ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນຊ່ອງທາງທໍາອິດ
05:00 ຊ່ອງໂທລະພາບ "ສະບາຍດີຕອນເຊົ້າ"ຂ່າວສານ 09:00
09:20 ການຊື້ຄວບຄຸມ
09:50 Live Great!
10:55 ປະໂຫຍກຄົນອັບເດດ:
12:00 ຂ່າວທີ່ມີຄໍາບັນຍາຍ
12:20 smile mockingbird (ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
14:25 ເມັດ
15:00 ຂ່າວດ້ວຍຄໍາບັນຍາຍ
15:10 ຊາຍ / ເພດຍິງ
17:00 ດຽວກັບທຸກຄົນ
ຈົດຫມາຍຂ່າວ
18:45 ໃຫ້ແຕ່ງງານແລ້ວ!
19:50 "ໃຫ້ພວກເຂົາລົມກັນ" ກັບ Andrei Malakhov
21:00 ເວລາ
21:35 Smile Mockingbird (3d ແລະ 4)
23:30 ຂ່າວກາງຄືນ
23:45 "ຄວາມສຸກຂອງຊາວຢິວ." ໂຄງການ Vladimir Posner ແລະ Ivan Rgant (6 ຊຸດທີ 6 - "ສົງຄາມແລະສັນຕິພາບ")
00:45 ຄົນດຽວກັບທຸກຄົນ
01:45 ຊາຍ / ຍິງ
02:45 ປະໂຫຍກແຟຊັ່ນ
03:00 ຂ່າວ
03:05 ປະໂຫຍກແຟຊັ່ນ
ເວລາ 03:45 ວິທີການຫລີກລ້ຽງການລົງໂທດສໍາລັບການຄາດຕະກໍາ (5 ຊຸດທີ 5 - "ພວກເຮົາບໍ່ແມ່ນເພື່ອນກັນ")
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນປະເທດຣັດເຊຍ 1
05:00 ເຊົ້າຂອງຣັດເຊຍ
09:00 vesti
09:15 ໃນຕອນເຊົ້າລັດເຊຍ
09:55 ກ່ຽວກັບສິ່ງທີ່ສໍາຄັນທີ່ສຸດ
11:00 vesti
11:35 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
11:55 ຄວາມລັບຂອງຜົນສະທ້ອນ ("Alice ແປກ", ຊຸດທີ 1 ແລະ 2)
14:00 vesti
14:30 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
14:50 vesti. ຫນ້າທີ່
15:00 1 ທ່ານຫມໍ Zemsky. ຊີວິດໃຫມ່ (12 ຊຸດ)
16:00 ທ່ານຫມໍ Zemsky. ຊີວິດ ANEW (13 ຊຸດ)
17:00 vesti
17:30 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
17:50 vesti
18:15 Live Ether
19:35 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
20:00 vesti
21:00 Roman Rustic (ຊຸດທີ 4)
22:15 ປີໂຣມມຽນມາ (ຊຸດທີ 5)
23:30 Rustic Roman (ຊຸດທີ 6) 00: 45 ເບິ່ງດາວອັງຄານ ... ແລະຢ່າໄປບ້າ
01:40 ການເສຍຊີວິດ (ການບິນ)
02:20 ດ່ວນຢູ່ໃນຫ້ອງ! ("byetovhaha", 2 ຊຸດທີ 2)
03:15 "ແມ່ Kuzkina." ລະເບີດ Tsar. Apocalypse ໃນ Soviet
04:15 ຫົວເລາະໃນຫ້ອງ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນ NTV
05:00 ສັດຕູທີ່ດີທີ່ສຸດ (ຄໍາສັ່ງ)06:00 ມື້ນີ້
06:05 ສັດຕູທີ່ດີທີ່ສຸດ (Passion)
07:00 ntv ໃນຕອນເຊົ້າ
ເວລາ 08:10 ເຊົ້າກັບ Yulia Vysotskaya
09:00 ກັບຄືນຂອງ Mukhtara-2 (Breakthrough Blockada)
