ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນຊ່ອງທາງທໍາອິດສໍາລັບຫມົດມື້
05:00 ສາມວັນກ່ອນລະດູໃບໄມ້ປົ່ງຂ່າວສານ 06:00
ເວລາ 06:10 ສາມວັນກ່ອນລະດູໃບໄມ້ປົ່ງ
07:00 ຫຼິ້ນ, ຫນ້າສົງໄສທີ່ມັກ!
07:45 ຊົ່ວໂມງ
08:15 ສຸຂະພາບ
09:20 NEATTOP NEG
10:00 ຂ່າວ (ມີຄໍາບັນຍາຍ)
10:15 ຊີວິດຂອງຄົນອື່ນ
11:15 ທ່ານໄດ້ເຫັນວິດີໂອບໍ?
12:00 ຂ່າວ (ມີຄໍາບັນຍາຍ)
12:15 ທ່ານໄດ້ເຫັນວິດີໂອບໍ?
13:55 Romanov (Peter III, Ekaterina II)
14:55 Romanov (Paul I, Alexander I)
15:55 ຈອກ Hockey Channel ທໍາອິດ 2019. ທີມຊາດຣັດເຊຍແມ່ນທີມງານແຟງລັງ. ຫົງ
18:25 ສາມ chord. ຄອນເສີດໃນລັດ Kremlin ພະລາຊະວັງ
21:00 ເວລາ
21:45 ແມ່ນຫຍັງ? ຢູ່ໃສ? ເມື່ອໃດ? (ຊຸດລະດູຫນາວຂອງເກມ. ເກມທີ 3)
22:45 ເກມໃຫຍ່
00:30 Goodle
02:30 ກ່ຽວກັບຄວາມຮັກ
03:25 ດຽວກັບທຸກໆຄົນ
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ຢູ່ຊ່ອງຣັດເຊຍ 1 ຕະຫຼອດມື້
05:25 ບໍ່ແມ່ນໃນຄວາມສຸກຂອງຜູ້ຊາຍ
07:30 mentopanoram evgenia petrosasan
08:00 mail mail
08:40 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. ວັນອາທິດ
09:20 "ໃນເວລາທີ່ເຮືອນທັງຫມົດ" ກັບ Timur Kizyakov
10:10 ຫນຶ່ງຮ້ອຍເຖິງຫນຶ່ງ
11:00 vesti
11:20 LAUGH ແມ່ນອະນຸຍາດ
14:00 ບາດແຜຫົວໃຈ
18:20 ການແຂ່ງຂັນໂທລະພາບກາງແຈ້ງຂອງຣັດເຊຍທັງຫມົດຂອງຣັດເຊຍຂອງຊາວຫນຸ່ມພອນສະຫວັນ "ນົກສີຟ້າ"
20:00 ຕາເວັນຕົກອາທິດ
22:00 Moscow. kremlin. ຕີນ້ໍາ
22:40 "ຕອນແລງ" ກັບ Vladimir Solovyov
01:30 ບໍ່ຢູ່ໃນຄວາມສຸກຂອງຜູ້ຊາຍ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນຊ່ອງໂທລະພາບຊ່ອງທາງການຫມົດມື້
05:45 Petrovka, 38ເວລາ 06:00 10 ສ່ວນໃຫຍ່ (ດາວທີ່ມີຄວາມກ້າຫານ)
06:35 ມັນແມ່ນຢູ່ໃນ Penkov
08:35 ຮັກທ່ານ
10:30 elalash (ສິ່ງທີ່ແປກໃຈ!)
10:40 ບັນທຶກ, ຂ້ອຍບໍ່ຮູ້ວິທີປຸງແຕ່ງ! (Marina Yakovlev)
11:30 ເຫດການ
11:45 ຄໍາສີຄໍາ
14:30 ອາທິດ Moscow
15:00 ອໍາລາ (George Vicin)
15:55 Natalya Gundareva. ມະນຸດຕ່າງດາວ
16:40 ຊີວິດ Moskovsky Moskovsky (ພົມປູພື້ນ, ໄປເຊຍແລະກໍາແພງ)
17:35 ແຟນ Ugly
21:40 ການເຄື່ອນໄຫວສຸດທ້າຍຂອງພະລາຊິນີ
00:25 ເຫດການ
00:40 ການເຄື່ອນໄຫວສຸດທ້າຍຂອງພະລາຊິນີ
01:35 ໄຟເຫນືອ. ໃນເວລາທີ່ຄົນຕາຍໄດ້ກັບຄືນມາ
03:30 petrovka, 38
03:40 ເອົາໃຫ້ເປັນເຊື່ອ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງ NTV ສໍາລັບຫມົດມື້
05:05 ຄວາມລຶກລັບຂອງຣັດເຊຍ
ໂທລະພາບກາງ 06:00
08:00 ມື້ນີ້
08:20 ພວກເຮົາຊະນະ!
