ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ໃນຊ່ອງທາງທໍາອິດ
05:20 ການຊື້ຄວບຄຸມຂ່າວສານ 06:00
06:10 Sasha ທຸກຍາກ
ເວລາ 08:15 ທີ່ສວຍງາມ - 3: ໄດໂນເສົາຍຸກ
10:00 ຂ່າວດ້ວຍຄໍາບັນຍາຍ
10:15 ໂຈນສະຫລັດຂອງ Caribbean: ສາບ "Black Pearl"
12:00 ຂ່າວທີ່ມີຄໍາບັນຍາຍ
12:20 ໂຈນສະຫລັດຂອງ Caribbean: ສາບ "Black Pearl"
13:15 ໂຈນສະຫລັດຂອງຄາຣິບບຽນຂອງ Caribbean: ຫນ້າເອິກຂອງຜູ້ຊາຍທີ່ຕາຍແລ້ວ
16:00 "ຫນຶ່ງສໍາລັບທຸກຄົນ" ກັບ Anna Ardova
17:00 ໃນຕອນກາງຄືນຂອງ Moscow estings (ການປ່ອຍວັນທີ 3 ມັງກອນ)
ຈົດຫມາຍຂ່າວ
18: 15ugad melody
19:00 "ປ່ອຍໃຫ້ພວກເຂົາເວົ້າວ່າ" ກັບ Andrei Malakhov
21:00 ເວລາ
21:20 Avatar
00:15 ບັນທຸກ - 2
01:50 ຂໍ້ມູນຂ່າວສານ
03:55 ປະໂຫຍກແຟຊັ່ນ
04:55 ຄົນດຽວກັບທຸກຄົນ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ໃນປະເທດຣັດເຊຍ 1
05:15 ສິບສອງຕັ່ງ (ຊຸດທີ 1)
06:40 Masha ແລະຫມີ
07:15 Varnka. ໃນຕອນກາງຄືນຂອງຊະຕາກໍາ
11:00 vesti
11:40 Vesti. ເວລາທ້ອງຖິ່ນ
11:55 The Exchange Boomer (ຊຸດທີ 3)
13:00 ອ້າຍແລກປ່ຽນ (4 ຊຸດທີ 4)
14:00 vesti
14:20 homor ຂອງປີ (ບັນຫາທີ 2)
16:20 ລະຫວ່າງພວກເຮົາເດັກຍິງ (5 ຊຸດ)
17:15 ໃນລະຫວ່າງພວກເຮົາເດັກຍິງ (6 ຊຸດທີ 6)
18:10 ລະຫວ່າງພວກເຮົາເດັກຍິງ (ຊຸດທີ 7)
19:05 ລະຫວ່າງພວກເຮົາເດັກຍິງ (ຊຸດທີ 8)
20:00 vesti
20:40 Vesti. ເວລາທ້ອງຖິ່ນ
20:555 ດອກຜັກກູດ (5 ຊຸດທີ 5)
21:50 ດອກໄມ້ຫມາກຂາມ (ຊຸດທີ 6)
22:50 ດອກ Ferny (ຊຸດທີ 7)
23:50 ດອກໄມ້ Ferny (8 ຊຸດ)
00:45 kukushechka
02:20 ປະຊາຊົນແລະມະນຸດຊາດ (2 ຊຸດ)
03:40 "ເມືອງ". ດີທີ່ສຸດ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ໃນ NTV
05:30 ຊີວິດເປັນເພງ (Tatyana Bulanova)06:05 ສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ
08:00 ມື້ນີ້
08:1515 ກັບຄືນ Mukhtara-2 ("ປີ້ສໍາລັບຊີວິດທີ່ດີທີ່ສຸດ". "Shub")
10:00 ມື້ນີ້
10:15 ການກໍ່ສ້າງ (ທີ 4 - 6 ຊຸດທີ 6)
13:00 ມື້ນີ້
13: 20Lonner ("ບໍ່ມີໃຜລືມ", 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
15:15 Menta Wars-2 ("ກົດຫມາຍໃນປ່າ", ທີ 1 - ຊຸດທີ 4)
19:00 ມື້ນີ້
19: ປະຈໍາປີ 19 - 8 ("ໂລກຕາຍ", ຊຸດທີ 1 - 4 ຊຸດ)
23:15 "ຄວາມຕະຫຼົກຂອງທຸກໆຄັ້ງ." fm humper ຄອນເສີດ.
