ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ໃນຊ່ອງທາງທໍາອິດ
05:30 ດຽວກັບທຸກໆຄົນຂ່າວສານ 06:00
06:10 ດຽວກັບທຸກໆຄົນ
ການສັກຢາ 06:30
08:00 ຫຼີ້ນ, ຫນ້າປະສົມກົມກຽວທີ່ສຸດ!
08:45 Smeshariki. ເຫດການໃຫມ່
09: i00mitsitsa ແລະສະຫລາດ
09:45 ຄໍາວ່າຜູ້ລ້ຽງ
10:00 ຂ່າວດ້ວຍຄໍາບັນຍາຍ
10:15 "Yuri Stepanov." ແລະຊີວິດຂອງສາຍທີ່ຈີກຂາດ ... "
11: 20SMAK
12:00 ຂ່າວທີ່ມີຄໍາບັນຍາຍ
12: ສ້ອມແປງ 20
13: 205 10 ປີ 105 ປີ
14:10 ປະມານຫົວເລາະ
15:50 ນີ້ໃຊ້ກັບທຸກຄົນ ("ແຕ່ງງານກັບຄົນຕ່າງປະເທດ". ຮູບເງົາທີສອງ)
16:50 "ໃຜຢາກກາຍເປັນເສດຖີ?" ກັບ Dmitry Dibrov
ຈົດຫມາຍຂ່າວ
18:15 ທີ່ສຸດ
21:00 ເວລາ
21:20 "ຄືນນີ້" ກັບ Andrei Malakhov
23:00 ການສູນເສຍຄໍາຂວັນ
01:10 ດດຫນັງສື
03:25 ປະໂຫຍກແຟຊັ່ນ
04:25 ການຊື້ຄວບຄຸມ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ໃນປະເທດຣັດເຊຍ 1
ເວລາ 05:15 ມີຊີວິດອື່ນ Margarita
ສະບັບ 07:10 ນິທານທີ່ມີຊີວິດ (ການປ່ອຍວັນທີ 10 ມິຖຸນາ)
08:00 vesti. ເວລາທ້ອງຖິ່ນ
08: 20 ຣັດເຊຍ. ເວລາທ້ອງຖິ່ນ
09: 20st ເຖິງຫນຶ່ງ
10:10 ຫ້າຕໍ່ຫນຶ່ງຄົນ
11:00 vesti
11: 20. ເວລາທ້ອງຖິ່ນ
11:40 ເງິນ
14:00 vesti
14: 20dongs
20:00 ຕາເວັນຕົກໃນວັນເສົາ
21:00 ຮັກແລະເຊື່ອ
00:55 ເຮັດວຽກກ່ຽວກັບຄວາມຜິດພາດ
ເວລາ 03:00 marsh Turkish (ຕອນທ້າຍຂອງຮູບເງົາ)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ໃນ NTV
05:00 ສິນທໍາຂອງເຂົາເຈົ້າ05:40 ດາວໄດ້ກາຍເປັນຄວາມຈິງ
07:25 ເບິ່ງ
08:00 ມື້ນີ້
08: 20 ເດັກ
09:00 ປຸງແຕ່ງອາຫານກັບ alexey zimin
09:25 Smart Home
10:00 ມື້ນີ້
10: ຖະຫນົນ 20 ເສັ້ນ
11:00 ອາຫານມີຊີວິດແລະຕາຍ (ການປ່ອຍວັນທີ 10 ມິຖຸນາ)
12:00 ຄໍາຖາມອາພາດເມັນ (ການປ່ອຍລຸ້ນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ)
13:05 ມາດຕະຖານສອງເທົ່າ. ນີ້ທ່ານບໍ່ຢູ່ທີ່ນັ້ນ!
ຄວາມງາມ 14:05 ຄວາມງາມໃນພາສາລັດເຊຍ
15:05 ເກມຂອງຕົນເອງ
16:00 ມື້ນີ້
16: ປື້ມທີ 2 ...
