Colecția de machiaj de machiaj de machiaj X Maybelline sugerează o "structură" destul de interesantă: toate produsele cosmetice introduse în colecție sunt împărțite în două categorii - pentru a crea o imagine în stilul de Glam de Coasta de Est sau Gloi de Coasta de Vest. Ca compromis, paleta multifuncțională a paletului JetStter, un fel de "toate într-unul" pentru cei care sunt în mod constant "pe Go", combinând consiliere, căptușeală, pulbere, roșie, umbra ochilor, rimel, lipirea buzelor și luciu de buze.
Публикация от Maybelline New York (@maybelline)
Публикация от Maybelline New York (@maybelline)
Публикация от Maybelline New York (@maybelline)
Публикация от Maybelline New York (@maybelline)
Публикация от Maybelline New York (@maybelline)
Публикация от Maybelline New York (@maybelline)