01:00 parsley person
01:40 Courier
03: 052.5 ຄົນ - 10 (ວັນທີ 4 - 4 ຊຸດທີ 6)
04: 05 HP. ສຸກເສີນ ("ບໍ່ຄືກັບຄົນ", ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ໃນສູນໂທລະພາບ
05: 0510 ທີ່ສຸດ ... (ນະວະນິຍາຍໃນເຂດການຖ່າຍທໍາ)
05:30 hero ຂອງຂ້ອຍ (Gennady Khazanov)
06: ປີ 20NEW ໃນຮູບເງົາໂຊວຽດ
07:00 ຈິດຕະນາການ
08:50 ລູກງົວຄໍາ
11:55 Miss Marble Agleha Christaha (ແຍກໃນກະຈົກເຄິ່ງຫນຶ່ງ)
13:35 ພະເອກຂອງຂ້ອຍ (Alexander zbruev)
14:30 ເຫດການ
14:45 bluff
16:45 ປີໃຫມ່ດ້ວຍການຈັດສົ່ງເຮືອນ
17:45 ແມ່ຈະຕໍ່ຕ້ານ!
ການຊອກຄົ້ນຫາປີໃຫມ່ 21:55
23:50 mikhail bulgakov. Roman ກັບຄວາມລຶກລັບ
00:40 Miss Marble Agatha Christsha (ກະຈົກຫັກໃນເຄິ່ງຫນຶ່ງ)
02:10 Marilyn Monroe ແລະຄວາມຮັກສຸດທ້າຍຂອງນາງ
03:00 ເສັ້ນທາງຊະຕາກໍາ
04: ວິລະຊົນຄັ້ງທີ 20 (Alexander ZbrueEs)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ໃນການແຂ່ງຂັນໂທລະພາບ
06:30 ມວຍມືອາຊີບ. ຕໍ່ສູ້ກັບຫົວຂໍ້ແຊ້ມໂລກອີງຕາມ WBA Weby Wyweweight (R. Chagaev - L. Brown)08:0000 ຕໍ່ສູ້ໃນເມືອງໃຫຍ່
08:55 Dakar-2017
09: 20KOKY. ການແຂ່ງຂັນຊິງຊະນະເລີດໂລກໃນບັນດາທີມງານຊາວຫນຸ່ມ. 1/4 ຮອບສຸດທ້າຍ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດການາດາ
11:40 ຂ່າວ
11:45 hockey. ການແຂ່ງຂັນຊິງຊະນະເລີດໂລກໃນບັນດາທີມງານຊາວຫນຸ່ມ. 1/4 ຮອບສຸດທ້າຍ. ອອກອາກາດຈາກປະເທດການາດາ
ຂ່າວ 14:05 ຂ່າວ
14:10 skiing. "ການທ່ອງທ່ຽວ de Ski". skiathlon. ແມ່ຍິງ. 5 + 5 ກິໂລແມັດ. ການອອກອາກາດສົດຈາກປະເທດເຢຍລະມັນ
14:50 Dakar-2017
15:00 ກິລາເລືອດ
16:45 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
17:10 skiing. "ການທ່ອງທ່ຽວ de Ski". skiathlon. ຜູ້ຊາຍ. 10 + 10 ກິໂລແມັດ. ການອອກອາກາດສົດຈາກປະເທດເຢຍລະມັນ
18:10 ຂ່າວ
18:15 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
19:00 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງໃນ hockey!
20:00 Crouching Tiger, Bolden Dragon
22:15, ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນບານເຕະ! (ເປົ້າຫມາຍທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງປີ 2016 ໃນການແຂ່ງຂັນບານເຕະທົ່ວໂລກ)
22:40 ບານເຕະ. Championship ຂອງອັງກິດ. ການຖ່າຍທອດສົດ ("Bournemouth" - "Arsenal")
00:40 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
01:05 FrisCice Rishar
03:05 ທັງຫມົດໃນ Hockey!
04:05 Crouching Tiger, ຕັດມັງກອນ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ຢູ່ທີ່ Sts
05:05 Elash
05:45 ດົນຕີໃນ sts
06:00 ulaLash
06:30 Barboskina
ເວລາ 06:55 Sponge Pants Bob Square
08:30 smeshariki
09:00 ວິທີການກາຍເປັນເຈົ້າຍິງ
11: dumplings 15 dumplings (favorite)
11:7 ໂຮງແຮມ "ELEON"
16: dumplings 00risty (favorite)
16:30 ສະແດງ "Ural Pelmeni" (Mint ເດືອນມັງກອນ)
17:25 shrek.