10:00 ມື້ນີ້
10:20 ແສງສະຫວ່າງແລະເງົາໄຟຟ້າ (21st ແລະ 22 ຊຸດ)
12:00 ຄະນະຕຸລາການ
13:00 ມື້ນີ້
13:20 ການທົບທວນຄືນ. ສຸກເສີນ
14:00 Bridany-2 (21 -2 ຊຸດ)
16:00 ມື້ນີ້
16:20 ຖະຫນົນຫົນທາງໃນໂຄມໄຟຫັກ -6 ("King ສີດໍາ". "ການສັກຢາດຽວ")
18:00 "ພວກເຮົາເວົ້າແລະສະແດງ" ກັບ Leonid Zakoshansky
19:00 ມື້ນີ້
19:40 Poutine-9 ("ບໍລິສັດ", ຊຸດທີ 3 ແລະ 4)
21:35 ຜູ້ກວດກາ COOKER-2 ("ດິນເຜົາ", ຊຸດຊັ້ນ 1 ແລະ 2. ຄວາມງາມທີ່ຂາດໄປ ", ຊຸດທີ 1 ແລະ 2)
01:20 ຂ້ອຍຕ້ອງການ meladze
03:15 ຫາງ ("ບ່ອນທີ່ພວກເຮົາບໍ່ຢູ່." "ໃນການກອດຮ້ອນ")
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນສູນໂທລະພາບ
05:15 ສິງຊ້າງພວກເຮົາມີຫນຶ່ງ
06:00 ໂປຣໄຟລ
ທ່ານຫມໍ 08:15 ແລະ ...
08:50 Maxim Perepelitsa
ເວລາ 10:35 ລະຄອນແຫ່ງຊາດ Nina Sazonova
11:30 ເຫດການ
11:50 Miss Master Marble Agthatha Christsha (ການຄາດຕະກໍາໃນເຮືອນ Vicar)
13:40 "ພະເອກຂອງຂ້ອຍ" ກັບ Tatyana ustinova (Elena Shanin)
14:30 ເຫດການ
14:50 ໂດຍບໍ່ມີການໂກງ. ເຄັມແລະແຫຼມ (ຮູບເງົາທີ 1)
15:40 ຄວາມງາມທີ່ຮ້າຍແຮງ
17:30 ເມືອງຂອງຂ່າວ
17:40 Balabol (3RD ແລະ 4 ຊຸດ - "ສະບາຍດີ, ພໍ່!")
19:40 ເຫດການ
20:00 ສິດຂອງການລົງຄະແນນສຽງ
21:45 Petrovka, 38
22:00 ເຫດການ
22:30 ລະມັດລະວັງ, ຜູ້ສໍ້ໂກງ! (ໄປສະນີ SOFTHOTron)
23:05 ໂດຍບໍ່ມີການໂກງ. ເຄັມແລະແຫຼມ (ຮູບເງົາທີ 2)
00:00 ເຫດການ. ຊົ່ວໂມງ 25
00:30 deja vu
02:45 Jeves ແລະ Worcester (22 ຊຸດ - "ບັນຫາໃນ Tole Tower" ແລະຊຸດທີ 23 - "ເຂັ້ມແຂງ UZ)
04:50 Arnold Schwarzenegger. ລາວກັບມາແລ້ວ
ລາຍການໂທລະພາບສໍາລັບວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນຊ່ອງ Catura
ເວລາ 06:30 Euchanewsຂ່າວເຫດການ 10:00
10:15 ຜູ້ສັງເກດການ
11:1515 ເອົາສິ່ງທ້າທາຍ, Signora! (ຊຸດທີ 2)
12:25 ເຈັບປ່ວຍ Mr. Lumiera
13:05 ກົດລະບຽບຊີວິດ
13:40 hermitage (ບັນລັງນ້ອຍ. ກັບຄືນ)
14:10 ພຣະຜູ້ເປັນເຈົ້າຮັກຈາກ Boua Dore (ຊຸດທີ 1, ສ່ວນທີ 2)
ຂ່າວສານວັດທະນະທໍາ 15:00
15:10 ປ້າຍນິລັນດອນ
15:50 AKKO. ນໍ້າຫອມຂອງຄໍາຂວັນ
16:10 SATI. ແບບ optical ... (Denis Matsuev ແລະ Idar Abdazakovov)
16:55 "Kinescop" ກັບ Peter Shepotinic (ໂຮງພາພະຈັນສະເປນໃນມື້ນີ້)
17:35 I. Brahms. ຫມາຍເລກ Symphony 4.
