TV အစီအစဉ်ကိုဇွန် 10 ရက်,
လူတိုင်းနှင့်အတူ 05:30 တစ် ဦး တည်း06:00 သတင်း
06:10 လူတိုင်းနှင့်တစ်ယောက်တည်း
06:30 ရိုက်ချက်
08:00 Play, သဟဇာတအကြိုက်ဆုံး!
08:45 smeshariki ။ Adventures အသစ်များ
09: 00 deffumititsa နှင့်လိမ္မာပါးနပ်
09:45 Word Shepherd
10:00 စာတန်းထိုးနှင့်အတူသတင်း
10:15 "Yuri Stepanov" နှင့်စုတ်ပြဲခြင်း၏ဘဝ ... "
11: 20: 20
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 12:00 သတင်း
12: 20
13: 205 နှစ် 10 နှစ်အရွယ်
14:10 ရယ်မောခြင်းလှည့်ပတ်ပတ်လည်
15:50 ဒီဟာကလူတိုင်း ("နိုင်ငံခြားသားတစ်ယောက်ကိုလက်ထပ်ထိမ်းမြား" တဲ့လူတိုင်းနဲ့သက်ဆိုင်တယ်။ ရုပ်ရှင်ဒုတိယအချက်)
16:50 "ဘယ်သူကသန်းကြွယ်သူဌေးတစ်ယောက်ဖြစ်ချင်ကြတာလဲ" Dmitry Dibrov နှင့်အတူ
subtitles နှင့်အတူ 18:00 ညနေခင်း
18:15 အလွန်အမင်း
21:00
21:20 Andrei Malakhov နှင့်အတူ "ဒီည"
23:00 ပျောက်ဆုံးသောပရဒိသု
01:10 Divoda
03:25 ဖက်ရှင်ဝါကျ
04:25 ထိန်းချုပ်မှု 0 ယ်ယူခြင်း
TV အစီအစဉ်ကိုရုရှားနိုင်ငံတွင်ဇွန်လ 10 ရက်နေ့တွင်
05:15 အခြားဘဝမာဂရီးတာ
07:10 သက်ရှိပုံပြင်များ (ဇွန်လ 10 ရက်ထုတ်ဖြန့်ချိ)
08:00 Vesti ။ ဒေသတွင်းအချိန်
08: 20 ရုရှား။ ဒေသတွင်းအချိန်
09: 20- 20
10:10 5
11:00 vesti
11: 20 ။ ဒေသတွင်းအချိန်
11:40 ပိုက်ဆံ
14:00 vesti
14: 20Dongs
စနေနေ့မှာ 20:00 အနောက်
21:00 ချစ်ခြင်းမေတ္တာနှင့်ယုံကြည်ပါ
00:55 အမှားအယွင်းများအပေါ်အလုပ်
03:00 Marsh Turkish (ရုပ်ရှင်၏အဆုံး)
NTV တွင်ဇွန်လ 10 ရက်နေ့တွင် TV အစီအစဉ်
05:00 သူတို့ရဲ့ကိုယ်ကျင့်တရား05:40 ကြယ်ပွင့်များအကောင်အထည်ပေါ်လာပြီ
07:25 ကြည့်ရန်
08:00 ယနေ့
08: 20 မွေးကင်းစ
09:00 Alexey Zimin နှင့်အတူချက်ပြုတ်
09:25 စမတ်အိမ်
10:00 ဒီနေ့
10: 20 လမ်း
11:00 အစားအစာသည်တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်ခြင်းနှင့်သေလွန်ခြင်း (ဇွန်လ 10 ရက်နေ့တွင်)
12:00 တိုက်ခန်းမေးခွန်း (ဇွန်လ 10 ရက်ထုတ်ဖြန့်ချိ)
13:05 နှစ်ဆစံနှုန်းများ။ ဒီမှာမရှိဘူး
14:05 ရုရှားအတွက်အလှအပ
15:05 ကိုယ်ပိုင်ဂိမ်း
16:00 ဒီနေ့
16: 2nd စာအုပ်များ ...
