ယနေ့, ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 ပထမ ဦး ဆုံးရုပ်သံလိုင်းအပေါ် 2019
05:00 TV channel "ကောင်းသောနံနက်"09:00 သတင်း
09:25 ယနေ့ဖေဖော်ဝါရီ 28 ရက်ဖြစ်သည်။ နေ့ကစတင်သည်
09:55 ဖက်ရှင်ဝါကျ
10:55 အကြီးအရှင်။
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 12:00 သတင်း
12:15 အချိန်ပြမယ်
13:55 Yulia နှင့်အတူ "ငါတို့လူမျိုး" လျော့နည်း
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 15:00 သတင်း
15:15 လက်ထပ်လိုက်ကြပါစို့။
16:00 အမျိုးသား / အမျိုးသမီး
17:00 အချိန်ပြပါလိမ့်မယ်
subtitles နှင့်အတူ 18:00 ညနေခင်း
18:25 အချိန်ပြပါလိမ့်မယ်
18:50
19:50 ကသူတို့ကိုပြောကြပါစို့
21:00
21:30 Gadalka (13 ကြိမ်မြောက်)
22:30 ကြီးမားသောဂိမ်း
23:30 ညနေခင်းအရေးမကြီး
ညအချိန်တွင် 00:00
01:00 Killer Strength-2 (4th ဇာတ်ညွှန်း - BMRANGA လမ်းကြောင်း ")
02:00 Sustal Power-2 (5 ကြိမ်မြောက် - "နိုင်ငံရာသီ")
03:00 သတင်း
03:05 အမျိုးသား / အမျိုးသမီး
03:50 လက်ထပ်ကြကုန်အံ့!
04:30 ထိန်းချုပ်မှုဝယ်ယူ
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 Channel Russia 1
05:00 နံနက်ရုရှား
09:00 vesti
09:25 Mussia
09:55 အရေးအပါဆုံးအရာအကြောင်း
11:00 vesti
11:25 သတင်း။ ဒေသတွင်းအချိန်
11:45 Boris Korchevnikov ရှိသည့်လူတစ် ဦး ၏ကံကြမ္မာ
12:50 မိနစ်
14:00 vesti
14:25 သတင်း။ ဒေသတွင်းအချိန်
14:45 ဘယ်သူတွေလဲ။
17:00 vesti ။ ဒေသတွင်းအချိန်
17:25 Andrei Malakhov ။ အသက်ရှင်သော
18:50 မိနစ်
20:00 vesti
20:45 သတင်း။ ဒေသတွင်းအချိန်
21:00 Sklifosovsky (15 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
22:10 Sklifosovsky (16 စီးရီး)
23:20 Pladimir Solovyov နှင့်အတူညနေ 23:20 ညနေ
02:00 Kamenskaya-5 ("သားကောင်ရဲ့နာမည် - ဘယ်သူမှမဟုတ်ဘူး။ ), 1st နှင့် 2nd series)
ယနေ့, ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 TV channel center တွင်ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019
05:30 10 အများဆုံး ... (အရင်ကကြယ်အရင်ကြယ်)06:00 စိတ်ဓာတ်
08:00 ဆရာဝန်နှင့် ... (ဖေဖော်ဝါရီလ 28 ရက်)
08:35 ကန့်သတ်ခြင်းမရှိဘဲ
10:35 Sergey Nikonenko ။ အိုးကံကောင်းပါစေ
ဖြစ်ရပ်များ 11:30
11:50 စင်ကြယ်သောအင်္ဂလိပ်ဘာသာလူသတ်မှု (3rd ဇာတ်ညွှန်း) (Death Death နှင့် Stars ")
13:35 ငါ့ရဲ့သူရဲကောင်း (Lyudmila Gavrilova)
ဖြစ်ရပ်များ 14:30
14:50 News
15:05 Anna စုံထောက် (7 ကြိမ်မြောက်)
16:00 Anna စုံထောက် (8 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
16:55 သဘာဝရွေးချယ်ခြင်း (Ayran)
17:40 အိန္ဒိယနွေရာသီ (7 ကြိမ်မြောက်)
18: 38babe နွေရာသီ (8 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
19:40 ဖြစ်ရပ်များ
20:00 Petrovka, 38
20:20 ညာဘက်မဲပေး
ဖြစ်ရပ်များ 22:00
22:30 10 အများဆုံး ... (ကြယ်အစောပိုင်းသေဆုံးမှု)
23:05 ကယ်ဆယ်ရေးလုပ်ငန်းများနှင့်မိုးရွာသည်။ ချစ်ရသူကိုချစ်အဖြစ်
00:00 ဖြစ်ရပ်များ။ 25 နာရီ
00:35 နှုတ်ဆက်ပါတယ်။ ဗစ်တိုးရီးယားနှင့် Galina Brezhnev
01:25 MyStery Agent 007
02:15 Anna စုံထောက် (7 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
03: 04anna-detective (8 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
03:55 ခရိုင်မှစကေးစစ်ဆေးမှုများ - 2 (7 ကြိမ်မြောက်)
