ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງທໍາອິດສໍາລັບຫມົດມື້
06:00 ຊ່ອງໂທລະພາບ "ສະບາຍດີຕອນເຊົ້າ" (ວັນເສົາ)09:00 moknigni ແລະ moghers
09:45 ຄໍາວ່າຜູ້ລ້ຽງ
10:00 ຂ່າວ (ມີຄໍາບັນຍາຍ)
10:15 ເປີດປະເທດຈີນ
11:15 ຄົນດຽວກັບທຸກໆຄົນ (Alice Firenth)
12:00 ຂ່າວ (ມີຄໍາບັນຍາຍ)
12:15 ຄວາມຮັກທີ່ໂຫດຮ້າຍ
15:00 all alla pugacheva. ແລະມັນແມ່ນທັງຫມົດກ່ຽວກັບນາງ ...
17:25 "ໃຜຢາກກາຍເປັນເສດຖີ?" ກັບ Dmitry Dibrov
19:00 ຄືນນີ້
21:00 ເວລາ
21:20 ແມ່ນຫຍັງ? ຢູ່ໃສ? ເມື່ອໃດ? (ຊຸດລະດູຫນາວ. ເກມທີ 2)
22:30 led ຮ້ອນ. Turin. Alina Zagitova, Alexander Corusov, Anna Shcherbakova, Alain Korsosna. ຮູບ skating. Final Grand Prix 2019.
23:50 ມວຍ. ສູ້ເພື່ອຫົວຂໍ້ໂລກ. Anthony Joshua - Andy Ruiz. ຫົງ
01:00 ເຊື່ອງສູງ
03:10 ກ່ຽວກັບຄວາມຮັກ
04:05 ດຽວກັບທຸກຄົນ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງລັດເຊຍ 1 ຕະຫຼອດມື້
05:00 ເຊົ້າຂອງຣັດເຊຍ. ວັນເສົາ
08:15 ໃນຄວາມລັບຂອງໂລກທັງຫມົດ (ປົດປ່ອຍຈາກວັນທີ 12/07/2019)
08:40 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. ວັນເສົາ
ວັນທີ 09:20 ຫ້າຕໍ່ຫນຶ່ງຄົນ
10:10 ຫນຶ່ງຮ້ອຍເຖິງຫນຶ່ງ
11:00 vesti
11:20 vesti. ເວລາທ້ອງຖິ່ນ
ຕະຫລົກ 11:40! humor !! humor !!!
13:50 ສະບາຍດີຈາກ AIST
18:00 ສະບາຍດີ, Andrei!
20:00 ຕາເວັນຕົກໃນວັນເສົາ
21:00 ແຟນທີ່ຮັກແພງ
01:10 ແມ່ຂອງຂ້ອຍຕໍ່ຕ້ານ
04:45 ຜູ້ອໍານວຍການຕົວເອງ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງໂທລະພາບຊ່ອງຕະຫຼອດມື້
ເວລາ 06:00 marsh06:40 abvgdika (symmetry)
07:05 tale ຂອງເວລາທີ່ສູນເສຍໄປ
08:25 ສາລານຸກົມ Orthodox (ຂ້າມ - Cross - Staircase ໃນຊີວິດນິລັນດອນ. ເດີນທາງໄປ Suzdal. ເຢຣູຊາເລຍ
ວັນທີ 08:55:55 ທີ່ເພີ່ມຂື້ນ.
10:25 ຈຸດຫມາຍປາຍທາງການສະແດງ. Tamara Makarova ແລະ Sergey Gerasimov
11:00 ຂ້ອຍບໍ່ສາມາດເວົ້າວ່າ "ສະບາຍດີ"
11:30 ເຫດການ
11:45 ຂ້ອຍບໍ່ສາມາດເວົ້າວ່າ "ສະບາຍດີ"
13:10 Nadezhda ອາໃສຢູ່ໃສ
14:30 ເຫດການ
14:45 Nadezhda ອາໃສຢູ່ໃສ
17:15 165 ວິພາກວິຈານຂອງການຄາດຕະກໍາ. Captain ຂອງ Black Omuta
19:05 ການວິພາກຂອງການຄາດຕະກໍາ. ກ່ຽວກັບ Nicknamed Prince
21:00 "PostScript" ກັບ Alexey Pushkov
22:15 ສິດທີ່ຈະຮູ້!