17:00 ລັບຕໍ່ລ້ານ (Igor Cool)
19:00 "ໂທລະພາບກາງ" ກັບ vadim takmenev
ເວລາ 20:00 ຂອງເດັກນ້ອຍ "Wave-2017" 2017 ໃຫມ່ "
22:30 ທ່ານຈະບໍ່ເຊື່ອ!
23:00 "ນັກບິນສາກົນ" ກັບ Tigran Keosayan
00: 00 ພຽງແຕ່ແລກປ່ຽນ
01:45 "ຄວາມສຸກ." Concert Alexey Chumakov
03:30 ພວກເຮົາຈະໄປ, ກິນ!
04:00 ນັກສືບສວນ (ຄວາມຍຸຕິທໍາ)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ, 2017 ໃນສູນໂທລະພາບ
05:10 Lyudmila Shechina. ເຈົ້າຢູ່ໃສ, ຄວາມສຸກຂອງຂ້ອຍຢູ່ໃສ?
06:10 ຖິ້ມ marsh
06:45 VANYA
08:5555 ສາລານຸກົມ Orthodox (ການປ່ອຍວັນທີ 10 ມິຖຸນາ)
09:25 gallina Peips. ພາຍໃຕ້ຫນ້າກາກຂອງຄວາມສຸກ
10: 15FISTINE - Falcon ທີ່ຈະແຈ້ງ
11:30 ເຫດການ
11:45 Justa Vanity
13:30 ວິທີການແຕ່ງງານໃຫ້ແກ່ການແຕ່ງງານຂອງເສດຖີ - 2
14:30 ເຫດການ
14:45 ວິທີການແຕ່ງງານໃຫ້ແກ່ Millionaire-2
17: 20zhizn, ໂດຍຂ່າວລື, ຫນຶ່ງ
21:00 "PostScript" ກັບ Alexey Pushkov
22:10 ສິດທິທີ່ຈະຮູ້!
23:40 ເຫດການ
23:55 ສິດລົງຄະແນນສຽງ
03:05 "ຢູເຄຣນ. ໄປບໍ?" ເຄື່ອງສະສົມ
03:40 Young Morse (ບັ້ງໄຟ)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ໃນວັດທະນະທໍາຊ່ອງທາງ
ເວລາ 06:30 Euchanews10:00 ດິນຕອນໃນພຣະຄໍາພີ
10:35 ແລະຖ້າຄວາມຮັກນີ້ບໍ?
12: 10yuli Rayzman
12:50 inco្ inco incogn inco inco incognito ຈາກຊຸດ. ເປໂຕ I.
13:25 Lemurov ເກາະ
14:15 ຖະຫນົນຂອງປື້ມທີ່ຍິ່ງໃຫຍ່ (ຮູບເງົາທີ 1 - "Jerome K. Jerome." ສາມໃນເຮືອ, ບໍ່ນັບຫມາ ")
14:45 tale ຂອງຫົວໃຈຂອງມະນຸດ
17:00 ຂ່າວວັດທະນະທໍາກັບ Vladislav Flyrakovsky
17:30 boris brunov. ນັກຄວາມສົນໃຈທີ່ບໍ່ສຸພາບຂອງລາວ
18:10 Romance Romance (ການປ່ອຍຂອງວັນທີ 10 ມິຖຸນາ)
19:10 ເຊື່ອຂ້ອຍ, ປະຊາຊົນ
21:00 AGAGA
22:00 King Kong
00:15 "Strakivarii ໃນ Rio". Ensemble Victoria Mullova
01:15 ນົກປະເທດ (ໂຮງຮຽນ Sokolina)
01:55 ຜູ້ຊອກຫາ (Riddle North Shambhala)
02:40 Pingyao. ຊັບສົມບັດແລະພະເຈົ້າສໍາລັບຝາສູງ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ໃນຊ່ອງໂທລະພາບການແຂ່ງຂັນ
ເຕະບານເຕະບານ
07:00 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
07:30 ການສົນທະນາຫາປາ
09: i00futball. ເຕະບານໂລກປີ 2018. ການແຂ່ງຂັນການຄັດເລືອກ (ລັດເວຍ - ປອກຕຸຍການ)
11:00 ບານເຕະດາວ
11:30 ກິລາບານເຕະ. ການແຂ່ງຂັນທີ່ເປັນມິດ. ອອກອາກາດຈາກ Moscow (ຣັດເຊຍ - ຊິລີ)
13:30 ເຕະບານແລະເສລີພາບ
14:00 ງາມກ່ຽວກັບບານເຕະ
15:00 ຂ່າວ
15:05 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
15:40 ຣັດເຊຍບານເຕະ
16:10 Autospace
16:40 ບານບ້ວງ. VTB ທີ່ເປັນເອກະພາບທີ່ເປັນເອກະພາບ. ສຸດທ້າຍ. ຫົງ
19:10 ຂ່າວ
19:15 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
19:55 ສູດ 1. Grand Prix ຂອງການາດາ. ຄຸນວຸດທິ. ຫົງ
ຂ່າວ 21:05
21:10 ກິລາບານເຕະຣັດເຊຍ
21:40 ບານເຕະ. ເຕະບານໂລກປີ 2018. ການແຂ່ງຂັນການຄັດເລືອກ. ການຖ່າຍທອດສົດ (ໂປແລນ - Romania)
23:40 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
00: 20All ກ່ຽວກັບບານເຕະ!
