កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទីមួយសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 បីថ្ងៃមុននិទាឃរដូវ06:00 ព័ត៌មាន
06:10 បីថ្ងៃមុននិទាឃរដូវ
07:00 លេង, ភាពសុខដុមចំណង់ចំណូលចិត្ត!
07:45 ម៉ោង
08:15 សុខភាព
09:20 កំណត់ចំណាំ UNATTOP
10:00 ព័ត៌មាន (មានអក្សររត់ពីក្រោម)
10:15 ជីវិតអ្នកដទៃ
11:15 តើអ្នកបានឃើញវីដេអូទេ?
ម៉ោង 12 ៈ 00 ព័ត៌មាន (មានអក្សររត់ពីក្រោម)
12:15 តើអ្នកបានឃើញវីដេអូទេ?
13:55 រ៉ូម៉ាំង (Peter Iii, Ekaterina II)
14:55 រ៉ូម៉ាំង (ប៉ូលខ្ញុំអលេក្សានឌឺខ្ញុំ)
15:55 ពែងនៃប៉ុស្តិ៍វាយកូនគោលលើទឹកកកដំបូងឆ្នាំ 2019 ។ ក្រុមជម្រើសជាតិរុស្ស៊ីគឺជាក្រុមហ្វាំងឡង់។ ផ្សាយផ្ទាល់
18:25 3 អង្កត់ធ្នូ។ ការប្រគុំតន្រ្តីនៅវិមានរដ្ឋក្រឹមឡាំង
21:00 ពេលវេលា
21:45 តើអ្វី? នៅទីណា? ពេលណា? (ស៊េរីហ្គេមរដូវរងារនៃហ្គេម។ ល្បែងទី 3)
22:45 ល្បែងធំ
00:30 Goosle
02 ៈ 30 អំពីស្នេហា
03:25 តែម្នាក់ឯងជាមួយមនុស្សគ្រប់គ្នា
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍រុស្ស៊ី 1 សម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:25 មិនមែនក្នុងសុភមង្គលបុរសទេ
ម៉ោង 07 ៈ 30 Mentopanoram Evgenia Petrosyan
ម៉ោង 08 ៈ 00 ម៉ែលអ៊ីម៉ែលពេលព្រឹក
08:40 ម៉ោងក្នុងស្រុក។ ថៃអាតិត្យ
09:20 "នៅពេលផ្ទះទាំងអស់" ជាមួយ Timur Kizyakov
10:10 មួយរយមួយទៅមួយ
11 ៈ ensti
11:20 សើចត្រូវបានអនុញ្ញាត
14:00 របួសបេះដូង
18:20 ការប្រកួតកីឡានៅខាងក្រៅរបស់រុស្ស៊ីទាំងអស់នៃទេពកោសល្យវ័យក្មេង "បក្សីខៀវ"
20 ៈ 00 សប្តាហ៍ខាងលិច
22 ៈ 00 ទីក្រុងម៉ូស្គូ។ វិមានលីន។ ចីតទីន
22:40 "ល្ងាច" ជាមួយ Vladimir Solovyov
01:30 មិនមែននៅក្នុងសុភមង្គលរបស់បុរសទេ
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើមជ្ឈមណ្ឌលទូរទស្សន៍ទូរទស្សន៍ពេញមួយថ្ងៃ
05:45 Petrovka, 3806:00 10 10 ភាគច្រើន (តារាដែលមានវីរៈបុរស)
06:35 វាស្ថិតនៅក្នុង Penkov
08:35 ស្រឡាញ់អ្នករាល់គ្នា
10:30 elalash (ការភ្ញាក់ផ្អើល!)
10:40 រក្សាទុកខ្ញុំមិនដឹងពីរបៀបចំអិនទេ! (ម៉ារីណាយ៉ាកូវឡេល)
ម៉ោង 11 ៈ 30 ព្រឹត្តិការណ៍
11:45 មាសមាស
ម៉ោង 14 ៈ 30 សប្តាហ៍ទីក្រុងមូស្គូ
15:00 លា (ចចវីស៊ីន)
15:55 ណាតាលីយ៉ាយ៉ាហ្គូដុនដា។ រាងកាយជនបរទេស
16:40 របាក្សត្រជីវិត Moskovsky (កំរាលព្រំគ្រីស្តាល់និងជញ្ជាំង)
17:35 មិត្តស្រីអាក្រក់
21:40 ការផ្លាស់ប្តូរចុងក្រោយរបស់ព្រះមហាក្សត្រិយានី
00:25 ព្រឹត្តិការណ៍
00:40 ការផ្លាស់ប្តូរចុងក្រោយរបស់ព្រះមហាក្សត្រិយានី
01:35 អំពូលភាគខាងជើង។ នៅពេលដែលមនុស្សស្លាប់ត្រូវបានត្រឡប់មកវិញ
03 ៈ 30 Petrovka អាយុ 38 ឆ្នាំ
03:40 បានយកចេញដើម្បីជឿ
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ NTV សម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:05 អាថ៌កំបាំងរុស្ស៊ី
06 ៈ 00 ទូរទស្សន៍កណ្តាល
08 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
08:20 យើងឈ្នះ!
