កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅលើប៉ុស្តិ៍ទីមួយ
05:00 ប៉ុស្តិ៍ទូរទស្សន៍ "អរុណសួស្តី"09:00 ព័ត៌មាន
09:20 ការទិញត្រួតពិនិត្យ
09:50 ផ្សាយផ្ទាល់!
10:55 ការកាត់ទោសម៉ូត
ម៉ោង 12 ៈព័ត៌មានដែលមានចំណងជើងរង
12:15 "យប់នេះ" ជាមួយ Andrei Malakhov
14:25 ថេប្លេត
15:00 ព័ត៌មានដែលមានចំណងជើងរង
15:10 ប្រុស / ស្រី
17:00 តែម្នាក់ឯងជាមួយមនុស្សគ្រប់គ្នា
ម៉ោង 18 ៈ 00 ព័ត៌មានល្ងាចមានចំណងជើងថា
18:45 តោះរៀបការ!
19:50 "ឱ្យពួកគេនិយាយ" ជាមួយ Andrei Malakhov
21:00 ពេលវេលា
21:35 ញញឹម Mockingbird (ស៊េរីទី 1 និងលេខ 2)
ម៉ោង 23 ៈ 30 ព័ត៌មានរាត្រី
23:45 «សុភមង្គលជ្វីហ្វ»។ គម្រោងវ្លាឌីមៀរ Poster និង Ivan ជណ្តើរយន្ត (ជាបន្តបន្ទាប់ 5 - «ដាវីឌនិងកូលីយ៉ាត»)
00:45 តែម្នាក់ឯងជាមួយមនុស្សគ្រប់គ្នា
01:40 ប្រុស / ស្រី
02:35 ប្រយោគម៉ូតម៉ូត
03:00 ព័ត៌មាន
03:05 ប្រយោគម៉ូតទាន់សម័យ
03:40 តើធ្វើដូចម្តេចដើម្បីជៀសវាងការដាក់ទណ្ឌកម្មចំពោះឃាតកម្ម (ស៊េរីទី 4 - "សូមឱ្យហាងបានបញ្ចោញ")
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅប្រទេសរុស្ស៊ី 1
05 ៈ 00 ព្រឹករុស្ស៊ី
09 ៈ 00 វីឌីអាយ
09:15 ព្រឹករុស្ស៊ី
09:55 អំពីរឿងសំខាន់បំផុត
11 ៈ ensti
ម៉ោង 11:35 ម៉ោងក្នុងស្រុក។ vesti-moscow
11:55 អាថ៌កំបាំងនៃការស៊ើបអង្កេត (មឈូសសម្រាប់មនុស្សពីរនាក់ ", ស៊េរីទី 3 និងទី 4)
14 ៈ ensti
ម៉ោង 14 ៈ 30 ម៉ោងក្នុងស្រុក។ vesti-moscow
14:50 វ៉េទី។ នៅលើកាតព្វកិច្ច
15:00 Zemsky វេជ្ជបណ្ឌិត។ ជីវិតជាថ្មី (ស៊េរីទី 10)
16:00 ZESSKY វេជ្ជបណ្ឌិត។ ជីវិតថ្មី (ស៊េរីទី 11)
17 ៈ 00 វីឌី
17:30 ម៉ោងក្នុងស្រុក។ vesti-moscow
17:50 វ៉េទី
18:15 រស់នៅអ៊ីធើ្កៀន
19:35 ម៉ោងក្នុងស្រុក។ vesti-moscow
20 ៈ 00 វីធី
21:00 rustic រ៉ូម៉ាំង (ស៊េរីទី 1)
22:15 romic រ៉ូម៉ាំង (2 ស៊េរី)
23:30 rustic រ៉ូម៉ាំង (ស៊េរីទី 3)
00:45 Preobrachnitsy
01:45 គំរូ (សាស្រ្តាចារ្យ Preobrazhensky ។ រឿងរ៉ាវដ៏អស្ចារ្យ)
02:20 ជាបន្ទាន់នៅក្នុងបន្ទប់! ("Theetovuha", ស៊េរីទី 1)
03:15 "ម្តាយ Kuzkina" ។ នុយក្លេអ៊ែររដូវស្លឹកឈើជ្រុះឆ្នាំទី 57
04:15 សើចបន្ទប់
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 ស្តីពី NTV
05:00 សត្រូវដ៏ល្អបំផុត (ការប្រជុំ)06 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
06:05 សត្រូវដ៏ល្អបំផុត (វាសនា)
07:00 NTV នៅពេលព្រឹក
ម៉ោង 08 ៈ 10 ព្រឹកជាមួយយូលីយ៉ាវីស្កាកាយ៉ា
