სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს პირველ არხზე
05:00 სატელევიზიო არხი "დილა მშვიდობისა"09:00 ახალი ამბები
09: 20Control შეძენა
09:50 ცოცხალი დიდი!
10:55 მოდური სასჯელი
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 მარტო ყველასთან ერთად
13: 20 წელი აჩვენებს
15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:15 დრო გამოჩნდება
16:00 კაცი / ქალი
17:00 მოდი დავქორწინდეთ!
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:40 პირდაპირი საინფორმაციო არხი "პირველი სტუდია"
19:50 "ანდრეი მალაკოვთან"
21:00 დრო
21:35 და ჩვენს ეზოში ... (მე -11 და მე -12 სერია)
23:40 საღამოს სასწრაფო
00:15 ღამის ამბები
00:30 ფეხით ღრუბლებში
02:25 ომბრ
03:00 ახალი ამბები
03:05 ომბრ
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს რუსეთში 1
05: 00 შეკითხვა რუსეთი
09:00 ვესტი
09: 15 საჭმელი რუსეთი
09:55 ყველაზე მნიშვნელოვანი რამ
11:00 ვესტი
11:40 ვესტი. ადგილობრივი დრო
11:55 მამა მატვი (მე -13 სერია - "სურვილი")
13:00 მამა მატვი (მე -14 სერია - "შტამპი")
14:00 ვესტი
14:40 ვესტი. ადგილობრივი დრო
14:55 გამოძიების Secrets -8 ("სტენდი, სასამართლო მიდის!", 1 და მე -2 სერია)
17:00 ვესტი
17: 20 მოვლენა. ადგილობრივი დრო
17:40 ცოცხალი ეთერი
18:50 60 წუთი
20:00 ვესტი
20:45 ახალი ამბები. ადგილობრივი დრო
21:00 იდეალური მსხვერპლი (მე -2 ნაწილი)
23:15 საღამოს ვლადიმერ სოლოვიოვი
01:45 ორი ზამთარი და სამი წელი (მე -18 და მე -19 სერია)
03:40 მემკვიდრეები (2 სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს NTV- ზე
05:00 ჩამოკიდებული ("Case Number 7 -" ფინალში Prelude ", 1 და მე -2 სერია)06:00 დღეს
06:05 ჩამოკიდებული ("საქმე №7 -" Prelude to Final ", 1 და მე -2 სერია)
07:00 ბიზნეს დილა NTV
09:00 მუხტარი. ახალი ბილიკი (ბრილიანტები დედოფლისთვის)
10:00 დღეს
10: 20lonner ("Bodyguard", 1 და მე -2 სერია)
12:00 ჟიურის სასამართლო
13:00 დღეს
13:25 მიმოხილვა. უკიდურესობა
14:00 შეხვედრის ადგილი
16:00 დღეს
16:30 მოწმეები ("ომის ბოლო აჩრდილი". "სანტა კლაუსი")
18:30 მიმოხილვა. უკიდურესობა
19:00 დღეს
19:40 ზღვის ეშმაკები. Tornado. ბედი ("გამოღვიძება", 1 და მე -2 სერია)
21:30 მზარეული. ამაღლების თამაში ("თამაშის დასასრული". "კარიერა შიმშილი")
23:35 დღის შედეგები
00:05 ჩრდილის დევნა (სასტიკი გაკვეთილები)
01:00 შეხვედრის ადგილი
02:55 ბინა შეკითხვა
04:00 Inistant (ქურდობა)
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს სატელევიზიო ცენტრში
05:10 "ჩემი გმირი" ტატიანა უსტინოოვასთან ერთად
06:00 განწყობა
08:05 ექიმი და ...
08:40 ახალგაზრდა ცოლი
10:35 ელენა იაკოვევი. ქალი ზღვარზე
11:30 მოვლენები
11:50 Pure English Kill (საიდუმლო ვალები)
13:40 ჩემი გმირი (ნატაშა კოროლევი)
14:30 მოვლენები
14:50 სიახლეები
15:05 მოტყუების გარეშე. არ არის ბავშვური
15:55 "გულწრფელად" Oksana Bayrak (სიყვარული ფერდობზე წლების განმავლობაში: სიხარული ან სროლი?)
16:50 ბუნებრივი შერჩევა
17:50 ღალატი (მე -3 და მე -4 სერია)
19:40 მოვლენები
20:00 Petrovka, 38
20: 20 უფლებათა ხმები
22:00 მოვლენები
22:30 სიფრთხილით, Fraudsters! (სადღესასწაულო პროცედურა)
23: 05 ეს. მიხეილ სააკაშვილი
00:00 მოვლენები. 25 საათი
00:30 უფლება ვიცი!
