ယနေ့, သြဂုတ်လ 2, 2019 ခုနှစ်,
05:00 TV channel "ကောင်းသောနံနက်"09:00 သတင်း
09:25 TV ရုပ်သံလိုင်း "မင်္ဂလာနံနက်ခင်းပါ"
09:55 ဖက်ရှင်ဝါကျ
10:55 အကြီးအရှင်။
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 12:00 သတင်း
12:15 အချိန်ပြမယ်
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 15:00 သတင်း
15:15 လက်ထပ်လိုက်ကြပါစို့။
16:00 အမျိုးသား / အမျိုးသမီး
17:00 အချိန်ပြပါလိမ့်မယ်
subtitles နှင့်အတူ 18:00 ညနေခင်း
18:25 အချိန်ပြပါလိမ့်မယ်
18:50
19:50 အံ့ဖွယ်အမှုနယ်ပယ်
21:00
21:30 Chord (နောက်ဆုံးထုတ်ဝေ)
23:20 ညနေခင်းအရေးယူ
00:15 သင့်ထံမှ
ချစ်ခြင်းမေတ္တာအကြောင်း 02:40
03:30 လူတိုင်းနှင့်အတူတစ်ယောက်တည်း
ယနေ့ခေတ်, သြဂုတ်လ 2 ရက်,
05:00 နံနက်ရုရှား
09:00 vesti
09:25 Mussia
09:55 အရေးအပါဆုံးအရာအကြောင်း
11:00 vesti
11:25 သတင်း။ ဒေသတွင်းအချိန်
11:45 Boris Korchevnikov ရှိသည့်လူတစ် ဦး ၏ကံကြမ္မာ
12:50 မိနစ်
14:00 vesti
14:25 သတင်း။ ဒေသတွင်းအချိန်
14:45 ဘယ်သူတွေလဲ။
17:00 vesti ။ ဒေသတွင်းအချိန်
17:25 Andrei Malakhov ။ အသက်ရှင်သော
18:50 မိနစ်
20:00 vesti
20:45 သတင်း။ ဒေသတွင်းအချိန်
21:00 Domrabota
01:10 မြစ်နားမှာကမ်းခြေအနီးမှာ
TV channel center တွင်ယနေ့, ယနေ့, သြဂုတ်လ 2, 2019 အတွက်အစီအစဉ်
05:45 Petrovka, 3806:00 စိတ်ဓာတ်
08:00 စတုရန်း 45
09:20 အမျှအဘယ်နေရာတွင် (1st sads) ကိုမည်သည့်နေရာတွင်စတင်သနည်း။
10: 02C ဇာတိမြေဆိုတာဘာလဲ (2 စီးရီး 2 စီးရီး)
10:45 ဇာတိမြေကိုအဘယ်မှာ (3rd series)
ဖြစ်ရပ်များ 11:30
11:50 အမုန်းကိုဘယ်မှာစတင်ခဲ့တာလဲ (3rd series)
12: 42 clillel သည်အဘယ်သို့သောအစရှိသနည်း။
13: 34C ဇာတိမြေသည်အဘယ်သို့သောအရာဖြစ်သနည်းဟူမူကား,
ဖြစ်ရပ်များ 14:30
14:50 News
15:05 ဇာတိမြေ (6 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
ဇာတိမြေသည် (7 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
17:05 အမေ (8) စီးရီး (8) စီးရီး)
18:05 ကိစ္စတွင် Rumyantsev
20:05 ရာသီဆင်းသက်ခြင်း (1st sads)
21:00 ရာသီဆင်းသက်ခြင်း (ဒုတိယစီးရီး)
ဖြစ်ရပ်များ 22:00
22:30 ခိုလှုံရာလူရွှင်တော် (တစ်စုံတစ်ယောက်သည်ရှုံးနိမ့်သည်)
00:25 Vityy Solomin ။ ကိုယ့်ကိုယ်ကိုပိုင်ဆိုင်သည်
01:15 ရနံ့စစ်ပွဲများ
02:05 စိတ်အားထက်သန်ပြစ်မှုများ
03:10 Petrovka, 38
03:25 အမေဇုံအသစ်
NTV Channel တွင်ယနေ့, သြဂုတ်လ 2, 2019 အတွက်အစီအစဉ်အတွက်အစီအစဉ်
05:10 Code ရင်ဘတ် - 5 ("သိပ္ပံပညာရှင်", ဒုတိယစီးရီး)
06:00 နံနက်။ အကောင်းဆုံး
08:05 Mukhtar ။ လမ်းကြောင်းအသစ် ("နောက်ဆုံးအမှု" "နောက်ဆုံးအမှု")
10:00 ဒီနေ့
