កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើបណ្តាញដំបូងសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 អរុណសួស្តី09:00 ព័ត៌មាន
09:25 អរុណសួស្តី
09:55 ប្រយោគម៉ូតទាន់សម័យ
10:55 រស់អស្ចារ្យ!
ម៉ោង 12 ៈ 00 ព័ត៌មាន (មានអក្សររត់ពីក្រោម)
12:15 ពេលវេលានឹងបង្ហាញ
15:00 ព័ត៌មាន (មានអក្សររត់ពីក្រោម)
15:15 តោះរៀបការ!
16:00 បុរស / ស្រី
ម៉ោង 17 ៈ 00 នឹងបង្ហាញ
ម៉ោង 18 ៈ 00 ព័ត៌មានថ្មីៗ (មានចំណងជើងតូច)
18:35 តាមពិត
19:45 សូមឱ្យពួកគេនិយាយ
21:00 ពេលវេលា
21 ៈ 30 ឆ្នាំអស់សង្ឃឹម (ស៊េរីទី 5)
23:25 នាទីនៅល្ងាច
00:00 ពេលវេលានឹងបង្ហាញ
03:00 ព័ត៌មាន
03:05 ពេលវេលានឹងបង្ហាញ
03:40 តាមពិត
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍រុស្ស៊ី 1 សម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05 ៈ 00 ព្រឹករុស្ស៊ី
09 ៈ 00 វីឌីអាយ
09 ៈ 5 ព្រឹករុស្ស៊ី
09:55 អំពីរឿងសំខាន់បំផុត
11 ៈ ensti
សារព័ត៌មាន។ ម៉ោងក្នុងស្រុក
11:45 ជោគវាសនារបស់មនុស្ស
12:50 60 នាទី
14 ៈ ensti
14:25 ព័ត៌មាន។ ម៉ោងក្នុងស្រុក
14:45 តើអ្នកណាប្រឆាំងនឹង?
17:00 វ៉េវ។ ម៉ោងក្នុងស្រុក
17:25 រស់អេធើរ
18:50 នាទី 60 នាទី
ម៉ោង 20 ៈ 00 វីធីនៅម៉ោង 20 ៈ 00
20:45 ព័ត៌មាន។ ម៉ោងក្នុងស្រុក
21:00 ចូលក្នុងផ្ទះមើលជុំវិញ (ស៊េរីទី 5)
22:10 ចូលក្នុងផ្ទះមើលជុំវិញ (ស៊េរី 6)
23:15 "ល្ងាច" ជាមួយ Vladimir Solovyuv
02:00 ខាធើរីន។ ចេញ (ផ្នែកទី 1)
03:50 អ្នកស៊ើបអង្កេតក្នុងគ្រួសារ (ព្រះពុទ្ធមាស)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើមជ្ឈមណ្ឌលទូរទស្សន៍ទូរទស្សន៍ពេញមួយថ្ងៃ
05:45 Petrovka, 38ម៉ោង 06 ៈ age អារម្មណ៍
08:05 វេជ្ជបណ្ឌិតនិង ... (វិស្សមកាលពោះ)
08:35 រឿងនិទាននៃផែនដីស៊ីបេរី
10:35 ស្ងាត់ស្ងៀមស្លាយស្មោះត្រង់ ..
