TV အစီအစဉ်ကို 2016 ခုနှစ်, ဇန်နဝါရီလ 12 ရက်,
05:00 TV channel "ကောင်းသောနံနက်"09:00 သတင်း
09:20 ထိန်းချုပ်မှုဝယ်ယူမှု
09:50 အလွန်ကြီးစွာသော!
10:55 ဖက်ရှင်ဝါကျ
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 12:00 သတင်း
12:20 အပြုံး Mockingbird (ပထမနှင့်ဒုတိယစီးရီး)
14:25 တက်ဘလက်
စာတန်းထိုးနှင့်အတူ 15:00 သတင်း
15:10 အထီး / မိန်းမ
လူတိုင်းနှင့်အတူ 17:00
subtitles နှင့်အတူ 18:00 ညနေခင်း
18:45 လက်ထပ်လိုက်ကြပါစို့။
19:50 "သူတို့ကိုအန်ဒရီမာလာမက်ဖြင့်စကားပြောခွင့်ပြုပါ
21:00
21:35 Mockingbird (တတိယနှင့် 4th Series) အပြုံး
23:30 ည
23:45 "ဂျူးပျော်ရွှင်မှု။ " Project Vladimir Posner နှင့်အိုင်ဗင်အရေးပေါ်စီမံခန့်ခွဲမှု (6 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - စစ်ပွဲနှင့်ငြိမ်းချမ်းရေး ")
00:45 လူတိုင်းနှင့်အတူတစ်ယောက်တည်း
01:45 အထီး / မိန်းမ
02:45 ဖက်ရှင်ဝါကျ
03:00 သတင်း
03:05 ဖက်ရှင်ဝါကျ
03:45 လူသတ်မှုအတွက်အပြစ်ပေးမှုကိုရှောင်ရှားနည်း (5 ကြိမ်မြောက်ဇာတ်ညွှန်း - ငါတို့ဟာသူငယ်ချင်းမဟုတ်ကြပါ ")
TV အစီအစဉ်ကို 2016 ခုနှစ်, ဇန်နဝါရီလ 12 ရက်နေ့တွင်ရုရှား 1 တွင်
05:00 နံနက်ရုရှား
09:00 vesti
09:15 Mussia
09:55 အရေးအပါဆုံးအရာအကြောင်း
11:00 vesti
11:35 ဒေသစံတော်ချိန်။ Vesti-Moscow
11:55 အကျိုးဆက် ("ထူးဆန်းတဲ့အဲလစ်", 1st နှင့် 2nd series) ၏လျှို့ဝှက်ချက်များ
14:00 vesti
14:30 ဒေသန္တရအချိန်။ Vesti-Moscow
14:50 vesti ။ တာဝန်အပေါ်
15:00 zemmsky ဆရာဝန်။ Life Anew (12 စီးရီး)
16:00 zemmsky ဆရာဝန်။ Life Anew (13 ကြိမ်)
17:00 vesti
17:30 ဒေသခံအချိန်။ Vesti-Moscow
17:50 vesti
18:15 Ether Live
19:35 ဒေသစံတော်တော်။ Vesti-Moscow
20:00 vesti
21:00 Rustic Roman (4th Series)
Rustic Roman (5 ကြိမ်မြောက်)
23:30 Rustic Roman (6 ကြိမ်မြောက်စီးရီး) 00: 45 Mars ကိုကြည့်ပါ။ အရူးမသွားပါနဲ့
01:40 သေဆုံးမှု (လေကြောင်း)
02:20 အခန်းထဲမှာအရေးပေါ်အခြေအနေ။ ("byetovuha", ဒုတိယစီးရီးများ)
03:15 "Kuzkina မိခင်။ " Tsar ဗုံး။ ဆိုဗီယက်အတွက် Apocalypse
04:15 အခန်းရယ်သံများ
NTV တွင်ဇန်နဝါရီလ 12 ရက်နေ့တွင် TV အစီအစဉ်
05:00 အကောင်းဆုံးရန်သူများ (အမိန့်)06:00 ယနေ့
06:05 အကောင်းဆုံးရန်သူများ (စိတ်အားထက်သန်မှု)
နံနက်ယံ၌ 07:00 NTV
08:10 yulia vysotskaya နှင့်အတူနံနက်
09:00 Mukhtara-2 ပြန်လာ (Browthrough Blockada)
10:00 ဒီနေ့
10:20 အလင်းနှင့်မီးပြတိုက်အရိပ် (21 ကြိမ်နှင့် 22 စီးရီး)
12:00 ဂျူရီတရားရုံး
13:00 ဒီနေ့
13:20 ပြန်လည်သုံးသပ်ခြင်း။ လတ်လတ်လောလောပေါ်လသောအရေး
