ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນຊ່ອງທາງທໍາອິດ
05:00 ຊ່ອງໂທລະພາບ "ສະບາຍດີຕອນເຊົ້າ"ຂ່າວສານ 09:00
09:20 ການຊື້ຄວບຄຸມ
09:50 Live Great!
10:55 ປະໂຫຍກຄົນອັບເດດ:
12:00 ຂ່າວທີ່ມີຄໍາບັນຍາຍ
12:15 "" ຄືນນີ້ "ກັບ Andrei Malakhov
14:25 ເມັດ
15:00 ຂ່າວດ້ວຍຄໍາບັນຍາຍ
15:10 ຊາຍ / ເພດຍິງ
17:00 ດຽວກັບທຸກຄົນ
ຈົດຫມາຍຂ່າວ
18:45 ໃຫ້ແຕ່ງງານແລ້ວ!
19:50 "ໃຫ້ພວກເຂົາລົມກັນ" ກັບ Andrei Malakhov
21:00 ເວລາ
21:35 Smile Mockingbird (ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
23:30 ຂ່າວກາງຄືນ
23:45 "ຄວາມສຸກຂອງຊາວຢິວ." ໂຄງການ Vladimir Posner ແລະ Ivan Rgant (5 ຊຸດທີ 5 - "David ແລະ Goliath")
00:45 ຄົນດຽວກັບທຸກຄົນ
01:40 ຊາຍ / ຍິງ
02:35 ປະໂຫຍກແຟຊັ່ນ
03:00 ຂ່າວ
03:05 ປະໂຫຍກແຟຊັ່ນ
03:40 ວິທີການຫລີກລ້ຽງການລົງໂທດສໍາລັບການຄາດຕະກໍາ (ຊຸດທີ 4 - "ໃຫ້ບໍລິການຜ່ານ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນປະເທດຣັດເຊຍ 1
05:00 ເຊົ້າຂອງຣັດເຊຍ
09:00 vesti
09:15 ໃນຕອນເຊົ້າລັດເຊຍ
09:55 ກ່ຽວກັບສິ່ງທີ່ສໍາຄັນທີ່ສຸດ
11:00 vesti
11:35 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
11:55 ຄວາມລັບຂອງການສືບສວນ ("ໂລງສົບສໍາລັບຄົນສອງຄົນ", ຊຸດທີ 3 ແລະ 4)
14:00 vesti
14:30 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
14:50 vesti. ຫນ້າທີ່
15:00 1 ທ່ານຫມໍ Zemsky. ຊີວິດໃຫມ່ (10 ຊຸດທີ 10)
16:00 ທ່ານຫມໍ Zemsky. ຊີວິດ ANEW (11 ຊຸດທີ 11)
17:00 vesti
17:30 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
17:50 vesti
18:15 Live Ether
19:35 ເວລາທ້ອງຖິ່ນ. Vesti-Moscow
20:00 vesti
21:00 Roman Rustic (ຊຸດທີ 1)
22:15 ປີໂຣແມນຕິກ Rustic (2 ຊຸດ)
23:30 Roman Rustic (ຊຸດທີ 3)
00:45 Preobrachnitsy
01:45 ຕົ້ນແບບ (ອາຈານ Preobrazhensky. ເລື່ອງການປະຕິບັດງານ monstrous)
02:20 ດ່ວນຢູ່ໃນຫ້ອງ! ("Byetovha", ຊຸດທີ 1)
03:15 "ແມ່ Kuzkina." ລະດູໃບໄມ້ຫຼົ່ນນິວເຄຼຍ 57
04:15 ຫົວເລາະໃນຫ້ອງ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນ NTV
05:00 ສັດຕູທີ່ດີທີ່ສຸດ (ກອງປະຊຸມ)06:00 ມື້ນີ້
06:05 ສັດຕູທີ່ດີທີ່ສຸດ (ຊະຕາກໍາ)
07:00 ntv ໃນຕອນເຊົ້າ
ເວລາ 08:10 ເຊົ້າກັບ Yulia Vysotskaya