ម៉ោង 11 ៈ 30 ព្រឹត្តិការណ៍
11:50 Petrovka, 38
12:05 កូឡុំបូ (ស្ទីហ្វិនស៊ុយប៊ឺកប្រញាប់ប្រនោះទៅជួយសង្គ្រោះ)
13:35 វីរៈបុរសរបស់ខ្ញុំ (អ៊ីរីណាហ្វូហ្វូណាវ៉ា)
ម៉ោង 14 ៈ 30 ព្រឹត្តិការណ៍
14:50 ទីក្រុងព័ត៌មាន
15:05 Peirot Pirot Agatha Christie (ឃាតកម្មលើទីលានវាយកូនហ្គោល)
ការជ្រើសរើសធម្មជាតិ 17:00 (សាច់អាំងទឹកដោះគោក្នុងការវេចខ្ចប់ម៉ាស៊ីនបូមធូលី)
17:50 ព្រឹត្តិការណ៍
18:15 អាថ៌កំបាំងមាំមួន។ ភ្ញៀវពីអតីតកាល
20: 07moscow អាថ៌កំបាំងអាថ៌កំបាំង។ បងប្អូនស្រីប្រាំពីរនាក់
22 ៈព្រឹត្តិការណ៍
22:30 ខ្សែការពារ (ចោរនៅខាងក្រៅច្បាប់)
23:05 លា (វីកទ័រធ័រមឺរីស៊ីលីន)
00:00 ព្រឹត្តិការណ៍។ ម៉ោង 25 ម៉ោង
00:35 Petrovka, 38
00:55 កូឡុំបូ (លោក Stephen Spielberg ប្រញាប់ប្រញាល់ទៅជួយសង្គ្រោះ)
02:20 វីតាល់គីលីកឈីកូ: ជើងឯកម៉ាហ្វីយ៉ា
03:10 យ៉ូសែបស្តាលីន។ តើធ្វើដូចម្តេចដើម្បីក្លាយជាអ្នកដឹកនាំ
04:00 ខ្សែភាពយន្តឯកសារខ្សែភាពយន្ត Leonid Meechina (Munich-1972 ។ កំហឹងរបស់ព្រះ)
ម៉ោង 04:50 Genn (ស៊េរីទី 3)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ NTV សម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 សាក្សី (ដុតក្នុងភាពងងឹត)
ម៉ោង 06 ៈ 00 ព្រឹក។ ល្អបំផុត
08:05 Maltsev
09:00 អ្នកត្រួតពិនិត្យរបស់អ្នកត្រួតពិនិត្យ (មិនមែននំប៉័ង: ផ្នែកទី 1)
ម៉ោង 10 ៈថ្ងៃនេះ
អ្នកគាំទ្រអធិការកិច្ច (មិនមាននំប៉័ងនៅលីវ: ផ្នែកទី 2)
11: 13 អ្នកត្រួតពិនិត្យ (កូនក្រមុំពន្លា: ផ្នែកទី 1)
12: 06 អ្នកត្រួតពិនិត្យ CONDER (កូនក្រមុំដែលមិនចេះតំរែកៈផ្នែកទី 2)
13 ៈថ្ងៃនេះ
13:25 ទំព័រ។
ម៉ោង 14 ៈកន្លែងប្រជុំ
16 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
16:30 អ្នកនឹងមិនជឿទេ!
ម៉ោង 17 ៈ 00 ឌីអិនអេ (ស្វាមីគឺជាអ្នករំលោភសេពសន្ថវៈរឺ Cuckold?)
18:00 សេចក្តីពិតរបស់គាត់
19:00 ថ្ងៃនេះ
19:40 កណ្តុរក្នុងការិយាល័យ (ស៊េរីទី 9)
20:40 កណ្តុរការិយាល័យ (ស៊េរីទី 10)
21:40 កណ្តុរការិយាល័យ (ស៊េរីទី 11)
22:40 កណ្តុរការិយាល័យ (ស៊េរីទី 12)
23:40 ថ្ងៃនេះ
23:45 សព្វថ្ងៃនេះ
23:50 Sonya Superfrau (ស៊េរីទី 3)
01:10 កន្លែងប្រជុំប្រជុំ
03:25 សាក្សី (ទំនាក់ទំនងជិតស្និទ្ធ)
04: 12 នាក់ (អ្នកទស្សនា)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ស៊ីធីស៊ីសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 បុរសថ្មី05:30 អេឡិចត្រូនិច
06 ៈ yelalash
06: 5 នាគ: ការប្រណាំងនៅលើគែម
07:10 ដំណើរផ្សងព្រេង Woody និងមិត្តភក្តិរបស់គាត់
07:30 រង់ចាំ (ស៊េរីទី 2)
08:05 dildy (ស៊េរីទី 2)
08:40 បង្ហាញ "ural Pelmeni" (សំណើច)
09:00 អ្នកប្រមាញ់ខ្មោច
ម៉ោង 11 ៈខ្មោចប្រមាញ់ -2
13:05 ផ្ទះបាយ
17:25 Sientham (ស៊េរីទី 3)
17: 56syfed (ស៊េរីទី 2)
18: 28 ស៊ីល (ស៊េរីទី 4)
19:00 Dolda (ស៊េរីទី 3)
19:30 doldy (ស៊េរីទី 4)
ម៉ោង 20 ៈ 00 ការមើលងាយទ្វេដង
22:05 ការវាយលុកនៃសេតវិមាន
00:45 ប្រាសាទ Gostbumps-2
02:40 SupermanMka
03:30 យុវជន
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍រ៉េនសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:00 បញ្ជីចាត់ថ្នាក់ (ប្រឆាំងនឹងខ្យល់: 11 នៃសកម្មភាពគួរឱ្យអស់សំណើចបំផុត)
06:00 គម្រោងឯកសារ (ស៊េរី 641)
07 ៈព័ត៌មាន
07: 08сបូមនៅពេលព្រឹក!