14:00 Bratany-2 (21 နှစ် 22 စီးရီး)
16:00 ဒီနေ့
ကျိုးပဲ့နေသောမီးခွက် 6 ("Black King" ၏ 16:20 လမ်းများလမ်းများ။ "Single Shot")
18:00 Leonid Zakoshansky နဲ့အတူ "ငါတို့ပြောကြတယ်"
19:00 ယနေ့
19:40 Poutine-9 ("ကုမ္ပဏီ", 3rd နှင့် 4th series)
21:35 Cooker-2 စစ်ဆေးရေးမှူး ("ရွှံ့စေး), 1st နှင့် 2nd series ။ " ပျောက်ဆုံးနေသောအလှအပ ", 1st နှင့် 2nd series များ
01:20 ငါ Meladze ချင်တယ်
03:15 အမြီး ("ငါတို့မရှိတော့သောနေရာ" "
TV အစီအစဉ်ကို 2016 ဇန်နဝါရီ 12 ရက်တွင်တီဗီစင်တာတွင်
05:15 ငါတို့မှာခြင်္သေ့ပဲ
06:00 စိတ်ဓာတ်
08:15 ဆရာဝန်နှင့် ... (ဇန်နဝါရီ 12 ရက်ထုတ်ဖြန့်ချိ)
08:50 Maxim Perepelitsa
10:35 အမျိုးသားမင်းသမီး Nina Sazonova
ဖြစ်ရပ်များ 11:30
11:50 Miss Marple Agatha Christie (Vicar House တွင်လူသတ်မှု)
13:40 Tatyana Ustinova နဲ့အတူ "ငါ့ရဲ့သူရဲကောင်း" (Elena Shanin)
ဖြစ်ရပ်များ 14:30
14:50 လိမ်ခြင်းမရှိဘဲ။ ငန်နှင့်ချွန်ထက် (ရုပ်ရှင် 1 ကြိမ်)
15:40 ကြောက်မက်ဘွယ်သောအလှတရား
17:30 သတင်း
17:40 Balabol (3rd နှင့် 4th serri ဇာတ်လမ်းများ - မင်္ဂလာပါ, အဖေ! ")
19:40 ဖြစ်ရပ်များ
20:00 မဲပေးပိုင်ခွင့်
21:45 Petrovka, 38
ဖြစ်ရပ်များ 22:00
22:30 သတိ, လိမ်လည်မှုများ! (စာတိုက် lochotron)
23:05 လိမ်ခြင်းမရှိဘဲ။ ငန်နှင့်ချွန်ထက် (ရုပ်ရှင်ဒုတိယ)
00:00 ဖြစ်ရပ်များ။ 25 နာရီ
00:30 Deja Vu
02:45 Jeeves နှင့် Worcester (22 ကြိမ်မြောက်အခန်းဆက်များ - "Tole Tower တွင်ပြ problems နာများ" နှင့် 23 ရက်မြောက်စီးရီး - "အားကောင်းတဲ့ဥဇ)
04:50 arnold schwarzenegger ။ သူပြန်လာပြီ
TV အစီအစဉ်ကို 2016 ခုနှစ်, ဇန်နဝါရီ 12 ရက် 2016 CAPURA Channel တွင်
06:30 Euronews10:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
10:15 လေ့လာသူ
11:15 စိန်ခေါ်ချက်ကိုမှတ်ယူပါ။ (2nD စီးရီး)
မစ္စတာ Lumiera ခေါင်းကိုက်ခြင်း
13:05 လူနေမှုအဆင့်အတန်း
13:40 Hermitage (သေးငယ်တဲ့ရာဇပလ္လင်။ ပြန်လာ)
14:10 Boua Dore မှချစ်စရာကောင်းသည့်သခင်များ (1st sads, 2nd အပိုင်း)
15:00 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
15:10 ထာဝရနိမိတ်လက္ခဏာ
15:50 akko ။ ပရဒိသုရေမွှေး
16:10 Sati ။ optical classic ... (Denis Matsuev နှင့် heildar abdrazakov)
16:55 Peter Shepotinic (စပိန်ရုပ်ရှင်ရုံ) နှင့်အတူ "Kanscop"
17:35 ဗြဟ္မာများ။ ဆင်ဖိုနီနံပါတ် 4 ။
18:15 Cosmic သရဲတစ္ဆေများ၏ခြေရာ၌တည်၏
18:45 igor moiseev ။ ငါအမှတ်တရ ... Gastrol Long Life (ရုပ်ရှင် 2nd)
19:15 ကောင်းသောည, ကလေးများ!
