სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს პირველ არხზე
14:15 დრო გამოჩნდება15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:15 დრო გამოჩნდება
16:00 კაცი / ქალი (ხახვი მთები)
17:00 მოდი დავქორწინდეთ! (მისი ბედის დირექტორი)
18:00 პირდაპირი საინფორმაციო არხი "პირველი სტუდია"
20:00 "ანდრეი მალაკოვსთან (ბედია)
21:00 დრო
21:35 გეხანკა (25-ე და 26-ე სერია)
23: 20vechny სასწრაფო (ივან Yankovsky)
00:00 პოზნერი (ანდრეი სმირნოვი)
01:00 ღამის სიახლეები
01:15.
03:00 ახალი ამბები
03:05 ომენი.
03: 20thmode სასჯელი
04: 20 კონტროლის შეძენა
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს რუსეთში 1
14:00 ვესტი
14:40 ვესტი. ადგილობრივი დრო
14:55 გამოძიების Secrets-6 ("მოწმის დაცვა", 1 და მე -2 სერია)
17:00 ვესტი
17: 20 მოვლენა. ადგილობრივი დრო
17:40 ცოცხალი ეთერი
18:50 60 წუთი
20:00 ვესტი
20:45 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
21:00 დოქტორი ანა (1 სერია)
22:10 დოქტორი ანა (2 სერია)
23:15 საღამოს ვლადიმერ სოლოვიოვი
01:45 ბრიგადის (მე -6 სერია)
02:55 DAR (56th სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს NTV- ზე
14:00 შეხვედრის ადგილი16:00 დღეს
16:40 "ჩვენ ვსაუბრობთ და ვაჩვენებთ". თოქ-შოუ ლეონიდ zakoshansky
18:10 um
19:00 დღეს
19:40 ჭირი ("მისი", 1 და მე -2 სერია)
21:35 ყველას წინააღმდეგ (მე -9 და მე -10 სერია)
23:30 დღის შედეგები
00:00 pozdnyakov
00:10 სინდბედები ("გზა დასავლეთის", 1 სერია)
01:10 შეხვედრის ადგილი
03:10 ცოცხალი ლეგენდა (ილია გლაზუნოვი)
04:05 საპატრულო (დრამა ღამის კლუბში)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს სატელევიზიო ცენტრში
14:30 მოვლენები
14:50 სიახლეები
15:15 ურბანული ასამბლეა
16:00 ჩვენი ფილმის საიდუმლოებები (მარადიული ზარი)
16:35 ბუნებრივი შერჩევა (Ultrapasterized რძე)
17:30 ოჰ, შარდი! (1 და მე -2 სერია)
19:30 მოვლენები
20:00 კენჭისყრის უფლება
21:45 Petrovka, 38
22:00 მოვლენები
22:30 "სირია. მსოფლიო ცეცხლივით არის ". ნიადუმი
23:05 მოტყუების გარეშე. მარილიანი და მკვეთრი
00:00 მოვლენები. 25 საათი
00:35 Fugitives
02:30 KWIRK (1 სერია)
04:15 საფარი (პრინცესა დიანა) ჩრდილში)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს ტელევიზორში
13:45 ფეხბურთი. იტალიის ჩემპიონატი ("ნაპოლი" - "პალერმო")15:45 ყველაფერი მატჩისთვის!
16:15 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ბელა
17:50 ახალი ამბები
17:55 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ბრძოლა ღამე. სამაუწყებლო დაღესტანში (M. Machaev (რუსეთი) - D. Brandao (ბრაზილია))
19:25 ევრო. კვირის მატჩების მიმოხილვა
19:55 სპეციალური ანგარიში (სპორტული შეთქმულება)
20:25 ყველაფერი მატჩისთვის!
20:55 ჰოკეი ბურთი. Მსოფლიო ჩემპიონატი. შვედეთის პირდაპირ ეთერში (რუსეთი - ყაზახეთი)
22:55 სპორტის რეპორტიორი
23:15 ყველაფერი მატჩისთვის!
00:00 მსოფლიოს თავზე: მოჰამედ ალი ამბავი
01:40 დაიბადა racer
03:25 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ბრძოლა ღამე. სამაუწყებლო დაღესტანში (M. Machaev (რუსეთი) - D. Brandao (ბრაზილია))
04:55 სინათლის მერვე სასწაული
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს STS- ზე
13:30 სამზარეულო
16:00 ვორონინა
20:00 პრემიერა! "თქვენ ყველა წაიღე"
21:00 სილამაზის და მონსტრი
23: 10Reral Dumplings (საყვარელი)
23:30 "კინოთეატრი დეტალურად" Fedor Bondarchuk- თან
00:30 ურალის dumplings (საყვარელი)
01:00 როგორ გავხდი რუსული
02: 00 Zolushka
03:45 გემი
04:45 ერთხელ ზღაპრულში
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს Ren-TV- ზე
14:00 მშიერი თამაშები: Soyuza-Peredashnitsa. Ნაწილი 116:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 Secrets Chapman
18:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20:00 შემოჭრა
21:50 რუსულ ენაზე
23:00 ახალი ამბები
23:25 პოლარული ექსპრესი
01:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
02:00 საიდუმლო ტერიტორიები
02:50 უცნაური საქმე
03:50 Secrets Chapman
04:45 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს TNT- ზე
14:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (164th სერია)
15: 00 ახალი Dorm (165th სერია)
15:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (166th სერია)
16: 00უნერი. ახალი Dorm (167th სერია)
16:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (168th სერია)
17: 00 ახალი Dorm (169th სერია)
17:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (170th სერია)
18: 00 ახალი Dorm (171th სერია)
18:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (172th სერია)
19: 00უნერი. ახალი Dorm (173th სერია)
19:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (174th სერია)
20:00 Sashatanya (93RD სერია)
20:30 Sashahatanya (94th სერია)
21:00 პიქსელი
23:10 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:10 სახლი -2. ქორწილი თითო მილიონზე
01:15 ასეთი ფილმი! (147th სერია)
01:45 უსასრულო ამბავი -2: ახალი თავი
03:30 დეკემბერი ბიჭები
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 30 იანვარს სახლში
14:05 Podlidyshi (მე -7 და მე -8 სერია)
16:05 ქალთა ექიმი (23-ე და 24 სერია)
18:00 ჟიურის სილამაზის (მე -6 სერია - "Savenkova")
19:00 ქალი ექიმი (25-ე და 26-ე სერია)
20:55 Podlidyshi (მე -9 და მე -10 სერია)
22:55 Rublevo-Biryulyosvo (მე -11 სერია - "Browns - Kolesnichenko")
23:55 6 ფარგლებში
00:30 არასამთავრობო მხედარი (1 სერია)
02:20 ბედნიერება რეცეპტისთვის
04:10 თქვენ მივაღწევთ (21-ე სერია - თამარა რუცკაია)