19: 10 ເຈົ້າພາບ - 2
21:00 enchanted
23:0000 ຮັກ Cooper
01:05 ຍິງຂອງຫມູ່ທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງຂ້ອຍ
02:55 5 ຫ້າຫ້າ
04:40 Elash
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ກ່ຽວກັບ Ren-TV
ເວລາ 05:00 ເຄັດລັບ Chapman06:50 ສາມວິລະຊົນແລະ Shamakhan Queen
08: Beanter 20tri ກ່ຽວກັບຝັ່ງທີ່ຫ່າງໄກ
09:40 ສາມວິລະຊົນ: ເສັ້ນເລືອດຕັນຍູຍ Konie
11:00 Alyosha Popovich ແລະງູ tugarin
12:30 dobrynya nikitich ແລະ gorynych ງູ
13:45 Ilya Muromets ແລະ Nightingale-Robber
15:10 Ivan Tsarevich ແລະ Wolf ສີເທົາ
16:45 Ivan Tsarevich ແລະ Grad Wolf-2
18:0000 Ivan Tsarevich ແລະ Gray Wolf-3
19:30 ອ້າຍ
21: 20brat-2
23:40 ເອື້ອຍນ້ອງ
01:10 ຂ້ອຍບໍ່ເຈັບປວດ
02:50 "ອານາເຂດຂອງຄວາມຫຼົງໄຫຼ" ກັບ Igor Prokopenko
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ກ່ຽວກັບ TNT
05:15 selfie (ຊຸດທີ 5 - "ແມ່ນແຕ່ນະຮົກມີຄຸນນະພາບທີ່ແຕກຕ່າງກັນ")
05:35 Sasha + Masha (40 ຊຸດ 40 - "ຄວາມລຶກລັບຂອງນັກຈິດຕະສາດ")
ຫຼັກຖານສະແດງ 06:00 (ຊຸດທີ 1)
07:00 tnt. ປະສົມ (ຊຸດທີ 47)
07:30 tNT. ປະສົມ (ຊຸດ 48)
08:00 tnt. ປະສົມ (ຊຸດທີ 49)
08:30 tNT. ປະສົມ (ຊຸດ 50)
09:00 House-2. lite.
10:00 HOUSE-2. ງານແຕ່ງດອງຕໍ່ລ້ານ
11:00 ຮົບຂອງ psychics (245th ຊຸດ)
12:25 ຮົບຂອງ psychics (246 ຊຸດ)
13:55 ຮົບຂອງ psychics (247th ຊຸດ)
15:25 ຮົບຂອງ psychics (248th ຊຸດ)
16:50 ການສູ້ຮົບທາງຈິດ (249 ໃນຊຸດ)
18: 20bitticts ຂອງ Psychics (25 0 0)
19:00 ຮົບຂອງ psychics (25 0 0)
19:30 ການສູ້ຮົບ psychic (25 ຊຸດ)
20:00 ຮົບຂອງ psychics (25 ໃນຊຸດທີ 1)
21:30 ການສູ້ຮົບ psychic (25 ຊຸດທີ 2)
23:00 ເຮືອນ - 2. ເມືອງແຫ່ງຄວາມຮັກ
00:00 ເຮືອນ -2. ຫຼັງຈາກ sunset. ການແປພາສາພິເສດ
01: 00 ຂ້ອຍຮັກເຈົ້າ, beth cooper
02:40 ລູກສອນ (14 ຊຸດທີ 14 - "ເວລາເສຍຊີວິດ")
03: 20 dooms ຂອງອະນາຄົດ (ສິບຊຸດທີ 11 - "ການຕໍ່ສູ້"))
ເວລາ 04:00 ທີ່ບໍ່ເຫມາະສົມສໍາລັບວັນທີ (9 ຊຸດ - "ຫມາກໄມ້ທີ່ຖືກຫ້ອຍຕ່ໍາລົງ")
04:25 ເຮືອສຸດທ້າຍ (ຊຸດທີ 6 - "" ການເວົ້າຢ່າງເຄັ່ງຄັດ ")
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 3 ມັງກອນ 2017 ຢູ່ເຮືອນ
05: 156 ເຟຣມ
05:30 jamie: ອາຫານທ່ຽງເປັນເວລາ 30 ນາທີ (ຊຸດທີ 5 ແລະ 6)
ເວລາ 06:30 Jamie: ອາຫານທ່ຽງສໍາລັບ 30 ນາທີ (ຊຸດທີ 7 ແລະ 8)
07:30 6 ເຟຣມ
08:00 angelika - ເທວະດາ Marquis
10:1515 Gorgeous Gorgeous Angelica
12: 20 ບຸກຄົນແລະກະສັດ
14: 20noist Angelica
16:00 Angelica ແລະ Sultan
18:00 2017: ການຄາດຄະເນ (2 ຊຸດນີ້)
19:00 ສອງກິໂລແມັດຈາກປີໃຫມ່ (ວັນທີ 1 (ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
20:55 ຜູ້ຊາຍຢູ່ໃນຫົວຂອງຂ້ອຍ
23:15 2017: ການຄາດຄະເນ (ຊຸດທີ 3)
00:00 6 ເຟຣມ
00:30 ຂາຍ DAHA
02:30 ຂະຫນາດແຕ່ງງານ (4 - ຊຸດທີ 6)