កម្មវិធីកម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទីមួយសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 មួយក្នុងចំណោមយើង06:00 ព័ត៌មាន
06:10 មួយក្នុងចំណោមពួកយើង
07:00 លេង, ភាពសុខដុមចំណង់ចំណូលចិត្ត!
ម៉ោង 07:45 មួយម៉ោង (អ្នកមុជទឹកយោធា។ មើលទៅ)
08:15 សុខភាព
09:20 កំណត់ចំណាំ UNATTOP
10:00 ព័ត៌មាន (មានអក្សររត់ពីក្រោម)
10:15 ជីវិតអ្នកដទៃ
11:15 តើអ្នកបានឃើញវីដេអូទេ?
ម៉ោង 12 ៈ 00 ព័ត៌មាន (មានអក្សររត់ពីក្រោម)
12:15 តើអ្នកបានឃើញវីដេអូទេ?
13 ៈការប្រណាំងជិះស្គី។ ការប្រកួតបាល់ទាត់ពិភពលោកឆ្នាំ 2019-2020 ។ ក្រុម Sprint ។ ផ្សាយពីស្លូវេនី។ ផ្សាយផ្ទាល់
14:10 ឡេអូបូកូកៀ។ បេះដូងនៅលើដូង
15:15 រ៉ូម៉ានី
17:20!
19:25 ល្អបំផុត! (រដូវថ្មី)
21:00 ពេលវេលា
21:45 តើអ្វី? នៅទីណា? ពេលណា? (ស៊េរីហ្គេមរដូវរងា)
22:45 ល្បែងធំ
00:30 វីលសុន
02:15 អំពីស្នេហា
03:15 តែម្នាក់ឯងជាមួយអ្នករាល់គ្នា
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍រុស្ស៊ី 1 សម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:25 ដើមឈើណូអែលឆ្នាំ 1914 ។
ម៉ោង 07 ៈ 30 Mentopanoram Evgenia Petrosyan
ម៉ោង 08 ៈ 00 ម៉ែលអ៊ីម៉ែលពេលព្រឹក
08:40 ម៉ោងក្នុងស្រុក។ ថៃអាតិត្យ
09:20 "នៅពេលផ្ទះទាំងអស់" ជាមួយ Timur Kizyakov
10:10 មួយរយមួយទៅមួយ
11 ៈ ensti
11:20 សើចត្រូវបានអនុញ្ញាត
14:00 ឈាមដើមកំណើត
18:15 ការប្រកួតកីឡាក្រៅទូរទស្សន៍នៅខាងក្រៅរបស់រុស្ស៊ី "បក្សីខៀវ"
20 ៈ 00 សប្តាហ៍ខាងលិច
22 ៈ 00 ទីក្រុងម៉ូស្គូ។ វិមានលីន។ ចីតទីន
22:40 "ល្ងាច" ជាមួយ Vladimir Solovyov
00:50 ប្រតិបត្ដិការ "អាក់អន់ចិត្ត"
01:50 ប្រជាជនផ្ទាល់ខ្លួន
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើមជ្ឈមណ្ឌលទូរទស្សន៍ទូរទស្សន៍ពេញមួយថ្ងៃ
05:50 Petrovka, 38ម៉ោង 06 ៈវិស្សមកាលផ្តល់អាប់អួ
06:25 មែនហើយរង់ចាំ! (នៅក្នុងឧទ្យានទីក្រុង)
06:35 ស្រមោលនៅផែ
08:20 ដូមីនីកាកា
09:55 elash (ការរីករាលដាល)
ម៉ោង 10:10 Save, ខ្ញុំមិនដឹងពីរបៀបចំអិនទេ! (បុណ្យណូអែលណូអែល)
ម៉ោង 10 ៈ 55 កៅអី 12
ម៉ោង 11 ៈ 30 ព្រឹត្តិការណ៍
ម៉ោង 11:45 កៅអី 12
ម៉ោង 14 ៈ 30 សប្តាហ៍ទីក្រុងមូស្គូ
15:00 90 (មេរៀនប្លាស្ទិក)
15:55 លា (evgeny Belucov)
16:45 ស្ត្រីយ៉ូសែបខ្យូសហ្សូស
17:35 ស្លឹកទន់ភ្លន់ឫសដែលមានជាតិពុល
21:20 ចំណាប់ខ្មាំង
00:05 ព្រឹត្តិការណ៍
00:20 ចំណាប់ខ្មាំង
01:15 Petrovka, 38
01:25 ការរញ្ជួយដី
03:25 រឿងរ៉ាវនៃការរញ្ជួយដីមួយ
04:30 ខ្សែភាពយន្តឯកសារ
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ NTV សម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:05 បណ្ឌិត Beria ។ Cardian Custodian
06 ៈ 00 ទូរទស្សន៍កណ្តាល
08 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
08:20 យើងឈ្នះ!
