आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि पहिलो दिनको लागि पहिलो च्यानलमा कार्यक्रम कार्यक्रम
05:00 हामी मध्ये एक06:00 समाचार
06:10 हामी मध्ये एक हो
07:00 खेल, सद्भाव मनपर्ने!
07:45 एक घण्टा (सैन्य समूह) "हेर्दै")
08:15 को स्वास्थ्य
09:20 Unattop नोटहरू
10:00 समाचार (उपशीर्षकहरू सहित)
10: 1: 15 अरूको जीवन
11: 1: 15 के तपाईंले भिडियो देख्नुभयो?
12:00 समाचार (उपशीर्षकहरू सहित)
12: 1: 15 के तपाईंले भिडियो देख्नुभयो?
1 :::00 स्की जातिहरू। विश्वकप 201-20-2020। टीम स्प्रिन्ट। स्लोभेनियाबाट प्रसारण। प्रत्यक्ष प्रसारण
1:10:10 लियो बोक्सिया। हजरमा मुटु
1 15:15 रोमानिनोभहरू
1:20:20 अत्यन्तै!
सबै भन्दा राम्रो! (नयाँ मौसम)
21:00 समय
21:45 के? कहाँ? कहिले? (जाडो खेल श्रृंखला)
22:45 ठूलो खेल
00: 00 विल्सन
02:15 प्रेमको बारेमा
0: 15: 1: 15 सबै जनासँग एक्लै
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि समकक्ष रूस 1 को लागि
05:25 क्रिस्कासका रूखहरू 1 14 114।
07:30 Condopanoam Uggenia पेट्रोसियन
08:00 बिहानको मेल
08:40 स्थानीय समय। आइतबार
: 20:20 "जब सबै घरहरू" टिम्सुन मिज्कोकको साथ "
10:10 एक सय एक सय
11:00 Vesti
11:20 हाँसको अनुमति छ
14:00 नेटिभ रगत
1: 15: 1: 15 वन-रूसी बाहिरी बाहिरी फूलहरू "क्लोर चरा" को सबै-रूसी बाहिरी टेलिभिजन प्रतिस्पर्धा "
20:00 पश्चिम हप्ताहरू
22:00 मस्को। Kramlin। हात राख्नु
22:40 "साँझ" भोल्डिमर एकलवीवको साथ
00: 5500 अपरेशन "अर्गान"
01:50 व्यक्तिगत व्यक्तिहरू
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि सबै दिनको लागि टिभी च्यानल केन्द्रमा कार्यक्रम
05:50 पेट्रोभका, 38 3806:00 बनिफेशन भ्यारिनेट
06:25 ठीक छ, पर्खनुहोस्! (शहर पार्कमा)
06:35 छायामा छाया
08:20 डोमिनिक
09:55 एलेश (महामारी)
10:10 बचाउनुहोस्, मलाई कसरी पकाउने भनेर थाहा छैन! (Ekerinina क्रिसमस)
10 :: 5555 बाह्र कुर्सीहरू
11 :: 300 घटनाहरू
11:45 बाह्र कुर्सीहरू
1 14 :: 300 मस्को हप्ता
1 15:00 90s (प्लास्टिक पाठ)
15:55 बिदा (ईभेनी बेल्टोभ)
16:45 महिला जोसेफ कीलोजोन
1: 35 :: 35 कोमल पातहरू, विषाक्त जरा
21:20 बन्धक
00:055 घटनाहरू
00:20 बन्धक
01: 1: 15 पेट्रोभका ,. 38
01:25 भूकम्प
03:25 एउटा भूकम्पको कथा
04:30 वृत्त फिल्म
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 मा पूरै दिनको लागि एनटीभी च्यानलमा कार्यक्रम
05:05 डा। बेरिया। कार्डियन कस्टोडियन
06:00 केन्द्रीय टेलिभिजन
08:00 आज
08:20 हामी जित्छौं!
आज 10:00
10:20 पहिलो प्रसारण
11:00 चमत्कार टेक्नोलोजी
12:00 काउन्टी उत्तर
13:00 नासशिटोनिनोडोर
14:10 सेतो मरुभूमि सूर्य
16:00 आज
1:20:20 अनुसन्धान थियो ...
1 :: 00 नयाँ रूसी संवेदनाहरू
Iraada jyyananlo को साथ हप्ता 1 :::00 परिणामहरू
20:10 ताराहरू सहमत भए
21:45 तपाईं विश्वास गर्दैनौ?