ម៉ោង 10 ៈថ្ងៃនេះ
10:20 ការបញ្ជូនដំបូង
11 ៈ 00 បច្ចេកវិទ្យាអព្ភូតហេតុអព្ភូតហេតុ
11:50 ចម្លើយខោនធី
13 ៈ 00 nashipotennadnadnadzor
កំពស់ 14 ៈ 00
16 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
16:20 ការស៊ើបអង្កេតគឺ ...
18:00 អារម្មណ៍ថ្មីរបស់រុស្ស៊ីថ្មី
19:00 លទ្ធផលនៃសប្តាហ៍នេះជាមួយ Irada Zeynalova
20:10 តារាបានយល់ស្រប
21:45 អ្នកនឹងមិនជឿទេ!
22:55 ផ្អែកលើព្រឹត្តិការណ៍ពិត
02:05 សង្គ្រាមដ៏អស្ចារ្យ
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ស៊ីធីស៊ីសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05 ៈ 00 អេល្លា06 ៈ yelalash
06:50 ការផ្សងព្រេងរបស់សហគមន៍ឆ្មានៅក្នុងស្បែកជើងកវែង
07:15 វិញ្ញាណ: លោតដោយឥតគិតថ្លៃ
07:40 ឆ្មាបីក្បាល
08:05 Tsarevna
08 ៈ 30 បង្ហាញ "ural Pelmeni"
09:30 Rogs នៅក្នុងទីក្រុង
ម៉ោង 10 ៈ 30 បង្ហាញ "ural Pelmeni"
ម៉ោង 11:10 អ្នកហាត់ការ
13:40 ម៉ាដាហ្គាស្ការ
ម៉ាដាហ្គាស្កា -2 រត់គេចខ្លួនទៅទ្វីបអាហ្វ្រិក
17:05 ម៉ាដាហ្គាស្កាស -3
18:55 សត្វ
21:00 ហានសូឡូ: សង្គ្រាមផ្កាយ។ រឿងរ៉ាវ
23:45 ក្រុមអ្នកជួយសង្គ្រោះម៉ាលីប៊ូ
01:55 stewart តិចតួច -2
03:05 រូបសណ្ឋាន
03:50 យុវជន
04:35 អ្នកទាំងអស់គ្នារញ៉េរញ៉ៃខ្ញុំ
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍រ៉េនសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05 ៈ ZOKER (ស៊េរីទី 3)
05: 11 នាក់ (11 នាក់ (ស៊េរីទី 4)
05: 56jasker (ស៊េរីទី 5)
06: 48JAkSer (ស៊េរី 6)
07: 43 ហឺឃឺរ (ស៊េរីទី 7)
08: 33JAkSer (ស៊េរីទី 8)
09: 32jasker: ការសងសឹក (ស៊េរីទី 1)
10: 23Jsker: ការសងសឹក (ស៊េរីទី 2)
11: 12 joider 2. ប្រតិបត្តិការ "CAPAN" (ស៊េរីទី 1)
12: 09jacker 2. ប្រតិបត្តិការ "CAPAN" (ស៊េរីទី 2)
13:05 ជេកឃឺ 2. ប្រតិបត្ដិការ "CAPAN" (ស៊េរីទី 3)
14: 02hocker 2. ប្រតិបត្តិការ Capan (ស៊េរីទី 4)
14: 58 ហឺកឺរ។ ការបរបាញ់សត្វព្រៃ (ស៊េរីទី 1)
16: 01jasker ។ ការតាមប្រមាញ់សត្វសាហាវ (ស៊េរីទី 2)
17: អ្នករត់គេចខ្លួន។ ការបរបាញ់សត្វសាហាវ (ស៊េរីទី 3)
18: 04joker ។ ការបរបាញ់សត្វព្រៃ (ស៊េរីទី 4)
19: 01Jer ។ បច្ចេកវិទ្យាសង្គ្រាម (ស៊េរីទី 1)
19: 58 ហឺកឺរ។ បច្ចេកវិទ្យាសង្គ្រាម (2 ស៊េរី)
21: 0 ជេកឃឺរ។ បច្ចេកវិទ្យាសង្គ្រាម (ស៊េរីទី 3)
21: 59 ជេកឃឺរ។ បច្ចេកវិទ្យាសង្គ្រាម (ស៊េរីទី 4)
23:00 ឆ្កែនៅលើអាកាស (ស៊េរី 204)
00:05 "អាថ៌កំបាំងយោធា" ជាមួយ Igor Prokopenko (ស៊េរីទី 4)
02:02 "អាថ៌កំបាំងយោធា" ជាមួយ Igor Prokopenko (ស៊េរីទី 4)
03: សម្មតិកម្មគួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើល 38 គួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើល (ស៊េរី 694)
