სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს პირველ არხზე
05:30 ყველასთან ერთად06:00 ახალი ამბები
06:10 ყველასთან ერთად
06:30 გასროლა
08:00 Play, ჰარმონია ფავორიტი!
08:45 Smeshariki. ახალი თავგადასავლები
09: 00 ევრო და ჭკვიანი
09:45 სიტყვა მწყემსი
10:00 სიახლეები სუბტიტრებით
10:15 "იური სტეფანოვი" და სიცოცხლე მოწყვეტილი სიმებიანი ... "
11: 20smak
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12: 20IDEAL რემონტი
13: 205 10 წლის ახალგაზრდა
14:10 სიცილის გარშემო
15:50 ეს ეხება ყველას ("ქორწინების უცხოელი". ფილმი მეორე)
16:50 "ვინ უნდა გახდეს მილიონერი?" დიმიტრი დიბროვთან ერთად
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:15 უკიდურესად
21:00 დრო
21:20 "დღეს" ანდრეი მალაკოვთან ერთად
23:00 დაკარგული სამოთხე
01:10 Divoda
03:25 მოდური სასჯელი
04:25 კონტროლის შეძენა
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს რუსეთში 1
05:15 სხვა ცხოვრება მარგარიტა
07:10 ცოცხალი ისტორიები (10 ივნისის გათავისუფლება)
08:00 ვესტი. ადგილობრივი დრო
08: 20 რუსული. ადგილობრივი დრო
09: 20-მდე
10:10 ხუთი ერთზე
11:00 ვესტი
11: 20. ადგილობრივი დრო
11:40 ფული
14:00 ვესტი
14: 20dongs
20:00 დასავლეთის შაბათს
21:00 სიყვარული და მჯერა
00:55 მუშაობა შეცდომებზე
03:00 Marsh Turkish (ფილმის დასასრული)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს NTV- ზე
05:00 მათი მორალი05:40 ვარსკვლავები ახვიდნენ
07:25 ნახვა
08:00 დღეს
08: 20 ჩვილი
09:00 სამზარეულო ალექსეი ზიმინთან ერთად
09:25 Smart Home
10:00 დღეს
10: 20 გზა
11:00 საკვები ცოცხალი და მკვდარი (10 ივნისის გათავისუფლება)
12:00 ბინა შეკითხვა (10 ივნისის გათავისუფლება)
13:05 ორმაგი სტანდარტები. აქ არ ხართ იქ!
14:05 სილამაზის რუსულ ენაზე
15:05 საკუთარი თამაში
16:00 დღეს
16: მე -2 წიგნები ...
17:00 საიდუმლო თითო მილიონზე (იგორ მაგარი)
19:00 "ცენტრალური ტელევიზია" ვადიმ ტაკმენით
20:00 ბავშვთა "ახალი ტალღა -2017"
22:30 არ მჯერა!
23:00 "საერთაშორისო პიპორამი" ტიგრან კეოზააიანთან
00: 00 უბრალოდ გაცვლა
01:45 "ბედნიერება". კონცერტი ალექსეი ჩუმაკოვი
03:30 ჩვენ წავალთ, ჭამთ!
04:00 გამომძიებელი (იუსტიციის)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს სატელევიზიო ცენტრში
05:10 Lyudmila Shenchina. სად ხარ, ჩემი ბედნიერება?
06:10 Marsh Throw
06:45 ვანია
08:55 მართლმადიდებლური ენციკლოპედია (10 ივნისის გათავისუფლება)
09:25 გალინა პოლონეთი. ბედნიერების ნიღაბი
10: 15fistine - წმინდა Falcon
11:30 მოვლენები
11:45 Justa Vanity
13:30 როგორ დაქორწინება მილიონერი -2
14:30 მოვლენები
14:45 როგორ დაქორწინება მილიონერი -2
17: 20zhizn, მიერ ჭორები, ერთი
21:00 "PostScript" ალექსეი პუშკოვთან
22:10 უფლება იცოდეს!