23:45 ເຫດການ
00:00 90s (ອາຊີບ - killer)
00:50 90s (ຜູ້ອຸທິດຕົນແລະຂາຍ)
01:35 Mafia ໂຊວຽດ (ທຸລະກິດຂອງ butchers)
02:25 ບົດລາຍງານພິເສດ (ລາຍການອາຍແກັສ)
02:55 "Postscript" ກັບ Alexey Perskov
04:15 ສິດທີ່ຈະຮູ້!
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງ NTV ຕະຫຼອດມື້
05:25 ໃນຊື່ຫຼິ້ນ "Beast"
07:10 ເວລາແມ່ນຄັ້ງທໍາອິດ
08:00 ມື້ນີ້
08:20 ການກະກຽມກັບ Alexey Zimin
08:45 ເຈົ້າເປັນເຈົ້າຂອງເຮືອນແມ່ນໃຜ?
09:25 ກິນເຂົ້າຢູ່ເຮືອນ
10:00 ມື້ນີ້
10:20 ຖະຫນົນບ້ານ
11:00 ອາຫານມີຊີວິດແລະຕາຍແລ້ວ
12:00 ຄໍາຖາມອາພາດເມັນ
13:00 ພວກເຮົາຈະໄປກິນເຂົ້າ!
14:00 ເກມຂອງລາວ
16:00 ມື້ນີ້
16:20 ການສືບສວນແມ່ນ ...
19:00 ໂທລະພາບກາງ
21:00 ລັບລັບຕໍ່ລ້ານ (ວິທະຍາສາດ Vitaly Milonov)
23:00 ທ່ານຈະບໍ່ເຊື່ອ!
23:35 ນັກບິນອະໄວຍະວະສາກົນ
00:30 ntv ຫ້ອງແຖວທີ່ Margulisa (Zventa Sventana)
ວັນທີ 01:40
02:05 Fomenko FIZE
03:10 ຫນັງສືຜ່ານແດນ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງ CTC ຕະຫຼອດມື້
05:00 elash06:00 ulaLash
06:50 ການຜະຈົນໄພແມວໃນເກີບ
07:15 ຄວາມເສຍຫາຍ: ກະໂດດ
07:40 ສາມແມວ
08:05 tom ແລະ jerry
08:30 ສະແດງ "ural pelmeni"
09:30 prof100 ເຮືອນຄົວ
10:30 ສະແດງ "Ural Pelmeni"
ຊາວລັດເຊຍ 12:00 ຄົນບໍ່ຫົວເລາະ
13:00 Fort Boyard. ກໍານົດ
17:00 ໂລກຂອງ Jurassic 2
19:35 ຄົນໃນສີດໍາ
21:30 ຄົນໃນສີດໍາ 2
23:10 ຜູ້ຄົນໃນສີດໍາ 3
01:10 Stewart ນ້ອຍ
02:40 Supermanmka
ເວລາ 03:30 6 ເຟຣມ
03:50 ຊາວຫນຸ່ມ
04:35 ທ່ານທຸກຄົນເອົາຂ້ອຍໄປ (5 ຊຸດ)
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງໂທລະພາບ REN ສໍາລັບຫມົດມື້
05:00 "ດິນແດນແຫ່ງຄວາມຫຼົງໄຫຼ" ກັບ Igor Prokopenko (ຊຸດທີ 251T)
05: 36 ຕໍ່ໄປ, ປະຕິບັດ
07: 19 ເອີໂຣ
09:15 Mintrans (ຊຸດ 121ST)
10:15 ແມ່ນໂຄງການທີ່ເປັນປະໂຫຍດທີ່ສຸດ (ຊຸດ 109)