10:00 ມື້ນີ້
10:20 ການສົ່ງຕໍ່ຄັ້ງທໍາອິດ
11:00 ເຕັກໂນໂລຢີມະຫັດສະຈັນ
11:50 ຕອບຄໍາຖາມຂອງຄາວຕີ້
13:00 nipsylotennadzor
14:00 ສູງ
16:00 ມື້ນີ້
16:20 ການສືບສວນແມ່ນ ...
18:00 ຄວາມຮູ້ສຶກຂອງຣັດເຊຍໃຫມ່
19:00 ຜົນໄດ້ຮັບຂອງອາທິດກັບ ilada zeynalova
20:10 ດາວຕົກລົງ
21:45 ທ່ານຈະບໍ່ເຊື່ອ!
22:55 ອີງໃສ່ເຫດການທີ່ແທ້ຈິງ
02:05 ສົງຄາມທີ່ຍິ່ງໃຫຍ່
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນຊ່ອງທາງ CTC ຕະຫຼອດມື້
05:00 elash06:00 ulaLash
06:50 ການຜະຈົນໄພແມວໃນເກີບ
07:15 ຄວາມເສຍຫາຍ: ກະໂດດ
07:40 ສາມແມວ
08:05 tsarevna
08:30 ສະແດງ "ural pelmeni"
09:30 ros ໃນເມືອງ
10:30 ສະແດງ "Ural Pelmeni"
11:10 ນັກຮຽນຝຶກຫັດ
13:40 Madagascar
15:20 madagascar-2. ຫນີໄປອາຟຣິກກາ
17:05 Madagascar-3
18:55 ສັດເດຍລະສານ
21:00 Han Solo: Star Wars. ນິທານ
23:45:45 Malibu Descriers
ເວລາ 01:55 Stewart Little-2
03:05 6 Personnels
03:50 ຊາວຫນຸ່ມ
04:35 ທ່ານທັງຫມົດ mess miss
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນຊ່ອງ Ren Ren Ren ຕະຫຼອດມື້
05:00 Joker (ຊຸດທີ 3)
05: 11hocker (ຊຸດທີ 4)
05: 56JASKER (5 ຊຸດທີ 5)
06: 48JASKER (ບົດທີ 6)
07: 43 ຄົນ (7 ຊຸດທີ 7)
08: 33JASKER (8 ຊຸດ)
09: 32JASKER: Retribution (ຊຸດທີ 1)
10: 23JASKER: ການຕອບແທນ (2 ຊຸດທີ 2)
11: 12JAKER 2. ການປະຕິບັດງານ "Capan" (ຊຸດທີ 1)
12: 09Jacker 2. ການປະຕິບັດງານ "Capan" (ຊຸດທີ 2)
13:05 Joker 2. ການປະຕິບັດງານ "Capan" (ຊຸດທີ 3)
14: 02hocker 2. ການປະຕິບັດການ Capan (ຊຸດທີ 4)
14: 58.Sher. ການລ່າສັດເພື່ອສັດເດຍລະສານ (ຊຸດທີ 1)
16: 01jasker. ລ່າສັດສໍາລັບສັດເດຍລະສານ (2 ຊຸດທີ 2)
17: 01JORKER. ການລ່າສັດຂອງສັດເດຍລະສານ (ຊຸດທີ 3)
18: 04JOJOKER. ການລ່າສັດເພື່ອສັດເດຍລະສານ (ຊຸດທີ 4)
19: 01jer. ເຕັກໂນໂລຢີສົງຄາມ (ຊຸດທີ 1)
19: 58.Sher. ເຕັກໂນໂລຢີສົງຄາມ (2 ຊຸດ)
21: 0JERKER. ເຕັກໂນໂລຢີສົງຄາມ (ຊຸດທີ 3)
21: 59Jacker. ເຕັກໂນໂລຢີສົງຄາມ (4 ຊຸດທີ 4)
23:00 ຫມາຢູ່ເທິງອາກາດ (ຊຸດ 204)
00:05 "ຄວາມລຶກລັບຂອງທະຫານ" ກັບ Igor Prokopenko (ຊຸດທີ 4)
02:02 "ຄວາມລຶກລັບຂອງທະຫານ" ກັບ Igor Prokopenko (ຊຸດທີ 4)
03: ສົມມຸດຕິຖານ 38ashable SHOCKing (ຊຸດ 694)
04:26 "ອານາເຂດຂອງການຫຼອກລວງ" ກັບ Igor Prokopenko (244th ຊຸດ)
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນຊ່ອງ TNT ຊ່ອງທາງທັງຫມົດ
05:40 TNT. ດີທີ່ສຸດ (ຊຸດ 9)06:00 tnt. ທີ່ດີທີ່ສຸດ (10 ຊຸດ)