04:26 "ទឹកដីនៃការបំភាន់" ជាមួយ Igor Prokopenko (244 ស៊េរី 244)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ TNT សម្រាប់រយៈពេលពេញមួយថ្ងៃ
05:40 tnt ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 9)06 ៈ 00 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 10)
06:30 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 11)
07:00 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 58)
07:30 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 59)
08 ៈ 00 TNT ។ មាស (ស៊េរី 60)
08 ៈ 30 TNT ។ មាស (ស៊េរី 61)
ម៉ោង 09:00 សាផានី (ស៊េរីទី 25)
09:30 សាសាហាយយ៉ាយ៉ា (ស៊េរី 26)
ម៉ោង 10 ៈសាដានី (ស៊េរី 27)
ម៉ោង 10 ៈ 30 សាសាហាយ៉ាយ៉ាយ៉ា (ស៊ីធី 28)
ម៉ោង 11 ៈ restart (ស៊េរី 383)
12 ៈ 00 Olga (ស៊េរី 40)
ម៉ោង 12 ៈ 30 OLGA (ស៊េរី 41)
13 ៈ lega (ស៊េរីទី 42)
ម៉ោង 13 ៈ 30 អូលីហ្គា (ស៊េរីទី 43)
14:00 Olga (ស៊េរីទី 44)
ម៉ោង 14 ៈ 30 អូលីហ្គា (ស៊េរីទី 45)
15:00 OLGA (ស៊េរីទី 46)
15:30 OLGA (ស៊េរីទី 47)
16:00 Olga (ស៊េរីទី 48)
16:30 OLGA (ស៊េរីទី 49)
17:00 OLGA (ស៊េរីទី 50)
17:30 OLGA (ស៊េរី 51)
18:00 Olga (ស៊េរីទី 52)
18:30 OLGA (ស៊េរី 53RD)
19:00 Olga (ស៊េរីទី 54)
19:30 Olga (ស៊េរីទី 55)
20:00 Olga (ស៊េរីទី 56)
20:30 ផែនការខ (ស៊េរីទី 10)
22:05 ក្រោកឈរឡើង (ស៊េរី 154)
23:05 ផ្ទះ - 2 ។ ទីក្រុងនៃសេចក្តីស្រឡាញ់ (ស៊េរី 4334)
00:05 ផ្ទះ - 2 បន្ទាប់ពីថ្ងៃលិច (5491 ស៊េរី)
01:10 ខ្សែភាពយន្តបែបនេះ! (ស៊េរី 297)
01:40 តន្រ្តី TNT (ស៊េរី 126)
02:10 ស្តេចចុងក្រោយនៃស្កុតឡេន
04:05 ក្មេងស្រីអាក្រក់
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើឆានែលផ្ទះពេញមួយថ្ងៃ
06:05 6 ស៊ុម
06 ៈ 30 ការទិញដោយជោគជ័យ
06:40 00 កញ្ចក់ខេត្ដក្រាំង
08:15 ប្រាំមួយអាហារពេលល្ងាច
ម៉ោង 8 ៈ 30 សុភមង្គលសុភមង្គល
10:35 រកស្វាមីនៅទីក្រុងធំមួយ
14:50 ចងចាំអ្នក
19:00 គ្មានពាក្យអំពីស្នេហា
23:15 ការបាត់ខ្លួន
8:10 ដង្វាយធួន
ម៉ោង 04 ៈ 30 គណៈទេ
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ប្រកួត! ទូរទស្សន៍ពេញមួយថ្ងៃ
06 ៈរបាំកីឡា។ ជើងឯកពិភពលោកក្នុងថ្មនិងរមៀល។ ផ្សាយពីមូស្គូ06:55 "Maja Loda" ជាមួយ Alexey yagudin
07:15 សិល្បៈក្បាច់គុនចម្រុះ។ RCC ។ Alexander Schemenko ប្រឆាំងនឹង David Burna ។ Ivan Shttyokov ប្រឆាំងនឹង yasube enoto ។ ផ្សាយពី Ekaterin
08:40 បាល់ទាត់។ ជើងឯកបារាំង។ "អង្វរ" - "ម៉ូណូកូ"
10:40 ព័ត៌មាន
10:45 ប៊ីអាថុន។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការប្រណាំងបញ្ជូនបន្ត។ ស្ត្រី។ ផ្សាយពីប្រទេសអូទ្រីស
12:25 ព័ត៌មាន
ម៉ោង 12 ៈ 30 ប៊ីត។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការតាមរក។ បុរស។ ផ្សាយពីប្រទេសអូទ្រីស