19:30 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
19:45 အဓိကအခန်းကဏ္။
20:05 Bolshoi ရုပ်ရှင်ရုံရှိ "Opera Ball"
ပြဇာတ်ရုံ၏အတွင်းပိုင်းရှိပုံတူ (Alexey Mirshynichenko ။ Permmey Academic Opera နှင့်ဘဲလေးပြဇာတ်ရုံ)
23:40 ယဉ်ကျေးမှုသတင်း
23:55 crsvocet
00:00 BoAA DORE မှချစ်စရာကောင်းတဲ့လူကြီးလူကောင်းများ (1st sities, 1st နှင့် 2nd အစိတ်အပိုင်းများ)
01:30 အနုပညာအိမ်
01:55 လေ့လာသူ
TV အစီအစဉ်ကို 2016 ခုနှစ်,
05:00 Biathlon ။ နေထိုင်ပါ
05:30 ဒုတိယအသက်ရှူခြင်း
06:00 နှလုံးသားများချန်ပီယံ
06:30 အလက်ဇန်းဒါးနှင့်အတူအားကစားအားကစား
07:00 သတင်း
အားလုံးပွဲစဉ်အားလုံး 07:05!
09:00 သတင်း
09:05 သင်ပိုလုပ်နိုင်!
10:00 News
10:05 Dakar-2016
10:35 အနိုင်ရမွေးဖွားခဲ့သည်။ igor netto
11:35 ဘောလုံး။ ဥရောပဖလား-1960 ။ နောက်ဆုံး (USSR - Yugoslavia)
13:15
13:20 လမ်းကြောင်းတိုက်လေယာဉ်
13:50 Professional လက်ဝှေ့ (အီး "ရုရှားမက္ကဆီကန်" Gradovich - H. G. Alvarez ။ S. Ekimov - K)
15:40 အောင်ပွဲ
18:00 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
19:10 ဟော်ကီ။ kHL ။ Live broadco ("Dynamo" (မော်စကို) - "Yokerit" (Helsinki))
21:45 TURA
22:15 အင်္ဂလိပ်ဝဲ
22:40 ဘောလုံး။ အင်္ဂလန်၏ချန်ပီယံ။ Live Broadcast ("နယူးကာဆယ်လွဲ" - မန်ချက်စတာယူနိုက်တက်
00:40 ပွဲအတွက်အရာအားလုံး!