06:30 tNT. ດີທີ່ສຸດ (ຊຸດທີ 11)
07:00 tnt. ຄໍາ (ຊຸດ 58)
07:30 tNT. ຄໍາ (59 ຊຸດ)
08:00 tnt. ຄໍາ (ຊຸດ 60 ບົດ)
08:30 tNT. ຄໍາ (ຊຸດ 61st)
09:00 SAshanany (ຊຸດທີ 25)
09:30 sashahatanya (ຊຸດທີ 26)
10:00 SASHATANY (27 ຊຸດ)
10:30 sashahatanya (ຊຸດ 28th)
11:00 Restart (ຊຸດ 383th)
12:00 Olga (ຊຸດ 40)
12:30 OLGA (ຊຸດທີ 41ST)
13:00 Olga (ຊຸດທີ 42)
13:30 OLGA (ຊຸດທີ 43RD)
14:00 Olga (ຊຸດທີ 44)
14:30 OLGA (ຊຸດທີ 45 ຊຸດ)
15:00 Olga (ຊຸດທີ 46)
15:30 OLGA (ຊຸດທີ 47)
16:00 OLGA (ຊຸດທີ 48)
16:30 OLGA (ຊຸດທີ 49)
17:00 Olga (ຊຸດ 50)
17:30 OLGA (ຊຸດທີ 51ST)
18:00 Olga (ຊຸດທີ 52)
18:30 Olga (ຊຸດທີ 533RD)
19:00 Olga (ຊຸດທີ 54)
19:30 OLGA (ຊຸດທີ 5)
20:00 Olga (ຊຸດທີ 56)
20:30 ແຜນ B (10 ຊຸດທີ 10)
22:05 ຢືນຂື້ນ (154 ຊຸດ)
23:05 HOUSE-2. ເມືອງແຫ່ງຄວາມຮັກ (4334th Series)
00:05 House-2. ຫຼັງຈາກ sunset (ຊຸດ 5491th)
01:10 ຮູບເງົາດັ່ງກ່າວ! (297 ຊຸດ)
01:40 TNT Music (126th ຊຸດ)
02:10 ກະສັດສຸດທ້າຍຂອງ Scotland
04:05 ເດັກຍິງທີ່ບໍ່ດີ
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ກ່ຽວກັບຊ່ອງທາງບ້ານບ້ານຫມົດມື້
06:05 6 ເຟຣມ
06:30 ການຊື້ທີ່ປະສົບຜົນສໍາເລັດ
06:40 ໂລກກະຈົກ Krivoy
08:15 5 ຫ້າ
08:30 ເວລາທີ່ມີຄວາມສຸກ
10:35 ຊອກຫາສາມີຢູ່ໃນເມືອງໃຫຍ່
14:50 ຈື່ທ່ານ
19:00 ບໍ່ມີຄໍາເວົ້າກ່ຽວກັບຄວາມຮັກ
23:15 ຫາຍສາບສູນ
ຄວາມສາມາດໃນວັນທີ 01:10
04:30 ຄະນະກໍາມະການຄວາມງາມ
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນຊ່ອງທາງການແຂ່ງຂັນ! ໂທລະພາບຕະຫຼອດມື້
06:00 ເຕັ້ນກິລາ. ການແຂ່ງຂັນຊິງຊະນະເລີດໂລກໃນ Rockbatic Rock ແລະ Roll. ອອກອາກາດຈາກ Moscowເວລາ 06:55 "maja loda" ກັບ Alexey Yagudin
07:15 ສີ່ສີ່ສິລະປະປະສົມ. rcc. Alexander Squemenko ຕ້ານ David Branncha. Ivan Shtyokov ຕໍ່ Yasube HaveTo. ອອກອາກາດຈາກ Ekaterin
08:40 ບານເຕະ. ປະເທດຝຣັ່ງ. "Angers" - "Monaco"
10:40 ຂ່າວ
10:45 biathlon. ບານໂລກ. ເຊື້ອຊາດ Relay. ແມ່ຍິງ. ອອກອາກາດຈາກອອສເຕີຍ
12:25 ຂ່າວ
12:30 biathlon. ບານໂລກ. ການສະແຫວງຫາ. ຜູ້ຊາຍ. ອອກອາກາດຈາກອອສເຕີຍ
13:20 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
13:45 biathlon. ບານໂລກ. ການສະແຫວງຫາ. ແມ່ຍິງ. ອອກອາກາດຈາກອອສເຕີຍ. ຫົງ
15:00 ຂ່າວ
15:05 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
