სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს პირველ არხზე
05:00 სატელევიზიო არხი "დილა მშვიდობისა"09:00 ახალი ამბები
09:20 კონტროლის შეძენა
09:50 ცოცხალი დიდი!
10:55 მოდური სასჯელი
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 მათ თქვეს
13:25 ტაბლეტი
13:55 დრო გამოჩნდება
15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:15 დრო გამოჩნდება
16:00 კაცი / ქალი
17:00 დაველოდოთ ჩემთვის
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:45 "კაცი და კანონი" ალექსეი პიმანოვთან ერთად
19:50 სასწაულების სფერო
21:00 დრო
21:30 ხმა. ბავშვები
23:30 საღამოს სასწრაფო
00:30 "Jenis Joplin: სამწუხარო პატარა გოგონა." "ქალაქი Pijons"
02:25 ვალფაკას დღიური
04:10 მოდური სასჯელი
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს რუსეთში 1
05: 00 შეკითხვა რუსეთი
09:00 ვესტი
09: 15 საჭმელი რუსეთი
09:55 ყველაზე მნიშვნელოვანი რამ
11:00 ვესტი
11:35 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
11:55 Corollary-10 Secrets (არ იჯდეს მაგიდაზე)
14:00 ვესტი
14:30 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
14:50 ვესტი. Მორიგე
15:00 მისი უცხოელი (მე -5 სერია - "სიყვარული ბოროტი")
16:00 მისი უცხოელი (მე -6 სერია - "სიკვდილი უკეთესია, ვიდრე გამოყოფა")
17:00 ვესტი
17:30 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
17:50 ვესტი
18:15 ცოცხალი ეთერი
19:35 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
20:00 ვესტი
21: 00 იუმუმინა
22:55 ლოიალობის ტესტი
02:55 AI EM BONK. ნატალია ბონკი. ერთი სახელმძღვანელოს ამბავი
03:55 ოთახი სიცილი
04:35 არ არის შეთანხმებული სიმბოლოებით
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს NTV- ზე
05:00 მეუღლეები (თამაში განკარგულებაში)06:00 ახალი დილა
09:00 Mukhtara-2 (აკრედიტაცია)
10:00 დღეს
10: 20moscow. სამი სადგური -4 ("რელსებზე". "ციმბირის სუვენირი")
12:00 ჟიურის სასამართლო
13:00 დღეს
13: 20 მიმოხილვა. უკიდურესობა
13:50 შეხვედრის ადგილი
15:00 დეპარტამენტი 44 (სისხლის დები)
16:00 დღეს
16: 20 Broken Lamps - 14 ("სიკვდილის მთაზე". "ქორწილი ძლიერი)
18:00 "საუბარი და შოუ" ლეონიდ ზაკოშანსკისთან ერთად
19:00 დღეს
19:45 PE. ძიება
20:15 Nevsky ("საოჯახო ღირებულებები". "ძებნა და განადგურება". "სასჯელი")
23:10 საუკეთესო.
00: 20 შეხვედრები
01:30 ლენინი. წითელი იმპერატორი
03: 20 შეხვედრა ("სამართლიანობა", "სიმართლე")
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს სატელევიზიო ცენტრში
05: 20tabakova არ ხდება ბევრი!