07: 12% ទូរស័ព្ទលេខ 112
07:15 ព័ត៌មាន
07: 23 ក្រាមបូបូនៅពេលព្រឹក!
07: 27% ទូរស័ព្ទលេខ 112
07 ៈ 30 ព័ត៌មាន
07: 37 គ។ សនៅពេលព្រឹក!
07: 41xxtast ហៅលេខ 112
07: 44News
07: 53/ បូព្រឹកនៅពេលព្រឹក!
07: 57% ហៅលេខ 112
08 ៈ 00 ព័ត៌មាន
08: 07C បូបូនៅពេលព្រឹក!
08: 11% ទូរស័ព្ទលេខ 112
08: 14News
08: 23 គដែលមានកម្លាំងខ្លាំងក្លានៅពេលព្រឹក!
08: 27% ទូរស័ព្ទលេខ 112
08 ៈ 30 ព័ត៌មាន
ម៉ោង 09:00 ទឹកដីនៃការបំភាយ (262 ស៊េរី)
10: 59 តើពិភពលោកនេះពិភពលោកបានរៀបចំជាមួយធីម៉ូថេបាហ្សាណុក (ស៊ីធី 28)
ម៉ោង 12 ៈបន្ទាន់ទូរស័ព្ទលេខ 112
12:30 ព័ត៌មាន
13:00 អាថ៌កំបាំងនៃមនុស្សជាតិ (ស៊េរី 363)
14: រឿងគួរឱ្យចាប់អារម្មណ៍ជាច្រើន (ស៊េរី 111)
15: 02 សេនឌីង (មនុស្សអ្នកគឺជាសត្វ!)
16:00 ការហៅទូរស័ព្ទបន្ទាន់ 112
16:30 ព័ត៌មាន
17:00 សំងាត់អាថ៌កំបាំងចាប៉ី (ស៊េរី 592)
ម៉ោង 18:00 សម្មតិកម្មដ៏រន្ធត់បំផុត (688 ស៊េរី)
19:00 ការហៅបន្ទាន់ 112
19:30 ព័ត៌មាន
20 ៈ 00 កំហឹង
22: 36 សូមមើលអ្នករាល់គ្នា! (242 ស៊េរី)
23:00 ព័ត៌មាន
23: 24News ។ កីឡា
23:30 អាថ៌កំបាំងរបស់មនុស្សជាតិ (ស៊េរី 343)
00:30 អាថ៌កំបាំងនៃត្រីកោណប៊ឺមូដា (ស៊េរីទី 2)
02: 07STATE សម្មតិកម្មគួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើល (688 ស៊េរី)
02:55 អាថ៌កំបាំងអាថ៌កំបាំង (ស៊េរី 592)
03: 43Towers Chapman (ស៊េរី 492)
04: 312 នាក់នៃការភូតភរ (225 ស៊េរី)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ TNT សម្រាប់រយៈពេលពេញមួយថ្ងៃ
05:35 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 9)06:05 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 10)
06:30 TNT ។ ល្អបំផុត (ស៊េរីទី 11)
07:00 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 17)
07:30 TNT ។ មាស (ស៊េរី 24)
08 ៈ 00 TNT ។ មាស (ស៊េរី 31)
08 ៈ 30 TNT ។ មាស (ស៊េរីទី 38)
09 ៈ 00 ផ្ទះ - 2 ។ Lite (ស៊េរី 2678)
10:15 ផ្ទះ - 2 កោះស្នេហា (ស៊េរី 1146)
ម៉ោង 11 ៈ 30 បូដូលីនប្រឆាំងនឹងប៊ូហ្សូ (285 ស៊េរី)
12:30 ផ្ទះ - 2 រក្សាទុកសេចក្តីស្រឡាញ់របស់អ្នក (ស៊េរី 180)
ម៉ោង 13 ៈ 30 Sashahatanya (ស៊េរីទី 25)
ម៉ោង 14 ៈ 00 សាផានី (ស៊េរី 26)
ម៉ោង 14 ៈ 30 សាសាកានី (ស៊េរី 27)
15 ៈនៃសាកលវិទ្យាល័យ។ អីវ៉ាន់ថ្មី (225 ស៊េរី)
15:30 សាកលវិទ្យាល័យ។ អីវ៉ាន់ថ្មី (ស៊េរី 236)
16 ៈ child សាកលវិទ្យាល័យ។ អីវ៉ាន់ថ្មី (ស៊េរី 264)
16:30 សាកលវិទ្យាល័យ។ Dorm ថ្មី (280 ស៊េរី)
ម៉ោង 17:00 អ្នកហាត់ការ (វគ្គ 21)