00:40 ບານເຕະ. ເຕະບານໂລກປີ 2018. ການແຂ່ງຂັນການແຂ່ງຂັນ (Scotland - ອັງກິດ)
02:40 ທັງຫມົດກ່ຽວກັບບານເຕະ!
03: 00Football. ເຕະບານໂລກປີ 2018. ການແຂ່ງຂັນການຄັດເລືອກ (ປະເທດນໍເວ - ສາທາລະນະລັດເຊັກ)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ຢູ່ໃນຊ່ອງທາງ CTC
06: 00ashells!07:25 ມັງກອນ. ແຂ່ງລົດຮອບຂອບ
07:50 ສາມແມວ
08:05 Long Long Long Julian!
09:30 premiere! "ພຽງແຕ່ໃນເຮືອນຄົວ"
ເວລາ 10:30 ເວລາ 24 ຊົ່ວໂມງ
11:30 ໂຮງແຮມ Eleon
13:30 hepti
16: dumplings 00risty (favorite)
16:30 ສະແດງ "Ural Pelmeni" (ກ່ຽວກັບກິລາ, ພວກເຮົາເປັນຄົນຂີ້ຄ້ານ!)
17:05 ເກົ້າຊີວິດ
18:45 ອ້າຍ GRIMM
21:00 ຫມໍ້ແປງ
23:45 ນັກບິນ
03:00 ຫົວໃຈ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ໃນຊ່ອງ Ren Ren TV
05:00 "ດິນແດນຂອງຄວາມຫຼົງໄຫຼ" ກັບ Igor Prokopenko
06:30 Neverland
10:00 Mintrans
10:45 ສ້ອມແປງແມ່ນຊື່ສັດ
11:30 ໂຄງການທີ່ເປັນປະໂຫຍດທີ່ສຸດ
12:30 "ຄວາມລຶກລັບຂອງທະຫານ" ກັບ Igor Prokopenko
17:00 "ອານາເຂດຂອງຄວາມຫຼົງໄຫຼ" ກັບ Igor Prokopenko
19:00 ລາຍການຈັດປະເພດ (9 ເຫດຜົນສໍາລັບສົງຄາມທີ່ກໍາລັງຈະມາເຖິງ)
21:00 "ພວກເຮົາທຸກຄົນໄດ້ສຶກສາເທື່ອລະຫນ້ອຍ." Concert M. ZadornOv
23:00 "ຫົວເລາະໃນຕອນທ້າຍຂອງອຸໂມງ." Concert M. ZadornOv
01:00 ມີກິ່ນ (ທີ 1 - ຊຸດທີ 4)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ຢູ່ໃນຊ່ອງ TNT
05:15 Sasha + Masha (ຊຸດ 18 - ຊຸດ - "1000 ອະສຸຈິ)ເວລາ 06:00 versonika Mars (12th ຊຸດ - "ຮົບຂອງ Tritons")
07:00 tnt. ປະສົມ (ຊຸດທີ 29)
07:30 tNT. ປະສົມ (30 ຊຸດ)
08:00 ລີກຂອງແມ່ຍິງ (ຊຸດທີ 1)
08:30 ລີກຂອງແມ່ຍິງ (ຊຸດທີ 17)
09:00 ຕົວແທນ 003 (61st ຊຸດ)
09:30 House-2. lite.