10:20 Lesnik ("Prince", 1st နှင့် 2nd series, "အလုံအလောက်", 1st ဇာတ်ညွှန်း
13:00 ဒီနေ့
13:25 သုံးသပ်ချက်။ လတ်လတ်လောလောပေါ်လသောအရေး
14:00 စိတ်ပိုင်းဆိုင်ရာစစ်ပွဲများ -1 ("ကစားခြင်းမဟုတ်", 1st - 4th Series ။ "ပါဝါနှင့်ဥပဒေ", 1st - 4th series)
16:00 ဒီနေ့
16:25 စိတ်ပိုင်းဆိုင်ရာစစ်ပွဲများ - 11 ("မသဲကန္တာရ), 1st - 4th ဇာတ်လမ်းတွဲ။ " ပါဝါနှင့်ဥပဒေ ", 1st - 4th series)
19:00 ယနေ့
19:40 Menta Wars-11 ("မသဲဆန်သော", 1st - 4th Series ။ "Power and Law", 1st - 4th series)
220 သက်သေခံများ ("ဒေါသထွက်နေသောမုဆိုးမ", "သွေးထွက်သံယိုပိုက်ဆံ"
00:40 ငါတို့နှင့်သိပ္ပံ။ သိပ္ပံနှင့်အမေရိကန်
01:35 poutine-6 ("သွေးလိမ်လည်သူများ", 1st - 4th Series)
04:50 လျှို့ဝှက်ဆန်းကြယ်သောရုရှား
ယနေ့, သြဂုတ်လ 2 ရက်, သြဂုတ်လ 2, 2019 တွင် Culp Channel တွင်
06:30 ခြေလျင် ... (မော်စကိုမိုဘိုင်း)ကမ္ဘာကြီးကိုသိမ်းပိုက်ခဲ့သောမြို့ကြီးများ 07:50 ။ အမ်စတာဒမ်, လန်ဒန်, နယူးယောက် (3rd ဇာတ်ညွှန်း) (3rd ဇာတ်ညွှန်း) (3rd series) သည် 1800-1880 "
08:00 Theatrical Chronicle (Alla Pokrovskaya)
08:35 အနက်ရောင်စတုရန်း။ Malavich ရှာဖွေသည်
09:15 Moore ။ 1941 (4th Series)
10:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
10:15 စစ်ဗိုလ်ချုပ်များပူးပေါင်းကြံစည်မှု (သစ္စာဖောက်မှုလုပ်ငန်း)
11:00 Sita နှင့်ဘောင်
12:35 "Polyglot" ။ 16 နာရီအတွင်းခြစ်ရာကနေအီတလီ! (သင်ခန်းစာ 4th)
13:20 ပထမ ဦး စွာကမ္ဘာပေါ်မှာပထမ ဦး ဆုံး ("bug" termen)
ကမ္ဘာကြီးကိုသိမ်းပိုက်လိုက်သောမြို့များ။ အမ်စတာဒမ်, လန်ဒန်, နယူးယောက် (3rd ဇာတ်ညွှန်း) (3rd ဇာတ်ညွှန်း) (3rd series) သည် 1800-1880 "
14:30 ကိစ္စ (Peter Stolplin)
15:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
15:10 စွမ်းဆောင်ရည် "ချယ်ရီဥယျာဉ်"
17:40 "Marina Neelova:" ဝံပုလွေအားလုံးကိုငါသိတယ် "
18:35 အချိန်အရောင် (ဝီလျံ Turner)
18:50 XXVII ဂီတပွဲတော် "အဖြူညကြယ်များ"
19:30 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
19:45 Mozkonostalgia
20:15 ရှာသောသူ (ရတနာတို့၏ခြေရာတို့တွင်ကျောက်တုံးကျောက်ခေတ်တွင် Kisos Vorobyaninova)
21:00 Life Line (Ivan Vynepayev)
21:50 လာကြတယ်
23:15 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
23:35 Belectcript
00:55 မလွှဲဘဲမနေပါ
01:55 ရှာဖွေသူများ (ဘဏ္ tre ာရေး၏ခြေရာများဘဏ္ four ာရေးတွင် Kresz Vorobyaninova)
02:40 Jester Balakirev
ယနေ့, သြဂုတ်လ 2 ရက်, သြဂုတ်လ 2, 2019 အတွက် CTC Channel တွင်
06:00 Yelalash
06:25 Long Live King Julian!