18:15 ໃນຂັ້ນຕອນຂອງ ghosts cosmic
18:45 Igor moisev. ຂ້ອຍຈື່ໄດ້ ... ຊີວິດທີ່ຍາວນານ (Gastrol Life (ຮູບເງົາທີ 2)
19:15 ໃນຕອນກາງຄືນທີ່ດີ, ເດັກນ້ອຍ!
ຂ່າວ 19:30 ຂ່າວວັດທະນະທໍາ
19:45 ພາລະບົດບາດຫຼັກ
20:05 "ບານ Opera" ໃນໂຮງລະຄອນ Bolshoi
23:10 ພາສາໃນພາຍໃນຂອງໂຮງລະຄອນ (Alexey miroshnichenheeno. ລະຄອນການສຶກສາວິຊາການແລະລະຄອນນັກສະແດງລະຄອນ Perm ແລະ Thereater Thereater)
23:40 ຂ່າວວັດທະນະທໍາ
23:55 Crysovet
00:00 ທ່ານຊາຍທີ່ຫນ້າຮັກຈາກ Boua Dore (ຊຸດທີ 1, ພາກທີ 1 ແລະ 2)
01:30 ເຮືອນຂອງສິນລະປະ
01:55 ຜູ້ສັງເກດການ
ລາຍການໂທລະພາບສໍາລັບວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນໂທລະພາບຄູ່
05:00 biathlon. ອາໄສຢູ່.
05:30 ຫາຍໃຈຄັ້ງທີສອງ
ເວລາ 06:00 ຫົວໃຈ
06:30 ກິລາ mad ກັບ alexander furs
07:00 ຂ່າວ
07:05 ທັງຫມົດໃນການແຂ່ງຂັນ!
ຂ່າວສານ 09:00
09:05 ທ່ານສາມາດຫຼາຍ!
ຂ່າວ 10:00 ຂ່າວ
10:05 dakar-2016
10:35 ເກີດມາເພື່ອຊະນະ. Igor Netto
11:35 ເຕະບານ. ເອີຣົບເຕະບານເອີຣົບ-1960. ສຸດທ້າຍ (USSR - Yugoslavia)
13:15 ຂ່າວ
13:20 ເສັ້ນທາງກ້າວສູ່
13:50 ມວຍວິຊາຊີບ (E. "ລັດເຊຍແມັກຊິໂກເມັກຊິໂກ" Gradovich - H. G. Alvarez. S. EkiMOV - K)
15:40 ໄຊຊະນະ
18:00 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
19:10 hockey. khl. ການຖ່າຍທອດສົດ ("dynamo" (Moscow) - "YokeRit" (Helsinki))
21:45 tura cult
22:15 ສໍານຽງພາສາອັງກິດ
22:40 ບານເຕະ. Championship ຂອງອັງກິດ. ການຖ່າຍທອດສົດ ("Newcastle" - "Manchester Unayden")
00:40 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
01:40 Dakar-2016
02:10 ເດັກຍິງໄວ
04:00 ການຖິ້ມຊະຕາກໍາ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ຢູ່ເທິງ sts
05:00 6 ເຟຣມ05:30 ດົນຕີໃນ Sts
ເວລາ 06:00 Lizun ແລະຜູ້ລ່າສັດ Ghost ຈິງ
ເວລາ 06:30 ຂອບແລະ Jerry
07:00 Spiderman
07:25 ຄົນເປັນສີດໍາ
07:55 Smeshariki
08:05 enchanted
09:00 Yeralash
09:55 ສະແດງ "Ural Pelmeni" (ວິທີທີ່ຂ້ອຍໃຊ້ຈ່າຍ)
11:00 Epic
13:00 itural pelmeni (ການເກັບກໍາເທບນິຍາຍ tale)
13:30 dumplings ural (ກ່ຽວກັບຕໍາຫຼວດ)
14:00 ສະແດງ "Ural Pelmeni" (ສະຫະພັນ Apollo)
15:15 ຜູ້ຊາຍ
17:00 ສະແດງ "Ural Pelmeni" (ປີໃນເກີບ)
18:30 dumplings ural (wedding)
19:00 "ລ້ານ" ລ້ານຈາກ prosstokvashino "ກັບ Nikolai Baskov
19:05 tales fairy shankova marsh
19:25 LORAX
21:00 ນັກທ່ອງທ່ຽວ
23:00 ກະດູກ
00:00 dumplings ural (ກ່ຽວກັບຕໍາຫຼວດ)
00:30 ສະແດງ "Ural Pelmeni" (ສະຫະພັນ Apollo)
01:25 ປະກົດການທີ່ແປກປະຫຼາດ -3
ເວລາ 03:00 ຜິດປົກກະຕິທີ່ແປກປະຫຼາດ -4
04:40 Scooby Doo ແລະຄວາມຫມາຍຂອງ Vampire
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນ Ren-TV
05:00 "ດິນແດນຂອງຄວາມຫຼົງໄຫຼ" ກັບ Igor Prokopenko
06:00 ສົມມຸດຕິຖານທີ່ຫນ້າຕົກໃຈທີ່ສຸດ
07:00 ກັບ Bedery ຫຼາຍກວ່າເກົ່າ!
