სატელევიზიო გადაცემა 2017 წლის 12 თებერვალს პირველ არხზე
05:35 მარტო ყველასთან ერთად06:00 ახალი ამბები
06:10 ყველასთან ერთად
06:30 არასწორი
08:10 Smeshariki. ქინძისთავი
08:25 საათი
08:55 ჯანმრთელობა
10:00 სიახლეები სუბტიტრებით
10:15 »ნოტები» დიმიტრი კრლოვთან ერთად
10:35 ხოლო სახლში
11:25 Fazenda (ახალი ოთახი რწმენა)
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12: 20 ბიატლონის მსოფლიო ჩემპიონატი. დევნა. ქალები. ავსტრია ცოცხალი ეთერი
13:00 შეთქმულების თეორია (მოდის ღამე)
14:00 ერთგული მეგობრები
16:00 კონცერტი Stas Mikhailov
18:00 "საუკეთესო!" რეფერირება რეცეპტები »
19:30 საუკეთესო!
21:00 კვირა "დრო"
22:30 "KVN-2017". შერჩევა თამაში
00:50 Kanoneeck
04:15 კონტროლის შეძენა
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს რუსეთში 1
05: 00 იყიდება დეტექტივი Tatyana Ivanova (Dolce Vita რუსულ ენაზე)
07:00 მრავალ დილით (მაშა და დათვი)
07:30 თავად რეჟისორი
08:20 »მენტოპანორამი» ევგენია პეტროსიანი
08:50 დილის ფოსტა
09:30 ასამდე ერთი
10: 20 თვე. ვესტი-მოსკოვი. კვირა ქალაქში
11:00 ვესტი
11: 20mix დაშვებულია
14:00 ვესტი
14: 20 ინსტრუმენტები! შესვლა დაშვებული
16: 20 ცოლი
20:00 დასავლეთის კვირა
22:00 კვირა საღამოს ვლადიმერ სოლოვიოვთან ერთად
00:30 მხატვრული ლიტერატურა გამორიცხულია. Scout Century
01:30 ქალთა ზღვარზე (მე -5 და მე -6 სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს NTV- ზე
05:05 მათი მორალი05:25 სპეციალური დანიშნულების - 2 ("თარგმანის სირთულეები", 1 და მე -2 სერია)
07: 00Central ტელევიზია
08:00 დღეს
08: 20 მკურნალობა "ბედნიერი დილა"
09:25 ჭამე სახლში
10:00 დღეს
10: 20 ტრანსმისია
11: 05 სედო ტექნოლოგია (12 თებერვლის გათავისუფლება)
12:00 ქვეყნის პასუხი (12 თებერვლის გათავისუფლება)
13:05 Nashipotennadzor
14:10 ასევე ადამიანები (Safron- ის ძმები)
15:05 საკუთარი თამაში
16:00 დღეს
16: დაფუძნებული ... (12 თებერვლის გათავისუფლება)
18:00 ახალი რუსული შეგრძნებები
19:00 "კვირის შედეგები" ირადან ზაინალოვასთან ერთად
20:30 ფეთქებადი ტალღა
22:40 SYNDBAD დრო (ალპური გზაჯვარედინი, 1st - მე -4 სერია)
02: 20 მე ჭამა!
02:45 საკვები წესების გარეშე
03:35 სასამართლო დეტექტივი
04:25 საკურორტო პოლიცია (1 სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს სატელევიზიო ცენტრში
05:50 გვერდით
07:40 ცხოვრების წესი (12 თებერვლის გათავისუფლება)
08:10 სრულყოფილი მკვლელობა
10:05 მეფეთა ეპიზოდი (იური ბელოვი)
10:55 ახალგაზრდა ქალბატონი და კულინარია
11:30 მოვლენები
11:45 Petrovka, 38
11:55 სახელმწიფო კრიმინალი
13:50 სიცილი სახლში მიწოდებისას
14:30 მოსკოვის კვირეული
15:00 ბედნიერება ხელშეკრულებით
16:55 დედინაცვალი
20:30 მკვლელობის დეკორაციები
00:15 მოვლენები
00:30 თავგადასავალი Sherlock Holmes და დოქტორი Watson. საგანძური Agry
03:30 სიყვარული და სიძულვილი დიდი პოლიტიკაში. მარგარეტ ტეტჩერი
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს Culp Channel- ზე
06:30 EURONEWS10:00 ჩვეულებრივი კონცერტი ედვარდ ეთერით
10:35 გაზაფხული
12:15 Rostislav Klyatt - Sage და Clown
13:00 რუსეთი, ჩემი სიყვარული! (მხოლოდ სამი სიმები)
13:30 ბელუხას მომხსენებლები
14:35 გენიოსი და ვილანა (ოტო შმიდტი)
15: 05 რა უნდა გააკეთოს?
15:50 გროტა იუნგანი. ადგილი, სადაც ბუდიზმი ჩინეთის რელიგია გახდა
16:05 ვიაჩესლავ ბუტუსოვი. გაღვიძების სიხარული
16:35 თავგადასავლების ბიბლიოთეკა (მგზავრობის დაწყების დრო)
16:50 მგზავრობის დასაწყისში
18:15 ფეხით ... (Feodosia Aivazovsky)
18:45 მაძიებლები (ლეგენდა "ტბა სიკვდილი")
19:30 ლუდმილა გურჩენკო ყველა დროისთვის
21:05 გამოსამშვიდობებელი ტურები
22:15 »შუა წრე» ანდრეი ეშპია
23:10 P.I. ჩაიკოვსკი. "ევგენი ონეგინი". თეატრი "Helikon-Opera"
31:45 PERFIL და THOMAS
01:55 მაძიებლები (ლეგენდა "სიკვდილი")
02:40 ლუარის ველი. ბრჭყვიალა და სიღარიბე
სატელევიზიო გადაცემა 2017 წლის 12 თებერვალს არხის სატელევიზიო ტელევიზორში
06:30 ორმაგი
07:00 ახალი ამბები
07:05 ყველა მატჩზე! კვირეულის მოვლენები
07:35 სიახლეები
07:40 ათეული!
