სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს პირველ არხზე
05:05 ყველასთან ერთად06:00 ახალი ამბები
06:10 სიმამაცე (მე -3 და მე -4 სერია)
08:10 Smeshariki. ქინძისთავი
08:25 საათი
08:55 ჯანმრთელობა
10:00 სიახლეები სუბტიტრებით
10:15 დიმიტრი კრლოვთან "არასასურველი ნოტები"
10:35 ხოლო სახლში
11:25 Fazenda
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 შესანიშნავი რემონტი
13:10 შეთქმულების თეორია (რა ჭამა 100 წლის განმავლობაში)
14:00 ნიკატა ხრუშჩოვი. ხმა წარსულიდან (1-მე -4 სერია)
18:25 Afftar Zhzhot.
19:30 საუკეთესო! (2 ივლისის გათავისუფლება)
21:00 კვირა "დრო"
22:30 "რა? სად? როდის?" საბოლოო საზაფხულო სერია თამაშები
23:50 პრომეთე
02:10 ჩვენ არ ვართ ცოლად
03:45 ყველასთან ერთად
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს რუსეთში 1
05:00 როგორ უნდა გააკეთოთ მილიონერი
07:00 მრავალ დილით (მაშა და დათვი)
07:30 თავად რეჟისორი
08:20 "მენტოპანორამი" ევგენია პეტროსიანი
08:50 დილის ფოსტა
09:30 ასამდე ერთი
10: 20 თვე. ვესტი-მოსკოვი. კვირა ქალაქში
11:00 ვესტი
11: 20mix დაშვებულია
13:10 საოჯახო ალბომი
14:00 ვესტი
14: 20 ტექსტი ღირსეული ოჯახში
16: 20 Siste
20:00 დასავლეთის კვირა
22:00 კვირა საღამოს ვლადიმერ სოლოვიოვთან ერთად
00:00 "მოვალეობა ქვეყანაში". მიხეილ ჟვანეცკი
00:55 ivan agayantz. გზა ისტორიაში
01:55 ქიმიის გრძნობები
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს NTV- ზე
05:30 ჩვენ ვართ ჯაზისგან07: 00Central ტელევიზია
08:00 დღეს
08: 20 გაიყვანეთ "ბედნიერი დილა"
09:25 ჭამე სახლში
10:00 დღეს
10: 20 ტრანსმისია
11: 00 სუდო ტექნიკა
11:55 ქვეყნის პასუხი
13:00 წავალთ, ჭამთ!
13:50 თქვენ სუპერ!
16:00 დღეს
16: შემდეგ) ...
18:00 ახალი რუსული შეგრძნებები
19:00 "კვირის შედეგები" ირადან ზაინალოვასთან ერთად
20:10 თქვენ არ მჯერა!
21:00 ოდესა
00:50 ფსიქიკა დეტექტივების წინააღმდეგ
02:25 ჯაზისგან ვართ
03:55 ჩვენ ჭამა, ბრძოლა!
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს სატელევიზიო ცენტრში
05:15 რკინის ნიღაბი
07:40 ცხოვრების წესი
08:10 Veltaic. მეფის მემკვიდრეობა
09:00 შევხვდით სადღაც ...
10:55 ახალგაზრდა ქალბატონი და კულინარია
11:30 მოვლენები
11:45 Petrovka, 38
11:55 გარდაცვალების დროს
13:40 სიცილი სახლში მიწოდება
14:30 მოსკოვის კვირეული
15:00 საქორწინო და განქორწინება (ნატაშა კოროლევა და იგორ ნიკოლაევი)
15:50 გამოსამშვიდობებელი. ჟუ მა
16:40 კონკურენციის გარეთ სიყვარული
20: 20 ორიგინალები
00:10 მოვლენები
00:25 სასტუმრო
02: 20 ინსპექტორი ლუისი (გამოსყიდვა)
04:15 ბოლო დიუმი
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს კატურას არხზე
06:30 EURONEWS10:00 Taimyr იწვევს თქვენ
11:35 კინოს ლეგენდები (ანდრეი ფაიტი)
12:00 Cinopoesia (არტურ Smolyaninov- ს ალექსანდრე პუშკინის პოემა "ჰო)
12:05 Wildlife Indochina (მე -5 სერია - "კამბოჯა. წყლის სამეფო")
12:55 მობილური. არკა Quinji
13:25 ლეგენდარული კონცერტები. სამი ათეული - Placido Domingo, Jose Carreras, Luciano Pavarotti
14:50 Kinopoesia (არტურ Smolyaninov- ს ალექსანდრე პუშკინის პოემა "ჰო)
14:55 Genius და Villaina (Heinrich Schliman)
15:25 ფეხით ... (მოსკოვის არქიტექტორი Zoltovsky)
15:55 მაძიებლები (Collasov კოლექცია)
16:40 დიმიტრი შოსტაკოვიჩის სახელობის საზეიმო დაჯილდოების ცერემონია
18:00 იგორ კოსტოლოვსკი. იყოს კასალგარდი
18:40 უცნობი ვარსკვლავი (1 და მე -2 სერია)
20:50 Kinopoezia (არტურ Smolyaninov- ს ალექსანდრე პუშკინის პოემა "ჰო)
21:00 რომან კოზაკი ეძღვნება ...
