სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს პირველ არხზე
05: 20 კონტროლის შეძენა06:00 ახალი ამბები
06:10 რუსეთი ზღვარზე ზღვარზე
06:40 სპეციალური დანიშნულება
08:10 მსახურობდა ორი თანამებრძოლები
10:00 სიახლეები სუბტიტრებით
10:10 "ოფიცრები". ლეგენდარული ფილმი ფერში
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:10 კონცერტი "ოფიცერთა" სახელმწიფო კრემლის სასახლეში
13:45 ნულოვანი სამყარო (1 და მე -2 სერია)
15:50 საბრძოლო განყოფილება
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:10 საბრძოლო განყოფილება
19:45 კონცერტი სამშობლოს დამცველის დღეს
21:00 დრო
21: 20koncert სამშობლოს დამცველის დღეს
22:30 ზოგიერთი "მოხუცები" წასვლა ბრძოლაში
00:15 შალიგინას პოლკოვნიკის ელოდება
01:55 ძველი თოფი
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს რუსეთში 1
06:05 ძველი rogue
08:00 სიურპრიზი თქვენი საყვარელი
10:00 Eclipse
14:00 ვესტი
14: 20 ქალაქი
18:05 ჯენტლმენი გისურვებთ წარმატებას
20:00 ვესტი
20:40 აღჭურვილობა
23:30 ლეგენდის ნომერი 17.
02:15 ტიტანების ბრძოლა. Superserve-72.
03: 20 სხვათა შორის, სხვისი მათ შორის
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს NTV- ზე
05:00 რჟევი. უცნობი ბრძოლა გიორგი ჟუკოვა06:10 smered. ლეგენდა მოღალატე (1 - 4 სერია)
08:00 დღეს
08: 20smersh. ლეგენდა მოღალატე (1 - 4 სერია)
10:00 დღეს
10: 20 მორი ეშმაკები. Tornado-2 ("ბატონებო შეთანხმება", 1 და მე -2 სერია "ნავთობი", 1 და მე -2)
16:00 დღეს
16: 20 მორი ეშმაკი -5 (პარტიის მოწვევა)
17:15 თეთრი უდაბნოს მზე
19:00 დღეს
19: 20 დღე დუმილი (მე -7 - მე -10 სერია)
23:10 NAB
01: 20ms ჩვენ ვაცხადებთ ომი
04:30 საკურორტო პოლიცია (მე -12 სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს სატელევიზიო ცენტრში
05:35 სიფრთხილით, თაღლითები! (მონა მუშაობა)
06:05 Marsh Throw
06:40 ორი კაპიტანი
08:35 შვიდი მოხუცი და ერთი გოგო
10: 15pal! სიჩქარე! ვარსკვლავები არმიაში
11:05 ჯარისკაცი ივან ბოვკინი
11:30 მოვლენები
11:45 ჯარისკაცი ივან ბოვკინი
13:05 ივან ბოვკინი ღვთისმშობლის შესახებ
15:00 ორ სკამზე
16:05 ბაბუა
18:15 მამაკაცის შვებულება
22:00 მოვლენები
22:15 კენჭისყრის უფლება
01:25 "DONBASS. 2017 წლის თებერვალი". ნიადუმი
02:00 კაზაკთა
03:50 მორსის ინსპექტორი (სამსახური ყველა გაემგზავრა)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს Culp Channel- ზე
06:30 EURONEWS10:00 ჩვეულებრივი კონცერტი ედვარდ ეთერით
10:30 ჩვენი ქალაქიდან
11:55 ნიკოლაი კირუჩკოვი
12:40 ამბავი Preobrazhensky პოლკის, ან რკინის კედელი
13:25 საუკეთესო პაპი ბუნებაში
14: 20 დელიკატური
15:05 სხვადასხვა წლის სიმღერები
17:30 d'artagnan და სამი მუშკეტერი (1 სერია)
19: 00 junky
20:10 lover
21:55 მსოფლიო სცენარის ვარსკვლავები ცივილიზაციის საიუბილეო საღამოს იგორ ცისარებაში კრემლის სასახლეში
00:10 ჩვენი ქალაქიდან
01:40 მულტფილმები მოზრდილთათვის
01:55 ყველაზე ბალიშები ბუნებაში
02:50 რაფაელი.
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს არხის სატელევიზიო ტელევიზორში
06:30 მეტოქეები
07:00 ახალი ამბები
07:05 სამხედრო ფიტნესი
09: 05futball. ევროპის ლიგა. 1/16 Final ("Saint-etienne" (საფრანგეთი) - მანჩესტერ იუნაიტედი (ინგლისი))
11:05 ახალი ამბები
11:10 ყველა მატჩისთვის!
11:35 ფეხბურთი. ჩემპიონთა ლიგა. 1/8 ფინალი ("სევილილა" (ესპანეთი) - "ლეკოტერის" (ინგლისი))
13:35 სიახლეები
13:40 Poddubny
16:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
16:25 სიახლეები
16:30 კონტინენტური საღამო
18:25 ჰოკეი. ხილ. 1/4 დასკვნითი კონფერენცია "დასავლეთი". ცოცხალი მაუწყებლობა (დინამო (მოსკოვი) - ტორპედო (ნიჟნი ნოვგოროდი))
19:25 სიახლეები
19:30 ყველაფერი მატჩისთვის!