06:00 განწყობა
08:00 თავგადასავალი Sherlock Holmes და დოქტორი Watson. Baskerville Dog
10:55 10 საუკეთესო ... (უკმაყოფილო ლამაზმანები)
11:30 მოვლენები
11:50 მამა ყავისფერი (1 სერია - "კაცი ჩრდილში". მე -2 სერია - "ამენჰოტელის წყევლა")
13:40 "ჩემი გმირი" ტატიანა Ustinova (Semyon Strugachev)
14:30 მოვლენები
14:50 საბჭოთა მაფია (გაყიდვა ვარსკვლავი)
15:40 კარგი გაცვლა
17:30 სიახლეების ქალაქი
17:40 საქმე "Pinsh"
19:40 "ღონისძიებების ცენტრში" ანა პროკოროვასთან ერთად
20:40 ხმის უფლება
22:00 მოვლენები
22:30 თავშესაფრის კომედიები (22 აპრილის გათავისუფლება)
00:25 ალექსანდრე ზბრუევი. Პატარა ცვლილება
01:10 Kamenskaya (სიკვდილის სიკვდილი)
02:50 Petrovka, 38
03:05 მამა ყავისფერი (მე -9 სერია - "ძველი ქალი SCYTHE". მე -10 სერია - "მოძრაობა კანონები")
04:35 თავად ჯიგარკჰანიანი
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს არხის კულტურის შესახებ
06:30 EURONEWS10:00 კულტურის ახალი ამბები
10: 20 ევგენი მარგოლიტი (საზღვარი)
11:55 კაცი ერა რგოლები. ივან ეფრემოვი
12:35 ამ კვირაში ... 100 წლის წინ. Nefrald შენიშვნები (91-ე და 92-ე კვირა. 23 აპრილი - მაისი 6, 1916)
13:05 LIFEST წესები
13:30 პროვინციის წერილები (ქალაქი Bologoye. რკინიგზა)
14:00 დოსტოევსკი (მე -4 სერია)
15:00 კულტურის ახალი ამბები
15:10 რუსული სტილი (თანამდებობის პირები)
15:35 კოსმოსი - მოგზაურობა სივრცეში და დროს (9-სერია - "ელექტრო ბიჭი")
16:15 ბილეთი დიდია
17:00 დაველოდოთ წერილებს
18:30 ისტორიული კონცერტები (iehahhi menuhin)
19:30 კულტურის ახალი ამბები
19:45 ჩვეულებრივი ადამიანი
21:25 საუკუნეების მწიგნობარნი
23:30 კულტურის ახალი ამბები
23:45 ხსოვი
23:50 "ცივი კინო" Cyril Blooings (Sarandand)
01:55 მაძიებლები (ტემპერები საბჭოთა რუსეთში)
02:40 ლაჰორი. წარსულის ბრმა სარკე
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს მატჩში
05:45 1 + 1
06:30 შეგიძლიათ მეტი!
07:30 ახალი ამბები
07:35 ყველაფერი მატჩისთვის!
09:30 სიახლეები
09:35 მთელი სიმართლე ...
09:50 წყლის წყალში. "მსოფლიო Fina სერია". ცოცხალი მაუწყებლობა ყაზანიდან
11:30 სიახლეები
11:35 მეორე სუნთქვა
12:05 სიახლეები
12:10 ყველაფერი მატჩისთვის!
13:00 ევრო 2016. იყოს თემა
13:30 დიდი მომენტები სპორტში
14:00 უძრავი სპორტი
15:00 ახალი ამბები
15:05 ყველაფერი მატჩისთვის!
15:30 jumping შევიდა წყალში. "მსოფლიო Fina სერია". ცოცხალი მაუწყებლობა ყაზანიდან
17:00 ახალი ამბები
17:05 ყველაფერი მატჩისთვის!
17:25 ძიუდოს. ევროპის ჩემპიონატი. ცოცხალი მაუწყებლობა ყაზანიდან
20:00 მინი ფეხბურთი. უეფას თასი. "Final 4". 1/2 Final (Gazprom-Ugra (რუსეთი) - "ბენფიკა" (პორტუგალია))
22:00 ყველაფერი ევროა!
23:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
23:45 საცურაო. რუსეთის ჩემპიონატი
00:45 წვიმდა
02: 151 + 1
03:00 შერეული საბრძოლო ხელოვნება. Bellator. Live ეთერში ამერიკის შეერთებული შტატები (A. Koreshkov - B. Henderson)
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს STS- ზე
05:30 მუსიკა STS- ზე06:00 ადამიანი შავი
06:55 Kolobanga. მხოლოდ ინტერნეტ მომხმარებლებს!
07:15 Smeshariki
07:30 სათავგადასავლო ტაიო.