09:00 ត្រឡប់ Mukhtara-2 (លុយមិនមានក្លិន)
ម៉ោង 10 ៈថ្ងៃនេះ
10:20 ស្រមោលពន្លឺភ្លើងពន្លឺភ្លើងពន្លឺភ្លើងពន្លឺភ្លើងពន្លឺភ្លើងពន្លឺភ្លើងពន្លឺព្រះអាទិត្យ (ស៊េរីទី 19 និង 20)
ម៉ោង 12 ៈ 00 តុលាការតុលាការ
13 ៈថ្ងៃនេះ
13:20 ពិនិត្យ អាសន្ន
ម៉ោង 14 ៈ 00 bratany-2 (ទី 19 និង 20 ស៊េរី)
16 ៈ 00 ថ្ងៃនេះ
ផ្លូវដែលបែកបាក់អំពូលភ្លើង -6 ("មិត្តល្អបំផុតរបស់មនុស្ស" ។ "កំរិតអាថ៌កំបាំងទីពីរ")
18:00 "យើងនិយាយនិងបង្ហាញ" ជាមួយលោក Leonid Zakoshansky
19:00 ថ្ងៃនេះ
19:40 poutine-9 ("ក្រុមហ៊ុន" ស៊េរីទី 1 និងទី 2)
21:35 អ្នកត្រួតពិនិត្យសហករណ៍ -2 ("ការបាញ់ប្រហារនៅពេលយប់" ស៊េរីទី 1 និងទី 2 "។ ការចែកចាយឡើងវិញដោយបង្ហូរឈាម", 1 និង 2-)
01:25 ខ្ញុំចង់កែសំរួល
03:15 កន្ទុយ ("គ្រាប់កាំភ្លើងសម្រាប់អ្នករកឃើញ" ។ "នៅពីក្រោយជញ្ជាំង")
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅលើមជ្ឈមណ្ឌលទូរទស្សន៍
05:25 អាថ៌កំបាំងនៃភាពយន្តរបស់យើង (ជំរាបសួរខ្ញុំជាមីងរបស់អ្នក!)
ម៉ោង 06 ៈ age អារម្មណ៍
08:20 Deja Vu ។
10:25 ការរំលោភលើច្បាប់
ម៉ោង 11 ៈ 30 ព្រឹត្តិការណ៍
11:50 ការរំលោភលើច្បាប់
ម៉ោង 14 ៈ 30 ព្រឹត្តិការណ៍
14:50 អូខេអូខេដែលយើងបានបាត់បង់
15:35 ផ្ទះនៅលើគែម
17 ៈ 30 ទីក្រុងព័ត៌មាន
17:40 Balabol (ស៊េរីទី 1 និងទី 2 - "អ្នកដំណើរចុងក្រោយ")
19:40 ព្រឹត្តិការណ៍
20:00 សិទ្ធិបោះឆ្នោត
21:45 Petrovka, 38
22 ៈព្រឹត្តិការណ៍
22:30 "អ៊ុយក្រែន។ ភាពមិនល្អឥតខ្ចោះរដូវរងារ។ លក្ខណៈពិសេស
23:05 ដោយគ្មានការលួចបន្លំ។ ប្រៃនិងមុតស្រួច (ខ្សែភាពយន្តទី 1)
00:00 ព្រឹត្តិការណ៍។ ម៉ោង 25 ម៉ោង
00:30 7 បំណងសំខាន់
02:10 Jeeves និង Worcester (19 - ស៊េរី 21)
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅលើឆានែល Culp
07 ៈ 00 អឺរ៉ូម៉ោង 10 ៈ 00 ព័ត៌មានវប្បធម៌
10:15 អ្នកសង្កេតការណ៍
11:15 យកបញ្ហាប្រឈមការសញ្ញាស្វ័យប្រវត្ដិ! (ស៊េរីទី 1)
12:25 ខ្សែជីវិត (Victoria isakov)
13:25 ស្លឹកក្នុងខ្យល់។ konstantin somov
14:10 សុភាពបុរសគួរឱ្យស្រឡាញ់មកពី Boua dore (ស៊េរីទី 1 ផ្នែកទី 1)
15:00 ព័ត៌មានវប្បធម៌
15:10 អ្នកជំនួញ
ម៉ោង 16 ៈ 30 rostislav klyatt - sage និងត្លុក
17:15 Grawti Amsterdam ។ យុគសម័យមាសនៃប្រទេសហូឡង់
17:35 Vladimir Martynov ។ ឈុត "Otters កុមារ"
18:45 Igor Moiseev ។ ខ្ញុំចាំបាន ... ជីវិតក្រពះវែង (ខ្សែភាពយន្តទី 1)
19:15 រាត្រីសួស្តីក្មេងៗ!