23:40 მოვლენები
23:55 კენჭისყრის უფლება
03:05 "უკრაინა. წადი?" ნიადუმი
03:40 ახალგაზრდა მორსი (სარაკეტო)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს არხის კულტურაზე
06:30 EURONEWS10:00 ბიბლიური ნაკვეთი
10:35 და თუ ეს სიყვარული?
12: 10 წლის Rayzman
12:50 ინკოგნიტო სარჩელიდან. პიტერ ი.
13:25 კუნძული ლემუროვი
14:15 დიდი წიგნების გზები (ფილმი 1 - "იერომ კ. ჯერომ." სამი ნავი, არ დათვლა ძაღლი ")
14:45 ადამიანის გულის ზღაპარი
17:00 კულტურის ახალი ამბები ვლადისლავ მფრინავთან ერთად
17:30 ბორის ბრუნოვი. მისი უდიდებულესობა
18:10 Romance Romance (10 ივნისის გათავისუფლება)
19:10 მერწმუნეთ, ხალხი
21:00 აგორა
22:00 კინოც კონგი
00:15 "სტრადივიარი რიოში". ანსამბლი ვიქტორია მულოვა
01:15 ქვეყანა ფრინველები (Sokolina სკოლა)
01:55 მაძიებლები (რიდლი ჩრდილოეთ შამბალა)
02:40 Pingyao. საგანძური და ღმერთები მაღალი კედლები
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს არხის სატელევიზიო ტელევიზორში
06:30 ვარსკვლავები ფეხბურთი
07:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
07:30 თევზჭერის დიალოგი
09: 00Futball. მსოფლიო თასი 2018. შერჩევის ტურნირი (ლატვია - პორტუგალია)
11:00 ვარსკვლავები ფეხბურთი
11:30 ფეხბურთი. მეგობრული მატჩი. ეთერში მოსკოვიდან (რუსეთი - ჩილე)
13:30 ფეხბურთი და თავისუფლება
14:00 ლამაზად ფეხბურთის შესახებ
15:00 ახალი ამბები
15:05 ყველაფერი მატჩისთვის!
15:40 რუსეთის ფეხბურთი
16:10 Autospace
16:40 კალათბურთი. ერთიანი ლიგა VTB. Ფინალი. Პირდაპირი ეთერი
19:10 ახალი ამბები
19:15 ყველაფერი მატჩისთვის!
19:55 ფორმულა 1. კანადის გრან-პრი. კვალიფიკაცია. Პირდაპირი ეთერი
21:05 სიახლეები
21:10 რუსეთი ფეხბურთი
21:40 ფეხბურთი. მსოფლიო თასი 2018. შერჩევის ტურნირი. ცოცხალი მაუწყებლობა (პოლონეთი - რუმინეთი)
23:40 ყველაფერი მატჩისთვის!
00: 20 წლის ფეხბურთში!
00:40 ფეხბურთი. მსოფლიო თასი 2018. შერჩევის ტურნირი (შოტლანდია - ინგლისი)
02:40 ყველა ფეხბურთი!
03: 00Football. მსოფლიო თასი 2018. შერჩევის ტურნირი (ნორვეგია - ჩეხეთი)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს CTC არხზე
06: 00shells!07:25 დრაკონები. Racing გარშემო ზღვარზე
07:50 სამი კატა
08:05 დიდხანს ცხოვრობდა მეფე ჯულიან!
09:30 პრემიერა! "მხოლოდ სამზარეულო"
10:30 24 საათის განმავლობაში
11:30 Eleon სასტუმრო
13:30 Hepti
16: 00Risty Dumplings (საყვარელი)
16:30 შოუ "ურალის პელმენი" (სპორტის შესახებ, ჩვენ ძალიან ზარმაცი!)