08: XXII ზამთრის ოლიმპიადის გახსნის 00-მდე. ეთერში სოჭში
11:25 სიახლეები
11:30 ბიატლონი. Მსოფლიო ჩემპიონატი. Sprint. მამაკაცები. ავსტრიიდან მაუწყებლობა
13:10 სიახლეები
13:15 ყველა ჰოკეიზე!
13:55 ჰოკეი. Eurotur. "შვედეთის თამაშები". ცოცხალი მაუწყებლობა (რუსეთი - ჩეხეთი)
16:25 სიახლეები
16:35 ბიატლონი. Მსოფლიო ჩემპიონატი. დევნა. მამაკაცები. ავსტრიიდან პირდაპირ ეთერში
17:25 სიახლეები
17:35 ყველაფერი მატჩისთვის!
18:25 ხულიგნები. ინგლისი
18:55 ფეხბურთი. ჩემპიონატი ინგლისის. ცოცხალი მაუწყებლობა ("Swansea" - "Leicester")
20:55 სიახლეები
21:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
21:30 სასტიკი სპორტი
22:00 ახალი ამბები
22:10 სპორტული რეპორტიორი
22:40 ფეხბურთი. იტალიის ჩემპიონატი. პირდაპირ ეთერში ("Cagliari" - "იუვენტუსი")
00:40 ყველაფერი მატჩისთვის!
01:25 სიჩქარე skating. მსოფლიო ჩემპიონატი ცალკე დისტანციებში. ეთერში კორეიდან
01:55 მოკლე სიმღერა. Მსოფლიო თასი. ბელარუსის მაუწყებლობა
02:25 კალათბურთი. ერთიანი ლიგა VTB. "მატჩი ვარსკვლავები". ეთერში სოჭში
04:25 სწრაფად
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს CTC არხზე
05:50 მუსიკა STS- ზე06:00 yelalash
06:25 Barboskina
06:55 Fixy
07:35 დრაკონები: Ollha Defenders
09:00 Smeshariki
09:15 სამი კატა
09:30 Coralina ქვეყანაში კოშმარები
11:25 მომავლის დედამიწა
13:55 Terminator-3. აწევა მანქანები
16: 00Risty Dumplings (საყვარელი)
16:30 Terminator. დაბადება
18:55 თამაშისთვის გეგმა
21:00 Terminator: შეიძლება მაცხოვრის მოდის
23:15 სიჩქარე -2. საკრუიზო კონტროლი
01:35
03:30 გეგმის თამაში
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს ტელეარხზე Ren TV- ზე
05:00 Godzill
06:50 Kamenskaya (1st - 16th სერია)
23:00 ძაღლები ჰაერში
00:00 მარილი (აღდგომა)
01:30 "სამხედრო საიდუმლო" იგორ პროკოპენკოსთან
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 12 თებერვალს TNT არხზე
06:00 ბოლო გემი (მე -6 სერია - "მკაცრი იზოლაცია")07:00 TNT. Mix (47th სერია)
07:30 აგენტები 003 (44th სერია)
08:00 TNT. Mix (49th სერია)
08:30 TNT. Mix (50th სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10:00 სახლი -2. ქორწილი თითო მილიონზე
11:00 გადატვირთვა (239th სერია)
12:00 ადაპტაცია (1 სერია)
12:30 ადაპტაცია (მე -2 სერია)
13:00 ადაპტაცია (მე -3 სერია)
13:30 ადაპტაცია (მე -4 სერია)
14:00 ადაპტაცია (მე -5 სერია)
14:30 ხალხი X.
16:25 ხალხი X-2
19:00 გარე მიკროფონი (1 სერია)
19:30 გარე მიკროფონი (1 სერია)
20:00 ღია მიკროფონი (მე -2 სერია)
21:00 ღია მიკროფონი (მე -3 სერია)
22: 00stand up (88th სერია)
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:00 არ სძინავთ! (98th სერია)
02:00 Predatiki
04:05 ბრწყინავს
ტელეფონი 2017 წლის 12 თებერვალს შიდა არხზე
05:00 მთავარი სამზარეულო (96th სერია - "ანჯელინა ვოვკი")
05:30 ჯემი: ლანჩი 15 წუთის განმავლობაში (35-ე და 36th სერია)
06:30 ჯემი: ლანჩი 15 წუთის განმავლობაში (37-ე და 38 სერია)
07:30 Marya-Sklennik
09:05 სიცოცხლე თავდაპირველად (1 და მე -2 სერია)
10:55 როგორ უნდა დაქორწინდეს მილიონერი (1-მე -4 სერია)
14:25 Unloted (1 - მე -4 სერია)
18:00 ვფიქრობ-ჩანთა (2 სერია)
19:00 არ დატოვებთ
22:55 დაქორწინდა საზღვარგარეთ (2 სერია - "საფრანგეთი")
23:55 6 ფარგლებში
00:30 სამი ნახევრად მოპოვება (1 - მე -4 სერია)
04:00 საქორწინო ზომა (34th სერია - "ტოკარეევი")