11:16 "ຄວາມລຶກລັບຂອງທະຫານ" ກັບ Igor Prokopenko (913th ຊຸດ)
13:17 "ຄວາມລຶກລັບດ້ານການທະຫານ" ກັບ Igor Prokopenko (913th ຊຸດ)
15: 19 ບັນຊີລາຍຊື່ທີ່ກໍານົດໄວ້ (ຄວາມລັບໃນອະວະກາດ: 5 ຂໍ້ເທັດຈິງທີ່ປະກອບຢູ່ໃນ UFOs)
17: 22ComCOMMANMSOS
19: 09plan evrega
21: 23 Blanche 2
23: 14 ກົດຫມາຍແລະກົດຫມາຍ
01: 04SMERFI ກົງກັນຂ້າມ
02: Hypotheeses ທີ່ຫນ້າສົນໃຈແບບ 44ashable (ຊຸດ 673th)
03:32 "ອານາເຂດຂອງຄວາມຫຼົງໄຫຼ" ກັບ Igor Prokopenko (250 ຊຸດ)
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງ TNT ຊ່ອງທາງທັງຫມົດ
05:40 TNT. ທີ່ດີທີ່ສຸດ (ຊຸດ 37)06:00 tnt. ທີ່ດີທີ່ສຸດ (ຊຸດ 38)
06:30 tNT. ດີທີ່ສຸດ (ຊຸດ 39)
07:00 tnt. ຄໍາ (35 ຊຸດ)
07:30 tNT. ຄໍາ (ຊຸດທີ 2)
08:00 tn tn tyn (ຊຸດ 125)
08:30 tNT. ຄໍາ (ຊຸດ 9)
09:00 sashahatanya (ຊຸດ 16)
09:30 sashahatanya (ຊຸດທີ 17)
10:00 sashahatanya (ຊຸດທີ 18)
10:30 sashanany (ຊຸດທີ 20)
11:00 ເຫດຜົນຢູ່ໃສ?
12:00 indictoration
13:00 ສະຫະພັນສະຫະພັນສະຫະພັນ (ປີໃຫມ່)
ພຶດຕິກໍາແສງສະຫວ່າງ 14:00 Grandma
16:00 ພຶດຕິກໍາແສງສະຫວ່າງ Grandma 2. Alderly Avengers
18:30 ສະໂມສອນຕະຫລົກ.
19:30 ຮົບຂອງ psychics (11 ຊຸດທີ 11)
21:00 ເຕັ້ນ (124th ຊຸດ)
23:05 HOUSE-2. ເມືອງແຫ່ງຄວາມຮັກ (ຊຸດ 4326th)
00:05 House-2. ຫຼັງຈາກ sunset (ຊຸດ 5483th)
01:10 TNT Music (125 ຂະຫນາດ 125th)
01:40 ຢູ່ດ້ານຫລັງຂອງສັດຕູ
03:15 ໂຮງແຮມ "Marygold": ທີ່ດີທີ່ສຸດ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ກ່ຽວກັບຊ່ອງທາງບ້ານທັງຫມົດ
05:40 ສໍາລັບວຽກງານຕົວອ່ອນ
06:30 ການຊື້ທີ່ປະສົບຜົນສໍາເລັດ
ເວລາ 06:40 6 ເຟຣມ
07:20 ທ່ານບໍ່ເຄີຍຝັນ
09:10 ຂ້ອຍມີຄວາມສຸກ!
11:00 ເຮືອນໃນລະຫັດເຢັນ
14:50 ທັງຫມົດກ່ອນ
19:00 ເຮືອນທີ່ຫມົດຫວັງ
23:15 ຂ້ອຍຮັກວັນທີ 9 ມີນາ!
