სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს პირველ არხზე
05:00 სატელევიზიო არხი "დილა მშვიდობისა"09:00 ახალი ამბები
09:20 კონტროლის შეძენა
09:50 ცოცხალი დიდი!
10:55 მოდური სასჯელი
12:00 ახალი ამბები სუბტიტრებით
12:15 "დღეს" ანდრეი მალაკოვთან "
14:25 ტაბლეტი
15:00 ახალი ამბები სუბტიებით
15:10 კაცი / ქალი
17:00 მარტო ყველასთან ერთად
18:00 საღამოს ახალი ამბები სუბტიტრებით
18:45 მოდი დავქორწინდეთ!
19:50 "ანდრეი მალაკოვსთან"
21:00 დრო
21:35 Smile Mockingbird (1 და მე -2 სერია)
23:30 ღამის ამბები
23:45 "ებრაული ბედნიერება". პროექტი ვლადიმერ პოზნერი და ივან ურჩი (მე -5 სერია - "დავით და გოლიათი")
00:45 მარტო ყველასთან ერთად
01:40 კაცი / ქალი
02:35 მოდური სასჯელი
03:00 ახალი ამბები
03:05 მოდური სასჯელი
03:40 როგორ უნდა თავიდან ავიცილოთ მკვლელობისთვის (მე -4 სერია - "მოდით მაღაზია plucked")
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს რუსეთში 1
05:00 დილით რუსეთი
09:00 ვესტი
09:15 დილა რუსეთი
09:55 ყველაზე მნიშვნელოვანი რამ
11:00 ვესტი
11:35 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
11:55 გამოძიების საიდუმლოებები ("კუბოში ორი ადამიანი", მე -3 და მე -4 სერია)
14:00 ვესტი
14:30 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
14:50 ვესტი. Მორიგე
15:00 Zemsky ექიმი. ცხოვრება anew (მე -10 სერია)
16:00 Zemsky ექიმი. ცხოვრება anew (მე -11 სერია)
17:00 ვესტი
17:30 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
17:50 ვესტი
18:15 ცოცხალი ეთერი
19:35 ადგილობრივი დრო. ვესტი-მოსკოვი
20:00 ვესტი
21:00 Rustic Roman (1 სერია)
22:15 rustic roman (2 სერია)
23:30 Rustic Roman (მე -3 სერია)
00:45 Preobrachnitsy
01:45 პროტოტიპები (პროფესორი Preobrazhensky, ამაზრზენი ამბავი)
02:20 სასწრაფოდ ოთახში! ("Byetovuha", 1 სერია)
03:15 "კუკკინა დედა" ბირთვული შემოდგომა 57th
04:15 ოთახი სიცილი
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს NTV- ზე
05:00 საუკეთესო მტრები (შეხვედრა)06:00 დღეს
06:05 საუკეთესო მტრები (ბედი)
07:00 NTV დილით
08:10 დილა ერთად იულია ვაშოცკაია
09:00 Mukhtara-2 (ფული არ არის)
10:00 დღეს
10:20 სინათლისა და შუქურა ჩრდილი (მე -19 და მე -20 სერია)
12:00 ჟიურის სასამართლო
13:00 დღეს
13:20 მიმოხილვა. უკიდურესობა
14:00 Bratany-2 (მე -19 და მე -20 სერია)
16:00 დღეს
16:20 გატეხილი ნათურების ქუჩები -6 ("კაცის საუკეთესო მეგობარი". "საიდუმლოების მეორე ხარისხი")
18:00 "leonid zakoshansky- თან ერთად ვსაუბრობთ
19:00 დღეს
19:40 Poutine-9 ("ფირმა", 1 და მე -2 სერია)
21:35 ინსპექტორი Cooper-2 ("კადრები ღამით", 1 და მე -2 სერია. "სისხლიანი გადანაწილება", 1 და 2-)
01:25 მე მინდა მელაძე
03:15 კუდი ("ტყვია დეტექტივი". "კედლის უკან")
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს სატელევიზიო ცენტრში
05:25 ჩვენი კინოს Secrets (Hello, მე ვარ თქვენი დეიდა!)