08:30 ຂ່າວ
09:00 ໂຄງການ
12:00 ໂຄງການຂໍ້ມູນຂ່າວສານ 112
12:30 ຂ່າວ
ອາຫານຄ່ໍາຄືນ 13:00
14:00 kiss ຍາວສໍາລັບໃນຕອນກາງຄືນ
16:00 ໂຄງການຂໍ້ມູນຂ່າວສານ 112
16:30 ຂ່າວ
17:00 ຄວາມລັບ chapman (Shambala ສໍາລັບ Hitler)
18:00 ສົມມຸດຕິຖານທີ່ຫນ້າຕົກໃຈທີ່ສຸດ
19:00 ໂຄງການຂໍ້ມູນຂ່າວສານ 112
19:30 ຂ່າວ
20:00 ລົດຕົວເອງ
22:00 ໃນເວລາສຸດທ້າຍ
23:00 ຂ່າວ
23:25 ສປປລ
01:20 ເດັກຂອງຄວາມມືດ
03:40 ດິນແດນລັບ
04:30 "ດິນແດນຂອງການຫຼອກລວງ" ກັບ Igor Prokopenko
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 12 ມັງກອນ 2016 ໃນເຮືອນ
05:20 matriarchat
05:30 jamie: ອາຫານທ່ຽງເປັນເວລາ 30 ນາທີ (ຊຸດທີ 22 ແລະ 23 23)
ເວລາ 06:30 Jamie: ອາຫານທ່ຽງເປັນເວລາ 30 ນາທີ (ຊຸດທີ 24 ແລະ 25)
07:30 matriarchat.
08:10 ສໍາລັບວຽກງານຕົວອ່ອນ
10:10 ໃຫ້ຂອງ divertert!
11:10 ເຂົ້າໃຈ. ໃຫ້ອະໄພ (227th ແລະ 228 ຂອງຊຸດ)
12:20 ຮູ້ອະນາຄົດ. ຊີວິດຫຼັງຈາກ Vangu (10 ຊຸດທີ 10 - "ນັກສະແດງ")
13::20 JUNCY ຄວາມງາມ (ບົດທີ 6 - "SAENKOVA")
ທ່ານຫມໍຍິງ 14:20 (28 - ວັນທີ 31 ອັງກິດ)
18:00, ນາງໄດ້ຂຽນ murder ("ການຂ້າ Sherlock Holmes", ສ່ວນທີ 2)
18:55 matriarchat.
19:00 groom (ຊຸດທີ 3)
20:00 Groom (ຊຸດທີ 4)
21:00 ບໍ່ແມ່ນທຸລະກິດເພດຍິງ (ຊຸດທີ 3)
22:00 ບໍ່ແມ່ນທຸລະກິດເພດຍິງ (ຊຸດທີ 4)
23:00 Rubvo-Biryulyovo
00:00 matriarchat.
00:30 colecko ກັບ turquoise (ຊຸດທີ 3 ແລະ 4)
02:20 Groom (ຊຸດທີ 3)
03:20 GROOM (ຊຸດທີ 4)
ວັນທີ 04:20 Stars