22:55 वास्तविक घटनाहरूमा आधारित
02:05 दुई आघात
03:500 तिनीहरूको नैतिकता
04:15 शीर्षक
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि सबै दिनको लागि CTC च्यानलमा कार्यक्रम
05:00 एलेश06:00 येल्लास
06: 50: at5 केट बुटहरूमा साहसिक
07:15 आत्मा: नि: शुल्क उफ्रन्छ
07:40 तीन बिरालाहरू
08:05 tsarevna
08:30 "UALE Plannyi" देखाउनुहोस्
0: 30: .0 शहर मा रोजे
10 :: 300 "UAल पेलिमेनी" देखाउनुहोस्
11:45 कसरी तपाईंको ड्र्यागनलाई प्रशिक्षण दिने
1: 40 :: 400 कसरी तपाईंको ड्र्यागन 2 लाई प्रशिक्षण दिने
1: 40 :: 400 मालिक मोरोसोसोस
1: 35 :: 355 छुट्टीमा राक्षसहरू
1: 20: 20 छुट्टीमा राक्षसहरू 2
21: 00 बाल्ड नाननिकी: मीठा
2: 00: 00 लुसि।
00:45 Chumova शुक्रवार
02:30 सुपरम्यामका
0: 15: 1: 15 फ्रेमहरू
03:50 युवा
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि पूरै दिनको लागि रेन टिभी च्यानलमा कार्यक्रम
05:00 तरवार (शिकार)
05:10 तरवार (लज्जित)
05:55 तरवार (आतंक)
06: 48TECH (कैदीहरूले लिदैन)
07:40 तरवार (बदला)
08: 36 36 थिच्नुहोस् (कुनै पनि लागतमा फेला पार्दछ)
09: 31M (HyDRA)
10:25 तरवार (मास्कीडडल)
11: 23MH (वाक्य)
11: 36thh (हामी डराउँछ)
11: 500 तरवार (युद्धको लागि तयार हुनुहोस्)
12: 03 हिउँद (सर्वोच्च कानून)
12: 1 kmak (hyursancks)
1: 15: 1: 15 तरवार (Lovcach)
1 :: 1 14 मेट्स (द्वेल)
1 :: 1ammet (सडकमा)
1 :: 12MAME (लडाई)
1 :: 06 माउन्ट (युद्ध)
18:05 तरवार (कुपन)
1 :: 04teCH पढ्नुहोस् (प्रकट)
20: 03 (अदालत)
21: 0222.gom (nokdlde)
22: 0.0 मेल (विजय वा मृत्यु)
2: 00: 00 कुकुरहरू (205 औं श्रृंखला)
I00:05 "सैनिक रहस्य" मिग्रो प्रोकोपनेको (5th औं श्रृंखला)
02:02 "सैन्य रहस्य" को साथ विजेता प्रोकोपोन्को (5th औं श्रृंखला)
03: 388S5s5Shre चौंकाउने परिकल्पना (6 683 औं श्रृंखला)
04:27 "भ्रम को क्षेत्र" Igor Prokopenko (277 औं श्रृंखला) को साथ भ्रम को क्षेत्र)
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि समय अवधिमा टिन्ट च्यानलमा
05:05 हास्य क्लब (3322 औं श्रृंखला)06:00 tnt। सबै भन्दा राम्रो (2 ondrd श्रृंखला)
06:30 tnt। उत्तम (2th औं श्रृंखला)
07:00 tnt। सुन (th 45 औं श्रृंखला)
07:30 tnt। सुन (46 46 औं श्रृंखला)
08:00 tnt। सुन (th 47 औं श्रृंखला)
08:30 tnt। सुन (th 48 औं श्रृंखला)
09:00 Sashhatanya (2th औं श्रृंखला)
0: 30: .0 साथाहिता (T0 औंठी श्रृंखला)
10:00 Sashhhanana (1s1st श्रृंखला)
10:30 साशातानी (322 औं श्रृंखला)
11:00 पुन: सुरू गर्नुहोस् (। 384 औं श्रृंखला)
12:00 आईपी Pirogova (1st श्रृंखला)
12:30 आईपी pirogova (दोस्रो श्रृंखला)
13:00 IP pirogova (तेस्रो श्रृंखला)
1: 30 :: 300 आईपी pirogova (th औं श्रृंखला)
14:00 IP Pirogova (th औं श्रृंखला)
1: 30 :: 300 आईपी pirogova (th औं श्रृंखला)
1: 00: 00 आईपी Pirogova (सातौं श्रृंखला)
1: 30 :: 300 आईपी pirogova (th औं श्रृंखला)
1:00:00 आईपी Pirogova (11 औं श्रृंखला)
1: 30 :: 300 आईपी pirogova (12 औं श्रृंखला)
1:00:00 आईपी Pirogova (1th औं श्रृंखला)
1: 30 :: 300 आईपी पिरो रूपा (1th औं श्रृंखला)
1 :: 00 pirogova (1th औं श्रृंखला)
1: 30 :: 300 आईपी पिरो रूवा (1th औं श्रृंखला)
1:00:00 आईपी पिरो रूपा (1th औं श्रृंखला)
19:30 IP Priogova (1 th औं श्रृंखला)
20:00 आईपी पिरो रूपा (20 औं श्रृंखला)
20:30 योजना B (11 औं श्रृंखला)