06:00 განწყობა
08:20 Deja Vu.
10:25 წესების დარღვევა
11:30 მოვლენები
11:50 წესების დარღვევა
14:30 მოვლენები
14:50 იუმორით დავკარგეთ
15:35 სახლი ზღვარზე
17:30 სიახლეების ქალაქი
17:40 Balabol (1 და მე -2 სერია - "ბოლო მგზავრი")
19:40 მოვლენები
20:00 კენჭისყრის უფლება
21:45 Petrovka, 38
22:00 მოვლენები
22:30 "უკრაინა. ზამთრის uncompleteness. " ნიადუმი
23:05 მოტყუების გარეშე. მარილიანი და მკვეთრი (ფილმი 1)
00:00 მოვლენები. 25 საათი
00:30 7 მთავარი სურვილები
02:10 Jeeves და Worcester (მე -19 - 21-ე სერია)
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს Culp Channel- ზე
07:00 ევრო10:00 კულტურის ახალი ამბები
10:15 დამკვირვებელი
11:15 გამოწვევა, Signora! (1 სერია)
12:25 სიცოცხლის ხაზი (ვიქტორია ისაკოვი)
13:25 ქარის ტოვებს. კონსტანტინე სომოვი
14:10 საყვარელი ბატონებო Boua Dore (1 სერია, 1 ნაწილი)
15:00 კულტურის ახალი ამბები
15:10 ბიზნეს ხალხი
16:30 Rostislav Klyatt - Sage და Clown
17:15 გრაჩტი ამსტერდამი. ნიდერლანდების ოქროს ასაკი
17:35 ვლადიმერ მარტინოვი. Suite "ბავშვები Otters"
18:45 იგორ მოისევი. მახსოვს ... გასტროლში ცხოვრება ხანგრძლივი (ფილმი 1)
19:15 კარგი ღამე, ბავშვები!
19:30 კულტურის ახალი ამბები
19:45 მთავარი როლი
20:05 Sati. ოპტიკური კლასიკური ... (დენის მაცუევი და ილდარ აბდრაზაკოვი)
20:45 ცხოვრების წესი (11 იანვრის გათავისუფლება)
21:10 პანამა. ხუთასი წლის წარმატებული გარიგებები
21:25 "იმავდროულად" ალექსანდრე არხანგელსკისთან
22:10 იყო კლეოპატრა მკვლელი?
23:10 პორტრეტი თეატრის ინტერიერში (მიხაილ მესიერი, მიხაილოსკის თეატრი)
23:40 კულტურის ახალი ამბები
23:55 Crysovet
00:00 კრიტიკოსი (11 იანვრის გათავისუფლება)
00:40 "Kinescope" პიტერ შეპარტინიკთან (ესპანელი ფილმი დღეს)
01:25 PRO მეხსიერება (კომპლექტი)
01:40 დამკვირვებელი
02:40 zolifene მაღაზია. ხელოვნება და ქვანახშირი
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს სატელევიზიო მატჩზე
06:30 თევზჭერის დიალოგი
07:00 ახალი ამბები
07:05 ყველა მატჩზე!
09:00 ახალი ამბები
09:05 შეგიძლიათ მეტი!
10:00 ახალი ამბები
10:05 DAKAR-2016
10:35 Dakar - სიგიჟე უდაბნოში
11:40 დედა თამაშში
12:10 სიახლეები
12:15 ბიატლონი დიმიტრი გუბერნიევით
14:35 სიახლეები
12:45 ბიატლონი. Მსოფლიო თასი. მასობრივი დასაწყისი. ეთერში გერმანიიდან
14:40 ბიატლონის მეფე
16:00 სპორტული ინტერესი
16:45 ყველაფერი მატჩისთვის!
17:40 წყლის პოლო. რუსეთი თურქეთია. ევროპის ჩემპიონატი. მამაკაცები. სერბეთის პირდაპირ ეთერში
18:50 ჰოკეი. ხილ. ცოცხალი მაუწყებლობა (AK ბარები (ყაზანი) - "Avangard" (Omsk Region))
21:15 1 + 1
22:00 Mad Sports ერთად ალექსანდრე Furs
22:30 სად არის ჩემპიონები?