13:20 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
13:45 ប៊ីតថលឡុង។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការតាមរក។ ស្ត្រី។ ផ្សាយពីប្រទេសអូទ្រីស។ ផ្សាយផ្ទាល់
15:00 ព័ត៌មាន
15:05 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
15:55 ប៊ីតថលឡុង។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការប្រណាំងបញ្ជូនបន្ត។ បុរស។ ផ្សាយពីប្រទេសអូទ្រីស។ ផ្សាយផ្ទាល់
17:50 "Biahhlon" ជាមួយឌីមីរីហ្គឺនប៊ឺរ
18:20 ព័ត៌មាន
18:25 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
19:25 សិល្បៈក្បាច់គុនចម្រុះ។ ការប្រយុទ្ធដ៏អស្ចារ្យបំផុតនៅឆ្នាំ 2019
20:25 បាល់ទាត់។ ជើងឯកអេស្ប៉ាញ: Sevilla "-" Villarreal "។ ផ្សាយផ្ទាល់
22:25 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
22:55 បាល់ទាត់។ ជើងឯករបស់អេស្បាញ។ "Valencia" - "Real" ។ ផ្សាយផ្ទាល់
00:55 អ្វីៗគ្រប់យ៉ាងសម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
01:25 ខ្នងបាល់ទាត់។ ជើងឯកពិភពលោក។ ស្ត្រី។ ចុងក្រោយ។ ផ្សាយពីប្រទេសជប៉ុន
03:10 បូបាវនិងគ្រោងឆ្អឹង។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ផ្សាយពីសហរដ្ឋអាមេរិក
03:40 ការជិះស្គីលើល្បឿន។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ផ្សាយពីប្រទេសជប៉ុន
04:15 សិល្បៈក្បាច់គុនចម្រុះ។ PFL ។ Ahmed Aliyev vs Rashida Magomedov ។ អ៊ីស្លាម amemyov ទល់នឹង loica rajabov ។ ផ្សាយពីសហរដ្ឋអាមេរិក
កម្មវិធីកម្មវិធីថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 15 ខែធ្នូឆ្នាំ 2019 នៅលើវប្បធម៌វប្បធម៌ពេញមួយថ្ងៃ
06:30 ឥទ្ធិពលមេអំបៅ (អាដាមថុន។ កុមារស្ងួត ")
07:05 អ Orenok Ollek
07:30 ជាថ្មីម្តងទៀតអំពីស្នេហា
09:00 "ការប្រគុំតន្ត្រីធម្មតា" ជាមួយអេដវឺដអេធើរ
ម៉ោង 09:30 យើងគឺជាសញ្ញាបត្រ!
10:10 មួយខ្សែ
11:45 លិខិតពីខេត្ត (Vasilsursk (តំបន់ Nizhny Novgorod))
12:15 ការសន្ទនាអំពីសត្វ (ឧទ្យាន Loro ។ Tenerife)
12:55 រ៉ូម៉ានីផ្សេងទៀត (សង្គ្រាមជ័យជំនះនិងស្នេហាខ្លះ)
13:25 រោងមហោស្រពដែលគ្មានការអនុញ្ញាត (ល្ខោនអភិវែរ Tatar និងល្ខោនរបាំបាឡេចាលីល)
14:05 ជម្រើស Hobson
15:50 ច្រើនជាងស្នេហា (Tatiana Pokrovskaya និង yuri Nikulin)
16:30 "ការគូរគំនូរលើពិភពលោក" ជាមួយមីកហៀកកូវឆាក
17:15 នៅលើជើង ... (ទីក្រុងម៉ូស្គូ។ វត្ត Sresensky)
17:40 រង្វង់កណ្តាល (Eduard Boyakov)
18:35 មនោសញ្ចេតនាស្នេហា
19:30 ព័ត៌មានវប្បធម៌ជាមួយ Vladislav Flakrakovsky
20:10 អ្នកទទួលមរតកក្នុងបន្ទាត់ត្រង់
21:45 ស្ទូឌីយោស
22:30 ស្នាដៃរបស់មហោស្រពតន្ត្រីពិភពលោក (Asmick Grigoryan ក្នុង opere r. salome "។ ពិធីបុណ្យ Salzburg ។ ឆ្នាំ 2018)
00:30 ជម្រើស Hobson
ម៉ោង 02:15 ការសន្ទនាអំពីសត្វ (ឧទ្យាន Loro ។ Tenerife)