17:00 တစ်သန်းလျှင်လျှို့ဝှက်ချက် (Igor Cool)
Vadim TakEmenev နှင့်အတူ 19:00 19:00 "ဗဟိုရုပ်မြင်သံကြား"
20:00 ကလေးများ၏ "Wave-2017"
22:30 သင်တို့သည်မယုံကြ။
23:00 TiRan Keosayan နှင့်အတူ "အပြည်ပြည်ဆိုင်ရာ Piloram"
00: 00 ရုံလဲလှယ်
01:45 ပျော်ရွှင်မှု။ " ဖျော်ဖြေပွဲ Alexey CHumakov
03:30 ငါတို့သွားမယ်။
04:00 စုံစမ်းစစ်ဆေးသူ (တရားမျှတမှု)
တီဗီအစီအစဉ်ကို TV စင်တာတွင်ဇွန်လ 10 ရက်,
05:10 Lyudmila Shenchina ။ မင်းဘယ်မှာလဲ
06:10 Marsh ပစ်
06:45 VANYA
08:55 Orthodox Encyclopedia (ဇွန်လ 10 ရက်နေ့)
09:25 Galina Polish ။ ပျော်ရွှင်မှုကို၏မျက်နှာဖုံးအောက်မှာ
10: 15: 15
ဖြစ်ရပ်များ 11:30
11:45 Justa Vality
13:30 Millionaire 2 နဲ့လက်ထပ်နည်း
ဖြစ်ရပ်များ 14:30
14:45 Millionaire 2 နဲ့လက်ထပ်နည်း
17: 20, 20, 20 ကောလာဟလများအားဖြင့်
alexey pushkov နှင့်အတူ 21:00 "postscript"
22:10 သိပိုင်ခွင့်!
ဖြစ်ရပ်များ 23:40
23:55 မဲပေးပိုင်ခွင့်
03:05 "ယူကရိန်း။ သွားလား" အထူးကြံစည်
03:40 လူငယ် Morse (ဒုံးပျံ)
ရုပ်သံယဉ်ကျေးမှုအပေါ်ဇွန် 10 ရက် 2017 ဇွန် 10 ရက်တွင်တီဗီအစီအစဉ်
06:30 Euronews10:00 သမ္မာကျမ်းစာကြံစည်မှု
10:35 ဒီချစ်ခြင်းမေတ္တာလား။
12: 10yuli Rayzman
suite မှ 12:50 incognito ။ Peter I.
13:25 ကျွန်း Lemurrov
14:15 စာအုပ်ကြီးတွေရဲ့လမ်းတွေ (1st ရုပ်ရှင် 1st "ဂျရုမ်း K. Jerome ။ " ခွေးကိုမရေတွက်ခြင်း,
14:45 လူ့နှလုံး၏ပုံပြင်
17:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း Vladislav flyrakovsky နှင့်အတူ
17:30 Boris Brunov ။ သူ၏ဘုန်းတန်ခိုးအာနုဘော်ဆောင်မှု
18:10 Romance အချစ်ဇာတ်လမ်း (ဇွန်လ 10 ရက်နေ့)
19:10 ငါ့ကိုယုံကြည်ကြလော့
21:00 Agora
22:00 King Kong
00:15 "ရီယိုအတွက် stradivari" ။ Ensemble Victoria Mullova
01:15 တိုင်းပြည်ငှက်များ (Sokolina ကျောင်း)
01:55 ရှာရန် (စကားဝှက် Vurth Shambhala)
02:40 Pingyao ။ မြင့်မားသောနံရံများအတွက်ဘဏ္ tre ာနှင့်ဘုရားများ
TV အစီအစဉ်သည် 2017 ဇွန် 10 ရက်,
06:30 ကြယ်ပွင့်ဘောလုံး
07:00 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
07:30 ငါးဖမ်းတွေ့ဆုံဆွေးနွေးပွဲ
09: 00 -ball ။ 2018 ကမ္ဘာ့ဖလား။ ရွေးချယ်ခြင်းပြိုင်ပွဲ (လတ်ဗီးယား - ပေါ်တူဂီ)
11:00 ကြယ်ပွင့်ဘောလုံး
11:30 ဘောလုံး။ ဖော်ရွေပွဲစဉ်။ မော်စကိုမှထုတ်လွှင့်ခြင်း (ရုရှား - ချီလီ)
13:30 ဘောလုံးနှင့်လွတ်လပ်မှု
14:00 ဘောလုံးအကြောင်းကောင်းကောင်း
15:00 သတင်း
15:05 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
15:40 ရုရှားဘောလုံးပြိုင်ပွဲ
16:10 autospace
16:40 ဘတ်စကက်ဘော။ စည်းလုံးညီညွတ်ရေးအဖွဲ့ vtb ။ နိဂုံး။ တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်ခြင်း
19:10 သတင်း
19:15 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
19:55 ဖော်မြူလာ 1 ။ ကနေဒါ၏ Grand Prix ။ အရည်အချင်း။ တိုက်ရိုက်ထုတ်လွှင့်ခြင်း
21:05 News
21:10 ရုရှားဘောလုံး
21:40 ဘောလုံး။ 2018 ကမ္ဘာ့ဖလား။ ရွေးချယ်ရေးပြိုင်ပွဲ။ Live Broadcast (ပိုလန် - ရိုမေးနီးယား)
23:40 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
00: 20 ဘောလုံးအပေါ်!
