Labākā filma:
"ARGO darbība"
"Dzhango atbrīvoja"
"Savvaļas dienvidu zvēri"
"Noraidīts"
"Pī dzīve"
"Lincoln"
"Master"
"Pilna mēness Karaliste"
"Silver Linings Playbook"
"Mērķa numurs viens"
Labākais aktieris:
Hugh Jackman ("noraidīts")
John Hawks ("Surogat")
Bradley Cooper ("Mans draugs ir psych")
Daniel diena Lewis ("Lincoln")
Hoakin Phoenix ("Master")
Danzel Washington ("Equipment")
Labākā aktrise:
Jessica Chugain ("numur viens mērķis")
Marion Cepote ("rūsas un kaulu")
Jennifer Lawrence ("Mans draugs ir psych")
Emmanuel Riva ("mīlestība")
Kuvuvēra Wallis ("Wild South Beasts")
Naomi vati ("neiespējami")
Labākais otrais plānotājs:
Robert de Niro ("Mans draugs ir psych")
Matthew McConaja ("Super Mike")
Tommy Lee Jones (Lincoln)
Javier Bardem ("007: debesīm koordinātas")
Alan Arkin ("Argo darbība")
Philip Seymour Hoffman ("Master")
Labākā otrā plāna aktrise:
Amy Adams ("Master")
Judi Dench ("007: debesīm koordinātas")
Sally lauks (Lincoln)
Helen Hunt ("Surogat")
Ann Hathaway ("nožēlojams")
Ann Dhaud ("eksperiments" paklausība ")
Labākais jaunais aktieris / aktrise:
Logan Lerman ("Labi būt klusam")
El Fanning ("bumba")
Kuvuvēra Wallis ("Wild South Beasts")
Tom Holland ("Neiespējami")
Kara Hayward ("pilnmēness Karaliste")
Suraj Sharma ("Life Pi")
Labākais direktors:
Ben Affleck ("Argo darbība")
Catherine Bigelou ("pirmais mērķis")
David O. Russell ("Mans draugs ir crazy")
Endzh Lee ("Life Pi")
Stephen Spielberg (Lincoln)
Tom Hooper ("noraidīts")
Vislabāk:
"ARGO darbība"
"Marygold Hotel: labākais eksotisks"
"Pilna mēness Karaliste"
"Silver Linings Playbook"
"Noraidīts"
"Lincoln"
Labākais oriģinālais skripts:
Quentin Tarantino ("Dzhango atbrīvots")
John Gatins ("aprīkojums")
Ryan Johnson ("Laika cilpa")
Paul Thomas Anderson ("Master")
Mark Bal ("numurs viens")
Wes Anderson un romiešu Coppola ("pilnmēness Karaliste")
Labākais pielāgots skripts:
Chris Terry ("Argo darbība")
Tony Kushner (Lincoln)
David Magi ("Life Pi")
David O. Russell ("Mans draugs ir crazy")
Stephen Chboska ("Labi būt klusam")
Labākā animācijas filma:
"Ralph"
"Sapņu turētāji"
"Paranorman vai kā pieradināt zombijus"
"Madagaskara 3"
"Brave"
Frankenvini
Labākā darbība:
"007: debesīm koordinātas"
"Dark Knight: Revival Legend"
"Avengers"
"Laika cilpa"
Labākais rīcības aktieris:
Joseph Gordon-Levitt ("Laika cilpa")
Daniel Craig ("007: debesīs koordinātas")
Jake Jillenhol ("Patrol")
Robert Downey Jr ("Avengers")
Christian Bale ("Dark Knight: atdzimšanas leģendas")
Labākā rīcības aktrise:
Emily Blante ("Laika cilpa")
Gina Karano ("Knockout")
Judi Dench ("007: debesīm koordinātas")
Ann Hathaway ("Dark Knight: atdzimšanas leģendas")
Jennifer Lawrence ("izsalkuši spēles")
Labākā komēdija:
"Bernie"
"Silver Linings Playbook"
"Trešais ritenis"
"Macho un Botan"
"Mīlestība pieaugušo"
Labākais komēdijas aktieris:
Jack Black (Bernie)
Bradley Cooper ("Mans draugs ir psych")
Paul Rudd ("mīlestība pieaugušo")
Channing Tatum ("Macho un Botan")
Mark Wahlberg ("trešais gals")
Labākā komēdija aktrise:
Mila Kunis ("trešais extra")
Jennifer Lawrence ("Mans draugs ir psych")
Rebel Wilson ("ideāla balss")
Leslie Mann ("mīlestība pieaugušo")
Shirley McClain (Bernie)
Labākais šausmas / zinātniskā fantastiskā filma:
"Laika cilpa"
"Prometheus"
"Šķūnis mežā"
Labākā ārvalstu filma:
"Mīlestība"
"1 + 1"
"Rūsas un kaulu"
"Royal Roman"
Uzvarētāju apbalvošanas ceremonija notiks 10. janvārī Santa Monica.