15:55 biathlon. ບານໂລກ. ເຊື້ອຊາດ Relay. ຜູ້ຊາຍ. ອອກອາກາດຈາກອອສເຕີຍ. ຫົງ
17:50 "biathlon" ກັບ Dmitry Guberieiev
18:20 ຂ່າວ
18:25 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
19:25 ມວຍວິຊາຊີບແລະສິລະປະ martial ປະສົມ. ການຕໍ່ສູ້ທີ່ຫນ້າປະທັບໃຈທີ່ສຸດຂອງປີ 2019
20:25 ບານເຕະ. ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມສະເປນ: "Sevilla" - "Villarreal". ຫົງ
22:25 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
22:55 ບານເຕະ. Championship ຂອງປະເທດສະເປນ. "Valencia" - "ທີ່ແທ້ຈິງ". ຫົງ
00:55 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
01:25 handball. ການແຂ່ງຂັນຊິງແຊ້ມໂລກ. ແມ່ຍິງ. ສຸດທ້າຍ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດຍີ່ປຸ່ນຍີ່ປຸ່ນ
03:10 bobsley ແລະ skeleton. ບານໂລກ. ອອກອາກາດຈາກ USA
03:40 ການແລ່ນສະເກັດຄວາມໄວ. ບານໂລກ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດຍີ່ປຸ່ນຍີ່ປຸ່ນ
04:15 Martial ສິລະປະປະສົມ. pfl. Ahmed Aliyev vs Rashida Magomedov. Islam Momedov Vs. Raica Raica Raica Rajabov. ອອກອາກາດຈາກ USA
ໂຄງການຂອງໂປແກຼມໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 15 ທັນວາ, 2019 ໃນວັດທະນະທໍາຊ່ອງທາງທັງຫມົດ
06:30 ຜົນກະທົບ Butterfly (al Capone. ກົດຫມາຍແຫ້ງເດັກ ")
07:05 Brave Oleenok
ເວລາ 07:30 ອີກເທື່ອຫນຶ່ງກ່ຽວກັບຄວາມຮັກ
09:00 "ຄອນເສີດທໍາມະດາ" ກັບ Edward Ether
09:30 ພວກເຮົາເປັນໃບປະກາດ!
10:10 ເສັ້ນຫນຶ່ງເສັ້ນ
11:45 ຈົດຫມາຍຈາກແຂວງ (Vasilsursk (Nizhny Novgorod))
12:151 ຂໍ້ທີກ່ຽວກັບການສົນທະນາກ່ຽວກັບສັດ (Loro Park. Tenerife)
12:555 ໂຣແມນຕິກອື່ນໆ (ສົງຄາມ, ໄຊຊະນະແລະຄວາມຮັກບາງຢ່າງ)
ລະຄອນ 13:25 (ໂຮງລະຄອນທີ່ບໍ່ໄດ້ຮັບອະນຸຍາດ (Tatar Acadic Acadermic Opera ແລະ The Paterater Theatre Jalel)
14:05 ທາງເລືອກ hobson
15:50 ຫຼາຍກ່ວາຄວາມຮັກ (Tatiana pokrovskaya ແລະ Yuri Nikulin)
16:30 "ສີໂລກ" ກັບ Mikhail Kovalchuk
17:15 ໃນຕີນ ... (Moscow. ວັດ sretensky)
17:40 ວົງກາງ (Eduard Boyakov)
18:35 Romance Romance Romance
19:30 ຂ່າວວັດທະນະທໍາກັບ Vladislav Flyrakovsky
20:10 ມໍລະດົກໃນເສັ້ນຊື່
21:45 ສະຕູດິໂອສີຂາວ
22:30 Masterpieces ຂອງສະແດງລະຄອນດົນຕີໂລກ (Asmick Grigoryan ໃນ Opere R. Strauss "Salome" Salome ". ວັນບຸນ Salzburg. 2018)
00:30 ຕົວເລືອກ hobson
02:15 ສົນທະນາກ່ຽວກັບສັດ (ສວນສາທາລະນະ Loro. Tenerife)