00:40 ဘောလုံး။ 2018 ကမ္ဘာ့ဖလား။ ရွေးချယ်ခြင်းပြိုင်ပွဲ (စကော့တလန် - အင်္ဂလန်)
02:40 ဘောလုံးအားလုံး!
03: 00 -ootball ။ 2018 ကမ္ဘာ့ဖလား။ ရွေးချယ်ခြင်းပြိုင်ပွဲ (နော်ဝေ - ချက်သမ္မတနိုင်ငံ)
TV အစီအစဉ်ကို CTC channel တွင် 2017 ဇွန် 10 ရက်,
06: 00shells!07:25 နဂါး။ အစွန်းပတ်ပတ်လည်ပြိုင်ကား
07:50 သုံးကြောင်
08:05 Long Live King Julian!
09:30 Premiere! "မီးဖိုချောင်ပဲ"
10:30 24 နာရီအတွက်အချိန်
11:30 Eleld Hotel
13:30 heTti
16: 000risty dumplings (အကြိုက်ဆုံး)
16:30 "Ural Pelmeni" ကိုပြပါ (အားကစားအကြောင်းကျွန်တော်တို့အရမ်းပျင်းရိစွာ!)
17:05 ဘဝ
18:45 Brothers Grimm
Transformers 21:00
23:45 Aviator
03:00 နှလုံးသားများ
TV အစီအစဉ်ကိုဇွန်လ 10 ရက်နေ့တွင် Channel Ren TV တွင် 2017 ခုနှစ်, ဇွန်လ 10 ရက်နေ့တွင်
05:00 "igor prookopenko နှင့်အတူ" လှည့်စားခြင်းပိုင်ထိုက်သောနယ်မြေ "
06:30 ဘယ်တော့မှမ
10:00 Mintrans
10:45 ပြုပြင်ခြင်းသည်ရိုးသားသည်
11:30 အသုံးဝင်ဆုံးအစီအစဉ်
12:30 "စစ်ဘက်ဆိုင်ရာနက်နဲသောအရာ" igor prookopenko နှင့်အတူ
17:00 "igor prokopenko နှင့်အတူ" လှည့်စားခြင်းနယ်မြေ "
19:00 Classified Lists (လာမည့်စစ်ပွဲအတွက်အကြောင်းပြချက် 9)
21:00 "ငါတို့ရှိသမျှသည်အနည်းငယ်သာလေ့လာခဲ့သည်။ " ဖျော်ဖြေရေးအမ် Zadornov
23:00 "ဥမင်လိုဏ်ခေါင်းရဲ့အဆုံးမှာရယ်မောခြင်း။ " ဖျော်ဖြေရေးအမ် Zadornov
01:00 Smered (1st - 4th Series)
TV အစီအစဉ်သည် TNT Channel တွင် 2017 ဇွန် 10 ရက်,
05:15 Sasha + Masha (18 ကြိမ်မြောက် spermatozoa ")06:00 Veronika Mars (12 ဇာတ်လမ်းများ - Tritons စစ်ပွဲ ")
07:00 TNT ။ ရောနှော (29 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
07:30 tnt ။ ရောနှော (30 ကြိမ်)
08:00 အမျိုးသမီးအဖွဲ့ချုပ် (1st sads)
08:30 အမျိုးသမီးအဖွဲ့ချုပ် (17 စီးရီး)
09:00 အေးဂျင့် 003 (61st ဇာတ်ညွှန်း)
09:30 အိမ် - 2 ။ lite ။
10:30 အိမ် -2 ။ အချစ်ကျွန်း
11:30 ပြုပြင်ရေးကျောင်း (621th -th စီးရီး)
12:30 Sashahatanya (1st ဇာတ်ညွှန်း - "အိမ်ရှင်")