04: 42 ခရိုင် Scale-2 (8 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 NTV Channel တွင် Program အတွက်အစီအစဉ်
05:10 Forester (Shot ", 1st နှင့် 2nd series", Reserve ", 1st နှင့် 2nd series)
06:00 ယနေ့
06:05 Lesnik (Shot ", 1st နှင့် 2nd series", "Reserve", 1st နှင့် 2nd series)
07:00 ယနေ့
07:05 Lesnik (Shot ", 1st နှင့် 2nd series", Reserve ", 1st နှင့် 2nd series)
08:00 ယနေ့
08:05 Lesnik (Shot ", 1st နှင့် 2nd series, reserve", 1st နှင့် 2nd series)
09:00 Mukhtar ။ လမ်းကြောင်းအသစ် (ထောင်ထဲမှအကျဉ်းသား)
10:00 ဒီနေ့
10:20 ပင်လယ်နတ်ဆိုးများ။ Tornado ("ဆုံးဖြတ်ချက်ချခြင်း", "သုံ့ပန်းဘဝ" "" Deatch Valley ")
13:00 ဒီနေ့
13:25 သုံးသပ်ချက်။ လတ်လတ်လောလောပေါ်လသောအရေး
14:00 အစည်းအဝေးကျင်းပရာနေရာ
16:00 ဒီနေ့
16:30 အစည်းအဝေးကျင်းပရာနေရာ
17:15 DNA
18:10 ပင်လယ်နတ်ဆိုးများ။ သူငယ်ချင်းများ (ငြိမ်းချမ်းသောအက်တမ် ", 1st နှင့် 2nd series)
19:00 ယနေ့
19:40 ပင်လယ်နတ်ဆိုးများ။ သူငယ်ချင်းများ (ငြိမ်းချမ်းသောအက်တမ် ", 1st နှင့် 2nd series)
တိတ်ဆိတ်စွာ 215 မိနစ်။ ပြန်လာ (19 နှင့် 20)
23:00 ယနေ့
23:15 အမျိုးသားများ၏အားလပ်ရက်များ (4 ကြိမ်)
00:15 အစည်းအဝေးကျင်းပရာနေရာ
02:00 nashipotennadzor
02:50 Lenin's Testa (10 ကြိမ်မြောက် - 12 စီးရီး)
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 Culp Channel တွင်
06:30 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း06:35 ခြေလျင် ... (မော်စကို Borodino)
07:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
07:05 ဘဝစည်းမျဉ်းစည်းကမ်းတွေ
07:30 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
07:35 ပေါ်တူဂီတွင်ရေနွေးငွေ့ကိုဆိုင်းငံ့ထားသည်။ gondolaa
07:55 Sita နှင့် Rama (195th - 196th)
08:35 Masters အဟောင်း (သစ်တောစိတ်ဓာတ်)
08:50 Krosha အားလပ်ရက် (4th Series)
10:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
10:15 လေ့လာသူ
11:10 XX ရာစု ("Mork Mail" ။ ဦး ဆောင် A. Shirvindt နှင့် M. Dervin ။ 1984, 1987 ခုနှစ်,
12:10 Lipskoe ကျွန်းများ။ မီးနှင့်လေ၏အလှအပ
igor volgorod နှင့်အတူ 12:30 "ပုတီးစေ့" (yuri olesh "နှင့်အတူ" BACK ။ "
13:10 ကမ္ဘာပေါ်တွင်ပထမ ဦး ဆုံး (Pukhonenko ၏အတုသွေးလည်ပတ်မှုကိရိယာ)
13:30 အကြွင်းမဲ့ကြားနာခြင်း (ဖေဖော်ဝါရီလ 27 ရက်)
14:15 အိမ် polarnikov
15:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
15:10 Gingerbread House (ရွှံ့စေး)
15:40 2 Vernik 2 (ဖေဖော်ဝါရီလ 22 ရက်)
16:25 အားလပ်ရက် Krosh (4th Series)
17:35 Valery Gergity နှင့် Munich Symphony Orochestra (L. Beethoven)
18:30 watt ပင်လယ်။ ကောင်းကင်၏ကြေးမုံ
18:45 igor volgorod နဲ့အတူ "ပုတီးစေ့" (Yuri Olesha ")
19:30 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
19:45 အဓိကအခန်းကဏ္။
20:05 လူ ဦး အသက်ကိုစည်းမျဉ်းစည်းကမ်းများ (ဖေဖော်ဝါရီလ 28 ရက်)
20:30 ကောင်းသောည, ကလေးတွေ!
20:45 အနုပညာရှင်တစ် ဦး ၏အခန်းကဏ္။ Alexey Smirnov
21:30 Enigma (Lucas Barwin Brown)
22:10 Medici ။ ဖလောရရီ၏သခင် (4 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "တရားစီရင်ရာနေ့")
23:10 ပြည်နယ်မှအက္ခရာများ (Smolensk ။ "West Guard")
23:40 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
00:00 အနက်ရောင်တွင်းများ။ အဖြူရောင်အစက်အပြောက် (ဖေဖော်ဝါရီလ 28 ရက်)