10:30 House-2. ເກາະແຫ່ງຄວາມຮັກ
11:30 ໂຮງຮຽນການສ້ອມແປງ (621 ຊຸດ)
12:30 sashahatanya (ຊຸດທີ 1 - "housewarming")
13:00 Sashahatzanany (2 ຊຸດ - "ເພດໃຫຍ່))
13:30 sashahatzaany (ຊຸດທີ 3 - "Athaka Mikaelian")
14:00 SAshanany (ຊຸດທີ 4 - "ອາຫານ")
14:30 sashahatanya (5 ຊຸດທີ 5 - ວັນເດືອນປີເກີດ Tanya ")
15:00 SAshanany (ຊຸດທີ 6 - "blackmail")
15:30 sashahatanya (ຊຸດທີ 7 - "Annise Alehthka")
16:00 sashanany (ຊຸດທີ 8 - "RUBLETVKA")
16:30 sashahatzanany (ຊຸດທີ 9 - "ຄໍາຖາມກ່ຽວກັບອາພາດເມັນ")
17:00 Sashahatzanany (10 ຊຸດທີ 10 - "ເພື່ອນບ້ານ")
17:30 sashahatzany (ຊຸດທີ 11 - "ຜູ້ຮັບຜິດຊອບຊາວນາ")
18:00 SAshanany (ຊຸດທີ 12 - "ຖືພາ" ອີກເທື່ອຫນຶ່ງ ")
18:30 sashahatzaany (ຊຸດທີ 13 - "ນັກຈິດຕະສາດ")
19:00 TNT. ດີທີ່ສຸດ
19:30 tNT. ດີທີ່ສຸດ
20:00 harry potter ແລະຄໍາສັ່ງຂອງ phoenix ໄດ້
22:35 ຄັ້ງຫນຶ່ງໃນປະເທດຣັດເຊຍ. ດີທີ່ສຸດ
23:00 ເຮືອນ - 2. ເມືອງແຫ່ງຄວາມຮັກ
00:00 ເຮືອນ -2. ຫຼັງຈາກ sunset. ການແປພາສາພິເສດ
01:00 Witchcraft
03: 00i - zombies (ຊຸດ 9 - "ສະຫມອງ Patriot")
03:55 selfie (ຊຸດທີ 9 - "ປະຕິບັດຕາມໂດຍຜ່ານ")
04: 20 ປ່ອຍ (ຊຸດທີ 4)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 10 ມິຖຸນາ 2017 ຢູ່ໃນຊ່ອງທາງພາຍໃນປະເທດ
05: 106 ເຟຣມ
05:30 ລ້ຽງດູແຊບກັບ Jamie Oliver (46 ແລະ 47 ຊຸດ)
06:30 ລ້ຽງດູແຊບກັບ Jamie Oliver (48 ແລະ 49 ໃນຊຸດ)
07:30 6 ເຟຣມ
08:15 ທ່ານບໍ່ເຄີຍຝັນເລີຍ ...
ເວລາ 10:00 ໂທຫາປະຕູຂອງຂ້ອຍ (ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
13:45 ນົກແຫ່ງຄວາມສຸກ (ທີ 1 - 4 ຊຸດທີ 4)
18:00 ເມຍພາກຕາເວັນອອກ (14 ຊຸດທີ 14 - "Tajikistan")
19:00 1001 ຄືນ (ວັນທີ 7 - ຊຸດ 9)
23:05 ເມຍຕາເວັນອອກ (15 ຊຸດທີ 15 - "ຄູເວດ")
00:00 6 ເຟຣມ
00:30 LEA.
02:30 ພວກເຮົາຈະອາໄສຢູ່ໃນວັນຈັນ
04:35 ທ່ານດຣ. ເຮືອນທ່ານດຣ (92 ຊຸດ)