13:00 Sashahatany (2 စီးရီး - "လိင်အစာအိမ်ဆာ")
13:30 Sashahatany (3rd ဇာတ်ညွှန်း - Aleshka Mikaelian ")
14:00 Sashatany (4th ဇာတ်ညွှန်း - အစားအစာ ")
14:30 Sashahatanyya (5 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "မွေးနေ့တန်")
15:00 Sashatany (6 ကြိမ် - 6. шантаж ")
15:30 Sashahatanya (7 ကြိမ်မြောက် - "Annise Aleshka")
16:00 Sashatany (8 ကြိမ်မြောက် - Rublevka ")
16:30 Sashahatany (9 ကြိမ်မြောက်အခန်း - "တိုက်ခန်းမေးခွန်း")
17:00 Sashahatany (10 ကြိမ်မြောက်ဇာတ်ညွှန်း - "အိမ်နီးချင်း")
17:30 Sashahatany (11 စီးရီး - Taniya Waiter ")
18:00 Sashatany (12 ဇာတ်လမ်းများ - "ကိုယ်ဝန်" ""
18:30 Sashahatany (13 ကြိမ်မြောက်အခန်းများ - စိတ်ပညာရှင် ")
19:00 TNT ။ အကောင်းဆုံး
19:30 tnt ။ အကောင်းဆုံး
20:00 ဟယ်ရီပေါ်တာနှင့် Phoenix ၏အမိန့်
22:35 တစ်ချိန်ကရုရှားမှာ။ အကောင်းဆုံး
23:00 အိမ် - 2 ။ ချစ်ခြင်းမေတ္တာမြို့
00:00 အိမ် - 2 ။ နေဝင်ချိန်ပြီးနောက်။ အထူးဘာသာပြန်ကျမ်း
01:00 စုန်းအတတ်
03: 00i - ဖုတ်ကောင် (9 ကြိမ်မြောက် Patriot ဦး နှောက် ")
03:55 Selfie (9 ကြိမ်မြောက်)
04: 20 ဖြန့်ချိခြင်း (4th Series)
ပြည်တွင်းရုပ်သံလိုင်းတွင်ဇွန်လ 10 ရက်နေ့တွင် TV အစီအစဉ်
05: 106 ဘောင်
05:30 Jamie Oliver နှင့်အတူအရသာရှိသောနေထိုင်ခြင်း (46 ကြိမ်မြောက်နှင့် 47 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
06:30 Jamie Oliver နဲ့အရသာရှိတဲ့ (48 ခုမြောက်နှင့် 49 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
07:30 6 frames
08:15 မင်းဘယ်တော့မှအိပ်မက်မမက်ခဲ့ဘူး ...
10:00 ကျွန်ုပ်၏တံခါးကိုခေါ်ဆိုပါ (1st နှင့် 2nd series)
13:45 ပျော်ရွှင်မှု၏ငှက် (1st - 4th Series)
18:00 Eastern WISE (14 စီးရီး - "Tajikistan")
19:001 1001 ည (7th - 9th Series)
23:05 အရှေ့ဇနီးများ (15 ကြိမ်မြောက် 5 ကြိမ် - ကူဝိတ် ")
00:00 6 ဘောင်
00:30 Lera ။
02:30 ကျွန်တော်တို့တနင်္လာနေ့မှာနေမယ်
04:35 ဒေါက်တာအိမ် (92 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)