igor volgorod နှင့်အတူ 00:40 "BAGS" နှင့် YURI Olesha "နှင့်အတူ" Beads ")
01:20 XX ရာစု ("Mork Mail" ။ ဦး ဆောင် A. Shirvindt နှင့် M. Dervin ဦး ဆောင်ခြင်း။ 1984, 1987 ခုနှစ်,
02:15 နေရောင်မြို့ကနေ Boris နဲ့ Olga
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 CTC channel တွင် 2019
05:10 6 frames များ
06:00 Yelalash
06:40 Tag Turbo
07:30 ကြောင်သုံးခု
07:45 Adventures Woody နှင့်သူ၏သူငယ်ချင်းများ
08:30 Tom နှင့် Jerry
09:00 ural dumplings (ရယ်သံများ)
09:30 Taxi-4
11:20 MOMCHKI ။
16:00 နောက်ဆုံးစုန်းမမုဆိုး
Senya Fedya 18:00
19:30 Premiere! "Baker နှင့် Beauty"
21:00 Troy
00:15 trileenth စစ်သည်တော်
02:15 Penelope
03:55 ချိုနှင့်ခွာ
Program Program ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 Channel Ren TV တွင် 2019
05:00 "igor prookopenko နှင့်အတူ" လှည့်စားခြင်းပိုင်ထိုက်သောနယ်မြေ "06:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်စီမံကိန်း
07:00 Byery နှင့်အတူ။
08:30 သတင်း
09:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်စီမံကိန်း
12:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
12:30 သတင်း
13:00 oleg Shishkin နှင့်အတူလူသားမျိုးနွယ်အပေါ်လျှို့ဝှက်ဆန်းကြယ်
14:00 မယုံနိုင်လောက်အောင်စိတ်ဝင်စားဖွယ်ဇာတ်လမ်းများ
15:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်စီမံကိန်း
16:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
16:30 သတင်း
17:00 လျှို့ဝှက်ချက်များ Chapman
18:00 အံ့သြစရာအကောင်းဆုံးယူဆချက်
19:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
19:30 သတင်း
ဘုရင်၏နာမ၌ 20:00
22:20 အရာအားလုံးကိုကြည့်ပါ။
23:00 News
23:25 လူသားမျိုးနွယ်အပေါ်၏နက်နဲသောအရာ oleg shishkin နှင့်အတူ
00:30 ပထမ ဦး ဆုံးကန်
02:00 ထိတ်လန့်ဖွယ်အကောင်းဆုံးယူဆချက်
02:50 လျှို့ဝှက်ချက်များ Chapman
04:20 "igor prookopenko နှင့်အတူ" လှည့်စားခြင်းနယ်မြေ "
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 TNT Channel တွင် 2019
05:25 Choir (104 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
06:10 Choir (105 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
07:00 TNT ။ အကောင်းဆုံး (13 ကြိမ်)
07:30 tnt ။ အကောင်းဆုံး (14 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
08:00 TNT ။ အကောင်းဆုံး (15 ကြိမ်)
08:30 TNT ။ အကောင်းဆုံး (16 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
09:00 အိမ် - 2 ။ lite ။
10:15 အိမ် -2 ။ အချစ်ကျွန်း
Buzova (129 ကြိမ်မြောက်စီးရီး) ကို Borodin (Borodin)
12:30 သင်၏ချစ်ခြင်းမေတ္တာကိုသိမ်းဆည်းပါ (24 ကြိမ်မြောက်)
13:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (132 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "Christina ပြန်လာခြင်း")
14:00 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (133 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - တူရကီ ")
14:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (134 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - Valya Day ")
15:00 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (135 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "လေ့လာရေးခရီး")
15:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (136 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "Yana - Ivanov")
16:00 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (137 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
16:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (138 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
17:00 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (139 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
17:30 တက္ကသိုလ်။ အိပ်ဆောင်အသစ် (140th sads)
18:00 ရူဘယ် (15) ကြိမ်မြောက်)
19:00 ရူဘယ်ခြေမှရဲ (16) ကြိမ်မြောက်)
20:00 ယဉ်ကျေးမှု (16 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
20:30 ယဉ်ကျေးမှုတစ်နှစ် (17 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
21:00 စတူဒီယို SOYUZ (62 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
22 း 00 း 000 ကြံဆတီထွင်မှု (111 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
23:00 အိမ် - 2 ။ ချစ်ခြင်းမေတ္တာမြို့
00:00 အိမ် - 2 ။ နေဝင်ချိန်ပြီးနောက်။ အထူးဘာသာပြန်ကျမ်း
01:05 သင်၏ချစ်ခြင်းမေတ္တာကိုသိမ်းဆည်းပါ (24 ကြိမ်မြောက်)
01:55 Buzova (129 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
02:45 ခြောက်သွေ့သောမိန်းကလေးများ
04:25 tht-Club
04:30 Open Microphone (34th series)
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 အိမ်တွင်းရုပ်ပြောင်
05:35 6 frames များ06:00 မူလစာမျက်နှာမီးဖိုချောင် (73rd စီးရီး - "Roman Polyansky")
06:30 6 ဘောင်
06:50 အောင်မြင်သောဝယ်ယူမှု
07:00 နားလည်ပါ။ ခွင့်လွှတ်ခြင်း (108 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "သမီးကြီးကြပ်မှုအောက်ရှိသမီး")
07:30 အသေးစားရေးရာအတွက် (227 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
08:30 ပြောင်းကြရအောင်။ (391 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
ဖခင်ဖြစ်ကြောင်း 09:30 စစ်ဆေးမှု (187 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
10:30 တရားမျှတမှုအေးဂျင့်များ (10 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
11:30 အစစ်အမှန်ဆန်းစစ်ခြင်း (85 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "chulad")
12:30 နားလည်ပါ။ တောင်းပန်ပါတယ် (536 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "ဘုတ်အဖွဲ့၏ဘရာဇီး", 109 ကြိမ်မြောက်ဇာတ်ညွှန်း - "Zagdunya")
13:40 ဖြစ်စဉ် (1st - 4th Series)
18:00 6 ပုဂ္ဂိုလ်
နှင်းပွင့်ရှိပန်းကန်ပြား (1st နှင့် 2nd series)
22:55 အမျိုးသမီး Dr. 2 (55 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "Gemini Effect")
00:00 6 ဘောင်
00:30 "Balzakovsky အသက်အရွယ်, (23 ရက် - 25 စီးရီး)
03:05 အမျိုးသမီး Dr. 2 (55 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "Gemini Effect")
03:50 နားလည်ပါ။ ခွင့်လွှတ်ခြင်း (536 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "ဘုတ်အဖွဲ့၏ဘားအံ")
04:20 အစစ်အမှန်ဆန်းစစ်ခြင်း (85 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "chulad")
ယနေ့, ဖေဖော်ဝါရီ 28, 2019 Channel Match တွင် Program! တီဗီ
05:30 Great Sport Money
06:00 အမှန်တရားတစ်ခုလုံး ...