09:00 ກັບຄືນ Mukhtara-2 (ເງິນບໍ່ມີກິ່ນ)
10:00 ມື້ນີ້
10:20 ແສງສະຫວ່າງແລະເງົາໄຟຟ້າ (ວັນທີ 19 ແລະ 20)
12:00 ຄະນະຕຸລາການ
13:00 ມື້ນີ້
13:20 ການທົບທວນຄືນ. ສຸກເສີນ
14:00 Bridany-2 (ວັນທີ 19 ແລະ 20)
16:00 ມື້ນີ້
16:20 ຖະຫນົນຫົນທາງໃນໂຄມໄຟຫັກ -6 ("ເພື່ອນທີ່ດີທີ່ສຸດຂອງມະນຸດ". "ລະດັບຄວາມລັບລະດັບທີສອງ")
18:00 "ພວກເຮົາເວົ້າແລະສະແດງ" ກັບ Leonid Zakoshansky
19:00 ມື້ນີ້
19:40 Poutine-9 ("ບໍລິສັດ", ຊຸດທີ 1 ແລະ 2)
21:35 Cooper-2 ("ການສັກຢາໃນຕອນກາງຄືນ", ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ. "ການແຈກຢາຍຢ່າງນອງເລືອດ
01:25 ຂ້ອຍຕ້ອງການ meladze
03:15 ຫາງ ("BULDS ສໍາລັບນັກສືບ". "ຢູ່ທາງຫລັງຂອງກໍາແພງ")
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນສູນໂທລະພາບ
05:25 ຄວາມລັບຂອງໂຮງພາພະຍົນຂອງພວກເຮົາ (ສະບາຍດີ, ຂ້ອຍເປັນປ້າຂອງເຈົ້າ!)
06:00 ໂປຣໄຟລ
08:20 DEJE VU.
10:25 ການລະເມີດກົດລະບຽບ
11:30 ເຫດການ
11:50 ການລະເມີດກົດລະບຽບ
14:30 ເຫດການ
14:50 humor ພວກເຮົາສູນເສຍໄປ
15:35 ເຮືອນຢູ່ແຄມ
17:30 ເມືອງຂອງຂ່າວ
17:40 balabol (ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ - "ຜູ້ໂດຍສານສຸດທ້າຍ")
19:40 ເຫດການ
20:00 ສິດຂອງການລົງຄະແນນສຽງ
21:45 Petrovka, 38
22:00 ເຫດການ
22:30 "ຢູເຄຣນ. ລະດູຫນາວຢ່າງບໍ່ຢຸດຢັ້ງ. " ເຄື່ອງສະສົມ
23:05 ໂດຍບໍ່ມີການໂກງ. ເຄັມແລະແຫຼມ (ຮູບເງົາທີ 1)
00:00 ເຫດການ. ຊົ່ວໂມງ 25
00:30 7 ຄວາມປາຖະຫນາຕົ້ນຕໍ
02:10 Jeeves ແລະ Worcester (ວັນທີ 19 - 21 ຊຸດ)
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນຊ່ອງທາງ Culp
07:00 Eurowswsຂ່າວເຫດການ 10:00
10:15 ຜູ້ສັງເກດການ
11:1515 ເອົາສິ່ງທ້າທາຍ, Signora! (ຊຸດທີ 1)
12:25 LIFE Line (Victoria ISAKOV)
13:25 ໃບໃນລົມ. Konstantin Somov
14:10 ທ່ານຊາຍທີ່ຫນ້າຮັກຈາກ Boua Dore (ຊຸດທີ 1, ສ່ວນທີ 1)
ຂ່າວສານວັດທະນະທໍາ 15:00
15:10 ປະຊາຊົນທຸລະກິດ
16:30 rostislav klyatt - sage ແລະ clown
17:1515 grachti Amsterdam. Age Golden ຂອງປະເທດເນເທີແລນ
17:35 Vladimir Martynov. Suite "ເດັກນ້ອຍ otters"
18:45 Igor moisev. ຂ້ອຍຈື່ໄດ້ ... ຊີວິດ Gastroro Life Long (ຮູບເງົາທີ 1)
19:15 ໃນຕອນກາງຄືນທີ່ດີ, ເດັກນ້ອຍ!