00:50 ທ່ານບໍ່ເຄີຍຝັນ
02:30 ເຮືອນໃນລະຫັດເຢັນ
ໂຄງການສໍາລັບມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງການແຂ່ງຂັນ! ໂທລະພາບຕະຫຼອດມື້
ວັນທີ 06:00 ຄວາມຈິງທັງຫມົດກ່ຽວກັບ ...06:30 ບ້ວງ. Euroleague. ຜູ້ຊາຍ. zenit (ຣັດເຊຍ) - "Willerban" (ປະເທດຝຣັ່ງ)
08:30 atonya ຕໍ່ຕ້ານທຸກຄົນ
10:45 ຂ່າວ
10:55 ທັງຫມົດກ່ຽວກັບບານເຕະ! (ໂປສເຕີ)
12:0000 ເຕະບານ. Championship ຂອງປະເທດສະເປນ. "Villarreal" - "Atletico"
14:00 ຂ່າວ
14:05 ບົດລາຍງານພິເສດ (Biathlon. ຫິມະຄັ້ງທໍາອິດ)
14:25 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
14:55 ຄວາມໄວ skating. ບານໂລກ. ຖ່າຍທອດສົດອອກອາກາດຈາກກາຊັກສະຖານ
16:00 ເຕະບານ. Premier Locke. "Krasnodar" - CSKA. ຫົງ
18:45 ຂ່າວ
18:50 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
19:10 biathlon. ບານໂລກ. ເຊື້ອຊາດ Relay. ຜູ້ຊາຍ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດສະວີເດັນ. ຫົງ
21:05 "biathlon" ກັບ Dmitry Guberieiev
21:35 ຂ່າວ
21:40 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ! ຫົງ
22:40 ບານເຕະ. ການແຂ່ງຂັນອິຕາລີ. "Lazio" - "Juventus". ຫົງ
00:40 ບານສົ່ງ. ສະໂມສອນໂລກສະໂມສອນ. ຜູ້ຊາຍ. 1/2 ສຸດທ້າຍ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດບຣາຊິນ
02:40 ການແລ່ນສະເກັດຄວາມໄວ. ບານໂລກ. ອອກອາກາດທາງຈາກ Kazakhstan
03:10 ລອຍນ້ໍາ. ສະລອຍນ້ໍາເອີຣົບ (ສະລອຍນ້ໍາ 25 ມ). ອອກອາກາດຈາກສະຫະລາຊະອານາຈັກ
04:00 ຫິມະ. ບານໂລກ. slalom ຂະຫນານ. ອອກອາກາດຈາກພາກພື້ນ chelyabinsk
ເວລາ 04:30. ບານໂລກ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດຈີນ
ໂຄງການໃນມື້ນີ້, ວັນທີ 7 ທັນວາ 2019 ໃນຊ່ອງທາງ Culp ຕະຫຼອດມື້
ເວລາ 06:30 ແຜນການໃນພຣະຄໍາພີ (Romain Gary "ທຸກໆຊີວິດຂ້າງຫນ້າ")
07:05 Rooster ແລະ Paints
07: 23 malysh ແລະ carlson
07: 41Carson ກັບຄືນມາ
08:00 ການພະນັນທີ່ບໍ່ຫນ້າເຊື່ອ, ຫຼືເຫດການທີ່ແທ້ຈິງ, ສໍາເລັດໄດ້ຢ່າງປອດໄພຮ້ອຍປີກ່ອນ
09:15 telescope
09:45 ການເຄື່ອນໄຫວ (Alexander Borisov)
10:15 VANRA
11:45 ການແຂ່ງຂັນທາງໂທລະພາບສາກົນຂອງນັກດົນຕີຫນຸ່ມ "Nutcracker" (II (II TOW. Brass ແລະ Tools)
13:50 ປະຈຸບັນທີ່ຜ່ານມາ. ການຊອກຫາແລະຊອກຫາ (ເສັ້ນທາງ Warrior)
14:20 ໄດ້ຮັບຜິດຊອບສອງສະມາຊິກ
16:00 ສີຟ້າດາວເຄາະ (5 ຊຸດທີ 5)
16:55 ສຸພາບບຸລຸດທີ່ໂຊກດີ. ຂ້າພະເຈົ້າມີຄວາມຊົ່ວຮ້າຍແລະຂີ້ຮ້າຍ wolf ທີ່ຂີ້ຮ້າຍ
17:40 ສາລານຸກົມຂອງ riddles (ຄວາມລຶກລັບຂອງການຕັ້ງຖິ່ນຖານ Imyenkovsky)
18:05 rodna
19:40 Opera ໃຫຍ່
21:00 AGAGA
22:00 ກ່ຽວກັບຫນູແລະຄົນ
23:50 ສະໂມສອນ "Shabolovka, 37"
01:00 Blue Planet (ຊຸດທີ 5)
01:50 ຜູ້ສະແຫວງຫາ (ລືມ Porcelain Genius)
02:35 Roman ຂອງ Knight
04: 32Voleps Gosha