02:05 Rigantino
04:15 "გულწრფელად" Oksana Bayrak- თან ერთად
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს არხის კულტურაზე
06:30 EURONEWS10:00 კულტურის ახალი ამბები
10:15 დამკვირვებელი
11:15 Colombo (ყველაზე საშიში მატჩი)
12:30 "წითელი მოედანი". სპეციალური საკითხი
12:50 დიდი პრინცი ნიკოლაი ნიკოლაევიჩი. მოხარული ვარ, რომ დავამტკიცოთ ჩემი სიყვარული რუსეთში
13:15 მეხუთე განზომილება (6 ივნისის გათავისუფლება)
13:45 კვარტეტი გვარდიელი (მე -2 სერია)
15:00 კულტურის ახალი ამბები
15:10 "წითელი მოედანი". სპეციალური საკითხი
15:25 იური ლოტმენი. "პუშკინი და მისი შემოგარენი" (ნაწილი 6 - "პუშჩინის საუკეთესო მეგობარი")
16:10 შეცდომა
17:30 მეტი სიყვარული (ვლადიმერ ბასოვი და ვალენტინა ტიტვა)
18:10 "წითელი მოედანი". სპეციალური საკითხი
18:25 ხელოვნების ნიმუშების რუსული ვარსკვლავები. პაველ კოგანი და მოსკოვის სახელმწიფო აკადემიური სიმფონიური ორკესტრი
19:15 კარგი ღამე, ბავშვები!
19:30 კულტურის ახალი ამბები
19:45 "წითელი მოედანი". სპეციალური საკითხი
20:00 აბსოლუტური მოსმენა
20:40 შვიდი ზღვების დამპყრობელი (1 სერია - "ფერნან მაგელანი")
21:35 Ragtime, ან მოწყვეტილი დრო (ფილმი მე -2 - "თანამედროვე გოლოვანოვი: მოვუწოდებთ პრეზიდენტ ნიქსონს)
22:00 მე არასოდეს მოკვდება ხვალ (სუფთა ენერგიის ძიებაში)
22:30 Colombo (ორმაგი დარტყმა)
23:45 კულტურის ახალი ამბები
00: 00-იური ლოტმენი. "პუშკინი და მისი შემოგარენი" (ნაწილი 5 - "Count Fyodor Tolstoy-American")
00:40 არასწორი
01:55 დამკვირვებელი
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს არხის სატელევიზიო ტელევიზორში
05:00 სართულების ბრძოლა
06:30 მთელი სიმართლე ...
07:00 ახალი ამბები
07:05 დადანაშაულება GTU
07:25 სიახლეები
07:30 ყველაფერი მატჩისთვის!
08:55 სიახლეები
09:00 დიდი წყალი
10: 00futball. მეგობრული მატჩი (ბელგია - ჩეხეთი)
12:00 დიდი სპორტის დრამა
12:30 სიახლეები
12:35 ყველაფერი მატჩისთვის!
13: 00futball. მეგობრული მატჩი. სამაუწყებლო უნგრეთიდან (უნგრეთი - რუსეთი)
15:00 დაიბადა გამარჯვება
16:00 ახალი ამბები
16:05 ყველაფერი მატჩისთვის!
17:00 პროფესიული კრივი. ბრძოლა WBC ჩემპიონის ტიტულის წონაში. ბრძოლა WBC ვერცხლის ტიტულისთვის საველე წონაში (A. Stevenson - A. FoFara. J. Pascal - E. Alvarez)
19:00 ახალი ამბები
19:05 Autospace
19:35 ვარსკვლავები ფეხბურთი
20:05 ახალი ამბები
20:15 ყველაფერი მატჩისთვის!
20:50 სპორტული რეპორტიორი
21:10 ყველა ფეხბურთი!
21:40 ფეხბურთი. მეგობრული მატჩი. ცოცხალი მაუწყებლობა (დანიშა - გერმანია)
23:40 ყველაფერი მატჩისთვის!
00:40 მორის Rishar
03:00 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. ყველაზე ბრძოლები
04:30 ხელის ხელით ბრძოლა
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს CTC არხზე
05:35 მუსიკა STS- ზე06:00 Smeshariki
06:15 მარინი და მისი მეგობრები. წყალქვეშა ისტორიები
06:30 საოჯახო chuds. დაწყება
06:55 WatchCar League. ჩემპიონთა ბრძოლა
07:25 სამი კატა
07:40 დრაკონები. Racing გარშემო ზღვარზე
08:30 საოჯახო chuds. დაწყება
09: 00Risty Dumplings (საყვარელი)
09:30 შოუ "ურალის პელმენი" (ხეობაში ეს ყველაფერი ... ცხენი!)