ຂ່າວ 19:30 ຂ່າວວັດທະນະທໍາ
19:45 ພາລະບົດບາດຫຼັກ
20:05 SATI. ແບບ optical ... (Denis Matsuev ແລະ Idar Abdazakovov)
20:45 ກົດລະບຽບຂອງຊີວິດ (ການປ່ອຍວັນທີ 11 ມັງກອນ)
21:10 PANAMA. ຫ້າຮ້ອຍປີຂອງຂໍ້ສະເຫນີທີ່ປະສົບຜົນສໍາເລັດ
21:55 "ໃນຂະນະດຽວກັນກັບ Alexander Arkhangelsky
22:10 ແມ່ນນັກຂ້າຄົນ Cleopatra?
23:10 ພາສາໃນພາຍໃນຂອງໂຮງລະຄອນ (Mikhail Messerer. Mikhailovsky Theatre)
23:40 ຂ່າວວັດທະນະທໍາ
23:55 Crysovet
00:00 ວິຈານ (ການປ່ອຍຕົວວັນທີ 11 ມັງກອນ)
00:40 "Kinescope" ກັບ Peter Shepotinic (ຮູບເງົາສະເປນມື້ນີ້)
01:25 Pro Memoria (ກໍານົດ)
01:40 ຜູ້ສັງເກດການ
02:40 ຮ້ານ Zolifene. ສິນລະປະແລະຖ່ານຫີນ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນການແຂ່ງຂັນໂທລະພາບ
06:30 ການສົນທະນາຫາປາ
07:00 ຂ່າວ
07:05 ທັງຫມົດໃນການແຂ່ງຂັນ!
ຂ່າວສານ 09:00
09:05 ທ່ານສາມາດຫຼາຍ!
ຂ່າວ 10:00 ຂ່າວ
10:05 dakar-2016
10:35 dakar - ຄວາມບ້າໃນທະເລຊາຍ
11:40 ບ້ານມອມໃນເກມ
12:10 ຂ່າວ
12:1515 biathlon ກັບ Dmitry Guberieiev
ຂ່າວ 14:35
12:45 biathlon. ບານໂລກ. ການເລີ່ມຕົ້ນຂອງມະຫາຊົນ. ອອກອາກາດຈາກເຢຍລະມັນ
14:40 biathlon King
16:00 ດອກເບ້ຍກິລາ
16:45 ທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
17:40 ນ້ໍາ Polo. ຣັດເຊຍແມ່ນເທີກີ. ການແຂ່ງຂັນຢູໂຣບ. ຜູ້ຊາຍ. ການອອກອາກາດສົດຈາກປະເທດເຊີເບຍ
18:50 hockey. khl. ການຖ່າຍທອດສົດ (AK Bars (Kazan) - "Avangard" (ພາກພື້ນ OMSK))
21:15 1 + 1
22:00 ກິລາ mad ກັບ alexander furs
22:30 ແຊ້ມເກີດມາຈາກໃສ?
23:00 ທຸກສິ່ງທຸກຢ່າງສໍາລັບການແຂ່ງຂັນ!
00:00 Dakar 2016
00:30 Dakar - Madness ໃນທະເລຊາຍ
01:35 ອ້າຍນ້ອງໃນ Exile
ຄວາມສົນໃຈກິລາ 02:55
04:00 ນິໄສໃນອະນາຄົດ
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ຢູ່ເທິງ sts
05:45 ດົນຕີໃນ sts06:00 carousel Merry
ເວລາ 06:25 Jimmy Neutron - Wundernal
08:00 Smeshariki
08:05 enchanted
09:00 Yeralash
10:35 Transformers-3. ຊ້ໍາຂອງດວງຈັນໄດ້
13:30 pelmeni ural (ເດັກນ້ອຍ)
13:00 ຫມໍ້ແປງໄຟຟ້າ. Epoch ຂອງການ extermination
17:15 ທັນທີການສະແດງ "Ural Pelmeni" (ວິທີທີ່ຂ້ອຍໃຊ້ຈ່າຍ)
18:30 pelmeni ural (ການເກັບກໍາເທບນິຍາຍ tale)
19:00 "ລ້ານ" ລ້ານຈາກ prosstokvashino "ກັບ Nikolai Baskov
19:05 ເລື່ອງວັນຄຣິດສະມາດ
19:10 Epic
21:10 manterfentent
23:00 ກະດູກ
00:00 pelmeni (ເດັກນ້ອຍ)
00:30 "ຮູບເງົາໃນລາຍລະອຽດ" ກັບ Fedor BondorCk
01:30 6 ເຟຣມ
01:45 ປະກົດການທີ່ແປກປະຫຼາດ, 2
03:25 ປະກົດການທີ່ແປກປະຫຼາດ -3
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ໃນ Ren-TV
ອານາເຂດລັບ 05:00
06:00 ສົມມຸດຕິຖານທີ່ຫນ້າຕົກໃຈທີ່ສຸດ
07:00 ກັບ Bedery ຫຼາຍກວ່າເກົ່າ!