19:30 ព័ត៌មានវប្បធម៌
19:45 តួនាទីសំខាន់
20:05 សាទី។ អុបទិកបុរាណ ... (Denis Matsuev និង Ildar Abdrazakakov)
20:45 វិធាននៃជីវិត (ការដោះលែងថ្ងៃទី 11 ខែមករា)
21:10 ប៉ាណាម៉ា។ ប្រាំរយឆ្នាំនៃកិច្ចព្រមព្រៀងជោគជ័យ
21:25 "ទន្ទឹមនឹងនេះដែរ" ជាមួយអាឡិចសាន់ឌឺអារីសែលសែល
22:10 តើឃាតករ Cleopatra ទេ?
23:10 បញ្ឈរនៅផ្នែកខាងក្នុងនៃល្ខោន (Mikhail Messerer ។ មហោស្រព Mikhailovsky)
23:40 ព័ត៌មានវប្បធម៌
23:55 CrySovet
00:00 អ្នករិះគន់ (ការចេញផ្សាយថ្ងៃទី 11 ខែមករា)
00:40 "Kinescope" ជាមួយ Peter Shepotinic (ខ្សែភាពយន្តអេស្ប៉ាញថ្ងៃនេះ)
01:2555 គាំទ្រការចងចាំ (បានកំណត់)
01:40 អ្នកសង្កេតការណ៍
02:40 ហាង Zolifene ។ សិល្បៈនិងធ្យូងថ្ម
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅលើកញ្ចក់ទូរទស្សន៍
06:30 ការសន្ទនានេសាទ
07 ៈព័ត៌មាន
07:05 ទាំងអស់នៅលើការប្រកួត!
09:00 ព័ត៌មាន
09:05 អ្នកអាចមានច្រើនទៀត!
10 ៈ 00 ព័ត៌មាន
10:05 ដាកា - ឆ្នាំ 2016
10:35 ដាកា - ឆ្កួតនៅវាលខ្សាច់
11:40 ម៉ាក់នៅក្នុងហ្គេម
12:10 ពត៌មាន
12:15 Biahlon ជាមួយ Dmitry Gueberniev
14:35 ព័ត៌មាន
12:45 ប៊ីអាថុន។ ពានរង្វាន់ពិភពលោក។ ការចាប់ផ្តើមដ៏ធំមួយ។ ផ្សាយពីប្រទេសអាឡឺម៉ង់
14:40 ព្រះមហាក្សត្រប៊ីតតុន
16 ៈចំណាប់អារម្មណ៍កីឡា
16:45 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត!
17:40 ទឹកប៉ូឡូទឹក។ ប្រទេសរុស្ស៊ីគឺប្រទេសតួកគី។ ជើងឯកអឺរ៉ុប។ បុរស។ ផ្សាយផ្ទាល់ពីស៊ែប៊ី
18:50 ហុកគី។ ឃ្លាំង។ ការផ្សាយផ្ទាល់ (របារ AK Bars (កាហ្សាន) - "ផ្លូវអាកាស" (តំបន់អូមស៍))
21:15 1 + 1
22:00 កីឡា Mad Sports ជាមួយនឹងឡេដហ្វ្រេសហ្វ្រេស
22:30 តើជើងឯកបានកើតនៅកន្លែងណា?
23:00 អ្វីៗទាំងអស់សម្រាប់ការប្រកួត!