01:40 Dakar-2016
02:10 အစာရှောင်ခြင်းမိန်းကလေးများ
04:00 Fating ကံကြမ္မာ
TV အစီအစဉ်ကို 2016 ခုနှစ်,
05:00 6 ဘောင်STS အပေါ် 05:30 ဂီတ
06:00 Lizum နှင့်အစစ်အမှန်တစ္ဆေမုဆိုးများ
06:30 Tom နှင့် Jerry
07:00 Spiderman
07:25 လူမည်း
07:55 smeshariki
08:05 ဝိဇ္ဇာအတတ်
09:00 yeralash
09:55 "Ural Pelmeni" ကိုပြပါ။
11:00 EPIC
13:00 ural pelmeni (နတ်သမီးပုံပြင်စုဆောင်းမှု)
13:30 ural dumplings (ရဲအကြောင်း)
14:00 "Ural Pelmeni" (Unions Apollo) ကိုပြပါ။
15:15 လူပျွတ်
17:00 "Ural Pelmeni" ကိုပြသပါ (ဘွတ်ဖိနပ်တွင်နှစ်)
18:30 ural dumplings (မင်္ဂလာဆောင်)
Nikolai Basov နှင့်အတူ "Prostokvashino မှ" 19:00
19:05 Fairy Tales Shankova Marsh
19:25 Lorax
21:00 Tourist
23:00 အရိုး
00:00 ural dumplings (ရဲအကြောင်း)
00:30 "Ural Pelmeni" ကိုပြပါ (Apollo သမဂ္ဂများ)
01:25 Paranormal Phenomenon-3
03:00 Paranormal Phenomenon-4
04:40 Scooby Doo နှင့် Vampire ၏ဒဏ္ end ာရီပုံပြင်များ
TV အစီအစဉ် 2016 ဇန်နဝါရီ 12 ရက်တွင် Ren-TV တွင်
05:00 "igor prookopenko နှင့်အတူ" လှည့်စားခြင်းပိုင်ထိုက်သောနယ်မြေ "
06:00 အံ့သြဖွယ်အကောင်းဆုံးယူဆချက်
07:00 Byery နှင့်အတူ။
08:30 သတင်း
09:00 မှတ်တမ်းရုပ်ရှင်စီမံကိန်း
12:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
12:30 သတင်း
13:00 ညစာ
14:00 ညဉ့်ကိုကြာကြာနမ်း
16:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
16:30 သတင်း
17:00 Secrets Chapman (Shamler အတွက် Shambala)
18:00 အံ့သြစရာအကောင်းဆုံးယူဆချက်
19:00 သတင်းအချက်အလက်အစီအစဉ် 112
19:30 သတင်း
20:00 Self-Car
နောက်ဆုံးအခိုက်မှာ 22:00
23:00 News
23:25 စစ်သား
01:20 မှောင်မိုက်၏ကလေး
03:40 လျှို့ဝှက်နယ်မြေ
04:30 igor prokopenko နှင့်အတူ "လှည့်စားခြင်းနယ်မြေ"
TV အစီအစဉ်ကို 2016 ခုနှစ်, ဇန်နဝါရီလ 12 ရက်နေ့တွင်အိမ်တွင်
05:20 Matriardchat
05:30 ဂျေမီ: မိနစ် 30 (22 ရက်နှင့် 23 ရက်)
06:30 Jamie: မိနစ် 30 (24 နှင့် 25)
07:30 Matriardchat ။
Juvenile ရေးရာများအတွက် 08:10
10:10 ရဲ့လွှဲပေးကြပါစို့!
11:10 နားလည်တယ်။ ခွင့်လွှတ်ခြင်း (227 နှင့် 228 ရက်)
12:20 အနာဂတ်ကိုသိပါ။ Vangu ပြီးနောက်ဘဝ (10 ကြိမ်မြောက်စီးရီး - "မင်းသမီး")
13:20 ဂျူရီအလှအပ (6 ကြိမ်မြောက် Savenkova ")
14:20 အမျိုးသမီးဆရာဝန် (28 ရက် - 31 ကြိမ်မြောက်စီးရီး)
18:00 သူမသည်လူသတ်မှုကိုရေးခဲ့သည် ("Sherlock Holmes", 2nd အပိုင်း)
18:55 Matriarchat ။
19:00 သတို့သား (3rd စီးရီး)
20:00 သတို့သား (4th စီးရီး)
21:00 အမျိုးသမီးလုပ်ငန်းမဟုတ် (3rd series)
22:00 အမျိုးသမီးစီးပွားရေးလုပ်ငန်းတစ်ခုမဟုတ်ပါ (4th Series)
23:00 Rubslevo-BiryylyOvo
00:00 Mattriarchat ။
00:30 Turquoise နှင့်အတူ Colecko (3rd နှင့် 4th Series)
02:20 သတို့သား (3rd စီးရီး)
03:20 သတို့သား (4th စီးရီး)
04:20 ကြယ်ပွင့်ပုံပြင်များ