08:30 ຂ່າວ
09:00 ໂຄງການ
12:00 ໂຄງການຂໍ້ມູນຂ່າວສານ 112
12:30 ຂ່າວ
ອາຫານຄ່ໍາຄືນ 13:00
14:00 "ຄວາມຈິງທັງຫມົດກ່ຽວກັບ Duri ລັດເຊຍ". Concert M. ZadornOv
16:00 ໂຄງການຂໍ້ມູນຂ່າວສານ 112
16:30 ຂ່າວ
17:00 ຄວາມລັບ chapman (Liberty)
18:00 ສົມມຸດຕິຖານທີ່ຫນ້າຕົກໃຈທີ່ສຸດ
19:00 ໂຄງການຂໍ້ມູນຂ່າວສານ 112
19:30 ຂ່າວ
20:00 ຈູບຍາວສໍາລັບກາງຄືນ
22:15 ຄົນນີ້ນໍາພາໃນພາສາລັດເຊຍ
23:00 ຂ່າວ
23:25 ຄວາມມືດ
01:50 13.
ອານາເຂດລັບເວລາ 03:30
04:30 "ດິນແດນຂອງການຫຼອກລວງ" ກັບ Igor Prokopenko
ລາຍການໂທລະພາບໃນວັນທີ 11 ມັງກອນ 2016 ຢູ່ເຮືອນ
05:15 ປຸງແຕ່ງອາຫານຢູ່ບ້ານ
05:45 ຄວາມລຶກລັບຂອງອາຫານ
06:00 ເຮືອນຄົວເຮືອນ
ເວລາ 06:30 Jamie: ອາຫານທ່ຽງເປັນເວລາ 30 ນາທີ (22 ແລະ 23 ຊຸດ)
07:30 matriarchat.
08:10 ສໍາລັບວຽກງານຕົວອ່ອນ
10:10 ໃຫ້ຂອງ divertert!
11:10 ເຂົ້າໃຈ. ໃຫ້ອະໄພ (225th ແລະ 226 ໃນຊຸດ)
12:20 ຮູ້ອະນາຄົດ. ຊີວິດຫຼັງຈາກ vangu (9 ຊຸດ - "ໃນເວລາທີ່ສີຂາວຈະກາຍເປັນສີດໍາ")
13::20 ຂອງ Jury ຄວາມງາມ (5 ຊຸດທີ 5 - "Savelluk")
13:20 ທ່ານຫມໍແມ່ຍິງ (ວັນທີ 25 - 28 ຊຸດ)
18:00, ນາງໄດ້ຂຽນ murder ("ຂ້າ Sherlock Holmes", ສ່ວນທີ 1)
18:55 matriarchat.
19:00 groom (ຊຸດທີ 1)
20:00 Groom (2 ຊຸດທີ 2)
21:00 ບໍ່ແມ່ນທຸລະກິດເພດຍິງ (ຊຸດທີ 1)
22:00 ບໍ່ແມ່ນທຸລະກິດເພດຍິງ (2 ຊຸດທີ 2)
23:00 Rubvo-Biryulyovo
00:00 matriarchat.
00:30 colepko ກັບ turquoise (ທີ 1 ແລະ 2 ຊຸດ)
02:20 Groom (ຊຸດທີ 1)
03:20 Groom (ຊຸດທີ 2)
ວັນທີ 04:20 Stars