23:00 ყველაფერი მატჩისთვის!
00:00 Dakar 2016
00:30 Dakar - სიგიჟე უდაბნოში
01:35 ძმები დევნილობაში
02:55 სპორტული ინტერესი
04:00 მომავალი ლეგენდები
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს STS- ზე
05:45 მუსიკა STS- ზე06:00 გილოცავთ კარუსელი
06:25 ჯიმი ნეიტრონი - Wunderkind
08:00 Smeshariki
08:05 Enchanted
09:00 Yeralash
10:35 ტრანსფორმატორები -3. Მთვარის ბნელი მხარე
13:30 ურალის პელმენი (ბავშვი)
14:00 ტრანსფორმატორები. განადგურების ეპოქა
17:15 შოუ "ურალის პელმენი" (როგორ გავატარე)
18:30 ურალის პელმენი (ზღაპარი ზღაპარი კოლექცია)
19:00 "მილიონი პროსტოკვაშინოდან" ნიკოლაი ბასოვთან ერთად
19:05 საშობაო ისტორიები
19:10 ეპიკური
21:10 malefistent
23:00 ძვალი
00:00 ურალის პელმენი (ბავშვი)
00:30 "კინოთეატრი დეტალურად" Fedor Bondarchuk- თან
01:30 6 ჩარჩოები
01:45 პარანორმალური ფენომენი -2
03:25 Paranormal Phenomenon-3
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს Ren-TV- ზე
05:00 საიდუმლო ტერიტორიები
06:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
07:00 ერთად bedery მეტი!
08:30 სიახლეები
09:00 დოკუმენტური პროექტი
12:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
12:30 სიახლეები
13:00 Sawn ვახშამი
14:00 "მთელი სიმართლე რუსეთის დურზე". კონცერტი M. Zadornov
16:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
16:30 ახალი ამბები
17:00 Secrets Chapman (თავისუფლება)
18:00 ყველაზე შოკისმომგვრელი ჰიპოთეზა
19:00 საინფორმაციო პროგრამა 112
19:30 ახალი ამბები
20:00 დიდხანს კოცნა ღამით
22:15 რუსულ ენაზე
23:00 ახალი ამბები
23:25 სიბნელის შვილი
01:50 13.
03:30 საიდუმლო ტერიტორიები
04:30 "ილუზიების ტერიტორია" იგორ პროკოპენკოსთან ერთად
სატელევიზიო პროგრამა 2016 წლის 11 იანვარს სახლში
05:15 მთავარი სამზარეულო
05:45 საჭმლის საიდუმლო
06:00 მთავარი სამზარეულო
06:30 ჯემი: სადილი 30 წუთის განმავლობაში (22-ე და 23 სერია)
07:30 Matriarchat.
08:10 არასრულწლოვანთათვის
10:10 მოდით გადავჭრა!
11:10 გაიგე. აპატიეთ (225 და 226-ე სერია)
12:20 მომავალში ვიცი. სიცოცხლე Vangu (მე -9 სერია - "როდესაც თეთრი გახდება შავი")
13:20 ჟიურის სილამაზის (მე -5 სერია - "სველიუკი")
14:20 ქალთა ექიმი (25th - 28th სერია)
18:00 მან დაწერა მკვლელობა ("Sherlock Holmes- ის მკვლელობა", 1-ე ნაწილი)
18:55 მატრიარქატი.
19:00 Groom (1 სერია)
20:00 Groom (მე -2 სერია)
21:00 არ არის ქალი ბიზნესი (1 სერია)
22:00 არ არის ქალი ბიზნესი (მე -2 სერია)
23:00 Rublevo-Biryulyovo
00:00 მატრიარქატი.
00:30 Colepko ერთად ფირუზი (1 და მე -2 სერია)
02:20 Groom (1 სერია)
03:20 Groom (მე -2 სერია)
04:20 ვარსკვლავი ისტორიები