07:10 Adventures Woody နှင့်သူ၏သူငယ်ချင်းများ
07:30 ကလေးများ KVN ။
08:30 ural dumplings (ရယ်သံများ)
12:20 နာရီအထွတ်အထိပ်
14:15 နာရီ Peak-2
16:05 နာရီအထွတ်အထိပ် - 3
17:55 "Ural Pelmeni"
21:00 Lone Ranger
00:00 အကြီးစားမိခင်များ။ ဖခင်အဖြစ်သား
02:00 alvin နှင့် chipmunks
03:30 alvin နှင့် chipmunks-2
04:45 ဖခင်နှစ်ယောက်နှင့်သားနှစ်ယောက်
Thannel Ren TV တွင်ယနေ့, သြဂုတ်လ 2, 2019 အတွက်အစီအစဉ်အတွက်အစီအစဉ်
နေထိုင်ပါ05:00 "igor prookopenko နှင့်အတူ" လှည့်စားခြင်းပိုင်ထိုက်သောနယ်မြေ "
06:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်စီမံကိန်း
07:00 Byery နှင့်အတူ။
08:30 သတင်း
09:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်စီမံကိန်း
12:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
12:30 သတင်း
13:00 oleg Shishkin နှင့်အတူလူသားမျိုးနွယ်အပေါ်လျှို့ဝှက်ဆန်းကြယ်
14:00 classified စာရင်း
16:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
16:30 သတင်း
17:00 လျှို့ဝှက်ချက်များ Chapman
18:00 အံ့သြစရာအကောင်းဆုံးယူဆချက်
19:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
19:30 သတင်း
20:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်အထူးစီမံကိန်း (ရက်ရက်ဖန်ခုံတန်းရှည်ပေါ်တွင်)
21:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်အထူးစီမံကိန်း (မိုးကြိုးပစ်ခြင်းနှင့်လျှပ်စီး: Fallen နက်နဲသောအရာ)
23:00 Anaconda
00:50 Spartak: လက်စားချေခြင်း (9 ကြိမ်မြောက်နှင့် 10 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
02:50 အံ့သြဖွယ်အကောင်းဆုံးယူဆချက်
03:40 လျှို့ဝှက်ချက်များ Chapman
04:30 igor prokopenko နှင့်အတူ "လှည့်စားခြင်းနယ်မြေ"
TNT Channel တွင်ယနေ့, ယနေ့, သြဂုတ်လ 2, 2019 အတွက်အစီအစဉ်
05:40 TNT ။ အကောင်းဆုံး (34 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
06:05 TNT ။ အကောင်းဆုံး (35 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
06:30 TNT ။ အကောင်းဆုံး (36 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
07:00 TNT ။ ရွှေ (32 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
07:30 tnt ။ ရွှေ (33rd စီးရီး)
08:00 TNT ။ ရွှေ (34 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
08:30 TNT ။ ရွှေ (35 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
09:00 အိမ် - 2 ။ lite ။
10:15 အိမ် -2 ။ အချစ်ကျွန်း
Buzova (237 ကြိမ်မြောက်စီးရီး) ကို Borodin (Borodin)
12:30 အိမ် -2 ။ သင်၏ချစ်ခြင်းမေတ္တာကိုသိမ်းဆည်းပါ (132 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
13:30 Sashahatany (139 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
14:00 Sashatany (140th sads)
14:30 Sashahatanya (141 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
15:00 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (54 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
15:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (95 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - ပြိုင်ဘက် ")
16:00 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (164 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
16:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (172 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
17:00 Intern များ (48th series)
17:30 Intern များ (51st ဇာတ်ညွှန်း)
18:00 Intern များ (57 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
18:30 Intern များ (63rd စီးရီး)
19:00 Intern (81st ဇာတ်ညွှန်း)
19:30 Intern များ (114 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
20:00 ဟာသအမျိုးသမီး (188 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
21:00 ဟာသအသင်း (670th series)
22:00 Open Microphone (44th series)
23:00 အိမ် - 2 ။ ချစ်ခြင်းမေတ္တာမြို့
00:05 အိမ် - 2 ။ နေဝင်ချိန်ပြီးနောက်။ အထူးဘာသာပြန်ကျမ်း
01:10 ထိုကဲ့သို့သောရုပ်ရှင်! (278 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
01:45 သွားနတ်သမီးပုံပြင်
03:25 Open Microphone (16 ကြိမ်မြောက်)
04:15 Microphone (17 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
ယနေ့, သြဂုတ်လ 2 ရက်, 2019 ခုနှစ်,
နေထိုင်ပါJuvenile ရေးရာများအတွက် 05:20 (224 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
06:10 6 ဘောင်
06:30 အောင်မြင်သောဝယ်ယူမှု
06:40 6 frames
07:10 မကောင်းတဲ့မိန်းကလေးများ (10 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - Pyanzhali aslan ။ သူ့ကိုယ်သူနှင့်ဆန့်ကျင် ")
08:10 လူငယ်ရေးရာအတွက် (226 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
09:10 ရဲ့လွှဲပေးကြပါစို့။ (364th series)
10:10 Palm Sunday (1st - 8 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
19:00 ပျားရည်အချစ် (1st နှင့် 2nd series)
22:55 ဂဏန်းသင်္ချာယုတ်
00:50 မကောင်းသောမိန်းကလေးများ (6 ကြိမ်မြောက် - 10 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
The Listelian Match မှ 2019 ခုနှစ်, သြဂုတ်လ 2 ရက်, တီဗီ
05:25 အပြင်းထန်ဆုံး
06:00 အမှန်တရားတစ်ခုလုံး ...
06:30 ဘောလုံး
07:00 သတင်း
အားလုံးပွဲစဉ်အားလုံး 07:05!
08:55 သတင်း
09:00 ဘောလုံး။ ဖလား libertadores ။ 1/8 ဖိုင်နယ် ("Libertad" (Paraguay) - "Gremio" (ဘရာဇီး))
11:00 သတင်း
11:05 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
11:55 ရေကူး။ ကမ္ဘာ့ဖလား။ ဂျပန်မှထုတ်လွှင့်တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှ
13:45 အထူးအစီရင်ခံစာ (ဘောလုံးနံပါတ် 1)
14:05 အထူးအစီရင်ခံစာ (ဇူလိုင်လအားကစားပြိုင်ပွဲ)
14:35 သတင်း
14:40 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
15:30 ရောနှောကိုယ်ခံပညာရှိအနုပညာ။ တစ်ခု FC ။ ဖိလစ်ပိုင်မှထုတ်လွှင့်ပါ (အီး alvarez - အီး Foleoyang) မှထုတ်ပြန်သော Live ။ D. Johnson - T. WADA)
18:30 သတင်း
18:35 အထူးအစီရင်ခံစာ (အိုလံပစ်ရွေးချယ်ခြင်း။ နှစ်၏အဓိကပွဲစဉ်)
18:55 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
19:55 ဘတ်စကတ်ဘော။ အပြည်ပြည်ဆိုင်ရာပြိုင်ပွဲ။ အမျိုးသားများ။ Moscow (ရုရှား - ဂျော်ဒန်) မှထုတ်လွှင့်သည် (ရုရှား - ဂျော်ဒန်)
21:55 အားလုံးဘောလုံး! (နံရံကပ်ကြော်ငြာ)
22:55 သတင်း
23:00 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
23:30 Tiger, Hidden နဂါး
01:45 ရောထွေးကိုယ်ခံပညာရှိအနုပညာ။ Poland မှထုတ်လွှင့်ခြင်း (အီး Goncharov - T. Johnson) မှထုတ်လွှင့်ခြင်း
03:45 Sparta