21:35 შესრულების "მტრის კოსმეტიკა"
23:40 საშინელი მშობლები
01: 20 ლარგი ... 2
01:40 გორემი. კლდოვანი ქალაქი ადრეული ქრისტიანები
01:55 Wildlife Indochina (მე -5 სერია - "კამბოჯა წყლის სამეფო")
02:50 ჯორჯ ბაიონი.
ტელეფონი 2017 წლის 2 ივლისს არხის სატელევიზიო ტელევიზორში
06:30 პროფესიონალური კრივი. ბრძოლა ტიტული WBO International მსუბუქი წონა. ცოცხალი მაუწყებლობა ავსტრალიიდან (მ. Pakyao - D. Horn)
07:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
07:30 სპეციალური ანგარიში (კონფედერაციული თასი. ცოცხალი)
07:50 ფეხბურთი. კონფედერაციული ჭიქა
09:50 რუსეთი ფეხბურთი
09:55 ფეხბურთი. კონფედერაციული ჭიქა
11:55 სიახლეები
12: 00huligans
12:30 ავტოსადგომი
13:00 ყველა ფეხბურთში!
14:00 ახალი ამბები
14:55 ფეხბურთი. კონფედერაციული ჭიქა
16:55 ყველაფერი ფეხბურთისთვის!
17:45 სასტიკი სპორტი
18:15 სიახლეები
18:25 ყველაფერი მატჩისთვის!
19:00 სპეციალური რეპორტაჟი
19:30 ყველა ფეხბურთში!
20:55 ფეხბურთი. კონფედერაციული ჭიქა
23:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
00:00 სახლები სახლი
02:00 მეომარი
04:45 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ბრძოლა ღამე. ეთერში Novosibirsk (A. Bagoutinov - P. Nobre)
ტელეფონი 2 ივლისს, 2017 წლის 2 ივლისს CTC არხზე
05:35 მუსიკა STS- ზე06:00 Smeshariki
07:00 დიდხანს ცხოვრობდა მეფე ჯულიან!
07:50 სამი კატა
08:05 დიდხანს ცხოვრობდა მეფე ჯულიან!
09: 00show "ურალის Pelmeni" (Mushahnoes!)
09:55 ცოდნა
12:10 გაცნობა ფაქტორებთან -2
14:05 მარილი.
16: 00show "ურალის Pelmeni" (Muhazhicheras!)
16:55 FALL OLIMPA
19:10 საოჯახო კრუდი
21:00 მსოფლიოს ომი
23:15 დიდი moms. შვილი, როგორც მამა
01: 20 შეხვედრა ფაქტორებთან - 2
03:10 კონგოს
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს არხის Ren TV- ზე
05:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
07:15 ჯარისკაცი
09:00 ჩვენი ეპოქის ბაბილონი
10:50 მომავალი სახე
13:00 თამბაქოს თამაში (1 - მე -10 სერია)
23:00 ძაღლები ჰაერში
00:00 მარილი (Nike Borzov)
01:30 "სამხედრო საიდუმლო" იგორ პროკოპენკოსთან
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 2 ივლისს TNT არხზე
05:45 საშა + მაშა. Საუკეთესო06:00 ვერონიკა მარსი (მე -20 სერია - "Madness")
07:00 TNT. Mix (43RD სერია)
07:30 აგენტები 003.
08:00 Deffchonki (45th Series - "სოციალური სამართლიანობა")
08:30 Deffchonka (46th სერია - "დაბადების დღე Kolya")
09:00 სახლი -2. Lite.
10:00 სახლი -2. კუნძული სიყვარული
11:00 გადატვირთვა (25 მე -9 სერია)
12:00 Sashatany (67th სერია)
12:30 Sashatany (68th სერია)
13:00 Sashatany (69th სერია)
13:30 Sashahatanya (70th სერია)
14:00 Sashatanya (71st Series)
14:30 Sashahatany (72th სერია)
15:00 Sashatany (73RD სერია)
15:30 Sashahatany (74th სერია)
16:00 Sashatany (75th სერია)
16:30 Sashahatany (76th სერია)
16:50 47 რონინსი
19:00 TNT. საუკეთესო
19:30 TNT. საუკეთესო
20:00 სად არის ლოგიკა? (37th სერია)
21:00 ერთხელ რუსეთში (80th სერია)
22: 00stand up
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:00 New York ტაქსი
03:00 გადატვირთვა (მე -40 სერია)
04:00 გადატვირთვა (41-ე სერია)
ტელეფონი 2017 წლის 2 ივლისს შიდა არხზე
05:30 Jamie სახლში (23rd და 24 სერია)
06:30 ჯემი სახლში (25-ე და 26-ე სერია)
07:30 6 ფარგლებში
08:35 ჩამოსვლა
10:35 ვახშმის ბლინები (1 - მე -4 სერია)
14:10 ჩემი საყვარელი გენიოსი
18:00 ცოლად საზღვარგარეთ (მე -11 სერია - "ფინეთი")
19:00 Fraternal Bonds (1 და მე -2 სერია)
23:00 ცოლად საზღვარგარეთ (მე -15 სერია - "მექსიკა")
00: 006 ჩარჩოები
00:30 1001 ღამე (28th - 30th სერია)