ម៉ោង 10 ៈថ្ងៃនេះ
10:20 ការបញ្ជូនដំបូង
11 ៈ 00 បច្ចេកវិទ្យាអព្ភូតហេតុអព្ភូតហេតុ
ម៉ោង 12 ៈចម្លើយខោអាវ
13 ៈ 00 nashipotennadnadnadzor
14:10 ព្រះអាទិត្យវាលខ្សាច់ស
16 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
16:20 ការស៊ើបអង្កេតគឺ ...
18:00 អារម្មណ៍ថ្មីរបស់រុស្ស៊ីថ្មី
19:00 លទ្ធផលនៃសប្តាហ៍នេះជាមួយ Irada Zeynalova
20:10 តារាបានយល់ស្រប
21:45 អ្នកនឹងមិនជឿទេ!
22:55 ផ្អែកលើព្រឹត្តិការណ៍ពិត
02:05 2 នាក់ទៀតឆក់
03:50 សីលធម៌របស់ពួកគេ
04:15 Toptuny
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ស៊ីធីស៊ីសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05 ៈ 00 អេល្លា06 ៈ yelalash
06:50 ការផ្សងព្រេងរបស់សហគមន៍ឆ្មានៅក្នុងស្បែកជើងកវែង
07:15 វិញ្ញាណ: លោតដោយឥតគិតថ្លៃ
07:40 ឆ្មាបីក្បាល
08:05 Tsarevna
08 ៈ 30 បង្ហាញ "ural Pelmeni"
09:30 Rogs នៅក្នុងទីក្រុង
ម៉ោង 10 ៈ 30 បង្ហាញ "ural Pelmeni"
11:45 វិធីបណ្តុះបណ្តាលនាគរបស់អ្នក
13:40 តើធ្វើដូចម្តេចដើម្បីបណ្តុះបណ្តាលនាគរបស់អ្នក 2
15:40 ថៅកែ Molokosos
17:35 បិសាចនៅវិស្សមកាល
19:20 សត្វចម្លែកនៅវិស្សមកាល 2
21:00 ទំពែកណាននីកៈសំណាង
23:00 លូស៊ី។
00:45 Chumova ថ្ងៃសុក្រ
02:30 SupermanMka
03:15 6 ស៊ុម
03:50 យុវជន
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍រ៉េនសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 ដាវ (បរបាញ់)
05:10 ដាវ (ជាប់)
05:55 ដាវ (ភេរវកម្ម)
06: 48 អ្នកទោសមិនយកទេ)
07:40 ដាវ (ការសងសឹក)
08: 36 លោកថោ (រកការចំណាយណាមួយ)
09: 31mH (Hydra)
10:25 ដាវ (Masquerade)
11: 23mH (ប្រយោគ)
11: 36 (យើងនឹងភ័យខ្លាច)
11:50 ដាវ (ត្រៀមខ្លួនសម្រាប់សង្គ្រាម)
12: 03 (ច្បាប់ជាន់ខ្ពស់)
12: 17mack (hypetanks)
13:15 ដាវ (Lovkach)
14: 14mets (duel)
15: 13met (នៅលើផ្លូវ)
16: 12 ម៉ាយ (ប្រយុទ្ធ)
17: 06 អោន (សង្គ្រាម)
18:05 ដាវ (រដ្ឋប្រហារ)
19: 04tech (សម្តែង)
20: 03 (តុលាការ)
21: 022met (Nokdows)
22: 01met (ជ័យជំនះឬការស្លាប់)
23:00 ឆ្កែនៅលើអាកាស (ស៊េរី 205)
00:05 "អាថ៌កំបាំងយោធា" ជាមួយ Igor Prokopenko (ស៊េរីទី 5)
02:02 "អាថ៌កំបាំងយោធា" ជាមួយ Igor Prokopenko (ស៊េរីទី 5)
03: សម្មតិកម្មដ៏គួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើល 38 ដែលគួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើល (683 ស៊េរី)
ម៉ោង 04:27 "ទឹកដីនៃការបំភាន់" ជាមួយ Igor Prokopenko (237 ស៊េរី)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ TNT សម្រាប់រយៈពេលពេញមួយថ្ងៃ