ម៉ោង 17:30 អ្នកហាត់ការ (60 ស៊េរី)
18:00 អ្នកហាត់ការ (ស៊េរីទី 99)
ម៉ោង 18 ៈ 30 អ្នកហាត់ការ (លេខ 178)
19:00 ប៉ូលីសមកពី Ruble (ស៊េរី 20)
20:00 ទ្រីយ៉ា (ស៊េរីទី 8)
20:30 ទ្រីយ៉ា (ស៊េរីទី 9)
21:00 ម្តងក្នុងប្រទេសរុស្ស៊ី (ស៊េរី 153)
22 ៈ 00 តើតក្កនៅឯណា? (ស៊េរី 135)
23:00 ផ្ទះ - 2 ។ ទីក្រុងនៃសេចក្តីស្រឡាញ់ (ស៊េរី 4267)
00:05 ផ្ទះ - 2 បន្ទាប់ពីថ្ងៃលិច (5424 ស៊េរី)
01:05 ក្រោកឈរឡើង (ស៊េរី 51)
02:05 ក្រោកឈរឡើង (ស៊េរីទី 52)
03:00 បើកម៉ៃក្រូហ្វូន (ស៊េរីទី 12)
03:55 មីក្រូហ្វូនបើក (ស៊េរីទី 13)
04:45 មីក្រូហ្វូនបើកចំហ (ស៊េរីទី 14)
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើប៉ុស្តិ៍ក្នុងស្រុកសម្រាប់ពេញមួយថ្ងៃ
05:40 សម្រាប់កិច្ចការអនីតិជន
06 ៈ 30 ការទិញដោយជោគជ័យ
06:40 6 ស៊ុម
07 ៈ 30 លើកិច្ចការអនីតិជន
08 ៈ 30 តោះបង្វែរ!
09:35 ការធ្វើតេស្តភាពជាឪពុក
10:35 អាថ៌កំបាំងពិតប្រាកដ
12:40 យល់។ លើកតោស
14:30 វីសា
15:00 សំបុត្រក្រោយ
19:00 ផ្សេងទៀត
23:15 សមីការនៃសេចក្ដីស្រឡាញ់
01:20 ការខូចខាត
01:50 យល់។ លើកតោស
03:15 អាថ៌កំបាំងពិតប្រាកដ
04:55 ការធ្វើតេស្តភាពជាឪពុក
កម្មវិធីសម្រាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើកិច្ចប្រជុំប៉ុស្តិ៍! ទូរទស្សន៍ពេញមួយថ្ងៃ
06:00 សេចក្តីពិតទាំងមូលអំពី ...06:30 កីឡាឃោរឃៅ
07 ៈព័ត៌មាន
07:05 ទាំងអស់នៅលើការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
09:05 ព័ត៌មាន
09:10 របាយការណ៍ពិសេស (តើធ្វើដូចម្តេចដើម្បីផ្តួលមិត្តម្នាក់?!))
09:40 បាល់ឱប។ ជើងឯកពិភពលោក។ ប្រទេសរុស្ស៊ីគឺស្កុតឡេន។ ផ្សាយពីប្រទេសជប៉ុន។ ផ្សាយផ្ទាល់
12:25 ព័ត៌មាន
12:30 បាល់ទះ។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ បុរស។ ប្រទេសរុស្ស៊ី - ប៉ូឡូញ។ ផ្សាយពីប្រទេសជប៉ុន
14:30 ព័ត៌មាន
14:45 អ្នកហាត់កាយសម្ព័ន្ធកីឡា។ ជើងឯកពិភពលោក។ ក្រុម។ បុរស។ ចុងក្រោយ។ ផ្សាយពីប្រទេសអាឡឺម៉ង់។ ផ្សាយផ្ទាល់
18:05 ព័ត៌មាន
18:10 ទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
18:55 បាល់បោះ។ ការប្រកួតអឺរ៉ុប។ Quics (ប្រទេសរុស្ស៊ី) - "Cedigitis Olympia" (Slovenia) ។ ផ្សាយផ្ទាល់
20:55 ព័ត៌មាន
21:10 បានបាត់ខ្លួន
21:40 បាល់ទាត់។ ការប្រកួតមិត្តភាព។ អាឡឺម៉ង់ - អាហ្សង់ទីន។ ផ្សាយផ្ទាល់
23:40 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត! ផ្សាយផ្ទាល់
00 ៈ 30 តម្លៃណាមួយ
02:30 ប្រដាល់។ ជើងឯកពិភពលោក។ ស្ត្រី។ ផ្សាយពី Ulan-ude
04:00 របាយការណ៍ពិសេស (តើធ្វើដូចម្តេចដើម្បីផ្តួលមិត្តម្នាក់?!))