10:05 მზარეული
12:00 MOMMY
13:00 სამზარეულო
15:00 ოთხმოციანი
17:00 ვორონინა
20:00 პრემიერა! "სასტუმრო" ელონი "
21:00 პრემიერა! "მაჩო და ბოტან -2"
23: 05show "ურალის პელმენი" (ხეობაში ეს ყველაფერი ... ცხენი!)
00:30 ურალის dumplings (საყვარელი)
01:00 მარადიული შვებულება
02:00 MAD სპეციალური ძალები
03:45 მზარეული
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს არხის ტელევიზორზე
05:00 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
06:00 დოკუმენტური პროექტი
07:00 ერთად bedery მეტი!
08:30 სიახლეები
09:00 "სამხედრო საიდუმლო" იგორ პროკოპენკოსთან (მე -2 ნაწილი)
11:00 დოკუმენტური პროექტი (მუქი მხარეს ძალა)
12:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
12:30 სიახლეები
13:00 Sawn ვახშამი
14:00 სახელმწიფოს მტერი
16:05 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 Secrets Chapman
18:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20: 00 სმრეწითი
21:50 რუსულ ენაზე
23:00 ახალი ამბები
23:25 დიდხანს კოცნა ღამით
01:40 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
02:40 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
03:30 Secrets Chapman
04:30 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს TNT არხზე
05:25 Selfie (მე -4 სერია - "სიბრძნის Cruppers")05:55 საშა + მაშა (მე -14 სერია)
06: 20sasha + მაშა (მე -15 სერია)
07:00 აგენტები 003 (50th სერია)
07:30 აგენტები 003 (51st სერია)
08:00 ქალთა ლიგა (მე -20 სერია)
08:30 ქალთა ლიგა (21-ე სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10:30 სახლი -2. კუნძული სიყვარული
11:30 ფსიქიკის ბრძოლა (265-ე სერია)
13: 00კომანი ქალი (100th სერია)
14: 00კომანი ქალი (101th სერია)
14:30 კომედია ქალი (101th სერია)
15: 00კომანი ქალი (102th სერია)
16: 00კომანი ქალი (103th სერია)
17: 00Comedy ქალი (105th სერია)
18: 00Comedy ქალი (106th სერია)
19: 00 კომედია ქალი (107th სერია)
19:30 კომედია ქალი (107th სერია)
20: 00Ulivers (289th სერია)
20:30 უნივერსიტეტი (290th სერია)
21:00 "კომედია კლუბი" სოჭში (446th სერია)
22:00 "კომედია კლუბი" სოჭში (45 1 სერია)
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:00 ბოლო Mimi Universe
02:55 პირველი ხარისხის მკვლელობა (მე -10 სერია - "უპირატესობის შემცირება")
03:45 მე ვარ zombie (მე -5 სერია - "ცოცხალი მკვდარი ფრენა")
04:35 Selfie (მე -5 სერია - "მაშინაც კი, ჯოჯოხეთი აქვს სხვადასხვა თვისებებს")
სატელევიზიო პროგრამა 2017 წლის 6 ივნისს არხის სახლში
05: 206 ფარგლებში
05:30 ცოცხალი გემრიელი ჯემი ოლივერით (38-ე და 39-ე სერია)
06:30 მცხოვრები გემრიელი ჯემი ოლივერთან (40-ე და 41-ე სერია)
07:30 6 ფარგლებში
07:50 არასრულწლოვანთა საქმეებისთვის (483 - 485th სერია)
10:50 მოდით გადავჭრა! (269th - 271th სერია)
13:50 მამის ტესტი (34th სერია)
14:50 ზრდასრულ ქალიშვილები (მე -4 - მე -6 სერია)
18:00 დირიჟორი (მე -7 სერია - "სიცოცხლე თავდაპირველად")
19: 00Famility ღირებულებები (მე -3 და მე -4 სერია)
20:55 MilkMaid საწყისი Hatspeetovka-3 (მე -11 და მე -12 სერია)
22:35 გაყვანილობა (მე -18 სერია - "Moth")
23:35 6 პიროვნება
00:30 პირველი მცდელობა
04:15 დოქტორი სახლი (88th სერია)