05:05 ក្លឹបកំប្លែងកំប្លែង (ស៊េរី 332)06 ៈ 00 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 23)
06:30 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរី 24)
07:00 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 45)
07:30 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 46)
08 ៈ 00 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 47)
08 ៈ 30 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 48)
ម៉ោង 09:00 សាសាហាតាយ៉ាតា (ស៊េរីទី 29)
ម៉ោង 09 ៈ 30 សាសាហាយ៉ាយ៉ាយ៉ា (30 ស៊េរី)
ម៉ោង 10 ៈសាសាយ៉ាយ៉ា (ស៊េរី 31)
ម៉ោង 10 ៈ 30 សាសាកានី (ស៊េរីទី 32)
ម៉ោង 11 ៈ restart (ស៊េរី 384)
ម៉ោង 12 ៈ IP Pirogova (ស៊េរីទី 1)
ម៉ោង 12 ៈ 30 IP Pirogova (ស៊េរីទី 2)
13: IP Pirogova (ស៊េរីទី 3)
13:30 IP Pirogova (ស៊េរីទី 4)
ម៉ោង 14 ៈ IP Pirogova (ស៊េរីទី 5)
ម៉ោង 14 ៈ 30 IP Pirogova (ស៊េរី 6)
ម៉ោង 15 ៈ IP Pirogova (ស៊េរីទី 7)
ម៉ោង 15 ៈ 30 អាយភីភីភីវីវ៉ា (ស៊េរីទី 9)
ម៉ោង 16 ៈ IP Pirogova (ស៊េរីទី 11)
16:30 IP Pirogova (ស៊េរីទី 12)
17:00 IP Pirogova (ស៊េរីទី 13)
17:30 IP Pirogova (ស៊េរីទី 14)
18:00 IP Pirogova (ស៊េរីទី 15)
ម៉ោង 18 ៈ 30 IP Pirogova (ស៊េរី 17)
19:00 IP Pirogova (ស៊េរីទី 18)
19:30 IP Pirogova (ស៊េរីទី 19)
ម៉ោង 20 ៈ IP Pirogova (ស៊េរី 20)
20:30 ផែនការខ (ស៊េរីទី 11)
22:05 ក្រោកឈរឡើង (ស៊េរី 155)
23:05 ផ្ទះ - 2 ។ ទីក្រុងនៃសេចក្តីស្រឡាញ់ (ស៊េរី 4341)
00:05 ផ្ទះ - 2 បន្ទាប់ពីថ្ងៃលិច (ស៊េរី 5498)
01:10 ខ្សែភាពយន្តបែបនេះ! (ស៊េរី 298)
01:40 តន្រ្តី TNT (ស៊េរី 127)
02:10 សមុទ្រម៉ារីន
03:35 សមុទ្រម៉ារីន - 2
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើឆានែលផ្ទះពេញមួយថ្ងៃ
05:50 ផ្ទះបាយនៅផ្ទះ
06:15 6 ស៊ុម
06 ៈ 30 ការទិញដោយជោគជ័យ
06:40 6 ស៊ុម
07:00 ស៊ីដាកា
ម៉ោង 09 ៈ 00 នាទីអាហារពេលល្ងាច 5 នាក់
09:15 Labybrinths នៃសេចក្តីស្រឡាញ់
11:00 ការប៉ុនប៉ងលើកដំបូង
14:50 ម៉ាស៊ីនចំហេះខាងក្នុង
19:00 ផ្លូវបំបែក
23:00 ស្រេកទឹកសម្រាប់ការសងសឹក
01:55 ល័ក្ខខ័ណ្ឌនៃកិច្ចសន្យា
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើកិច្ចប្រជុំប៉ុស្តិ៍! ទូរទស្សន៍ពេញមួយថ្ងៃ
05:10 ក្រុមគ្រួសារ05:40 របាយការណ៍ពិសេស (បុរាណ។ អេសអេស - ស៊ីអេសកា)
06:00 សិល្បៈក្បាច់គុនចម្រុះ។ Bellator ។ ILIMA-Les Macfarlene VS Kate JAJSON ។ ហេហេម៉ីម៉ាម៉ាប្រឆាំងនឹងខេមបូឌាខេមបូឌា។ ផ្សាយពាណិជ្ជកម្មពីអេស
08:30 ខ្លាំងបំផុត
09 ៈ 00 ប៊ីតតុន។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការតាមរក។ បុរស។ ផ្សាយពីប្រទេសបារាំង
09:50 ព័ត៌មាន