22:05 खडा खडा (1 155 औं श्रृंखला)
23:05 घर 2। प्रेमको शहर (4 431 औं श्रृंखला)
00:05 have घर 2। सूर्यास्त पछि (54 549th श्रृंखला)
01:10 यस्तो चलचित्र! (288 औं श्रृंखला)
01:40 tnt संगीत (127 औं श्रृंखला)
02:10 समुद्री समुद्री समुद्री समुद्री
03:35 समुद्री समुद्री -2
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि समय अवधिमा समकक्षको घर
05:50 घर भान्छा
06: 1: 15 proves फ्रेमहरू
06:30 सफल खरीद
06:40 ply फ्रेमहरू
07:00 Sidka
09:00 पाँच बेलुका खाना
09:15 प्रेमको लार्रा
11:00 पहिलो प्रयास
14:5500 आन्तरिक दहन ईन्जिन
19:00 क्रसरोड
23:00 कसैको तिर्खा
01:55 सम्झौताको सर्तहरू
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि च्यानल खेलमा। सबै दिनको लागि टिभी
05:10 सपना टीम05:40 विशेष रिपोर्ट (क्लासिक। स्क-CSKA)
06:00 मिश्रित मार्शल आर्टहरू। बेलिगर। Ilima-leacle macfarlelene vs Ksak jakons। हेड अंडाडा डेरेक क्याम्पस विरुद्ध। S बाट प्रसारण
08:30 सब भन्दा बलियो
00:00 Biathing। विश्वकप। पछि आउने पुरुषहरू। फ्रान्सबाट प्रसारण
09:50 समाचार
09:55 हकी। एनएचएल। "रूसी क्लासिकहरू"। "रुबिन" (टायनान) - "ट्रान्स-यूल" (कर्नर)। ट्यूमेनबाट प्रसारण। प्रत्यक्ष प्रसारण
12 :: 455 खेलका बारे सबै! प्रत्यक्ष प्रसारण
1: 30 :: 300 विशेष रिपोर्ट (BITHONOL। प्रत्यक्ष)
13: 5500 नािलोन। विश्वकप। मास सुरुवात। पुरुषहरू। फ्रान्सबाट प्रसारण। प्रत्यक्ष प्रसारण
1 15:00 Biathing dasitry gubernivive संग
1: 30 :: 300 समाचार
1: 3 :: 35। खेलको लागि सबै कुरा! प्रत्यक्ष प्रसारण
15:55 Biathon। विश्वकप। मास सुरुवात। महिला। फ्रान्सबाट प्रसारण। प्रत्यक्ष प्रसारण
17:05 हकी। KHL SKA (सेन्ट पीटर्सबर्ग) - "मेटालीर्ग" (Madulitogrork)। प्रत्यक्ष प्रसारण
2: 25: 2 Back खेलको लागि सबै कुरा! प्रत्यक्ष प्रसारण
19: 40 फुटबल। इटालीको सुपर कप। जुवेन्टस - "Lazio"। प्रत्यक्ष प्रसारण
21:40 मिश्रित मार्शल आर्टहरू। प्रो प्रोज। अलेक्ज्याण्डर शाबली बनाम अलेक्जान्ड्रा ZIDAD। इरिना अलेससेवा बनाम मिलियन डदुसिवा। बाट प्रसारण
22:55 फुटबल। स्पेनको च्याम्पियनशिप। वास्तविक "-" एथलेटिक "। प्रत्यक्ष प्रसारण
000 :: 55। सबै खेलको लागि! प्रत्यक्ष प्रसारण
01:30 फुटबल। नेदरल्याण्ड च्याम्पियनशिप। AJAX - "हेडर दान हेक"
03:30 फुटबल। स्पेनको च्याम्पियनशिप। "Betis" - "एट्लेटिको"
आज, डिसेम्बर 22, 201 2019 को लागि समय अवधिको लागि समय अवधिमा
06:30 अन्तिम दुलही ग्रिनीच
07:05 बिहान क्रिसमसको अघि
07:40 सेर्गी
09:00 "साधारण कन्सर्ट" एडवर्ड ईथरको साथ
29:25 हामी साक्षरता हौं!
10:05 संगीत इतिहास
11:30 प्रत्येक आकाश
12:10 जनावरहरूको बारेमा संवाद (लोरो पार्क। टेनेशी)
12:55 अन्य रोमानिनोहरू (घोडा सेतो, घोडा रातो)
1:20:20 10 भेकीइन पत्रुस सेमेनोवा-टियानस्टाकोया
1: 15: 1: 15 बुमो
15:45 विजेता
1: 30 :: 300 "संसारको पेन्स्टिंग" मिखूको कोललचचचचक
1: 15: 1: 15 खुट्टामा ... (novojerus सविप मन्तव्य)
17:45 रोमान्स रोमान्स (समूह "क्वेरी")
1 :: 400 मेरो चाँदी बल (NATLIA भाग्य)
1: 30: .0 भव्य संस्कृति समाचार न्यूडिसलाभ फ्लाराभस्कीभ
20: 10 मेरो आठ केस
21 :: 400 ह्वाइट स्टुडियो
22 विश्व संगीत थिएटर (जुआन डिएगागो फ्लोरहरू र ओल्गा पेरेरेटा फ्लोरहरू र ओठ पेरेटोकोको "मोन्ट क्यालो ओप्लो ओप्रोस" को खेलमा "HOFFMAN '
01:10 बस्ती
02:35 ओलम्पसबाट फर्कनुहोस्