00:00 ដាកាឆ្នាំ 2016
00:30 ដាកា - ឆ្កួតនៅវាលខ្សាច់
01:35 បងប្អូនដែលនិរទេសខ្លួន
02:55 ចំណាប់អារម្មណ៍កីឡា
04:00 រឿងព្រេងនាពេលអនាគត
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅលើអេសអេស
05:45 តន្ត្រីនៅលើអេសអេស06 ៈ 00 ស៊ីរីខារ៉ូស
06: 25 ជីមមីន័រស្តុន - Wundernation
08 ៈ 00 smehariki smehariki
08:05 enchanted
09 ៈ yeralash
10:35 Transformers-3 ។ ផ្នែកខាងងងឹតនៃព្រះច័ន្ទ
ម៉ោង 13 ៈ 30 ural pelmeni (ទារក)
14:00 ឧបករណ៍បំលែង។ សម័យកាលនៃការសម្លាប់ចោល
17:15 បង្ហាញ "ural Pelmeni" (របៀបដែលខ្ញុំបានចំណាយវា)
ម៉ោង 18 ៈ 30 ural pelmeni (ការប្រមូលរឿងនិទានរឿងនិទាន)
19:00 "លានពី prostokvashino" ជាមួយ Nikolai Baskov
19:05 រឿងបុណ្យណូអែល
19:10 វីរភាព
21:10 Malefigeent
23:00 ឆ្អឹង
00 ៈ 00 leal pelmeni rotmeni (ទារក)
00:30 "ភាពយន្តលម្អិត" ជាមួយ Fedor Bondarchuk
01:30 6 ស៊ុម
01:45 បាតុភូតមិនធម្មតា - 2
03:25 phenomenon-3
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 ស្តីពីរ៉េន - ទូរទស្សន៍
05:00 ដែនដីសម្ងាត់
06:00 សម្មតិកម្មដែលគួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើលបំផុត
07 ៈ 00 ជាមួយគ្រែរដុបថែមទៀត!
08 ៈ 30 ព័ត៌មាន
09:00 គម្រោងឯកសារឯកសារ
កម្មវិធីព័ត៌មាន 112
12:30 ព័ត៌មាន
13:00 អាហារពេលល្ងាច
14:00 "សេចក្តីពិតទាំងមូលអំពីរុស្ស៊ីឌូរី" ។ ការប្រគុំតន្ត្រី M. Zadornov
16 ៈកម្មវិធីព័ត៌មាន 112
16:30 ព័ត៌មាន
17:00 អាថ៌កំបាំងចាប៉ី (សេរីភាព)
18:00 សម្មតិកម្មគួរឱ្យភ្ញាក់ផ្អើលបំផុត
19 ៈ 00 កម្មវិធីព័ត៌មាន 112
19:30 ព័ត៌មាន
ថើបវែងសម្រាប់ពេលយប់
22:15 ដឹកនាំជាភាសារុស្ស៊ី
23:00 ព័ត៌មាន
23:25 កូនរបស់ភាពងងឹត
01:50 13 ។
03 ៈ 30 ទឹកដីសម្ងាត់
ម៉ោង 04 ៈ 30 "ទឹកដីនៃការបំភាន់" ជាមួយ Igor Prokopenko
កម្មវិធីទូរទស្សន៍នៅថ្ងៃទី 11 ខែមករាឆ្នាំ 2016 នៅលើគេហដ្ឋាន
05:15 ការចម្អិននៅផ្ទះ
05:45 អាថ៌កំបាំងនៃអាហារ
06 ៈ 00 ផ្ទះបាយនៅផ្ទះ
06:30 Jamie: អាហារថ្ងៃត្រង់រយៈពេល 30 នាទី (លេខ 22 និង 23 និង 23)
07:30 Matriarchat ។
08:10 សម្រាប់កិច្ចការអនីតិជន
10:10 តោះបង្វែរអារម្មណ៍!
11:10 យល់។ អភ័យទោស (225 និង 226 ស៊េរី)
12:20 ដឹងពីអនាគត។ ជីវិតបន្ទាប់ពីវណ្ណឌូ (ស៊េរីទី 9 - "នៅពេលពណ៌សនឹងក្លាយជាខ្មៅ")
13:20 គណៈវិនិច្ឆ័យសម្ផស្ស (ស៊េរីទី 5 - "Savelkuk")
ម៉ោង 14 ៈបណ្ឌិតរបស់ស្ត្រី (25 - ស៊េរី 28 ស៊េរី)
18:00 នាងបានសរសេរឃាតកម្មនេះ ("សម្លាប់ Sherlock Holmes", ផ្នែកទី 1)
18:55 Matriarchat ។
19:00 កូនកំលោះ (ស៊េរីទី 1)
ម៉ោង 20 ៈ 00 (ស៊េរីទី 2)
21:00 មិនមែនជាអាជីវកម្មស្ត្រីទេ (ស៊េរីទី 1)
22:00 មិនមែនជាអាជីវកម្មស្ត្រី (ស៊េរីទី 2)
23:00 Rublevo-Biryulyovo
00:00 Matriarchat ។
00:30 Calepko ជាមួយមុជទឹក (ស៊េរីទី 1 និងទី 2)
02:20 កូនកំលោះ (ស៊េរីទី 1)
03:20 កូនកំលោះ (ស៊េរីទី 2)
04:20 រឿងរ៉ាវផ្កាយ