09:55 វាយកូនគោលលើទឹកកក។ nhl ។ "បុរាណរបស់រុស្ស៊ី" ។ "Rubin" (Tyumen) - "Trans-ural" (Kurgan) ។ ចាក់ផ្សាយពី Tyumen ។ ផ្សាយផ្ទាល់
12:45 ទាំងអស់អំពីការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
13:30 របាយការណ៍ពិសេស (Biahhlon ។ រស់)
13:50 ប៊ីតថលឡុង។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការចាប់ផ្តើមដ៏ធំមួយ។ បុរស។ ផ្សាយពីប្រទេសបារាំង។ ផ្សាយផ្ទាល់
15 ៈ 00 BIAHTON ដែលមាន Dmitry Gueberniev
15:30 ព័ត៌មាន
15:35 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
15:55 ប៊ីតថលឡុង។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការចាប់ផ្តើមដ៏ធំមួយ។ ស្ត្រី។ ផ្សាយពីប្រទេសបារាំង។ ផ្សាយផ្ទាល់
17:05 វាយកូនបាល់លើទឹកកក។ ឃ្លាំង។ SKA (St. Petersburg) - "Metallurg" (Magnitogorsk) ។ ផ្សាយផ្ទាល់
19:25 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
19:40 បាល់ទាត់។ Super Cup of របស់ប្រទេសអ៊ីតាលី។ ក្រុម Juventus - "Lazio" ។ ផ្សាយផ្ទាល់
21:40 សិល្បៈក្បាច់គុនចម្រុះ។ Profc ។ Alexander Shabli Vs Alexandra Zidad ។ លោក Irina Alekseeva ទល់នឹងមីឡាន Dudiyeva ។ ផ្សាយពី
22:55 បាល់ទាត់។ ជើងឯករបស់អេស្បាញ។ ពិត "-" អត្តពលកម្ម "។ ផ្សាយផ្ទាល់
00:55 អ្វីៗគ្រប់យ៉ាងសម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
01:30 បាល់ទាត់។ ជើងឯកហូល្លង់។ Ajax - "Ado Dan Haag"
03:30 បាល់ទាត់។ ជើងឯករបស់អេស្បាញ។ "Betis" - "Atletico"
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 22 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើវប្បធម៌វប្បធម៌ពេញមួយថ្ងៃ
06 ៈ 30 Gorage កូនក្រមុំចុងក្រោយ
07:05 យប់មុនថ្ងៃបុណ្យណូអែល
07:40 Sergey
09:00 "ការប្រគុំតន្ត្រីធម្មតា" ជាមួយអេដវឺដអេធើរ
09:25 យើងជាអក្ខរកម្ម!
10:05 ប្រវត្តិតន្រ្តី
ម៉ោង 11 ៈ 30 មេឃនីមួយៗ
12:10 ការសន្ទនាអំពីសត្វ (ឧទ្យាន Loro ។ Tenerife)
12:55 រ៉ូម៉ានីផ្សេងទៀត (សសេះក្រហមក្រហម)
13:20 10 Verkhin Peter Semenova-Tian-Shanskaya
14:15 ការរីកចំរើន
អ្នកឈ្នះរង្វាន់ 15:45
16:30 "ការគូរគំនូរលើពិភពលោក" ជាមួយមីកហៀកកូវឆាក
17:15 នៅលើជើង ... (វត្ត Novojeruseam)
17:45 មនោសញ្ចេតនាស្នេហា (ក្រុម "Quatro")
18:40 បាល់ប្រាក់របស់ខ្ញុំ (Natalia Fateeva)
19:30 ព័ត៌មានវប្បធម៌ជាមួយ Vladislav Flakrakovsky
20:10 មីន 8 ករណី
21:40 3 ស្ទូឌីយោស
ស្នាដៃរបស់មហោស្រពតន្ត្រីពិភពលោក (Juan Diego Flores និង Olga Perettakko ក្នុងការលេងផ្ទះ Monte Carlo Opta Houta "រឿងនិទានរបស់ Hoffman" ។ ឆ្នាំ 2018)
01:10 អោន
02:35 ត្រឡប់ពីក្រុមហ៊ុន Olympus