Geriausias filmas:
"Argo operacija"
"Dzhango išlaisvintas"
"Laukiniai pietų žvėrys"
"Atstumtas"
"Pi gyvenimas"
"Lincoln"
"Meistras"
"Viso mėnulio karalystė"
"Sidabriniai įdėklai" PlayBook "
"Tikslo numeris"
Geriausias aktorius:
Hugh Jackman ("Atmestas")
John Hawks ("Surrogat")
Bradley Cooper ("Mano draugas yra psych")
Daniel Day Lewis ("Lincoln")
Hoakin Phoenix ("Meistras")
Danzel Vašingtonas ("Įranga")
Geriausias aktorė:
Jessica Chestain ("numeris vienas tikslas")
Marion Cotionar ("rūdys ir kaulas")
Jennifer Lawrence ("Mano draugas yra psichika")
Emmanuel Riva ("Meilė")
Kuvenzhan Wallis ("laukinių pietų žvėrys")
Naomi Watts ("neįmanoma")
Geriausias antrasis planuotojas:
Robert de Niro ("Mano draugas yra psych")
Matthew McConaja ("Super Mike")
Tommy Lee Jones (Lincoln)
Javier Bardem ("007: Skyalfy Coordinates")
Alan Arkin ("Argo Operacija")
Philip Seymour Hoffman ("Meistras")
Geriausias antrojo plano aktorė:
Amy Adams ("Meistras")
Judi Dench ("007: Skyall Coordinates")
Sally laukas (Lincoln)
Helen Hunt ("Surrogat")
Ann hathaway ("apgailėtinas")
Ann dhaud ("Eksperimentuokite" paklusnumą ")
Geriausias jaunas aktorius / aktorė:
"Logan Lerman" ("geras būti tylus")
El fanning ("bomba")
Kuvenzhan Wallis ("laukinių pietų žvėrys")
Tom Olandija ("neįmanoma")
Kara Hayward ("pilno mėnulio karalystė")
Suraj Sharma ("Life Pi")
Geriausias režisierius:
Ben Affleck ("Argo operacija")
Catherine Bigelou ("Number One tikslas")
David O. Russell ("Mano draugas yra crazy")
Endzh Lee ("Life Pi")
Stephen Spielberg (Lincoln)
Tom Hooper ("Atmestas")
Geriausia:
"Argo operacija"
"MaryGold viešbutis: geriausias egzotiškas"
"Viso mėnulio karalystė"
"Sidabriniai įdėklai" PlayBook "
"Atstumtas"
"Lincoln"
Geriausias originalus scenarijus:
Quentin Tarantino ("Dzhango išlaisvintas")
John Gatinos ("įranga")
Ryan Johnson ("Laiko kilpa")
Paul Thomas Anderson ("Meistras")
Pažymėti Bal ("Number One")
Wes Anderson ir Roman Coppola ("pilno mėnulio karalystė)
Geriausias pritaikytas scenarijus:
Chris Terry ("Argo operacija")
Tony Kushner (Lincoln)
David Magi ("Life Pi")
David O. Russell ("Mano draugas yra crazy")
Stephen Chboska ("gera būti ramiai")
Geriausias animacijos filmas:
"Ralph"
"Svajonių laikytojai"
"Paranormanas arba kaip sutramdyti zombius"
"Madagaskaras 3"
"Brave"
Frankenvini.
Geriausias veiksmas:
"007: Skyall Coordinates"
"Tamsus riteris: atgimimo legenda"
"Avengers"
"Laiko kilpa"
Geriausio veiksmo aktorius:
Joseph Gordon-Levitt ("Laiko kilpa")
Daniel Craigas ("007: Skyalfo Coordinates")
Jake Jillenhol ("patrulis")
Robert Downey Jr. ("Avengers")
Christian Bale ("Dark Knight: atgimimo legendos")
Geriausios veiksmų aktorė:
Emily Blante ("Laiko kilpa")
Gina Karano ("Knockout")
Judi Dench ("007: Skyall Coordinates")
Ann hathaway ("tamsiai riteris: atgimimo legendos")
Jennifer Lawrence ("alkanas žaidimai")
Geriausia komedija:
"Bernie"
"Sidabriniai įdėklai" PlayBook "
"Trečias ratas"
"Macho ir Botan"
"Meilė suaugusiam"
Geriausias komedijos aktorius:
JACK BLACK (Bernie)
Bradley Cooper ("Mano draugas yra psych")
Paul Rudd ("Meilė suaugusiam")
Channing Tatum ("Macho ir Botan")
Markas Wahlberg ("trečiasis galas")
Geriausia komedijos aktorė:
Mila kunis ("trečiasis papildomas")
Jennifer Lawrence ("Mano draugas yra psichika")
Rebel Wilson ("puikus balsas")
Leslie Mann ("Meilė suaugusiam")
Shirley McClain (Bernie)
Geriausias siaubas / mokslinis fantastiškas filmas:
"Laiko kilpa"
"Prometheus"
"Praėjo miškuose"
Geriausias užsienio filmas:
"Meilė"
"1 + 1"
"Rūdys ir kaulas"
"Royal Roman"
Nugalėtojų apdovanojimo ceremonija vyks sausio 10 Santa Monica.