08:05 YELALASH
09:30 მარადიული დასვენება
10:00 მსოფლიოს სახურავი
10:30 Elysium
12:40 შოუ "ურალის პელმენი" (50 მეგობარი Sokolowached)
13:30 ურალის dumplings (საზღვარგარეთ)
14:00 ვორონინა
16:30 სამზარეულო
19:30 შოუ "ურალის პელმენი" ("მინდა სიცილი ყველა", 1 ნაწილი)
21:00 ტრანსფორმატორები. განადგურების ეპოქა
00:10 მეტი სექსი
02:10 Adel- ის რიგგარეშე თავგადასავალი
04:10 ჯუნგლებში ეწოდება! მარსუპილას ძიებაში
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს Ren-TV- ზე
05:00 »ილუზიების ტერიტორიაზე" იგორ პროკოპენკოსთან "
06:00 დოკუმენტური პროექტი
07:00 ერთად bedery მეტი!
08:30 სიახლეები
09:00 დოკუმენტური პროექტი (პიკნიკი)
10:00 დოკუმენტური პროექტი (ღმერთების სიკვდილი)
11:00 დოკუმენტური პროექტი (უძველესი პროგნოზირების ძალა)
12:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
12:30 სიახლეები
13:00 Sawn ვახშამი
14:00 Poolen-Proof Monk
16:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 დოკუმენტური სპეციალური პროექტი (ოქრო, უმაღლესი ნიმუშის მოტყუება)
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20: 00i - ლეგენდა
21:50 showanchka გაქცევა
00:30 Gotham (მე -17 - მე -19 სერია)
03:00 საიდუმლო ტერიტორიები
04: 00
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს TNT- ზე
05:15 Witch Blade (მე -5 სერია - "ფიქსირებული")06:10 ქალთა ლიგა: ბიჭები, ფული და სიყვარული (31-ე სერია)
07:00 გარეუბანი (მე -4 სერია - "სრულყოფილი თითი")
07:30 არასაკმარისი თარიღი (1 სერია - "პილოტი სერია")
08:00 გადატვირთვა (111th სერია)
09:00 სახლი -2. Lite.
10:30 სარემონტო სკოლა (567th სერია)
11:30 ეს უხერხულ მომენტში
13:45 ერთხელ რუსეთში. Საუკეთესო
14:00 ცუდი ხალხი (მე -8 სერია)
14:30 ფსიქიკა იძიებს (82th სერია)
16: 00უნერი. ახალი Dorm (97th სერია)
16:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (98th სერია)
17: 00 ახალი Dorm (99th სერია - "აპენდიციტი")
17:30 უნივერსიტეტი. ახალი Dorm (100th სერია - "ახალი წელი")
18:00 სტაჟიორები (89-ე სერია)
18:30 სტაჟიორები (90th სერია)
19:00 სტაჟიორები (91-ე სერია)
19:30 Fizruk (53RD სერია)
20:00 იმპროვიზაცია (მე -12 სერია)
21:00 კომედიური კლუბი (476th სერია)
22: 00Comedy Battle (მე -4 სერია)
23:00 სახლი -2. სიყვარულის ქალაქი
00:00 სახლი -2. მზის ჩასვლის შემდეგ. სპეციალური თარგმანი
01:00 არ სძინავთ! (87th სერია)
02: 00 რა
03:50 სიყვარულის მანძილზე
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 22 აპრილს სახლში
05:00 მთავარი სამზარეულო
05:30 ჯემი: ლანჩი 15 წუთის განმავლობაში (მე -11 და მე -12 სერია)
06:30 ჯემი: ლანჩი 15 წუთის განმავლობაში (მე -13 და მე -14 სერია)
07:30 6 ფარგლებში
07:50 არასრულწლოვან საქმეებისთვის
09:50 მოდით გადავჭრა!
10:50 მაგარი ბიჭები (1 - მე -8 სერია)
18:00 6 პიროვნება
18:05 მან დაწერა მკვლელობა (83-ე სერია - "გლოვა შორის Wisteria")
19:00 მე ვიქნები ერთგული ცოლი
23:00 ჩვენი დროის ჰეროინი
00:00 6 ფარგლებში
00:30 ქმარი საათში
02:25 არ არის აკრძალული თემები (15th - მე -17 სერია)