Relativ recent, conflictul de conflict dintre Olga Buzova și Nastay Sambursk, iar acum noul val de Heit deja lovește prezentatorul TV. Sa dovedit că fostul participant la "Casa-2", Abrikos, a decis să se alăture criticilor starului. Pe pagina sa din Instagram, romanul tereshin (așa, de fapt, numele lui Abrikosov) a fost indignat că Olga Buzova sa numit "mai întâi pe primul".
"Totuși, bine făcut Olga Buzova, care a anunțat că a fost prima la prima, a părăsit Borisov, Urban, Yakubovich, posner, Gordon, Baranovskaya, Ustyuzhanin cu Sabina Pantus în spatele lui. Lucrând de atâția ani pe canal, nu a avut loc niciodată să se declare mai întâi. Iată cum a lovit gheața gheață! " - a observat sarcastic tereshin.
Reamintim că în acest an, Olga Buzova a devenit membru al spectacolului de "gheață" într-o pereche cu Figist Dmitri Solovyov. Cântând prezentatorul TV a menționat în mod repetat în posturile lor de rețele sociale, precum și în discursul, expresia "mai întâi pe primul".
Duminica trecută, a avut loc finala spectacolului de epocă de gheață. O pereche de Olga Buzova și Dmitri Solovyov au primit un prim auditori. Mulți spectatori au crezut că juriul nu a scos Olga din proiect numai pentru că s-au temut de căderea ratingurilor programului.