06:30 ပင်ပန်းသောဘုန်းအသရေ
07:00 သတင်း
အားလုံးပွဲစဉ်အားလုံး 07:05!
08:55 သတင်း
09:00 ဘောလုံး။ အင်္ဂလန်ချန်ပီယံရှစ် (ချယ်လ်ဆီး - စပိုက်ရမ်)
11:00 သတင်း
11:05 ကမ်းခြေဘောလုံး။ Mundialito-2019 ကလပ်အသင်းများအကြားကမ္ဘာ့ချန်ပီယံ။ မော်စကိုမှထုတ်လွှင့်ခြင်း ("Spartak" (ရုရှား) - "Flamemango" (ဘရာဇီး))
12:15
12:20 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
12:55 နှင်းလျှောစီး။ ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံ။ မြောက်ပိုင်း dudeller ။ တစ် ဦး Springboard ကနေခုန်။ သြစတြီးယားမှတိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်
14:05 သတင်း
14:10 ပွဲစဉ်အတွက်အားလုံး!
14:40 နှင်းလျှောစီး။ ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံ။ အမျိုးသမီးများ။ 4x5 km relay ။ သြစတြီးယားမှတိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်
16:25 သတင်း
16:30 တိုက်ကြီးညနေ
16:50 ဟော်ကီ။ kHL ။ အရှေ့အလယ်ပိုင်းညီလာခံ 1/4 ဖိုင်နယ်။ တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်ခြင်း
19:25 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
19:55 ဘတ်စကတ်ဘော။ Euroleayue ။ အမျိုးသားများ။ Live Broadcast ("Khimki" (ရုရှား) - "Milan" (အီတလီ))
21:55 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
22:55 ဘောလုံး။ စပိန်၏ခွက်။ 1/2 ဗိုလ်လုပွဲ။ Live Broadcast ("Valencia" - "Betis")
00:55 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
01:30 နှင်းလျှောစီး။ ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံ။ မြောက်ပိုင်း dudeller ။ 10 ကီလိုမီတာပြိုင်ပွဲ။ သြစတြီးယားမှထုတ်လွှင့်
02:15 နှင်းလျှောစီး။ ကမ္ဘာ့ချန်ပီယံ။ တစ် ဦး Springboard ကနေခုန်။ အမျိုးသားများ။ အရည်အချင်း။ သြစတြီးယားမှထုတ်လွှင့်
03:30 ပရော်ဖက်ရှင်နယ်လက်ဝှေ့။ ဒုတိယဝက်အမြင့်တွင် WBA အရကမ္ဘာ့ခေါင်းစဉ်အတွက်တိုက်ပွဲများ။ ယူအက်စ်အေမှထုတ်လွှင့်ခြင်း (ဂျေဒေးဗစ် - ဒဗလျူရေးခြင်း)