსეთი) - "Flamemango" (ბრაზილია))
12:15 ახალი ამბები
12:20 ყველაფერი მატჩისთვის!
12:55 სათხილამურო. Მსოფლიო ჩემპიონატი. ჩრდილოეთ დუდელერი. Jumping საწყისი პლაცდარმი. ავსტრიიდან პირდაპირ ეთერში
14:05 სიახლეები
14:10 ყველა მატჩისთვის!
14:40 სათხილამურო. Მსოფლიო ჩემპიონატი. ქალები. 4x5 კმ სარელეო. ავსტრიიდან პირდაპირ ეთერში
16:25 სიახლეები
16:30 კონტინენტური საღამო
16:50 ჰოკეი. ხილ. აღმოსავლეთ კონფერენციის 1/4 ფინალი. Პირდაპირი ეთერი
19:25 ყველაფერი მატჩისთვის!
19:55 კალათბურთი. ევროლიგა. მამაკაცები. ცოცხალი მაუწყებლობა ("ხიმკი" (რუსეთი) - "მილანი" (იტალია))
21:55 ყველაფერი მატჩისთვის!
22:55 ფეხბურთი. ჭიქა ესპანეთი. 1/2 ფინალი. ცოცხალი მაუწყებლობა ("ვალენსია" - "ფსისი")
00:55 ყველაფერი მატჩისთვის!
01:30 სათხილამურო. Მსოფლიო ჩემპიონატი. ჩრდილოეთ დუდელერი. Race 10 კმ. ავსტრიიდან მაუწყებლობა
02:15 სათხილამურო. Მსოფლიო ჩემპიონატი. Jumping საწყისი პლაცდარმი. მამაკაცები. კვალიფიკაცია. ავსტრიიდან მაუწყებლობა
03:30 პროფესიონალური კრივი. მეორე ნახევარში WBA- ს მიხედვით მსოფლიო ტიტულისთვის ბრძოლა. ეთერში აშშ-დან (ჯ. დევისი - ვ. რუსი)