17:05 ცხრა სიცოცხლე
18:45 ძმები გრიმი
21:00 ტრანსფორმატორები
23:45 Aviator
03:00 გული
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს არხის Ren TV- ზე
05:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
06:30 Neverland
10:00 MINTRANS
10:45 შეკეთება მართალია
11:30 ყველაზე სასარგებლო პროგრამა
12:30 "სამხედრო საიდუმლო" იგორ პროკოპენკოსთან
17:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან
19:00 საიდუმლო სიები (9 მიზეზი მომავალი ომის მიზეზი)
21:00 "ჩვენ ყველანი ვსწავლობთ პატარა". კონცერტი M. Zadornov
23:00 "სიცილი გვირაბის დასასრულს". კონცერტი M. Zadornov
01:00 smered (1st - მე -4 სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს TNT არხზე
05:15 საშა + მაშა (მე -18 სერია - "1000 სპერმატოზოვა")06:00 ვერონიკა მარსი (მე -12 სერია - "ტრიტონების ბრძოლა")
07:00 TNT. Mix (29 სერია)
07:30 TNT. Mix (30th სერია)
08:00 ქალთა ლიგა (1 სერია)
08:30 ქალთა ლიგა (მე -17 სერია)
09:00 აგენტები 003 (61st Series)
09:30 სახლი -2. Lite.
10:30 სახლი -2. კუნძული სიყვარული
11:30 სარემონტო სკოლა (621th სერია)
12:30 Sashahatanya (1 სერია - "Housewarming")
13:00 Sashahatany (2 სერია - "სექსი მშიერი")
13:30 Sashahatany (მე -3 სერია - "Aleshka Mikaelian")
14:00 Sashatany (მე -4 სერია - "დიეტა")
14:30 Sashahatanya (მე -5 სერია - "დაბადების დღე ტანია")
15:00 Sashatany (მე -6 სერია - "შანტაჟს")
15:30 Sashahatanya (მე -7 სერია - "Annise Aleshka")
16:00 Sashatany (მე -8 სერია - "Rublevka")
16:30 Sashahatany (მე -9 სერია - "ბინა კითხვა")
17:00 Sashahatany (მე -10 სერია - "მეზობელი")
17:30 Sashahatany (მე -11 სერია - "ტანია მიმტანი")
18:00 Sashatany (მე -12 სერია - "ორსული" ისევ ")
18:30 Sashahatany (მე -13 სერია - "ფსიქოლოგი")
19:00 TNT. საუკეთესო
19:30 TNT. საუკეთესო
20:00 ჰარი პოტერი და ფენიქსის ორდენი
22:35 ერთხელ რუსეთში. Საუკეთესო
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:00 Witchcraft
03: 00i - zombies (მე -9 სერია - "პატრიოტი ტვინი")
03:55 Selfie (მე -9 სერია - "დაიცავით")
04: 20 გამოშვება (მე -4 სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 10 ივნისს შიდა არხზე
05: 106 ფარგლებში
05:30 მცხოვრები გემრიელი ჯემი ოლივერით (46-ე და 47-ე სერია)
06:30 მცხოვრები გემრიელი ჯემი ოლივერით (48-ე და 49-ე სერია)
07:30 6 ფარგლებში
08:15 არასდროს ოცნებობდი ...
10:00 დარეკეთ ჩემს კარზე (1 და მე -2 სერია)
13:45 ბედნიერების ფრინველი (1 - მე -4 სერია)
18:00 აღმოსავლეთ ცოლები (მე -14 სერია - "ტაჯიკეთი")
19:00 1001 ღამე (მე -7 - მე -9 სერია)
23:05 აღმოსავლეთ ცოლები (მე -15 სერია - "ქუვეითი")
00:00 6 ფარგლებში
00:30 ლერა.
02:30 ორშაბათს ვცხოვრობთ
04:35 დოქტორი სახლი (92th სერია)