20:00 სპეციალური რეპორტაჟი
20: 20 წლის ფეხზე!
20:50 ფეხბურთი. ევროპის ლიგა. 1/16 ფინალი. ცოცხალი მაუწყებლობა ("ზენიტი" (რუსეთი) - "ანდერლეხტი" (ბელგია))
22:55 ფეხბურთი. ევროპის ლიგა. 1/16 ფინალი. ცოცხალი მაუწყებლობა ("სპარტა" (ჩეხეთი) - "როსტოვი" (რუსეთი))
01:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
01:30 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ბრძოლა ღამე (ვ. მინაკოვი - დ. ჯ. ლიდერმანი. თ. დეკ. - ა იანია
03:15 ევროპის ლიგის მიმოხილვა
03:45 კალათბურთი. ევროლიგა. მამაკაცები (CSKA (რუსეთი) - "Makcabi" (თელ-ავივი, ისრაელი))
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს CTC არხზე
05:00 ერთხელ ზღაპარი06:00 yelalash
06:25 Barboskina
06:55 Fixy
07:35 პრემიერა! "დრაკონები, racing გარშემო ზღვარზე"
08:25 გემრიელი კარნავალი მზარეულიდან
08:30 პრემიერა! "დრაკონები, racing გარშემო ზღვარზე"
09:00 ტაქსი ტაქსი
10:40 ტაქსი -2
12:25 ტაქსი -3
14:10 ტაქსი -4
16: 00Risty Dumplings (საყვარელი)
16:35 Ghost House
18: 20 Spiderman
21:00 ახალი Spiderman: მაღალი ძაბვის
23:45 დროის მარყუჟის
02:00 სატელევიზიო წამყვანია. კვლავ მოგესალმებით
04:05 ტაქსი -4
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს არხის Ren TV- ზე
05:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
07: 20next (1 - მე -4 სერია)
11:10 ივან ცრევიჩი და ნაცრისფერი მგელი
12:45 ივან ცრევიჩი და რუხი Wolf-2
14:10 ივან ცრევიჩი და რუხი Wolf-3
15:40 სნაიპერი -2. Tungus (1st - მე -4 სერია)
19:00 Voroshilovsky ისრებით
21: 009 როტა
23:30 ომი
01:50 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზები
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 23 თებერვალს TNT არხზე
05:50 საშა + მაშა. Საუკეთესო06:00 ბოლო გემი (მე -9 სერია - "ტესტი")
07:00 TNT. Mix (59th სერია)
07:30 TNT. Mix (მე -60 სერია)
08:00 TNT. Mix (1 სერია)
08:30 TNT. Mix (მე -2 სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10:00 სახლი -2. კუნძული სიყვარული
11:00 კომედიური კლუბი (514 სერია)
12:00 კომედიური კლუბი (515-ე სერია)
13:00 კომედია კლუბი (516th სერია)
14:00 კომედიური კლუბი (517th სერია)
15:00 კომედიური კლუბი (473th სერია)
16:00 კომედია კლუბი (519th სერია)
17:00 კომედია კლუბი (522th სერია)
17:30 ადაპტაცია (1 სერია)
18:00 ადაპტაცია (მე -2 სერია)
18:30 ადაპტაცია (მე -3 სერია)
19:00 ადაპტაცია (მე -4 სერია)
19:30 ადაპტაცია (მე -5 სერია)
20:00 ადაპტაცია (მე -6 სერია)
20:30 ადაპტაცია (მე -7 სერია)
21:00 ადაპტაცია (მე -8 სერია)
21:30 ადაპტაცია (მე -9 სერია)
22:00 ადაპტაცია (მე -10 სერია)
22:30 ადაპტაცია (მე -11 სერია)
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:00 გზაჯვარედინი მილერი
03:15 TNT-CLUB
03: 20WH ჩემი მანქანა, Dude?
04:55 V- სტუმრები (მე -9 სერია - "ჩანგალი ერეტიკა")
ტელეფონი 2017 წლის 23 თებერვალს შიდა არხზე
05: 106 ფარგლებში
05:30 ცოცხალი გემრიელი ჯემი ოლივერით (მე -17 და მე -18 სერია)
06:30 ცოცხალი გემრიელი ჯემი ოლივერით (მე -19 და მე -20 სერია)
07:30 6 ფარგლებში
08: 1020.
17: პროგნოზები (1 სერია)
09:10 ოჯახური მიზეზების გამო (მე -2 და მე -2 სერია)
11:45 სიამაყე და ცრურწმენა (1 - მე -6 სერია)
18:00 დოქტორი სახლი (44th სერია)
18:55 6 პიროვნება
19:05 ქალი ექიმი -2 (მე -15 და მე -16 სერია)
21:00 ორმაგი მყარი (მე -15 და მე -16 სერია)
23:00 Rublevo-Biryulyosvo (56th Series - "Kemularia-Savina")
00: 006 ჩარჩოები
00:30 ფეხით პარიზში
02:10 საუკეთესო, ან სიყვარულის უცნაურობა (მე -4 - მე -6 სერია)