ម៉ោង 04 ៈ 30 អ្នកហាត់កាយសម្ព័ន្ធកីឡា។ ជើងឯកពិភពលោក។ ក្រុម។ បុរស។ ចុងក្រោយ។ ផ្សាយពីប្រទេសអាឡឺម៉ង់
កម្មវិធីសំរាប់ថ្ងៃនេះថ្ងៃទី 9 ខែតុលាឆ្នាំ 2019 នៅលើវប្បធម៌វប្បធម៌ពេញមួយថ្ងៃ
06 ៈ 30 វប្បធម៌ព័ត៌មាន
06:35 នៅលើជើង ... (Kasimov Khansky)
ម៉ោង 07 ៈ 00 ព័ត៌មានវប្បធម៌
07:05 ច្បាប់នៃជីវិត
07:30 ព័ត៌មានវប្បធម៌
07:35 វីកឃីង (អាវុធវីកឃី)
08:30 ការល្ខោនកាលវិថបច្ចេកទេស។ ចំណូលចិត្ត (Vladimir zeldin)
ម៉ោង 9 ៈ 00 Shahryzade (ស៊េរីទី 10)
ម៉ោង 10 ៈ 00 ព័ត៌មានវប្បធម៌
10:15 អ្នកសង្កេតការណ៍
ម៉ោង 11:10 សតវត្សរ៍ទី 2 (George Tovstonogov ។ ឆាកនិងបន្ទប់ ... 1983)
12:25 អ្វីដែលត្រូវធ្វើ?
ផ្លូវចៅហ្វាយនាយចាស់ (មហោស្រពធ្វើដូចម្តេច)
13:20 ថ្ងៃទីប្រាំបីនៃការបង្កើតឬ cosmism របស់រុស្ស៊ី (ជំហានដំបូង: បុរសរវាងការស្លាប់និងអមតភាព)
14:05 Vikings (អាវុធវីកឃី)
15:00 ព័ត៌មានវប្បធម៌
15:10 គ្រោងក្នុងគម្ពីរប៊ីប
15:40 សាឌី។ អុបទិកបុរាណ ... (ជាមួយសែ agey ហ្វីលីននិងម៉ារីយ៉ាអាឡិចសាន់ដូវ៉ា)
16:25 ផ្លូវវែងនៅ Dunes (ស៊េរីទី 3)
ម៉ោង 17:30 វង់ភ្លេង: វែបសាយត៍ដ៏ល្បីល្បាញរបស់ពិភពលោក (រាជវង្សព្រះរាជាស្វាគមន៍)
18:40 អ្វីដែលត្រូវធ្វើ?
19:30 ព័ត៌មានវប្បធម៌
19:45 តួនាទីសំខាន់
20:05 Vikings (Vikings: ចោរប្លន់និងអ្នកដំណើរ)
20:55 រាត្រីសួស្តីក្មេង!
21:10 តើយើងជាអ្នកណា? (គម្រោងដ៏អស្ចារ្យនៃចក្រភពដ៏អស្ចារ្យ)
21:40 សវនាការដាច់ខាត
22:20 សារ៉ាក់សារ៉ាឌី (ស៊េរីទី 11)
ម៉ោង 23:30 ព័ត៌មានវប្បធម៌
23:50 នៅពេលដែលពួកគេចាប់អារម្មណ៍បានបើកប្រទេសជប៉ុន
00:45 អ្វីដែលត្រូវធ្វើ?
01:30 សតវត្សទី XX (George Tvstonogov ។ ឆាកនិងបន្ទប់ ... 1983)
02:40 ភពដ៏ស្រស់ស្អាត (ក្រិក។ ខុស)
ម៉ោង 03 ៈ 00 បញ្ចប់អេធើរ